Jump to content

Universāls budžeta audio komplekts klusai mūzikai ap 1000 LVL


 Share

Recommended Posts

Njā, ja vajag iegādāties audio sistēmu, ir varianti:

1. Var pats aiziet uz veikalu un nopirkt

2. Var sarunāt kādu citu, lai jams aiziet uz veikalu.. :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 303
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • osscar

    31

  • Tornis

    35

  • nnoname

    25

  • litrs

    55

Top Posters In This Topic

Posted Images

tieši tā....kaut kādi tie hi end kantori jāņem ja tev vajag instalāciju ar visām atseviškajām barošanām , upšiem, pārveidotājiem , vadiem un visu pārējo, kas nav šinī budžetā...ne nu ja čomi pa velti konsultē un komplektē - tad var gan.

Link to comment
Share on other sites

Interesanti par kādām atsevišķajām barošanām, upšiem, pārveidotājiem, vadiem te iet runa?

Link to comment
Share on other sites

šinī topikā nav runa, ta stāds biku ooft. Gribētos jau nu redzēt, ko ta autors beigās izvēlēsies, vai pareizāk sakot viņa vietā izvēlēsies tas uzņēmums x.

Link to comment
Share on other sites

Nu ja es būtu firmas pārstāvis, es aizietu pie pazīstamā čoma, kas tirgo audio sistēmas un paprasītu kādu komplektu šis varētu piedāvāt ar lielākām akcīzēm un skidoniem priekš minētajām vajadzībām vēlams no vienas sērijas. :)

Link to comment
Share on other sites

Atvainojiet par oftopiku, bet gribēju apjautāties tiem, kas ir izmantojuši tos Diamondts pakalpojumus.

Tātad, es arī intereses pēc iepirkos co.uk jebajā. Uzrakstīju minētajam kantorim un pajautāju vai nebūs problēmu atgādāt man interesējošas preces no norādītās vietas. Jams man operatīvi atbildēja, ka varēs savākt, viss ok, lai taisot pieteikumu mājas lapā. Uztaisīju pieteikumu, saņēmu apstiprinājumu. Tik tālu okey hockey. Prasīju, kad kurā dienā ap cikiem šī prece tiks paņemta, man atbildēja, lai sekojot līdzi grafikam internātā.

Nu kā es saprotu, 17.tajā jamie mauc no L-jas uz Skotiju, 22.tajā atpakaļ. Skatos internātā, laiku grafiki 18.tajam, 19.tajam un 22.tajam man tā kā ir saprotami, taču mans vārds un uzvārda pirmais burts figurē apakšpusē zem apzīmējuma "Noliktavā saņemtie pasūtījumi (pēc saņemtajiem pieteikumiem):"

Angļu tirgonis jau vakar ir uzrakstījis man meilu, kurā pastiprināti interesējas, kad beidzot savākšu nopirktās preces. Kā nekā, jams, listojot preci, ir ierakstījis: "i will need items collected as soon as possible".

Domāju, kaut ko jamam vajadzētu atbildēt, vēlams apsolīt vismaz aptuveni, kurā dienā tas varētu būt. Uzrakstīju vakar vēstuli Diamondts kontaktpersonai ar šo jautājumu. Atbildi vēl gaidu. Vakar pēcpusdienā mēģināju šo kontaktpersonu sazvanīt, manu zvanu jams, acīmredzot, nedzirdēja. Šodien manu telefona zvanu nedzirdēja otra kontaktpersona (tiesa gan, tas bija pēc darba laika, kad es zvanīju). Arī uz uk norādīto numuru, kur atbildēja autoatbildētājs, zvanīju pēc darba laika. Nu jādomā, ka abas kontaktpersonas tagad mauc pa angliju un taupa naudu mobīlajām sarunām. Vai nu kā, šāda neliela neziņa tomēr dara nedaudz nervozu..

Nu jācer, ka pareizi esmu sapratis, ka visticamāk mani nopirktie labumi tiks paņemti atpakaļceļā pēc 22. janvāra, bet nu drošības pēc vēlos apjautāties vai tā tas ir kā esmu izdomājis? Tas laikam nozīmē, lai es angļu tirgonim būtu kaut ko atbildējis, ka es varētu solīt, ka to manu pirkumu paņems vai nu 23.jā vai 24.tajā datumā?

Link to comment
Share on other sites

Vai Tu pieteikumā visu pareizi aizpildiji??? Ja prece paņemama no pārdevēja mājas,tad "nosūtitājs" ir jāuzrāda pilna pārdevēja adrese anglijā un grafikā Tavam vārdam nebūtu jāparādas,bet gan pārdevēja. Ja 17 sākas reiss uz UK,tad šobrid jau vajadzētu grafikam būt. Paskaties velreiz pieteikumu un ja esi klūdijies ar steigu mēģini labot. Biju tak savu numuru iedevis... .

Vari zvanit kaut vai tagad.

Labots - 1pipars
Link to comment
Share on other sites

1pipars, paldies Tev par atbildi! :)

Atradu tirgoņa vārdu un uzvārda pirmo burtu. Biju meklējis savējo. Tātad datums ir zināms, par ko arī steigšu noziņot tirgonim. :)

Link to comment
Share on other sites

Šobrid vel tikai datums zināms? Laika nav? Es parasti pirms solišanas noskaidroju pie DiamondTS vai tādā un tādā vietā ir paņemams un ja ir tad vel papildus pie pārdevēja ieprecizēju vai šamais pērkamo lietu iesaiņos lai būtu droši transportēt. Skandas atnāca burbulplēvē ievistitas. Man pat izskatijās ka DiamondTS bij to iesaiņojumu rūpējoties par klienta preci pat pielabojis papildus.

Link to comment
Share on other sites

taču mans vārds un uzvārda pirmais burts figurē apakšpusē zem apzīmējuma "Noliktavā saņemtie pasūtījumi (pēc saņemtajiem pieteikumiem):"

Nu tad taču viss OK. necepies. 

Link to comment
Share on other sites

Jācepās gan, ja pirkts ar paņemšanu no pārdevēja(pārdevējs interesējas kad tiks savākts) un pēkšņi atrodas noliktavā :). Tāds pats vārds un pirmais uzvārda burts var būt ari kādam citam...kurš izmanto DiamondTS pakalpojumu ar iespēju izmantot viņu UK adresi preces pārsūtišanai.

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

        Šā gada laikā esmu paklausījies dažādus brendus no kuriem vislabāko iespaidu atstāja Klipsch RF 7, Tannoy Stirling, Electrocompaniet un vienas aktīvās AdamAudio. Tā kā nevarēju nekādi izvēlēties, tad spontānas mīlestības lēkmē veicu plaukta skandu pirkumu, kurš ir tik elegants, ka vienmēr atradīs vietu kabinetā, vai guļamistabā.Tagad man plauktā skan jaunais Rotel pāris RA-1570 un RCD-1570 un Tannoy Autograph Mini. 

       Sākotnējais budžets 1k LVL ir veiksmīgi trīškāršots. Atliek nedaudz pasmaidīt un atcerēties pēdējo sievas atklāsmi, ka makšķerēšana tomēr izmaksā lētāk.

       Par Rotel pagaidām vēl neko daudz pateikt nevaru, jāpaklausās ilgāk. Veikalā intereses pēc Roteļiem pieslēdzu Klipsh RF 7, kurus bieži klausījos ar Electrocompaniet ECI-3 un EMP-2. Skanējums ar Rotel bija vājāks. Ja maks atļauj izlikt 5-6 K Ls, tad tas ir tā vērts - man tomēr bija kaut kas jāatstāj bērniem uz Ziemassvētkiem.

        Nākamais tuvākais pirkums būs vēl šogad, tas vēl jāanalizē - Cambridge Audio stream magic 6, vai Marantz NA7004, vai NAD C446, vai Denon DNP-720AE.  Pievērsīšu uzmanību cik ērti varēs ar Android planšeti vadīt cietajā diskā ierakstītos FLAC failus. Diemžēl Rotel strīmeris ar android nedarbojas. Pagaidām vislabāk izskatās CA - drīzumā to ņemšu uz mājām testēt.

    Uz kādu laiku miers sirdī būs iemājojis, bet acis ar vien biežāk ieķeras veco Luxman lampinieku sludinājumos.... un Tannoy Prestige sērija....  

p.s. neatradu kā var ievietot fočenes.

 

 

Lūk daži foto:

post-90219-0-25741300-1386807037_thumb.jpg

post-90219-0-98155800-1386807066_thumb.jpg

post-90219-0-81824600-1386807099_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

ir ok man tikai biku tajā cenā nepatīk tas milzīgais plastmasas kloķis plus niknās zilās gaizmas on pogām, kuras dažiem modeļiem nevar izslēgt - tobiš pat izsēgtam spīd. Cik tad maksā alumīnija knobs - 5usd ? varēja tak uzlikt metāla.

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

Nu... 5-6k-Ls? :)

Tas ir TAD!, kad Tev viss CITS jau ir...

 

Savādāk, skaisti.

Link to comment
Share on other sites

Man arī ne pārāk gribas par strīmeri tērēt 500 Ls - patestēšu arī NP30.

Vakar tikai visu uzstellēju un uz tausti nesajutu, ka poga būtu no plastmasas. Šovakar tā īpašāk pačamdīšu.

Bet tām zilajām pogām komplektā nāk blīvītes, kuras piesedz LED gaismiņu. Citu apgaismojumu var dimmēt.

Un par iztērēto budžetu - neesmu drošs par adekvātumu, man tas ir pirmais puslīdz nopietnais stereokomplekts. Vienu brīdi es taisījos ņemt ko labāku, kas arī skanēja labāk, bet ekonomiskā situācija, Ziemassvētki, Eiro u.t.t. prasa lai makā ir rezervīte. Tāpat ir doma ar laiku ņemt vēl vienu komplektu - tad arī būs pieredze un iespējas komplektēšanā. Tagad gribētu pabraukāt vai ciemos paaicināt patestēt dažādas ierīces - veikalos ir maz variantu.

Rotel izvēlējos, jo visos Eiropas testos ir nenormāli labas atsauksmes - es pats tik pārliecināts neesmu. Pirmajā vakarā nebija baigā eiforija...

Link to comment
Share on other sites

Ja nemaldos, tad tas bija Adam Audio Column vai Pencil - man pieraksti vecie jau noklīduši. Tās svēra nedaudz virs 4000 Ls pāris. Skaņu deva lēts CD, bet tad sekoja Mcintoš DACs. To varēja dzirdēt Krasta ielas bodē aiz MC2. Efekts bija baigi labais - tikko biju noklausījies SonusFaber un Triangles un sūdzējos, ka nav tāda plašuma un spēka kā Klipsch RF7. Tad pārdevējs palaida Ādamus - bij labs, bet arī dārgs - pilns sistēmas komplekts sanāktu uz 6-7 k Ls. Ja būtu tāds budžets, tad šie būtu saraksta aukšpusē. Vēl noraustījos no aktīvās akustikas - maz par viņu dzirdēts. 

 Cik esmu pavērojis Eiropas saitus, tad tur "studenti" pērk sistēmas par 2-3 K EUR, bet lielākā daļa diskutētāju runā par sistēmām no 7---15 K EUR, kas skaitās labs viduslīmenis. Pie mums vienkārši tas nabadzības slieksnis neļauj izpausties. Manējais Rotel jau arī lētais gals vien skaitas.

Link to comment
Share on other sites

Hmm... Es domāju par Adam Artist 5 plauktiniecēm. Arī jau drusku bail, ka būs tunbas ar stiprekli visu laiku sasietas kopā. Redzēs, varbūt, ka tomēr tos Kefus LS50 būs arī jāņem.

Link to comment
Share on other sites

Internetā rakājoties atceros, ka Adam audio skaitījās tīri labs produkts. Tiem stiprekļiem iekšā arī ir savi plusi, jo tie jau ir diezgan precīzi pielāgoti konkrētajai akustikai. Iekārtu aizmugurē bija iespējas regulēt basus un tembrus (laikam). Pat ja kāds vīpsnā par šādu produktu, tas nenozīmē, ka tumbas neskan. Domāju ka plauktinieces arī skanēs labāk par daudzām klasiskajām. Vienīgi tā skaņa var nepatikt audiofīļiem - tā bija labāka nekā Klipšiem - tāda riktīga koša dzidra disene.  Manējie tannoy autogrāfi roku un diseni nespēlē, situācija uzlabojas ja pastiprinātājā uzgriež basus. Pēc tam, kad atiešu no jaungada svinībām, sākšu domāt ko vairāk mājās klausos - vai pirkt Tannoy kensington vai Klipsch RF7. Tā arī Tev ar to Adam jādomā pašam. Esmu pārliecināts, ka šitās akustikas mantiņas cilvēks izvēlas arī dēļ stila - kaut vai zemapziņā, bet tai mantai ir jāpatīk, jāatbilst interjeram, dzīvesstilam, reliģijai vai kādai citai orientācijai. Ja Tu zini, ka ciemos nākot draugi audiofīli ņems līdzi savu aparatūru, jo te jau klausīties nav ko - vai ta ies labu kompāniju bojāt?

Link to comment
Share on other sites

imho tās adam izskatās pēc parastām dārgām dator tumbām ar mikreni iekšā. vairāk par 150 ls par tādām nemaksātu :D

Link to comment
Share on other sites

Nu galvenais jau kā šīs skan. Izskats manam galdam būs labs.

Link to comment
Share on other sites

nu es ne tik daudz par izskatu cik izpildījumu, bet gan izpildījumu - protams, nezinu par šo konkrēto modeli - bet cik skatījos, parasta TDA mikrene pa 50 saņķikiem....protams izpildījums galvas tiesu augstāks par parastajām datortumbām ,bet radiators pašvaks....tā arī lasīju kā mīl pārkarst...nu tu cik zināms neesi topītājs. Liekas ir arī modeļi ar D klasi. TAd karšana varētu būt atrisināta...par skaņu - nu pašam jāklausās, bet man personīgi to naudu par parastu tda ar mazu radiatoriņu negribētos maksāt.



bilde no cita adam modeļa, bet domāju ka visi viņi +- vienādi

post-57155-0-82711200-1386876643_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

imho atsevišķs pastūzis ir pareizā izvēle - varēsi eksperimentēt.

 

bay ze vei - roteļa mērījumi neizskatās diez ko forši (jauda gan jamam laba). Pie mana klausīšanās līmeņa - no 0.5 - 3w ....thd bezmaz 0.1 %  pie 4 omi vēl sliktāk....10X sliktāks, kā manam krūmu pastūzim...a ja salīdzina ar normunda LME darinājumu - vispār čau...

 

http://audio.com.pl/testy/rotel-rcd-1570-+-ra-1570:3

 

protams tas nenozīmē ka jams skan slikti. es tik tā intereses pēc paskatījos ko par tādu naudu piedāvā :)

Link to comment
Share on other sites

Piekritīšu osscar, ka ļoti kruta šis rotelis neskan, ja salīdzina ar solīdākiem aparātiem, kurus pa gadu atklausījos veikalos. Šo komplektu izvēlējos, jo cena bija krietni zemāka gan par Roksan, gan Exposure, par Electrocompaniet neizteikšos, Mcintošu pat neklausījos. Savukārt par Rotel komplektu viens Ru apskatnieks tā arī brīdināja, ka tehnokrāti, kuri uzsvaru liek skaitļiem, šo produktu nepieņems, bet tas skan ļoti labi savā cenu kategorijā. Un gan UK, gan DE, gan Skandināvijā - visur tikai labas atsauksmes. Varbūt tas tikai agresīvs mārketings. Parasti RU apskatniekiem nav sliktu produktu, bet te visa Eiropa paslavē.

     Man patreiz ir liela interese roteļus patestēt ar dažādām akustikām - varbūt tiešām Nad, Denon vai Marantz K-pearl  ir labāka izvēle. Mana pirmspēdējā izvēle akustikai bija Tannoy Revolution DC6 T SE. Diemžēl tos nebija kur paklausīties. Varbūt var pie kāda aizbraukt ciemos?

Link to comment
Share on other sites

normundss

Kā alternatīvu Tannoyam varu piedāvāt paklausīties Spendor S8e.  Ja patiks, tās var iegūt par saprātīgu cenu. 

Vēl no tāda tipa skandām var ProAc paklausīties.  Latvijā bestsound.lv ProAcus tirgoja, bet nezinu vai un kas viņiem tagad ir uz vietas.

Link to comment
Share on other sites

Domāju, ka brīvdienās varētu patestēt, bet brīdinu, ka pirkt skandas ātrāk par vasaru netaisos. Vispirms gribu visu ko paklausīties un izdomāt ko pats gribu. Šis process var ilgt arī  gadu - tātad testi būs varāk interešu pulciņa līmenī abu iesaistīto pušu pieredzes palielināšaanai. Uz sitienu esmu gatavs pirkt ļoooti interesantus piedāvājumus - hi-end galu  par puscenu, piemēram, lietotus Luxman lampu monoblokus.

   Rotel un Tannoy mini pa vakariem tiek pamazām testēts. Pats neesmu nekāds spečuks skanējuma vērtēšanā, bet savs viedoklis ir. Pagaidām šķiet, ka vienkārša mūzika (blūzs - amerikāņu čestuškas) īpaši labāk neskan par normālu panasonic minicentru - varbūt vēl auss nav pieradusi. Toties sarežģīti instrumentālie gabali (pinkfloid, mocarts, metallica koncerts ar simfonisko orķestri) - ļoti skaidri var dzirdēt atsevišķu instrumentu skanējumu, kas uz lētās sistēmas ir saplūdis biezenī (atvainojos par neprofesionāli pielietotiem apzīmējumiem).

  Vēl atklāju ērtu lietu - RA 1570 ir bluetooth uztvērējs, kurš ļoti viegli sapārojas ar jebkuru android ierīci. Telefonā instelētais TunelnRadio un Deezer momentāli palaiž mūziku, arī skaļums regulējas ar telefonu - nekādus speciālus softus nevajag. Mana pirmklasniece ar planšeti palaida mūziku bez prasīšanas - kā to darīt. Ieslēdz bluetooth, sapāro un visas skaņas aiziet uz sistēmu. Paralēli ar planšeti var sērfot internetā. Telefona gadījumā vēl nezinu kas notiek zvana gadījumā.

  Šajā sakarā atlieku strīmera iegādi. Vēl patestēšu šo variantu un padomāšu par atsevišķu planšeti mūzikas centram. Starp citu mans asus rūteris ir diezgan spējīgs (pirku par 120Ls) - ja tam piesprauž cieto disku - tad tas veic servera funkciju.

Link to comment
Share on other sites

Audio over BT un labs strīmeris ar normālu DAC iekšā tomēr ir divas lielas atšķirības... apmēram tāpat, kā USB DACs uz Wolfsona vai ESS pret lētajā laptopā iebūvēto austiņu izeju...

Link to comment
Share on other sites

Jap, DAC's tomēr ir visas skaņas sakne.

 

Un tie Normunda Spendori skan ļoti labi - lieliska britu skaņa.

Link to comment
Share on other sites

jautājums Tornim. Vai CA NP30 un CA Magic 6  ir līdzīgi DAC? Kur ir M6 lielās cenas priekšrocība?

Link to comment
Share on other sites

Neatceros :)

6jam bija laikam niknāks Wolfsona čips (ka tik ne divi), preamps un balansētās izejas, abiem , AFIR bija problēma, ka nespēja 192KHz, bet varbūt maldos. Pirms pusgada intensīvi pētīju, vai man vajag dārgo, konstatēju, ka neko no papildus fīčām neizmantošu, un nopirku lēto. Bez tiem 192 kHz kaut kā iztieku, dažus esošos flacus ar foobaru resamplēju uz 96 un ir OK

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

 

 

hi-end galu par puscenu, piemēram, lietotus Luxman lampu monoblokus.

 

Ziemassvētki un laba uzvedība gada griezumā diez vai būs arguments tam, lai notiktu brīnumi... :sarkasms:

 

P.S. Ja nu vienīgi beiKtus...

Link to comment
Share on other sites

 

 

6jam bija laikam niknāks Wolfsona čips (ka tik ne divi)

 

Neskatiet viņu pēc čipa cipara, bet gan pēc analogās izejas topoloģijas, digitālā ieejas izpildījuma un barošanas risinājuma kritiskajiem mezgliem. 

Link to comment
Share on other sites

Yusuf Islam

Jautajums temas autoram,perkot audiosistemu,cik lielu uzmanibu pieversat vadiem un to pieslegumam(bi-wiring)un tml.?

Link to comment
Share on other sites

tā jau smuki tie CA, bet man kā svaru cienītājam tie impulsnieki nu galīgi netīk ne no uzticamības ne traucējumu viedokļa. Protams man ir fobija pret viņiem :D  Tā jau forši ka var netu klausīties, tagad es klausos šad tad i radio via htpc -uzb arcam rdac, bet moš paķert to rdaca uzb moduli - (40ls) , vienīgi vecs dzelzis un vairāk par 44khz nevelk via wireless...pa vadu gan 192 iet ok. Kaut gan emu ar skan neslikti caur usb, bet nu izskats kā dīdžej pultij un pocis čarkst....kas imho 200ls skaņu kartei sucks.



tgad skan rdlounge via emu un mono uz lampu :D



medīju savu laik to skvīz touch, bet nu jamie iet pa kosmosu tagad, kas vairs nav inčīgi

Link to comment
Share on other sites

Labi filtrētam un ekrānētam SMPS nav ne vainas, probzas sākas, pēc lētuma dzenoties. Piemēram, fidelistu SMPS ģenerē sīnusu, ko triekt caur mazo trafiņu...

Link to comment
Share on other sites

Nu veči Jums te pēdējie divi domu izvirdumi piekdienas vakarā man skaidrā prātā nav uztverami. Tas humoram.

A vadus es paņēmu parastus Monster kopā ap 200 EUR. Rotelim ir visas iespējamās izejas, bet tannoy mini ir tikai divas klemmes - tā kā nekādi biampi nav iespējami. Vadi arī nav īkšķa resnumā tieši dēļ mazajām tumbiņām, ja pirktu Tannoy stirling vai RF 7 - tad naudu nepažēlotu. Pagaidām zemapziņā dzims nojauta, ka šis Rotel komplekts ir vairāk piemērots vidēji smagai akustikai - B&W 684, Tannoy Revolution DC6 T SE....

Smagsvaram sirdsapziņa sauc pēc kaut kā nopietnāka.

 Jautājums - RA 1570 var lietot kā preampu - ir diva veida preamp izejas. Kāds ir tautas viedoklis par šādiem variantiem: 1.Piepērk jaudinieku RB-1582 un  Tannoy stirling un varētu būt ok.

                               2. Tannot stirling/vai kas līdzīgs ar pilnīgi cita veida elektroniku (electrocompaniet jauns vai Luxman vecs/restaurēts) un esošais komplekts pārceļas uz darba kabinetu.

  Budžets pagaidām nav, bet būtu uz ko tiekties - viss ir pašu rokās.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...