Jump to content

Universāls budžeta audio komplekts klusai mūzikai ap 1000 LVL


 Share

Recommended Posts

RudeWolf

 

 

laba sistēma spēlē pilnīgi visu

 

Domāju par šo. Mans pretarguments ir, ka laba sistēma spēlē visu, cik nu fizikālās īpašības atļauj. Plauktinieces, kas īpaši zem 100Hz nevelk, nevar atspēlēt mūziku, kur nozīmīga informācija tiek nodota apakšējo divu oktāvu diapazonā.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 303
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • osscar

    31

  • Tornis

    35

  • nnoname

    25

  • litrs

    55

Top Posters In This Topic

Posted Images

Āāā, laikam sapratu,Tu tātad klausies joslu un parametrus nevis mūziku. Nu kā jau teicu, katram savs. Bet vienalga mulsina tā daļa, kur it kā esmu noniecinājis plauktinieces.

Link to comment
Share on other sites

interesents

Ta beidziet Veči, nu nav tādas universālas un visu aptverošas audio sistēmas, visiem ir zināms , ka audiofīlijai augšējās robežas nav. Pašam pamatkomplektā patlaban stāv Rotelis ar B&W, manai mūzikas gaumei ir pat ļoti OK, bet, piemēram,  Elvis ar tām pašām Simfonijas tumbām manai sirdij skan daudz patīkamāk. Esmu vienkāršs patērētājs, un man neinteresē kaut kādi mērijumi, mani interesē, kā tas viss skan. Spriežot pēc visa, Biedrs Litrs prezentē savu sistēmu ( kurs cena gan nu nebūs 1000 Ls, vai rupji rēķinot 1400 Eur robežās ), bet Cilvēks ir klausījies, mēģinājis izzināt - centies piemeklēt Soundu savai gaumei.....un kas pats būtiskākais - šajā pirmsjāņu eiforijas stadijā pat padalījies ar saviem apsvērumiem:-)...starp viņa teikto.ir lietas, kurām es varu piekrist - Exposure arī mani nepārliecināja, ir lietas kurām es nepiekrītu - Rotel ir Ok līdz zināmām līmenim:-)nu tā kaut kā:-)

Labots - interesents
Link to comment
Share on other sites

Par provi, esmu dzirdējis daudz labu un dārgu sistēmu, kas patīkami atskaņo jazz, piano, vokālu, pat Dire Straits klusiņām. Bet kā man sagribas Yello, Metallica vai Anorexia Nervosa, tā ir pilnīgs sviets. I klusi i skaļi. Īpaši jau nu skaļi. Zinu, ka tagad zaimošu, bet to bliezienu, ko man istabā ar Metallica varēja uztaisīt divi pāri Peerless (zinātāji sapratīs) ar 2 gabali Kenwood K-9X atkārtot tikai Kevina konstrukcija spēj.

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

 

 

Āāā, laikam sapratu,Tu tātad klausies joslu un parametrus nevis mūziku. Nu kā jau teicu, katram savs. Bet vienalga mulsina tā daļa, kur it kā esmu noniecinājis plauktinieces.

 

Tāpat kā Tu, es klausos ilūziju par kādu iepriekš notikušu muzikālu priekšnesumu (vai sastādītu kompozīciju). Šo ilūziju rada tehniskas iekārtas, kas pēc fizikas likumiem sniedz mums informāciju, ko prāts interpretē un izsauc emocionālu reakciju. Es nestrīdos par to, ka muzikāla skaņdarba emocionālo vēstījumu spēj nodot dažādas skaņu sistēmas. Tai pat laikā es apgalvošu, ka mūzika ir informācija un tās pilnīgāka padeve klausītājam spēj nodrošināt augstākas kvalitātes baudījumu, nekā tā pati mūzika atskaņota uz sistēmas, kas daļu informācijas izmaina vai kā savādāk pazaudē. Protams, ka ir dažādi veidi kā audiosistēma spēj muzikālo informāciju izmainīt un daži to paveidi ir mazāk patīkami par citiem. Sistēmas izstrādātāja galvenais uzdevums ir to veidot tā, lai muzikālā informācija izmainīta netiktu un, ja tiek, tad, lai tas notiktu psihoakustiski iespējami mazāk kaitīgā veidā.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Yello, Metallica un tas trešais man nepazīstamais nav nekas, es biju domājis mazliet ekstrēmākus mūziķus nevis popu.


 

 

Tai pat laikā es apgalvošu, ka mūzika ir informācija un tās pilnīgāka padeve klausītājam spēj nodrošināt augstākas kvalitātes baudījumu, nekā tā pati mūzika atskaņota uz sistēmas, kas daļu informācijas izmaina vai kā savādāk pazaudē. Protams, ka ir dažādi veidi kā audiosistēma spēj muzikālo informāciju izmainīt un daži to paveidi ir mazāk patīkami par citiem. Sistēmas izstrādātāja galvenais uzdevums ir to veidot tā, lai muzikālā informācija izmainīta netiktu un, ja tiek, tad, lai tas notiktu psihoakustiski iespējami mazāk kaitīgā veidā.

 

Piedod Rūdi, bet šo Babilonas blurbu es nesaprotu, pietaupi to saviem pacientiem. Es klausos mūziku, nevis pārgudrus izteicienus.

Link to comment
Share on other sites

Nezinu, ko tu biji domājis, varbūt Končitu Vurstu, bet tava Vienīgā Patiesība dažreiz ir nogurdinoša.

Link to comment
Share on other sites

Nezinu arī konču, bet ir ignore poga, ja nepatīk viedoklis. Jeb ir kādi iebildumi par to, ka Yello un metallica ir popsa?

Labots - nnoname
Link to comment
Share on other sites

Te nu mēs atgriežamies pie vecās "patiesības", ka kārtīgam vecim ir jābūt vairākām audio sistēmām! :p

Labots - Luke
Link to comment
Share on other sites

   Īss rezumē par budžetiem: Par 1400 EUR neko sakarīgu nopirkt nevar. Par 3000 man sanāk Rotelis ar Klipšiem, kas manuprāt ir gana labs līmenis. Man pašam patīk, bet pēc būtības tas ir tīņu komplekts.

   Patreiz šķiet, ka manas prasības varētu iekļauties 10..15 000 EUR. Lielbritānijā tas ir vidusslāņa minimums (vadoties no čatiem).  Piemēram Tannoy Turnberry/Kensington un Musical Fidelity (veciem onkām čībiņās un džezam), vai Focal Aria 936 ar Devialet modernākam stiliņam.  Pie kam, gan Turnberry, gan Aria nav no augstajiem plauktiem.  

   Atliek tikai viens sīkums - sapelnīt to visu. 

Link to comment
Share on other sites

Homer J. Simpson

klusai muzikai labi der s30 vai s50 ar u 101 pastuuzi. loti bagatigs skanejums ar plasu dinamisko frekvencu spektru

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Kāpēc Tev Homer J. Simpson visās audio tēmās vienmēr jāiesaka kāds apkures materiāls ?

 

Aizbrauc vienreiz pie kādiem boot biedriem un paklausies normālas sistēmas, lai būtu saprašana, kā SKAN mūzika!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Darkheart

 

 

Zinu, ka tagad zaimošu, bet to bliezienu, ko man istabā ar Metallica varēja uztaisīt divi pāri Peerless (zinātāji sapratīs) ar 2 gabali Kenwood K-9X atkārtot tikai Kevina konstrukcija spēj.

Es nezinu, par kuriem Peerless skaļruņiem un kādā noformējumā ir runa, bet manas četrjoslu atvērtās skandas (2x Deltalite II 2515 + 18sound 12NMB420 + BG NEO10 + BG NEO3) manas izvirtušās prasības attiecībā uz roku, metālu un pārējiem patērējamajiem žanriem pilnībā apmierina. Ir gan spēcīgs un kontrolēts bass, gan apjomīgi zemie vidi, gan detalizācija augstākā frekvenču diapazonā. Turklāt tas viss ir pieejams bez liekām portu un kastes pieskaņām. Jā, vari kādu dienu atnākt un paklausīties.


 

 

Yello, Metallica un tas trešais man nepazīstamais nav nekas, es biju domājis mazliet ekstrēmākus mūziķus nevis popu.

 

Ja Tu paskatītos, kas ir tā Tev nepazīstamā grupa, tad šādi nerunātu. Ja simfoniskais melnmetāls nav gana ekstrēms, tad pasaki, kas ir. :) 

Link to comment
Share on other sites

Atliek tikai viens sīkums - sapelnīt to visu. 

 

Lētāk nesanāks pašam iemācīties spēlēt kādu instrumentu, vai arī noalgot apkopēju un sētnieku blici ar muzikālo izglītību? ;) sarkasms 

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

 

 

Ja Tu paskatītos, kas ir tā Tev nepazīstamā grupa, tad šādi nerunātu. Ja simfoniskais melnmetāls nav gana ekstrēms, tad pasaki, kas ir.

 

Ak tā, tas izskaidro kāpēc nepazīstu grupu, pa lielam neinteresē žanrs. Merzbow, Sephiroth, Mālers kas uz sitienu nāk prātā, bet ir jau vēl kaudze.

Link to comment
Share on other sites

nesaprotu,kāpēc tēmas autors ir iesprindzis uz jaunlaiku made un china...ir tak fantastiski vintage top modeli;Sansui,Luxman,Harman Kardon,Marantz....tās pašas Skandas paņem Infinity Kappa 9A...mierīgi Ieklausies aptuveni 3000...un lai dabūtu ko līdzīgu no "jaunajiem" būs jāiztērē vismaz 10.000

Link to comment
Share on other sites

Darkheart

 

 

Ak tā, tas izskaidro kāpēc nepazīstu grupu, pa lielam neinteresē žanrs. Merzbow, Sephiroth, Mālers kas uz sitienu nāk prātā, bet ir jau vēl kaudze.
 

 

Merzbow neuztvēru, Sephiroth atradu kaut kādu muzikalitāti, bet sāka garlaikot. Nekā tāda ļoti ekstrēma tur neatradu, simfoniskais metāls tomēr ir prasīgāks.

Labots - Darkheart
Link to comment
Share on other sites

 

 

nesaprotu,kāpēc tēmas autors ir iesprindzis

 

Vecīt, varu garantēt, ka tēmas autors neiespringst uz daudz nopitnākām lietām, kur nu vēl uz muzona klausīšanos. Es te apspriežu variantus un dalos pieredzē, nevis izcīnu iedomātas kaujas. Un tas, ka eksistē daudz brendu man nav noslēpums.  

Link to comment
Share on other sites

Ļoti bieži eksperimenta norisi un iespringuma līmeni nosaka tie aparāti, ko var sarunāt paklausīties uz māju. Tad nu parasti jauno brendu tirgotāji ir atsaucīgāki par gadu desmitiem tirgū esošiem.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Luxman man patīk. Lētākais Luxman maksā ap 4...5000. Paklausīties var Zviedrijā. 

Starp citu esmu iepircis biļetes uz U2 koncertu Stokholmā septembrī. Tad arī pa vietējām bodēm ekskursiju uztaisīšu.

Labots - litrs
Link to comment
Share on other sites

interesents

Esmu atpalicis, kur Rīgā ir Luxman? Uz OPPO ar labprāt paskatītos.

Link to comment
Share on other sites

  Oppo plānots uzsākt testēt rīt. Nāca man viņš ilgi, bet bija nestandarta darījums.

  Ir viena problēma, neesmu vēl ticis pie 4k televizora - nevarēs novērtēt video kvalitātes. Plus vēl paies kāds laiks, kamēr sainstalēs uz oppo neoficiālos uzlabojumus - bez tiem šo to nespēlē.

  Luxman mājaslapā tuvākie oficiālie dīleri Zviedrija, Čehija, RU.

Link to comment
Share on other sites

interesents

Ai nu beidz, vismaz mēnesi atpakaļ uz vietas tur nekā tāda nebija, bet strādāt pa katalogiem mēs visi mākam, kaut gan jebkurā gadījumā novēlu puišiem veiksmi biznesā, jo piemēram līdz šim Micro Benz MC galviņas Latvijā nekur es nekur nebiju redzējis, viņiem bij uz vietas pie tam par labu ciparu. 

Link to comment
Share on other sites

Cenas hi-fi labi uzkačātas. Man muzikanti Oppo BDP 105 D bez atlaides atdeva par 1300 eur. Bet ko var gribēt, ja LV mēnesī divus pastūžus notirgo...

Link to comment
Share on other sites

 

 

Starp citu esmu iepircis biļetes uz U2 koncertu Stokholmā septembrī. Tad arī pa vietējām bodēm ekskursiju uztaisīšu.

 

:drinks: man uz berlīnes konci ir biļetes...bet nu jau sākum'abija izgrābtas un cenas nav saldas...+ vēl tas tūres menedžeris atmetās...nu cerams ka viss būs ok uz to laiku ar tūri.

Link to comment
Share on other sites

Ceru ka U2 atbrauks kādreiz pie mums, kaut uz Igauniju... :)

Link to comment
Share on other sites

 

 

Cenas hi-fi labi uzkačātas.

 

Dīvaini gan, man tur cenas piemēram uz Regu dažām lietām likās lētākas, kā uk ēbrejā pat neskaitot tās atlaides, ko viņi dažkārt par skaistām acīm iedod. Gribēt lai tirgoņi nodarbojas ar labdarību protams, var, bet man aizdoma ka viņiem citādāka izpratne par biznesu :)

Link to comment
Share on other sites

interesents

Aizgāja jau atkal ne par tēmu, bet ja jau tad jau, U 2 dzīvajā esmu redzējis divas reizes, pēdējo Minhenē, vairāk, ja nepiebrauks patiešām kaut kur tuvumā nebraukšu. Kāpēc - politinfomāciju par tŗūkumcietējiem Āfirkā esmu mazliet savādākā kontekstā dzirdējis jau gadus 40 atpakaļ:-) un Bono komunikācija par šo tēmu ar attiecīgās valsts ārlietu ministru tribīnēs mani nesaista ( kaut gan, ja U2 viesotos piemēram Mežaparkā - šī komunikācija varētu gūt iegūt aktuālāku nokrāsu ). Par koncerta mŪzikālo pusi - nu protams bij pat ļoti. ļoti OK! 

Link to comment
Share on other sites

 

 

cenas nav saldas...+ vēl tas tūres menedžeris atmetās

 

Es biļetes ņēmu pa taisno un braucienu pats plānoju. Sālīti gan - Stokholmā divas puslīdz civilizētas naktis un ceļš diviem +/-1000 EUR. Bet galvenais lai Bono rokas vairs nelauž. Pieļauju, ka šī var būt U2 pēdējā tūre...  

Link to comment
Share on other sites

interesents

Replika Tornim, ja sortimentā nav Luksmaņa PD-171, tad Luksmaņa Latvijā nav vispār

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Replika interesentam, mazliet šķiet ka no taukiem paliekam traki, hi-fi puikām ir viens no skarīgākajiem dzelžu sarakstiem iekš LV, ja gribās ko ultraūberekskluzīvu dabūt tad domāju ka nav problēmu pasūtīt. Mani, piemēram, iepriecināja info, ka viņi sākuši Luksmani tirgot, un L-305, cik saprotu, ir uz vietas, kā arī 10-tā sērija.

Link to comment
Share on other sites

interesents

Visu cieņu!

Nepaliekam gan.

Ja L-305 ir uz vietas rīt  vai parīt piebraukšu apskatīties:-)......tas tač ir turpat netālu no Dominas ...vai ne? 

 

Bet vispār jau teksti ne pa tēmu un neatbilsioši sākotnējam budžetam, tā kā atvainojiet:-)

Labots - interesents
Link to comment
Share on other sites

Jap, blakus sektantu angāram. Par to esamību uz vietas gan ieteiktu painteresēties, es tik pēc mājaslapas spriedu. Bet ja gribās izvirst ar plašiniekiem, tad ir uz vietas AN diezgan droši.

Link to comment
Share on other sites

interesents

Nu redz...pēc mājas lapas, nu nav glīti - es ar savā blogā varu ierakstīt jebko, redz salīdiznāt 600, 650 , 800 Seņus ar AKG 712 man nesanāca tepat Latvijā, lai gan mājaslapas piedāvā ne to vien.......nācās to darīt Albionā:-)

Link to comment
Share on other sites

nu tak uzzvaniet Cinītim un uzprasiet, kas ir un kas nav uz vietas. Tāpēc jau šiem ir salons, nevis kaut kādas Bolderājas garāžas inetveikals.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Luxman man patīk. Lētākais Luxman maksā ap 4...5000.

...kā jau rakstiju nevajag iespringt uz chaina un arī uz visu to,kas maksā kosmosu,jo sapratigam cilvekam pilnigi pietiek ar personigo,reaktivo lidmašīnu...;)

http://www.ebay.de/itm/LUXMAN-L-525-Stereo-Integrated-Amplifier-/281699120734?pt=LH_DefaultDomain_77&hash=item419693765e

http://www.ebay.de/itm/1-Paar-Infinity-Kappa-9-Standlautsprecher-/301655529555?pt=LH_DefaultDomain_77&hash=item463c121853

Link to comment
Share on other sites

Kas nu kuram skaitās kosmoss, manuprāt 4-5 štukas par labu pastiprinātāju nav nekas pārmērīgs, to tomēr nopērc uz visu mūžu nevis kā autiņu, kuru jāmaina pēc 10-15 gadiem.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...