Jump to content

Labs pulksteņmeistars Rīgā


Malis
 Share

Recommended Posts

Es ivo atbildēju par fossil. par to Bulovu vēl neesmu neko apskatījies.

 

Un pulkstenis jau arī ir aksesuārs, ja gribās, lai rāda laiku sekunde sekundē, tad to darīs tieši kaut kādi q&q pulksteņi

Labots - Duff
Link to comment
Share on other sites

ok, sorry - man neatvērās tas links, tāpēc domāju ka par manu. nu ar Fossilu pa lielam viss skaidrs.

 

nu kā laikrādis ja arī ērts, ne jau visu laiku kabātā pēc telefona līdīsi un to aktivizēsi lai skatītos laiku ...ziemā...ārā...nu daudzi tak saka , ka telefonā ir pulkstenis un ar to pietiek.

Link to comment
Share on other sites

nav ne vainas domāju pa lielām šaibām. bet nu tas brends tāds, nu nekāds. kaut iespējams, ka dārgākie modeļi ir ok, bet bez odziņas. cik izskatās tur tauta viņus pērk - populāri.

 

paldies par linkiem - es kā reiz basic klasē trāpu - jo man labāk vairāki lētāki nekā viens pa štuku :D

Link to comment
Share on other sites

Fossils ir tipisks fashion brends, Q&Q līmenī, kvalitāte apšaubāma, iekšā mazā pirkstiņa naga lieluma mehānisms, jau rokās paņemot, saprotams, ka nav :mrgreen: Tas pats ir ar kaut kādām invictaam, guess, rotar, timex, henley utt. vienkārši var nopirkt arī labu pulksteni pa 100Ls, bet fossilu pa 100Ls ir pilnīgs neprāts

Link to comment
Share on other sites

piekrītu biku piemetot var mierīgi tissotu novaktēt.

Link to comment
Share on other sites

Nu bet tas DKNY, kas manā otrajā linkā?

Link to comment
Share on other sites

normāls dizaina pulkstenis, ir ok - sievietēm tādi patīk.

Link to comment
Share on other sites

Nogādāju pulksteni Jāņa ielā 5. Serviss izcils - atdevu pulksteni, pēc 1h jau zvana un saka, ka defekts ir ātri labojams un pēc 30 min. var braukt pakaļ. Cena 5 Ls. Saku tikai to labāko un rekomendēju šo pulksteņu darbnīcu.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Vilks-Dusmigais

Tagad vispār ir iespējams k-kur Latvijā apgūt pulksteņmeistara arodu? Iesitu googlē, bet neko lādzīgu neatradu...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Visi ceļi ved uz boot, izrādās ka te ir arī tāda tēma,kuru atļaušos pacelt. Sācis nelāgi uzvesties Tag Heuer, konstanti apstājas 23.35, aizdomas ka kaut kas ieklemmē mirkli pirms datuma pārslēgšanas. Vai Rīgā bez Ženēvas ir vēl kāda vieta kur labo šveiciešus?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...