Jump to content

Labs pulksteņmeistars Rīgā


Malis
 Share

Recommended Posts

Diemžēl mans iemīļotais Stuhrling ir dabūjis defektu. Tāpēc meklēju labu pulksteņmeistaru, kas, par saprātīgu cenu, varētu salabot šo pulksteni. Pirmo reizi saskaros ar tādu nepieciešamību, tāpēc vēlos uzzināt, kur Jums ir bijusi laba pieredze ar šādām problēmām.

 

Pagaidām cik esmu pameklējis, tad labas atsauksmes ir par šo: http://www.viss.lv/en/?p=157101

Labots - Malis
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Brīvības ielā blakus Larokai ir labs meistars. Cenas pieņemamas.

Link to comment
Share on other sites

Derētu pieminēt, kas tas pa defektu.

 

Defekts tāds, ka sekunžu rādītājs ir atdalījies no pārējā mehānisma.

Labots - Malis
Link to comment
Share on other sites

Bet pārējais strādā normāli?

Uzlikt atpakaļ sekunžu rādītāju ir pietiekami vienkārši - domāju ka jebkurā darbnīcā to izdarīs. Izvēlies kas tuvāk.

Link to comment
Share on other sites

Pārējais viss ir kārtībā. Tikai esmu nesaprašanā, nav ne kritis nekā, bet pa nakti vienkārši atdalījies. Laikam 21. decembris nāk. :D

 

Par to vai jebkurā darbnīcā to izdarīs gan šaubos. Pulkstenis ir pietiekoši dārgs, lai to kuram katram neuzticētu.

Labots - Malis
Link to comment
Share on other sites

versatile

Intereses pēc, kāds modelis un kur, kad, par cik pirkts? Palasījos atsauksmes, esot interesanta firma, kam uzlabojusies kvalitāte, izmanto samērā uzticamus Ķīnas mehānismus, cena tiem modeļiem ko ebayā papētīju - pieņemama, ap 100 Ls.

Link to comment
Share on other sites

imho tas defekts izklausās pēc tāda, ko ne katrs var salabot+ jāveic tāpat pēc tam hermētiskuma pārbaude...man vienam tissot pulkstenim nokrita kronis *nu tas ar ko ieregulēlaiku) - sūtija uz šveici labot. tas prasīja kādu mēnesi. Nezinu es pa 100ls atrastu kādu labāku brendu - tas Versatile domāts - tgad watchshop com ir Z.SV. izpārdošana.

Kādreiz labs meistars /īpšanieks bija pulksteņu bodei pretī galerijai centrs.

Link to comment
Share on other sites

versatile

osscar, man pašam uz ķepas Tissot lētais gals, apmierina un tā. Bet nu gribas jau vēl kādu. Patīk daudz maz klasiskie varianti. Ko ieteiktu?

Link to comment
Share on other sites

nu grūti pateikt - paskaties wtchopa atlaides, moš ka siekrīt acīs.... man patīk vai nu klasiskie vai pārāk "nesarežģītie" un lielei - ala TW steel un diveru pulksteņi. Kā rteiz gaidu savu ekozillu no interneta... - nu tipa tagad daudziem to bultu tik daudz , ka nevar viegli nolasīt laiku. Vēl es necienu tos dizaineru krāmus ala armani CK ut.t. .jo tie netur ne ūdeni , kā arī nav tie kvalitatīvākie. Daudzi dizaina brendi izmanto poulāros mehānismus no japoškām vai šveices.

Link to comment
Share on other sites

versatile
Vēl es necienu tos dizaineru krāmus ala armani CK ut.t.

Jā, man tādas figņas arī nav vajadzīgas. Un cena, imho, parasti neadeekvāta par bling grabuli.

Link to comment
Share on other sites

Arii saskaros ar shaadu nepiecieshamiibu pirmo reizi. Man atkal ir nepiecieshams meistars, kas remontee elektroniskos pulkstenjus - vai jebkuraa pulkstenju darbniicaa to dariis?

Ir viens NIKE WC0008-001 pulkstenis, kas negrib kusteeties ar jaunu bateriju. Varu veersties turpat jau ieteiktajos?

Link to comment
Share on other sites

Intereses pēc, kāds modelis un kur, kad, par cik pirkts? Palasījos atsauksmes, esot interesanta firma, kam uzlabojusies kvalitāte, izmanto samērā uzticamus Ķīnas mehānismus, cena tiem modeļiem ko ebayā papētīju - pieņemama, ap 100 Ls.

 

Nu pirmkārt galvenais tas, ka dāvināts, tas piešķir papildus vērtību. Tāpēc arī cenu nenosaukšu. Nu darbojās jau pulkstenis savus gadus 2 vai 3, tieši nepateikšu.

Modelis šis: http://www.stuhrling.com/Mens/Leisure/Zeppelin/206B.33152.html

Link to comment
Share on other sites

man šitie automātiskie nepatīk - vismaz budžetnieki atpaliek. man bija kaut kāds seiko, tā labs - bet neprecīzi + besī tas , ka ja nelieto - "jāuzlādē". labāk tad kvarcs vai ar saules baču, kurš ar vienu uzlādi velk 9 -12 mēnešus. (Casio, Citizen etc) . Kā tavs =- precīzs ?

Link to comment
Share on other sites

Manējais ļoti precīzs, ikdienā izmantoju un patiesībā laba lieta, ka nav jāuzvelk. Ir nācies kādas 5 reizes pieregulēt pa visu lietošanas laiku(neskaitot pāreju no vasaras laika utt), bet arī nedaudz atpaliek. Nav tā, ka mēnesī atpaliek pa stundu :D

 

Pašam tieši saista vairāk mehāniskie pulksteņi nevis elektroniskie. Skeleton tipa pulksteņi ar redzamu mehānismu visvairāk ir iepatikušies, jo skats, kad redzamas visas kustīgās daļas liek vairāk novērtēt visu pulksteni kopumā. Katram jau sava gaume.

Labots - Malis
Link to comment
Share on other sites

No Galerija centrs pa Vaļņu ielu ejot uz autoostas pusi.
+1 par šo - ir remontēts pulkstenis un citam baterija mainīta - lēti un kvalitatīvi. Labots - Arnis`85
Link to comment
Share on other sites

Kādi vēl modeļi ir pieejami ar atklātiem mehānismu fragmentiem? Stuhrling pulskteņus UK interneta veikalos uz ātro neatrodu, bet autora eksemplārs man vizuāli ļoti patīk.

Link to comment
Share on other sites

http://www.watchshop.com/search.php?q=skeleton

 

ņem no šiem, esmu no turienas sūtījis gan sīkajiem gan sev pulksteņus . atnāk ātri 4-5 dienas+ akcijas+ zini, ka nav fake.

 

http://www.timeshop24.de/lederband-rothenschild-crusader-rs-0812-braun.html

 

no šiem ar esmu sūtījis - te ir lētāki skeletoni - vācu dizaineru "ķīnieši". Kvalitātei jābūt ok - ala autora pulkstenis.

Link to comment
Share on other sites

Nu šis, protams, ir ārpus jebkādas cenu kategorijas, bet tiešām skaists pulkstenis: http://www.greubelforsey.com/QTD.asp

 

Pagaidām doma ir iegādāties ko šim te līdzīgu, bet tas jau brenda pulkstenis, bet nezinu, kāpēc patīk, nav arī īsti skeletona tips: http://www.ebay.com/itm/190723468746?ssPageName=STRK:MESINDXX:IT&_trksid=p3984.m1436.l2649

 

andza - kādā cenu kategorijā meklē sev pulskteni?

Link to comment
Share on other sites

Es ieteiktu šādus padomus:

 

Ja pērk līdz 100ls :

 

Obligāti skatīt lai ir minerāl stikls (tagad pamatā visiem ir cenās no 50 ls +-)

Lai ir iespējas pēc tam nopirkt atsevišķi un nomainīt ādas siksnu kad vecā nodilst (var būt modeļi, kuriem neder piemeklēta siksna - vajag specifisku un tās mēdz maksāt pusi no pulksteņa cenas).

Es skatītos vismaz ar 100m water resistant, lai var vismaz nopeldēties ar pulksteni. 30-50m WR - var peldēties, bet ir risks, ka iekļūs ''udens /mitrums iekšā. nav nopietni. šāda kategorija parasti ir dizaineru pulksteņiem. nopietnie brendi parasti satbili ir 100m.

Vēlami spīdošie rādītāji. Bet tas tā.

 

Ja pērc sākot no 150Ls –

Tad jau var sāk skatīties uz safīra kristāla stiklu + neatstarojošais pārklājums...

 

Nu pārējais gaumes jautājums. Jārēķinās, ka pārklātie apzeltītie ar laiku nodils.

Link to comment
Share on other sites

paldies, mani šis modelis neinteresē (limited water resistant + dizains old scool) un pieliekot 50 var dabūt jaunu jo lietota ādas siksna ir tas pats kas lietotas ādas bikses :D -tāpat jāmaina. kā kopumā kvalitāte vācietim?

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

andza - kādā cenu kategorijā meklē sev pulskteni?

 

Nu apmēram līdz kādiem 200Ls.

 

Paldies visiem par ieteikumiem.

Link to comment
Share on other sites

Tādā cenu kategorijā neko labāku par manējo(tieši skeleton tipa) neatradīšu.

 

Bet mani piesaista šie divi:

http://www.amazon.com/gp/product/B001V8JB9G/ref=as_li_ss_tl?ie=UTF8&camp=1789&creative=390957&creativeASIN=B001V8JB9G&linkCode=as2&tag=supportpages-20

 

Šis uz palielu atlaidi tieši: http://www.longislandwatch.com/Orient_FDB08004B_Watch_p/fdb08004b.htm

Link to comment
Share on other sites

Man ar vajag palīdzību.

 

Ir Elektronika ~85-88 gada izlaiduma rokas pulkstenis. Vajag samainīt ekrānu jo kristāli patecējuši neredz neko.

 

To Steinhartu pa 100ls paņemšu.

Link to comment
Share on other sites

dizains old scool

nu pateici arī :mrgreen: Tas ir kā? Un piemetot +50Ls tur nekas nesanāks, bet tas tā, pats esmu pilotu fans un šis ļoti patīk, tāpēc ar pārdošanu īpaši nemaz neaizraujos.

Un ar kvalitāti tur viss labi, nav pat pie kā piekasīties :mrgreen:

 

Varat tagad mani lamāt un kritizēt, bet beigās izvēlējos šo.

ārprāts un vēl pa tādu naudu :mrgreen:

 

Tad jau varēji vienkārši paņemt

http://www.ebay.com/itm/Hot-New-LED-Digital-Ladies-Mens-Sport-Wrist-Watch-L3-/251088381529?pt=Wristwatches&var=550146481979&hash=item3a7608a659

 

Nē nu galvenais, lai pašam patīk, bet nu ....

Link to comment
Share on other sites

nu bet ir jau tā arī rakstīts par tiem pilot - vintage + tas grozāmais knibulis ir man npeiņemams. Tā jau kvalitāte ir ok, safīrs etc. bet par to naudu es nekad neņemšu pulksteni kurš baidās no ūdens. Vai tad piloti neiekrīt jūrā > ? un par lietotu 200 ir par daudz ja jauns ar visu piegādi iet pa 270 +-.

Tas One man ir metālisks un ar metāla siksnu - esmu peldējies ūdeni tur, stikls neskrāpējas. Par cik tad amazonā iet ? 100usd +- ?

 

es šitādu uzsūtīju ecozillu (bilde pievienota) + adapteri lai var gumiju pret šādu ķēdi nomainīt + mesh tip aķēde kā bildē. tā teikt z.sv. dāvana pašam sev ...

 

tam One lampas spīd tikai kad piespiež pogu....tā ir melns. jo biežk spiež - jo ātrāk bača beidzas, bet tā jau ir tautai pārsteigums - kā laiku nolasa...šad tad vē jamo izmantoju....

atradu arhīvē bildi ar savu one:

 

 

 

 

IMG-0094.jpg

post-57155-0-04173000-1354085949_thumb.jpg

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

bet par to naudu es nekad neņemšu pulksteni kurš baidās no ūdens. Vai tad piloti neiekrīt jūrā > ?

Tas nav nekāds divers, ka tam jābūt nopakotam pret ūdeni. No lietus pasargā un nekas vairāk nav vajadzīgs. Dušā līst ar pulksteņiem un to nenoņemšana arī guļot ir kaut kāds fetišs, bet katram jau savs. Es nezinu nevienu, kas ar ādas sikniņām apzinātu līstu ezerā peldēties :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

nu ja, katram savs. es baseinā vai ezerā - vienmēr ar pulksteni :D un ādas siksnas tāpēc neizmantoju - esmu atbrīvojies no visiem savas kolekcijas ādiniekiem....lai banķieri nēsā ādiniekus. :D

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

man ādinieki ne pārāk, kā jau minēju - vasarē iesvīst zem viņiem, tobiš regulāri jāmaina. Man šitie ar hronometriem nepatīk - 2 bija - vienu atdevu sencim , otru - neatceros kam vairs. cik ievēroju - šie rij vairāk bateriju, kā parastie.

es biju domājis par šādiem:

http://edifice.casio.com/watches/141F3AA4-BD22-46EA-AA77-698D29EAE7F6

 

tā glīts, safīra stikls nav pārāk dārgs (var zem 3oousd atrast) , vienīgi biku nenolasāms.

vai šis (bet atkal āda)

 

 

http://www.watchshop.com/mens-bulova-marine-star-chronograph-watch-98b151-p99939469.html

 

man gribas vienu melnu ...kaut kad sabriedīšu tādam...

Link to comment
Share on other sites

Man atkal nav pretenziju ne pret ādu ne pret hronometriem

Link to comment
Share on other sites

nu tu zagnul - tirgus variants (tirgus varinats ir tie ar plasmasas stiklu un pa 10usd) , bulova ir ok brands, nav tā pilnīga ķīna, iespējams , ka tur ražo daļu no lētā gala, bet viņiem ir labi šveices mehānismi (aizmirsu kura brenda)+ itr raī dārgais gals. kā jau visiem. Tie tavi vācieši tak arīizmanto šveices iekšas vācu "drānā" ? Pietiekoši daudz ražotāji tā dara. protams, ja ņemsi 50usd pulksteni nekas labs tur nebūs. Bet šim laba atlaide 50%.

 

tissot man jau ir viens, patīk - viegls, titāna, viegli lasās. ļoti ok ikdienas aparāts. tikai labākās atsauksmes par viņu. Bet es uzskatu pulksteni par noderīgu aksesuāru, kurš šad tad jāpieskaņo ģērbšanās stilam...tāpēc man viņus patīk pirkt arvien jaunus...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...