Jump to content

maģiskais vārds: Magnetofonija


Vitalii
 Share

Recommended Posts

:sorry: - vai tiešām nebūs piedāvājuma: Majak 1980 Aluminija spole's

          nu padalamies, iemainīšu pret buržuju 18 cm. vai 22,5 cm. alluminija spole ( derēs Союз_110, Илеть_110, Орбита_106, Ростов-105 ) maģu īpašniekiem.

 

:sorry: ...un jautājums pa tēmu:  ko sakat par ( I ) - grupas vai klasses trīsmotoru lentiniekiem !!!

           LENTAS TRANSPORTMEHĀNIKU NEKUSTINĀSIM...Kustinam - ieraksta_atskaņošanas trakta  elektrotehniskos risinājumus un parametrus.

         -  saprotu, ka lielākoties visi ir stipri līdzīgi pēc uzbūves un konstrukcijas...( detaļu bāze stipri limitēta visā USSR teritorijā !

 Ko saka vecie meistari, kas šos krāmus remontēja !!! 

post-63199-0-48834400-1360224073_thumb.jpg

Labots - Vitalii
Link to comment
Share on other sites

Tās "bleķa" spoles jau krievulaikos bija baigais deficīts. Vismaz veikalā tādas netirgoja. Laikam nāca līdzi kautkādiem jauniem jubilejas aparātiem.

Ja runa par pirmās klases magnetafoniem, tad nekā laba tiem nebija. Jā bija atseviški ieraksta un atskaņosanas trakti un viss. Pārejais praktiski kā Mjak 203 klases aparātiem. Faktiski pirmais normālais magnetafons bija Majak 001, bet tas bija baigais retums. Normāla skaņa sākās ar Olompu 003 un Elektroniku 003. Protams, no mūsdienu skatupunkta, arī Olimps 003 ir sū**, bet tais laikos vienkārši neko labāku no rietumiem nopirkt nevarēja.

Link to comment
Share on other sites

Vispār, skatoties no konstruktora viedokļa, Olimps ir optimālākais DIY avots. Tie 70to gadu SONY, AKAI utt ir baisais shemotehniskais arhaisms (vienpolāra barošana, visur kondensatori signāla ceļā), savukārt 80to gadu AKAI jau ar kasešnieku minimotoriem. Protams, allaž paliek STM, OTARI, Tandberg, ReVoX, Tascam, Fostex, studijas SONY utt. bet tos par saprātīgu naudu benopirkt.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Protams, allaž paliek STM, OTARI, Tandberg, ReVoX, Tascam, Fostex, studijas SONY utt. bet tos par saprātīgu naudu benopirkt.

 

 

jā...labu studijnieku pacelt vairs nav reāli !!!

 

:sorry: ... no ( I ) klasses maģiem priecē Илеть-110С, Ростов-105С !!!

Ir gan dizains Jēdzīgs, gan pietiekami labi sakn - pat salīdzinot ar Олимп МПК_005С  ( Илеть-110С ar 19,05cm/s un 38,1 cm/s - galvas no Teac X-1000...bij saglabājušās vēl orģinālās_tas ir rūpnīcas komplektācija)

 

 

  :resent: - bildē redzamais materiāls ir kopija no Akai_xxx -  modeļa >> Elfa-001C

post-63199-0-65077500-1360232957_thumb.jpg

post-63199-0-37354800-1360233199_thumb.jpg

post-63199-0-94014100-1360233206_thumb.jpg

post-63199-0-21509600-1360233701_thumb.jpg

Labots - Vitalii
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

   Ir ari "jaunie" stereo MEZ'i!

 

 

ha, pamatīga tumbočka...a kur vēl tumbočkai II - daļa ( ieraksta kontrole ) !!!

 

 

 

 

 

Tās "bleķa" spoles jau krievulaikos bija baigais deficīts. Vismaz veikalā tādas netirgoja. Laikam nāca līdzi kautkādiem jauniem jubilejas aparātiem.

 

 

- tā gan, nāca komplektā ar  Маяк_203С sudraboto, vēlāk parādījās Маяк_205С melnais.

:sorry: vai ir vēl kādam saglabājies << Электроника ТА1-003С >> ar Olimpisko siboliku !!! ( tīri smuki noformēts )

Labots - Vitalii
Link to comment
Share on other sites

gadžetu maiņa.

1) nu ko... lai arī cik Tu man likies mīļš, Olimp-004-Stereo - pateicu Tev ardievas,

2) Laipni lūgti mājās - Sony TC-755A (testēsim rīt, tagad nogurums).

mans 12 februāra Prieks :)

 

post-94023-0-26315800-1360706595_thumb.jpg post-94023-0-31711200-1360706611_thumb.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

apakšējais galvu vāciņš soņkai kur?

PS Par cik Olimpu izdevās atdot?

Labots - Tornis
Link to comment
Share on other sites

1) iztrūkstošais vāciņš arī ir vienīgais šī ex. defekts - mēģināsim tādu noķert eBay. Pārējais viss ir perfekti - iztīrīts, uzpucēts, ar labu vizuālo utt.

2) dīvaini, bet augstāk norādītā bija maiņa. Līdz ar to Olimpa cena ir konfidenciāla, par cik - tika aptuveni "izzīsta no pirksta"...

Link to comment
Share on other sites

gadžetu maiņa. 1) nu ko... lai arī cik Tu man likies mīļš, Olimp-004-Stereo - pateicu Tev ardievas, 2) Laipni lūgti mājās - Sony TC-755A (testēsim rīt, tagad nogurums).

 

 

piemetīšu pāris vārdiņu : Sony TC-755A ... izskatīgs - jauks dizains, tikai pagaidām tā liekas...vēlāk izveidosies savs viedoklis !!!

                                      Olimps-004C ... jau piegriezies, lielākoties daudziem vēl tāds atrodas - ejoši, neejoši un daļēji ejoši.

 

 Olimps-004C manuprāt ne slikts padomijas aparāts, ir savi '+' un nelieli mīnusiņi...plusu vairāk!

 ( lentas transportmehānika labāka nekā Sonkai, sapratīsi to vēlāk...ja vēl sapratīsi, būsi pacietīgs vērotājs! )

 -- Ja ikdienā dzenāsi buržuju lentas, tad bēdai nevajadzētu būt.

  bet - ar padomijas lentām...kaut ar J.Lapinska ierakstiem - lentai birs putekļi....tas tik tā - mans viedoklis! ) 

Ja kas: ir jaunas ( GX )stikla  ferrīta galvas no Sony 765 modeļa - ( komplekts 1/4 celiņu ) - drīzāk tirgoju kā mainu pret ko līdzvērtīgu !

post-63199-0-34742400-1360831304_thumb.jpg

Labots - Vitalii
Link to comment
Share on other sites

(Vitālijam).

...šis Olimps bija Lieliskā stāvoklī. Vkrd ietestēju pirmo lentu (Padomju) uz Sony - Olimpam bija stipri lielāks lentas nostiepums, kas gan slikti/gan labi. Uz Sony otrā lentas puse vienkārši "aizvēlās ciet" - tā nevajadzēja būt uz šīs lentas, dabūju tīrīt traktu - Sony grūtāk piekļūt tai tīrīšanai (Olimpam viegli - ar pirkstu tīru spirtotu lupatu pret galvām, vadotnēm, un viss). Visādi citādi... skan tas Sony, labi skan.

Mani tieši arī uztrauc Tevis minētais aspekts >>> Padomijas lentām birst slānis nost... un es jau uz tā Sony nekādus klasiskās mūzikas ierakstus netaisos veikt - vien paklausīt vecos... Šajā ziņā Olimpa trakts bija parocīgāks. Nostrādāts tehniski Sony liekas labāk - runga ar 2 galiem (labāk nostrādāts un prastāks, vai augstākas klases sliktāk uzražots).

Tagad taisos iepirkt pāris ārzemju lentas - paeksperimentēties, kaut ko no platēm ierakstīt (varbūt pats, varbūt citiem uzticēšu - vēl pašam jāsaprot).

Labots - Melvins
Link to comment
Share on other sites

...šis Olimps bija Lieliskā stāvoklī.

 

 

:sorry: ... ticu teiktajam !!!

 bet, 004_Olimps tika ražots vairākās modifikācijās...izrādas ka tieši pirmie bij paši labākie pēc konstrukcijas: ( gan elektronika, gan mehānika ), tālāk tika vienkāršoti - līdz tapa Olimps-005C

Pamatu pamatos vajadzīga laba kinemātika..lentas transportmehānisms un labas galvas! ( pārejo var saprāta robežās piečinīt)

galvas bij:  gan stiklaferrītenes - 6B24.710 ( sankt_peterburg ) 6B24.510_Erevānas

                 gan permalojs        - 6B24.H5У, 6B24.060, 6B24.080 6B24.081

                 tā ir tikai rūpnīcas komplektācija, iespējams arī citādāka komplektācija.

 

lielai daļai noderēs: nedaudz par bantēm

http://www.aes.org/aeshc/docs/basftape/basftapes.html 

post-63199-0-70577500-1360834965_thumb.jpg

post-63199-0-71424500-1360834973_thumb.jpg

post-63199-0-45551900-1360838295_thumb.jpg

Labots - Vitalii
Link to comment
Share on other sites

...esmu pieredzējis abas galvu versijas - man 1-jam Olimpam bija tās stikla ferrīta galvas, tam gan kāds pirms manis jau bija kaut ko "pārbūvējis" atskaņošanas traktā.

Šim pēdējam - permaloja. Man nezin kāpēc labāk patika tā permaloja galvu skaņa labāk, bet ņeņemos par šo visu spriest (jo tas 1-mais maģis bija pārbūvēts, neoriģināls).

 


post-94023-0-14744500-1360868958_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Šim pēdējam - permaloja. Man nezin kāpēc labāk patika tā permaloja galvu skaņa labāk, bet ņeņemos par šo visu spriest (jo tas 1-mais maģis bija pārbūvēts, neoriģināls).

 

 

:sorry: >> personīgi man ar permalojs tuvāks...patīkamāk vokālos gabalus atskaņo - to apstiprina arī Krievijas publika.

  bet, tas jau diskutabls jautājums...kuram patīk nodilumizturība, mazāk galvas smērējas ciet...a kam atskaņošanas patiesums.

  Pamazām atsāku šo monstriņu remontēšanu: a kādi brīnumi patrāpas no - Narodnie Umeļci...lodēšanas māka pilnīga null, celiņi nodedzināti >> ar fļjusu saliets lodējums, sakarinātā_sakombinētā montāža...šausamas. Ja kāds stāstītu, nju nenoticētu ka tā var izdarīties!!!

 

 no permaloja - pašas, pašas ahūnās ir tieši 6B24.H5У galvas, laikam jau Studer'a klons !!!

 ar stikla galvām, kā ar jēlām olām...izdrūp un saplaisā >> vesels gemorojs!

 

 

 

 

 

 

 

Laipni lūgti mājās - Sony TC-755A (testēsim rīt, tagad nogurums).

 

 

:sorry: ... kā veicas art testēšanu - pirmie mirkļi, emocijas !!!

           kā tas ir - priekšstats ir.

post-63199-0-59012300-1360873164_thumb.jpg

Labots - Vitalii
Link to comment
Share on other sites

(Vitālijam).

Iet Mierīgi... es nekur neskrienu :) un man nekur nav jāskrien. Sony ir Lielisks, pašlaik nospēlējis 3x 550m lentas (vienu paša rakstītu uz skolas biedra Olimpa (manu etalonu) - tā "aizbira"... kas radīja sākotnējās bažas. Pārējās 2-as bija Lapinska lentas - 1) Dire Straits "Brothers In Arms" (1985)/Freddie Mercury "Mr. Bad Guy" (1985), 2) Smokie "Forever" (1990), šī ir "jaunākas paaudzes" lenta. Nu neko, to laikā galvas netīrīju - viss noskanēja bez aizbiršanas. Tagad gan transportu vajadzētu patīrīt...).

Ja salīdzina ar Olimpu, tad šis TC-755A tomēr ir 1-mās klases maģis, tā tuvāk. Olimps tomēr nultās... Sony mani pilnībā apmierina :) Pārsvarā pārpalikušās lentas vēlos klausīties, nevis rakstīt. Un arī... ja lenta 550m maksā ap 5-10Ls, tad tikpat jau maksā LP labā stāvoklī - viela pārdomām...

...

Es pēdējā mēneša laikā esmu "attīstījies", ja tā šo varētu saukt. Nopirku nopietnu Sony LP atskaņotāju (skat. bildi), jau pēc 4 dienām neizturēju - uzliku jaunu adatu. Tagad šis Sony maģis... Un pirms pāris dienām iepirku ap 100 mazlietotām kasetēm (MC). Kādas 30gab. ir atbirums, bet ap 70gab. - lietaskoki, tik kastītes jānomaina...

Tagad man "āķis lūpā" uz 3 galvu kasešu maģi no augstākās klases... Tikai lēnām, man maks nav no gumijas :) Lēnām.

Starp citu - skat. otru bildi. Kā "rokraksts" ir šis?... kas šo kaseti rakstījis? :)

Patiešām patīkamā kvalitātē iedzīts.

 

post-94023-0-74919400-1361104371_thumb.jpg

 

post-94023-0-62886600-1361104405_thumb.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

ja lenta 550m maksā ap 5-10Ls, tad tikpat jau maksā LP labā stāvoklī - viela pārdomām...

Nu tad beidzot pieleca, ka ar lentām mūsu laikā nav ko krāmēties. 

Link to comment
Share on other sites

Gribētos kaut kad aizbraukt pie kāda un paklausīties, vai tie jūsu aparāti tiešām ir tik labi, kā slavējat, vai arī jums tikai tā liekas, jo tā taču 0tā klase un maksā palielas naudiņas. :)

Link to comment
Share on other sites

Ar bija kādreiz pirktas šāda kasetes kā fotogrāfijā,bet tie ieraksti vismaz kas man trāpījās nebija no tiem labākajiem,cik atceros bija kaut kā nedabiski augšiņas saceltas a basi kaut kādi nekādi,bet varbūt tikai man trāpijās.

Link to comment
Share on other sites

Kasetes, paķīmen, nav no Čiekurkalna tirgus. 10%, ka to varētu būt rakstījis es, 80% - Mārupes Monis, 10% - kāds, kam nav bijis slinkums Moņa rakstāmmašīnu atdarināt. Varu piestādīt proof, man šīs lapiņas joprojām mājās ir. Vienīgās šaubas izraisa Soundprīzes kasetes, kaut gan Super bija vēl sūdīgākas. Protams, daudzi pēc tam laukos no šīm kasetēm rakstīja tālāk, tur par kvalitāti neko vairs nezinu ;)

PS Moņa produkciju nekad nekur citādi nevarēja nopirkt, kā Mārupē, pie viņa mājās. Jau atmodas gados Lielais Audiopirāts bija būdu tirgū iekārtojis, bet Monis, gluži kā JL 70tajos gados, apkalpoja tikai zināmas kundes mājās. Viss, kas ir kaut kur "pirkts"  ar šādām lapiņām, ir kopijas.

 

Proof:

post-81709-0-53328400-1361115122_thumb.jpg

Labots - Tornis
Link to comment
Share on other sites

Ja salīdzina ar Olimpu, tad šis TC-755A tomēr ir 1-mās klases maģis, tā tuvāk. Olimps tomēr nultās... Sony mani pilnībā apmierina :) Pārsvarā pārpalikušās lentas vēlos klausīties, nevis rakstīt. Un arī... ja lenta 550m maksā ap 5-10Ls, tad tikpat jau maksā LP labā stāvoklī - viela pārdomām...

 

 

Saprotama lieta - man ar gribētimies pagrābr Studer 820A ... bet rociņas par līkām >> nevaru pirkstiņus iztaisnot

klausīties >> pārsvarā ir saglabājušies 1/4T ieraksti, bet - cepuri nost 2T ierakstam !!!

ciešmi sanāk ierakstu veikt pat minimāli dzenātā Svemā bakstīt...tuvu 1:1 sanāk.

Un tie ļaudis kas dzenā lentas, tikai klausosties - ar laiku vēlas ar ko ierakstīt...pēc pieredzes zinu.

 

LP melnais ripulis - ne vienmēr trāpas, to vēl dabūt ekselentā stāvoklī, un ja trāpas - kālab lai neiebakstītu 2T ierakstu lentā, kasetē.

Lentas tipisko troksnīti - njem nost ar DBX, NR un dolby B,C,S vai A

 

ja lenta 550m maksā ap 5-10Ls, tad tikpat jau maksā LP labā stāvoklī - viela pārdomām...

 

parasti klausāma un topā ejošs LP_Vinildisks reti kad ir normālā stāvolī!

Labots - Vitalii
Link to comment
Share on other sites

parasti klausāma un topā ejošs LP_Vinildisks reti kad ir normālā stāvolī!

parasti reti kad ir slikta stavoklii,tada kad pat pareiza tirishana/mazgasana nelidz...praktiski 95%platem,kas man bijusas ar pareizu kopsanu visas smiltis/cherkstona ir dabuta nost...

Link to comment
Share on other sites

...praktiski 95%platem,kas man bijusas ar pareizu kopsanu visas smiltis/cherkstona ir dabuta nost...

 

 

:sorry:... tas ir primāri - LP_Vinilripulim ir pieļaujamais atskaņošanas reižu skaits - pie kura nodrošinās laba atskaņošanas kvalitāte

           kas tad ir cietāks : dimanta adatiņa vai mīkstais LP_Vinilripulis !!! ( komentāri lieki, ne )

  Adatiņa izdilst_nodilst, a vinildiska skaņas celiņi zem mikroskopa ir kau treizi papētīti...bet derētu !!!

  Neticu ka lielie melomāni ik reizi,  kad klausās  vai bauda_izbauda skaņas burvību mitrina vinilripuli...kā tad ir!??

 

  Tas ir PROCESS...prasa gan laiku un pacietību!

Labots - Vitalii
Link to comment
Share on other sites

Neticu ka lielie melomāni ik reizi, kad klausās vai bauda_izbauda skaņas burvību mitrina vinilripuli...kā tad ir!??

 

Melomani točna ne...audiofili gan.

Labots - Partyman
Link to comment
Share on other sites

Nu re... pavisam nejauši šo topiku iekustināju...

 

1) Tornis - Paldies par daudz/maz pareizu info. Par Mārupes Moni esmu dzirdējis tikai nostāstus, ierakstu iespējams, 1x turu rokās. Partymen - zinu, kādi izklausijās vairums Čiekurkalna tirgoņu ierakstu... šis nav tāds, te ir gan basiņi, gan augšiņas, nekas nav izkropļots, izskatās ka tiešām no CD "dzīts".

Kanāli abi skan vienādi pareizi, ne dB nobīde starp viņiem - skaisti viss skaļākajās vietās lēkā pa nullītēm.

Es vienkārši cienu šādu cilvēku darbu :)

SNC kasetes, šīs hromenes nemaz tik sliktas i nebija... atceros viņas. Es arī kādreiz piratizēju ierakstus, bet es diez vai biju tik rūpīgs, un mani neatceras, kā šādu Mārupes Moni :) Un es rakstīju uz RRR ražojuma tehnikas - tas arī izšķir visu... (praktiski biju ne visai labs Čiekurkalna variants - man tikai galvas nekad nekrita ciet + tie dB bija precīzi, jo galvas pārāk beiži slīpēju, gan lentniekiem, gan kasetniekiem).

 

2) Vitālij, Tu jau tā kā nedaudz esi etalons LP u.c. formātu tīrīšanā... (es taču pareizi visu saprotu). Ne ne, es iespējams esmu izņēmums - nealkstu vairs rakstīt lentas, ar kasetēm gan paniekošos, 100%.

Es Tev piekrītu - ideālas LP nav, lai izspiestu to skaņu, kādā skan šis albums CD - tur tiešām plate jāmitrina, adatai jābūt virs 100Ls, arī platei jābūt attiecīgai = ne 1x skanošai, un ne 127x...

Smalki tas viss ir - es patiešām noņemu cepuri cilvēku priekšā, kam šis viss izdodas...

Man vēl joprojām "tīras" skaņas etalons ir nekompresēts CD, pārējais tam visam ir pakārtots. Tagad sāku aizrauties ar LP, tad nu tur arī savs šarms - kā nu viņa skan, tā skan :)

Labots - Melvins
Link to comment
Share on other sites

Melomani točna ne...audiofili gan.

 

 

:sorry: nju atkal...audiofīls, audiofils >> nju biju tam Vinilripulim uzticīgs!

       - kaut vai eksperimenta pēc noklausīties mitru vai mitrinātu plati...būsit patīkami pārsteigti - statika pazūd, lieki sprakšķi mazinās vai daļēji pazūd...un garāku pastiept var plates mūžiņu, nju apmēram tā!

Lai veicas visiem LP_Cienītājiem - gan vecajiem melomāniem un jaunajiem ekspermentātoriem !!!

 

Nu tad beidzot pieleca, ka ar lentām mūsu laikā nav ko krāmēties.

 

:sorry: ... nju nesaki viss tā - vinilss ir un paliek vinilss!

 un ko lai dara tie LP_Vinilgaldiņu īpašnieki, kam stipri gari un taisni ( piedevām vēl viegla konstrukcija tonamam kopumā ) gribas iegriezt drusku skaļāk to pastiprinātāja kloķi...būs nepatīkams pārsteigums garantēts.

 - Iecep lentā materiālu un ducina priekā!!! 

Labots - Vitalii
Link to comment
Share on other sites

Paga, ar to plašu mitrināšanu gan nebija tik vienkārši.Cik savulaik lasīju, to ļoti neiesaka darīt, bojājot gan galviņu gan plati.

Labots - ivo
Link to comment
Share on other sites

...to ļoti neiesaka darīt, bojājot gan galviņu gan plati.
 

 

:) no mehāniskā viedokļa...mitrināt der ( kā sex ar frigidu sievišķi, frigidu sieviešu neesot - esot nejēgas vīrišķi )

       adatai 100% nekas slikts netiks nodarīts, a vinillripulim lieka berze toč nav vajadzīga.

       šajā gadijumā Tev ir citādāks viedoklis!

Link to comment
Share on other sites

Labrīt!

Izskatās ka arī man izdevās samainīties "uz aukšu", nu vismaz man tā pagaidām vēl škiet,

kamēr neesat norējuši..  :) 

Tātad vecā sava lenšu patafona 

http://foto2.inbox.lv/aldis1232/Krutums-Nemirst/Fotoatt-ls1072.jpg

 

vietā paņēmu citu..

 vēl vecāku.. :shok:

 

http://foto2.inbox.lv/aldis1232/Krutums-Nemirst/DSC-0065.jpg

 

 

 

Bet...

škiet ka ļoti ātri "met" ciet galviņu...

ar Astru tā nebija ar tām pašām "svema" lentām..

vai tiešām ir tā, ka Sony tās nesaprot?

:shok: 



Modelis ir  TC-377.

Labots - Sviestc
Link to comment
Share on other sites

Sviestc,

izskatās aptuveni "vienādas klases" maģi...

 

Parasti  ir jāskatās lentas nostiepums un galvu stāvoklis - nu un pašam traktam jābūt tīram.

Sony ir ferrīta galvas - viņas ir labas (praktiski nenodeldējamas).

 

ps: Astrai bija piespiedējs galvām? (neatceros).

Link to comment
Share on other sites

tur ir ekrāns, ekrānā iekšā uz misiņa lokanas plāksnītes filca klucītis, AFAIR.

 

Tātad, sanāk ka problēma ir tajā, ka Sony lentu pie galvas piespiež ciešāk, līdz ar ko no tās sāk atdalīties slānis, kuru Astras piespiediens neatdalīja?

Lentas ir pavecas un klausos tās reti.. bet atceros, ka sākumā, kad tās klausījos pirmo reiz, galviņa arī Astrai bija jātīra biežāk, nekā to lentu griežot jau otrā, trešā un ceturtā reizē..

Tātad, tīri teorētiski, ka arī ar Sony būs tā pat, noberzīsies gadiem uzkrātie 'mēsli" un pie trešās-ceturtās klausīšanās reizes lentu tik bieži vairs jātīra nebūs?

Ja jā, tad jau laikam ka ar pārtīšanu vien nepietiks, jo tad lenta Tā netiek piespiesta? tad tiešām tās visas ir jāklausās?

Un otrs jautājums...

Kad uz viņa uzliku savas svema lentas, jutu nelielu galviņas nesadarību..

pieregulēju uz dzirdi....

tad jau sanāk ka arī ieraksta galviņa ir japārregulē?

Tikai kā lai to pareizi uzveic?

Ieraksta laikā?  

Labots - Sviestc
Link to comment
Share on other sites

kāpēc tu domā, ka ciešāk?

Nu citu izskaidrojumu neredzu.

Kāpēc tās lentas Astras galvas nesmērē, bet Sony smērē?

tas pat vizuāli ir redzams uz vates kociņa, Astrai pēc lentas noklausīšanās, tīrot, vate tik nedaudz ir netīra,

bet uz Sony tā ir melna jau pēc 3-4 dziesmām.. 

Link to comment
Share on other sites

Melvins.

Dazas dienas atpakal rakstiji ka iegadatas 100 kasetes.Vai tas nebij tas kasetes kas bij izliktas pardosanai SS un pardevejs bij noradijis ka lielaka dala rakstita uz Nakamichi? Pievienota attela fona vel bij redzams Nakamichi Dragon.

Link to comment
Share on other sites

1pipars,

jā - tās ir tās pašas :) ir interese? (kamēr neesmu sācis dzēst).

Mana sākotnējā sajūsma nu ir nedaudz noplakusi... tur bija ap 120 kasetēm, bet "lietaskoki" - laba lenta, saglabāts MC vizuālais labi ja kādām 30-40gab. kopsummā (un tad vēl kārbiņas jānomaina).

Ir pāris interesanti ieraksti - skat. augstāk. bildi, ir pāris oriģinālās kasetes, piemēram, Herbie Hancock, Vikingarna - biju pārsteigts Paula "Miljons, sarto rožu" dzirdet Zviedriski :D (vakarā varu iemest bildi - kasete ir Melodijas, bet jau uz labas vācu lentas - nesabojata, un labi skan, raritie).

Kā tur ar to Nakamichi, nezinu gan... daudz kas rakstīts no šņācošas lentas, kas rakstīts no LP, tad izklausās - ka ne adata, ne plate nav bijusi 1-mā svaiguma. + vēl cilvēkam bijusi mode 3 albumus iedzīt vienā 90min lentā, starp ierakstiem līmeņu/augšu/basu atšķirības - man tas viss nepatīk, un vienā pusē jābūt vienam albumam un miers.

Nu... katrā ziņā, tās kasetes ir pārrakstāmas (viena daļa, jo pats ierakstītu "tīrāk"), pārējās apmeklēs kādu miskastes konteineru.

Kopsummā, pirkums = kļūda.

Par 1Ls jau var tīru Fe kaseti nopirkt, par 2.50Ls un uz augšu - jau Cr utt.

Labots - Melvins
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...