Jump to content

Skandas mājas ballītēm


Ralpyy
 Share

Recommended Posts

Sveiki! :) Vēlos iegādāties skandas mājas ballītēm,lai var kārtīgi uzlikt mūziku! Šoreiz nav runa par tiešām IZCILU mūzikas dzidrumu un augstākās kvalitātes skaņu. Vēlos vienkārši ielikt tumbas,lai var parībināt logus. (5.1 jau arī nebūtu slikti. Salikt istabā pa stūriem un uzlikt skaļāk),bet vairāk tomēr uz skaļumu,basiem un tādām lietām.

 

Variet kaut ko ieteikt?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 309
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kevins

    60

  • Ralpyy

    30

  • Partyman

    26

  • alusbundza

    27

Top Posters In This Topic

Posted Images

alusbundza

ja priekš mājas ballītēm, tad neko dižu nevajag, derēs rrr 90, vai jaunās rrr 400m, tikai piemeklē atbilstošu stiprekli, Tornis, Ivo un vēl daži forumieši labus un nedārgus aparātus gan jau piedāvās

Link to comment
Share on other sites

Kas tev viņas kustinās tās skandas? 5.1 izvietojumam nāksies pirkt resīveri,bet nu skaļai mūzikai es pirktu divu kanālu pastūzi ar iespēju pieslēgt divus pārus vienādas skandas tipa A+B un tad protams cauri katram pārim pieslēgt aktīvo subi izmantojot tos pašus skandu vadus.Rezultātā iegūstam labu basu ,ko vieni paši skaļruņi nespēj izdvest,,tas tā,mājas ballītēm vajag ir pārbaudīts!

Link to comment
Share on other sites

Jā,protams,pastiprinātāju vajag klāt! ;)

 

Ir iespēja nopirkt tādu,kur pieslēdz speciāli 2 A+B un vēl subim ir kontakts...?

Link to comment
Share on other sites

Nevajag obligāti kontaktu subim,daudziem aktīviem subiem ir iespēja tos pieslēgt posmā pastūzis-skandas,izmantojot tos pašus skandu vadus.

 

5.1 tumbām tak jēga tikai ja atskaņo DTS vai es kļūdos????

Tu kļūdies.Jēga ir,ja to izmanto filmām,daudzkanālu mūzikai un bez DTS ir vēl dolby digital plus ar BD disku ienākšnu arī DTS TrueHD u.c.Daudzkanālu procesoriem un arī resīveriem ir DSP procesori ,kuri ļoti labi tiek galā ar 2 kanāla mūzikas izvēršanu pa neskaitāmiem kanāliem,kas piem. tusiņiem var noderēt.Pašam patīk tieši Yamhas DSP,kur ir ļoti daudz programmas mūzikas atskaņošanai,kur reāli arī var dzirdēt atšķirību.

Link to comment
Share on other sites

kaartiigi uzlikt maajas balliiti ar s90 vai resiiveriem NAV iespeejams.

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

ja ņem rrr s 400m, tad nekādus subjus nevajag, tāpat visas sienas vibrēs un sekcijā glāzes šķindēs

 

kaartiigi uzlikt maajas balliiti ar s90 vai resiiveriem NAV iespeejams.
ja mājā istaba kā kinozāle, tad nederēs
Link to comment
Share on other sites

Nu, parastam stereo ampam vairāk par 4 tumbām normāi nepieslēgsi (ja visas 8 Om). Ja 4 Om tumbas, tad vai nu tikai 2 vai arī pa 2 virknē.

Link to comment
Share on other sites

Kevin,pastāsti savu variantu,kā var? Saproti ir cilvēki,kuriem ir laba ballīte arī ar Aiwa mūzikas kombaini.

 

Tu jaunu gribi vai lietotu to pastūzi?

Labots - nhs
Link to comment
Share on other sites

Aiwas kombaini nebija tas sliktākais, ar ko varēja uzrīkot mājas ballīti. Pie nosacijuma, ka visi nesēž klubkrēslos un neblenž viens uz otru, kā marinētas brētliņas.

Link to comment
Share on other sites

Yamaha AX-496 vai Sony TA-F505ES (~100Ls) varētu derēt. Ir arī lētāki Sherwood vai Onkyo (~60 Ls).

Link to comment
Share on other sites

autor. tu tieshaam esi noleemis pirkt pa 160Ls gabalaa taas.........s400 ? cik liela kvadraatmetros ir taa iespeejamaa maajas balliishu telpa ? 20,30,40,50,60m2 ? cik ??

Basam shaa kaa taa ir jaameklee kaadas akustikas kuraas buutu 2x10'' wooferi, piem JBL ES seerijas, kautkas no cerwin vegas clsc utml garaa ... nevis kautkaadi 30w RRR strunti

Paaris ned apakalj arii cilveeki taisiija vienu balliiti privaatmaaajaa [ 45m2 konkreetaa istaba ] , un jubilatore [ 18 gv meitene , kas no skanjas zin veel mazaak nekaa videejais boot lietotaajs ] pazinjoja, ka taas s-a s90 savaa balliitee klausiities neveelas, liidz ar ko taam tika atrasts origjinaals pielietojums....

kristines-party217.sized.jpg

Labots - kevins
Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Autors nepieminēja savu budžetu, telpas raksturlielumus, tusa apmeklētāju skaitu un noteikti vēl ir šis tas, ko vari pieminēt :D

 

Ja ņem s-400 + pastiprinātājs, tad jau budžets sanāk pāri 400ls, vai tas ir tā vērts, tas jau pašam jādomā. normālu s-90 komplektu var salasīt ap kādiem 120ls.

Link to comment
Share on other sites

Priekš S-400 es varētu ziedot rībināšanai vienu Harman Kardon PM-660 pa 50Ls (pāri pa 100 W bija, kārtīgiem 80-to gadu 100W, mūsdienu ķīniešu ekvivalents varētu būt 2000W pmpo), haiendam nederēs, jo dēļ vecuma šūpojas DC izejā no + 30 līdz -50 mV. Toties ar mērķi "pieslēgt laptopu un izdzīt zirnekļus no sekcijas" pats labums. Uztaisīšu muļķudrošu konfigurāciju ar vienu ieeju un tikai skaļuma kloķi, basus pieliks winampā :)

Link to comment
Share on other sites

Ja jau ir pieeja kevina mājas sistēmai, tad protams, tur daudz kas paliek tāds, ka var tik izmantots tikai kā paliktinis. :)

 

Ja pa tēmu. Tiešām priekš ballītes, tad ierobežotā budžetā es paņemtu kaut kādas divas skandas, un atsevišķi subi klāt, bet ne RRR. Vari apjautāties kādos kantoros, moš kas lietots pro ir dabūjams nedārgi.

Labots - ju
Link to comment
Share on other sites

Redzi Juri..tu jau pats arii taisi mazo 2joslu uz truvox .... un pat neskatoties uz to, ka tur gaajiens mazs, tomeer taads koncepts [ skaljrunju izveelee ] ir ar kaartu tuvaaks maajas balliishu konceptam, nekaa tas s400..... NJu shaa kaa taa. lai buutu tesiens, jaagriezh jaudas , taatad bass liidz 60hz buus kroplii >15% thd. means, ka normaals bass jau vispaar nav, tikai kautkaads leens midbass tur vien ir ...katrs jau protams var taisiit savas balliites kaa veelas, bet manupraat, ja reiz naak prasiit padomu, tad ir doma , lai tiktu atrasts labaakais koncepts shajaa gadiijumaa... nevis uzreiz pakjert kautkaadas .........RRR

Link to comment
Share on other sites

NeticuNevienam
autor. tu tieshaam esi noleemis pirkt pa 160Ls gabalaa taas.........s400 ? cik liela kvadraatmetros ir taa iespeejamaa maajas balliishu telpa ? 20,30,40,50,60m2 ? cik ?? Basam shaa kaa taa ir jaameklee kaadas akustikas kuraas buutu 2x10'' wooferi, piem JBL ES seerijas, kautkas no cerwin vegas clsc utml garaa ... nevis kautkaadi 30w RRR strunti Paaris ned apakalj arii cilveeki taisiija vienu balliiti privaatmaaajaa [ 45m2 konkreetaa istaba ] , un jubilatore [ 18 gv meitene , kas no skanjas zin veel mazaak nekaa videejais boot lietotaajs ] pazinjoja, ka taas s-a s90 savaa balliitee klausiities neveelas, liidz ar ko taam tika atrasts origjinaals pielietojums....

 

Aj, Kevin, visu cieņu Tev, gudrs Tu esi šajās lietās (tehniskajos parametros un visā tajā "matemātikā"), esmu lasījis tavus komentārus, rakstus utt., bet kārtīgā lauķu mājas ballītē Tu neesi bijis - 100% :)) kur grab puspagasts un piecos no rīta brauc menti, lai apklusinātu ballētāju mūziku.

Par kvalitāti šoreiz nav runa..kā jau pats noprati no autora, jeb arī to daļu esi palaidis garām?

Ar S-90 kā reiz var uzkruķīt tādu ballīti, ka maz neliekas...

Ja viena telpa tad tā.., bet ja ir jāapskaņo MĀJAS ballīte, kur nav "angārs" vienā veselā gabalā, bet 2 un vairāk istabas? Tad arī noder tās 4 un vairāk asinieces, kuras īsti (personīgais viedoklis) nebūtu žēl arī tad, ja kāds aplietu ar kādu dzeramo, apgāztu (diez ka tas iespējams o_O)) vai sliktākajā gadījumā izpļurinātu basiniekus vai ko citu.... ko ēēē? Labāk ir nopirkt importa 10 collīgus skaļruņus, priecāties par kļovajiem basiem 30 minūtes un ļaut sajāt tos?

Kad jūs, "hai-endisti", tehniķi un visi pārējie guru sapratīsiet, ka tādās ballītēs kvalitāte (tajā skaitā, cik dārga un importīga tehnika) ir ar viszemāko prioritāti...tur galvenais ir atmosfēra un backgroundā kalbass...

 

P.S - par to 45m2 mājas ballīti un 18 g. skuķi - khm...viņa TEICA, neklausīsimies RRR, nē,NĒ, nu nepakam...jo redz kāds bembists pioneeer ir iestāstījis, ka vajag tikai akujennās firmas tumbas un visādus citādus hujācijus....nu tad piedāvājiet viņai uztaisīt ballīti ar to ahujenno tehniku par sapņainiem cipariem, tad redzesiet....labs ir, velk uz kašķi lēnām, bet rīt uz darbu, negribās sacakarēt sev un citiem garīgo pirms gulētiešanas!! Peace!!

 

Āā, vienīgais, par ko es brīnos - kur cilvēkiem prāts izdot tādu piķi par tehniku tādām prastām ballītēm, kur nevar paredzet kurš ko sačakarēs!! Kraisis in Latvia...jebaķ, jebaķ

Labots - InFanTīlis
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Telpas izmēri... Pagaidām istabai ir ~20m2. Bet drīz pārvākšos uz citu māju,kur izmēri būs lielāki. Apmēram 30-40m2 Tas ir... Pagaidām tikai lai istabu varētu piesakndināt tā,lai asinis pa ausīm līst. :D Un pēc tam jau visu māju. Kur istabā tiks noliktas tumbas,un lai otrajā stāvā arī varētu putekļi lēkāt. :D Labi labi,es jau pārspīlēju. Bet spēcīgu noteikti kaut ko vēlos!

 

Uz budžetu neskatamies TIK ļoti. Par visu komplektāciju varētu izdot līdz 600Ls. Arī 700 nebūtu ne vainas.

Labots - Ralpyy
Link to comment
Share on other sites

es teiktu jaa, kautkaads normaals 15''+1 2 joslu setups un kautkaads leetaa gala pro amps. iegrieziis 100w un neviens nekur neko neizblieziis, tesiens buus, un arii peec tam maajaas klusumaa klausoties, neskanees vinjas slikti ...

Infantiilais--> bilde arii ir no balliites.

kas attiecas uz to, ka nevienam neko nevajag. Es gan taa neteiktu. Ok, pieliet muuli var dazhaadi, atvainojos par izteicienu, bet tomeer, ja sounds ir ok, tad cilveekiem ir luste tuseeties, bet ja visu laiku ir kroplii un ausiis griezhaas, tad arii ar taadu attieksmi un liistoshiem alinjiem staigaa apkaart , taa ir mana necili mazaa pieredze .... Ja taa suuda asiniece skaljaak nevelk, un pats balliites saimnieks to nostaada par suudu, tad arii paareejiem ir taada attieksme....

turklaat veel infantiilais -- par to zemo prioritaati---> man domaat, ka cilveekam vienkārši nav ...pieredzes, nav bijis balliiitee, kuraa ir kautkas labaaks par s90 ..tas arii ir faktors kas jaanjem veeraa. nav ko iecikleeties uz tiem rrr vecajiem suudiem, laiks iet uz priekshu

Labots - kevins
Link to comment
Share on other sites

Es vienmēr esmu apstājies pie jautājuma - Kādu pastiprinātāju ņemt. No tiem es neko nesaprotu! Vienīgi to,ka omiem jābūt vienādiem,it kā. :D

 

Uz cik watiem jāskatās,kāpēc viņi dod mazāk jaudu (piemēram 50W,ja slēdz klāt 400W tumbu)

Link to comment
Share on other sites

Nem no Ivo Sony TA-F505ES un kaut ko no cerwin vega un varesi rikot karaoke vakarus...un vismaz reizi gada sariko kadu karaoki ar mums,foruma iemitniekiem :drinks:

...un vispar vaita muziku klausies tikai piegdienas vakaros un tikai maksimala skaluma?

Labots - Partyman
Link to comment
Share on other sites

NeticuNevienam

Kevin, kā jau teicu, visu cieņu Tev! Neko sliktu nesaku par tavu viedokli, pieredze katram sava - manējā tāda, ka katrā ballīte, kur esmu bijis (ieskaitot pasa rīkotās) tehnika nekad nav bijusi dzīta totālā kroplī...nu to tak dzird (lai neteiktu vairāk), ka sistēma vairāk nevelk (nu tas gan atkarīgs no auditorijas [pilnīgākie tīņi, kuriem uz ausīm ir nevis lācis uzkāpis, bet zilonis uzsēdies] un izlietotā alkohola daudzuma). Un par to nekā nevajadzēšanu - ballītē klausoties 320b MP3 vai radio tu jutīsi atšķirību? Kā arī par saimnieka attieksmi pret tehniku - nu Tu taču piekritīsi, ka asinieci nožēlojot būs mazāk asaru, nekā kādas krutas, firmīgas tumbas vai pastūžus, ko?? Jeb es kļūdos?

 

"Infantiilais--> bilde arii ir no balliites." --> Fočēts ar konservu attaisāmo vai??? Tāda ballīte, daudz cilvēku, tāda mūzika, bet normāla fočika nav, tur tak viens vienīgs pikseļu mākonis, miglu bilde...kaut kas te nelīmējas!

Labots - InFanTīlis
Link to comment
Share on other sites

Infantiil, nekas personiigs, bet es parasti censhos ieteikt cilveekiem variantus, kuri dariis savu darbu un kroplii iedziit vienkārši nav iespeeju/ vajadziibu. Protams, tas maksaa daargaak nekaa kkaada asiniece.... 20m2 protams ka var grabinaat arii taas

Runaajot par 320kb , biezhaak gan ir varianti, ka dzeki ir savilkushi tos 320, bet uz normaalas tehnikas dzird, ka skan kaa 64kbps un tad ir stress, ka suuds no jutubes ievilkts, nevis 320 .... Kas attiecas uz nozheeloshanu, tev ir tikai daljeeja taisniiba. Ja tu esi suuri gruuti kraajis naudinju un nopircis beidzot labu mantu, tad to arii pieskati un lieto taa, lai ar vinju nekas nenotiktu, un te jau ir runa par dziives uztveri , nevis par audio kaa taadu .... a s90 pa 15Ls ss-aa jau vienmeer var atrast ...

Link to comment
Share on other sites

Uz cik watiem jāskatās,kāpēc viņi dod mazāk jaudu (piemēram 50W,ja slēdz klāt 400W tumbu

 

Skandām parasti norāda jaudu, ko tās spēj izturēt. Ir pilnīgi normāli 400w (kas tā tāda ir) skandas darbinār ar 50w

Link to comment
Share on other sites

Starpcitu es lietoju arī FLAC uz 100mb par dziesmu. (~3k kbps)

 

Protams,uz pašreizējām skandām var just atšķirību starp FLAC un MP3 320 kbps. :D

 

@partyman - Jā,taisos gan! ;)

Labots - Ralpyy
Link to comment
Share on other sites

ā, tie 400w no RRR, nezinu, ka tas ir, varbūt īstermiņa pīķa cipars. Dikti jau liels. S-400M

Muzikālā jauda, W 400

Link to comment
Share on other sites

un kas ir taas pashreizeejaas tumbas, ar kuraam, saprotams, laikam ir par iisu ?

Labots - kevins
Link to comment
Share on other sites

NeticuNevienam

Labs ir, katram sava taisnība, kroplī iedzīt "nav vajadzību", tas būtu jaudas risinājums, ka vienkārši ausis plīstu pušu jau no puses akustiku videjās jaudas (un vispār, besī ārā tas iedalījums - kaut kādas pmpo ķinas jaudas, max, music power utt. shit...stulbais mārketings....]), bet, kad runa ir par "nav vienkārši iespēju" iedzīt kroplī - izstāsti par šito, lūdzu. Es domāju, ka katrs "normāls" muļķis atradīs tāpat veidu, kā izpiest "sulu" no tās tehnikas!

Tā teikt - ja lietotājs būs pilnīgs id1ots, tad pat Dievs nepalīdzēs!!

 

Labu nakti!

 

Link to comment
Share on other sites

Nu pirmkārt šīs nav manas,bet aizņemtas. Tāpēc drīz kaut kad būs jāatdod atpakaļ,lai gan tāpat ir mazliet par īsu.

 

Pastriprinātājs: Yamaha RX-V393RDS (Pie šī pieslēgtas 5.1 tumbas. 2 grīdenieces Monitor audio (kurām nu nekādi nevaru atrast nosaukumu. Ir tikai pīkstulis un tas bassa sū***. :D ar 2 gaisa izejām ; centrs un aizmugures tumbiņas,kā arī 90w Yamaha subwoofers: YST-SW90) Protams,šis viss smuki pieslēgts pie datora (mātesplate man ir Asus P8Z68-V LE) skaņas kartes nav,tā kā pie mātesplates vien pieslēgtas. Un tad vēl kronis šim visam - 5.1 sistēma Philips (kuram es nezinu kāda versija) pieslēgta vēl pie 7.1 kanāla izejas (kā 7tītās tumbas) da prosto troksnim! :D Bet nu sataisīju visu tā,lai kaut ko spētu padrebināt.

 

Rezultātā: 2 grīdenieces,2 "aizmugurējās",centrs,4 (jo centram vads salūza) mazās tumbiņas no Philips un 2 subwooferi.

Link to comment
Share on other sites

Kas ir "Cerwin vega"?

Cik atceros viens forumietis te ņēmās ar viņām, neaskanēja ne vella...

Link to comment
Share on other sites

Ivo. Shis tas skaneeja gan. bija nianses, par kuraam lielaakaa dalja bija nesaprashanaa

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...