Jump to content

Uzturēšana sevi formā


MārcisN
 Share

Recommended Posts

Oij, nu beidz te propogandu dzīt !

Metroseksuālistu idejas vari skandēt "traukos" el vē.

 

Lauku darbos, kad vajag gan spēku gan izturību ilgstoši, šitie svaru zāļu varoņi ātri vien iizpumpējas ar visiem saviem mega muskuļiem.

Labots - mafijs
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 110
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Mezavecis

    14

  • UN1

    10

  • xxxxxx

    23

  • MārcisN

    7

Top Posters In This Topic

Kādu vēl propogandu - pasaku kas un kā, jo daudzi no tā jēdz tik pat cik es no reķešzinātnes

Link to comment
Share on other sites

nepagaja pat puse dienas, kad ripu rīšana arī jau tiek propagandēta :D.

man Rīgā kāpņu telpas kaimiņš iet uz sporta zāli 2x nedēļā. Ziemā auto no kupenas nevarēja izrakt, prasīja lai izvelku. Es šim lāpstu dodu, tas brīnās lielām acīm.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

xxxxxx, visi kačātāji sāk ar proteīnu, olbaltumvielām, bet dažiem progress liekas par lēnu un pāriet nākamā līmenī pie anaboliķiem.

 

Ar to kačāšanos ir tā - ja reiz ar to esi sācis, tad tas jāturpina mūža garumā, jo kā minēja, muskuļa masa (steroīdu masa vēl ātrāk) pārtransformējas taukos un sākas mūžīgā cīņa ar lieko svaru (daudziem tā sākas ātrāk nenoslogojot visas muskuļu grupas).

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Kā muskulis var pāriet taukos - pastāsti, es arī gribu zināt :o ? Bioloģiju skolā mācījies?

Tauku parādās tāpēc, ka bieži vien ja esi ilgus gadus sevi turējis rāmjos vienā brīdī "atlaid" un sāc uzņemt vairāk kcal nekā patērē, kā rezultātā organisms to nogrūž rezervēs - taukos.

Muskuļi var pazust tikai ilgstoši patērējot daudz vairāk kcal nekā uzņemot (skat. "superseksīgās" modeles)

Labots - xxxxxx
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Man laikam jāpiekrīt mafijs, ja strādā fizisku darbu kaut savā mājā, tad nafig nevajag nekādus dzelžus bezjēga cilāt. Jā, Rīgas centrā dzīvoklī dzīvojot un pie datora sēžot kautkur tās fiziskās aktivitātes jāliek, bet savā mājā vienmēr var atrast kur muskuļus patrenēt. e=d pareizi pateica par to kupenu rakšanu. Sētniekam nevajag uz sporta zālēm staigāt. Nereizi neesmu uz sporta zāli gājis un arī netaisos to darīt. Man kā reizi vienu grāvi vajag patīrīt uz savas zemes. Būs man "treniņzāle"

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

100debija

Katram dzīvē savs ceļš ejams un katram diskutētājam ir vairāk vai mazāk sava taisnība. Vienīgais lūdzu nerakstiet muļķības par kurām jums nav īsti argumentēta pamata. Piem.: "muskuļi pārvēršas taukos". Ja dzīvo harmonijā ar prātu un ķermeni, tad vienalga vai to panāc ejot uz svaru zāli vai bedres rokot.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

xxxxxx, par ko tad vēl paliek liela muskuļa masa, kas netiek slogota? Par ogļhidrātiem? Daudz muskuļu prasa daudz enerģijas. Diemžēl daudziem cilvēkiem parasti ir grūti kontrolēt ēšanas ieradumus atbilstoši veicamajām aktivitātēm un ja vēl kombinē ar litrabolu, tad rezultāts ir zināms.

 

Tajā ziņā kārnajiem šādu problēmu nav un organisms pats pats regulē nepieciešamo enerģijas daudzumu.

Labots - Mr.Līkrocis
Link to comment
Share on other sites

Kas ir ērtāk - pēc treniņa, lai pabarotu savu organismu ar nepieciešamajām barības vielām ēst 250g vistas vai izdzert vienu piena kokteili??

Ertak ir, tacu neaizmirsti vienu lietu. Tofika autors ne suda nejedz no sporta ka tada. Pus gadu pavazajies pa zalem un akis lupa.

Tadiem sikalam ir visbistamakais cels caur svaruzali, kur tadi gudrinieki ka tu, vinam izbore smadzenes un sak reklamet visadus pulverisus kokteilisus un ta devetos uztura bagatinatajus. Saubos vai tadam knevelim bus pietiekami daudz smadzenu, lai saprastu, vai stelles ko vinam smere ir veselegas vai nav! Tu pat nestadies prieksa, cik musu tirgus ir parbazts ar visadiem sudiem, kuros nav ne grama no ta, kas tiek reklamets uz produkta etiketes.Ta ka atslabsti.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Tas nav jāsaprot tiešā nozīmē. Vienkārši cilvēks trenējas, apēd n tūkstošus kaloriju. Secina, ka būda pietiekama un var mest mieru tām nodarbēm, nomainot to ar alus lakšanu, zvilnēšanu pie tv, tajā pašā laikā patērējot tos pašus n tūkstošus kaloriju.

Vienīgais lūdzu nerakstiet muļķības par kurām jums nav īsti argumentēta pamata. Piem.: "muskuļi pārvēršas taukos". J

Labots - Mr.Līkrocis
Link to comment
Share on other sites

gringo - es to nestāstu Mārcim, bet gan dažam labam gīkam kurš te mēģināja pirms manis uztaisīt gudrāku nekā patiesībā ir - nevienā brīdī neesmu teicis ka Mārcim būtu jāpērk proķis - pats arī nedzeru viņu, tā vietā dzero Smiltenes "Piena Spēks" - uzturvērtība vienāda ar whey proteīns + piens, tikai smukā pudelē atrodams jebkurā Rimi

 

Līkroci - kāpēc muskuļu masai par kaut ko ir jāpārvēršas? :D Jā, vienāds muskuļu svars prasa daudz vairāk enerģijas - kcal - nekā attiecīgs tauku svars. Bet ja pietrūkst vajadzīgais kcal skaits tad ķermenis vienkārši sāks ēst pats sevi noārdot muskuļus, nevis pārvēršot tos taukos. Tauki uzkrājās TIKAI UN VIENĪGI uzņemot vairāk kcal nekā tu patērē

 

Morāle - ja zeltu neviens kādu laiku nekustinās, tas taču nepārvērtīsies sūdā?

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Morāle tāda, ka viss jādara ar mēru un nav nekādas vajadzības normālam cilvēkam, kas dara normālu darbu un ikdienā veic normālus mājas darbu, skriet 3 un vairāk reizes nedēļā uz svaru zāli, lai uzturētu tonusu.

 

Un vēl vairāk ir citi sporta veidi katram savai gaumei - skriešana, velo, peldēšana utt., kur nav monotoni n stundas piesvīdušā zālē jānīkst.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Леший

Biedram xxxxxx ir taisnība.

 

P. S. Tiešam patīk palasīt gudras runas no džekiem, kas ir saklausījušies "viena-tante-teica" stāstus par impotenci, vēzi un AIDS dēļ proteiniem :)

Labots - Леший
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

nez, es kaifu ķeru ar sievišķi gultā.

Link to comment
Share on other sites

Леший

Ja treniņš ir izplānots, tad pietiek ar pusotru stundu. Piesvidušā zālē atrasties tiešam ir pretīgi, bet tādas neesmu redzējis.

 

Mežaveci, jā, mēs sapratam tavu domu, svaru zāle sux. Sāc atgadināt NC ar viņa "linux-sux" tekstiem katrā linux tofikā (no offence).

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Леший, vienkārši kretinē polarizēts viedoklis, ka labu formu var tikai un vienīgi iegūt svaru zālē. Kaut kā šajos 50 postos maz citas alternatīvas tiek piedāvātas.

Link to comment
Share on other sites

Jautājums ir ko kurš uzsta par labu formu - kultūrista kačoku, pludmales pleibojus, vai vienkārši labu veselību un izskatu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Man personīgi ļoti patika aiziet līdzi draudzenei uz baseinu, tikai kamēr viņa pusotru stundu pa baseinu ( peld bez apstājas ), tikmēr es pusi laika svaru zālē ( 10min uzskriet, tad apļa treniņš: kājas, mugura, rokas, prese, atkārtot ), un otru pusi papeldēt līdzi, pa laikam pirtī ielienot. Super! Noreducēt to uz prastu peldēšanu vai riteņbraukšanu es negribētu. Bet tas ir tikai mans viedoklis.

 

 

Ja cilvēks nekad nav guvis kaifu no vispusīga sporta, tad var jau teikt - nafig vispār tas vajadzīgs, var jau vienkārši papeldēt, pastaigāties .. Bet raukt drūmu ģīmi un teikt "jāstrādā, ģimene jāapgādā" jaunietim galīgi nepiestāv.

 

Mana pieredze: 3.5 gadi karatē, daži mēneši kikbokss, gads tuvcīņa, starplaikos skriešana, atspiešanās, pievilkšanās savam priekam. Man endorfīns izstrādājas un vispusīgas aktivitātes patīk, jo sagādā prieku. Plus vasaras nometnes, kad var nedēļu-divas dabūt ideālu formu un atpūsties - perfekti! Pie tam tad, kad reiz uzbruka kāds lielāks huligāns un bija jāaizstāvās un pat jāsadod tādam, tad sporta pieredze noderēja un nebija tāda varianta kā aizpeldēt prom :D

Labots - usver
Link to comment
Share on other sites

Леший

Леший, vienkārši kretinē polarizēts viedoklis, ka labu formu var tikai un vienīgi iegūt svaru zālē.

Izlasīju visu tofiku, kaut kā tādu tekstu nepamanīju :)

 

Laba forma ir tad, kad nav lieks svars, ķermeņa svars ir proporcionāls augumam, kā arī, ir redzami muskuļi. Arī, protams, ir svarīgi, lai tas viss būtu veselīgi.

Link to comment
Share on other sites

Tās lielās sporta idejas ir ļoti labi bet kad sākas -> darbs -> mājas -> darbs -> mājas -> "kvass" .. , un neviens reāli uz tām sporta zālēm/baseiniem u.t.t. reāli vairs neiet.

p.s. Ieteiktu šeit aptauju ielikt par to cik bieži sporta zāli kāds apmeklē.

Labots - none2
Link to comment
Share on other sites

Леший

none2, man sanāk tā, ka ja saņēmos pīpēt/dzērt mazāk/retāk, tad nav problēmu kaut katru dienu staigāt uz zāli un dažreiz arī paskriet pāris km pirms miega. Bet, kad sākas kaut kādi pasākumi, dz. dienas utt - tad atkal aiziet pīpēšana, "kvasiņš", un uz zāli iet vienkārši negribās.

Bet dzīvojot pēc darbs/mājas/darbs shēmas diezgan mierīgi var izdalīt stundu dzīves, lai aizietu uz zāli, vai paskrietu vakarā. Galvēnais traucēklis ir mūsu slinkums, nekas cits.

Link to comment
Share on other sites

Viss ir atkarīgs no cilvēka - personīgi mācības un darbi mājās ir atliektiem galiem - bet ja tās 3 reizes nedēļā nebūtu iespēja iet un izlikt sevi līdz pēdējam, tad būtu savādi....kaut kas trūktu

Link to comment
Share on other sites

MārcisN
(labots)

Ertak ir, tacu neaizmirsti vienu lietu. Tofika autors ne suda nejedz no sporta ka tada. Pus gadu pavazajies pa zalem un akis lupa.

Tadiem sikalam ir visbistamakais cels caur svaruzali, kur tadi gudrinieki ka tu, vinam izbore smadzenes un sak reklamet visadus pulverisus kokteilisus un ta devetos uztura bagatinatajus. Saubos vai tadam knevelim bus pietiekami daudz smadzenu, lai saprastu, vai stelles ko vinam smere ir veselegas vai nav! Tu pat nestadies prieksa, cik musu tirgus ir parbazts ar visadiem sudiem, kuros nav ne grama no ta, kas tiek reklamets uz produkta etiketes.Ta ka atslabsti.

Tu labāk domā ko runā un palasi kārtīgāk. Es teicu, ka hobija līmenī eju uz pagasta sportazāli(lauku rajonā), kur nekas netiek lietots un nelietos arī.

Labots - MārcisN
Link to comment
Share on other sites

Lauku darbus u.c. tamlīdzīgos darbus darot slodze nav vienmērīga, netiek noslogotas visas muskuļu grupas, kā arī daži musīši tiek pārslogoti. Arī pāķim vajadzētu cilāt dzelžus lai musīši vienmērīgi tiktu nodarbināti. Muskuļu masas audzēšana nav primārā, bet gan izturība, dziļie muskuļi, utt

Link to comment
Share on other sites

Mārci, nav jēgas ar lielāko daļu te nemaz diskutēt :-)

Visā visumā - silti ieteiktu jaunajā uzturēsšanās vietā atrast kaut vai prastu kačalku, bet ja nesanāk, tad youtube ir pilna ar vingrinājumiem ar savu svaru - turpini skriet un starp krosa dienām papildi tos :-)

 

P.S Ja vēlie, tad ja vajadzēs varēšu PM aizrakstīt savu programmu ;)

Link to comment
Share on other sites

Uz nakti palasījos ko pa dienu te sacepuši..... Tik daudziem bail no sporta... tas laikam kaut kāds sava tizluma attaisnošanas paveids. Ja mērķis nav būt par pro tad nepavisam nav visa dzīve jāpakārto sporta zālei. Pietiek laika visam, darbiem, nedarbiem un arī alu iedzert. Kas par muldēšanu, ka sportiski cilvēki kartupeļu laukā vai malku skaldot ātrāk nogurst? Nemāniet paši sevi. No gadiem 7 nodarbojos ar austrumu cīņām un arī trenežieru zāli apmeklēju vismaz 4 reiz nedēļā. Gribētu redzēt kā jūs labāk par mani malku saskaldītu vai ilgāk citos mājas darbos bez noguruma noturētos. Tās ir atrunas, ka laika nav. Jautājums ir tikai par prioritātēm. Sportam vajag 1.5 stundas dažas reizes nedēļā. Cik laika pavadiet pie TV, spēles spēlējot u.c.? Bija dzīves posms, kad cēlos 4 no rīta un stundu pie jūras trenējos, jo cita laika nebija. Un neko. Ne miegs nāca, ne šnabim un meitenēm laika trūka. Trenējoties mēs iegūstam arī labāku garīgo formu, esam efektīvāki mācoties, strādājot. Nepatīk - netrenējieties, bet nu šāda noliegšana gan ir nevietā.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

UN1, neviens jau nenoliedz, taisni pretēji - pat iesaka nodarboties ar sportu. Te vairāk bija diskusija par formu, lai sports nekļūst par naudas kāstuvi dārgajās trenažieru zālēs, un vai to pašu efektu nevar panākt ar citiem līdzekļiem. Saprotams, ka ir dārgi sporta veidi, piemēram, teniss, kuru nevar piekopt piemājas dārzā, bet nu formas uzturēšanai šādus tādus priborus var pats iepirkt.

Link to comment
Share on other sites

Tam gan es piekrītu. "Dārgās" trenežieru zāles nav pat tā īsti domātas sportam, vairāk pašapziņas celšanai. Re kāds es malacis, eju uz zāli, trenējos. Lielākajā to daļā nav ne kārtīgu dzelžu ne nopietnas "darba" atmosfēras. Protams, ka var panākt labu rezultātu arī ar citiem veidiem, tomēr zālē (īstā dzelžu vai boksa zālē) tas būs vieglāk, jo būs kas pamāca, palīdz, iesaka, motivē. Iesācējam grūti trenēties vienatnē, ātri pazūd motivācija un rokas nolaižas. Iespējams arī ir jāsamaksā par zāli, lai būtu motivācija savu slinkumu pārvarēt.

Link to comment
Share on other sites

jarajara

UN1 . tev taisnība. jautājums ir par prioritātēm. pāris stundu dažas reizes nedēļā. kam man viņas atņemt. sievai, bērniem , sunim, grāmatai ? nevienam no nosauktajiem. nerunāsim par darbiem mājā, un ārpus ( bezmaksas izpalīdzība, bet svarīga.)

man veļuks sturī skumst, kilometri netinas, kā gribētos . nesanāk nekadīdi pēdējā laikā pāri 500 novilkt mēnesī. nesanāk.

un arī idzert laika nesanāk. ta kā nemuldi par prioritātēm. diena par īsu , lai trennētos.

raspisdjajam kaut nedaudz jābūt , lai atrastu laiku.

p.s. malku skaldot baigo fizisko formu nemaz nevajag. labu cirvīti un smadzenes. saderam apajāšu tevi , ar visu tavu sportisko formu ?

p.p.s. par trennēšanos un garīgo formu arī nestasti pekstiņus. sportists un smadzenes - retums.

Link to comment
Share on other sites

Tu labāk domā ko runā un palasi kārtīgāk. Es teicu, ka hobija līmenī eju uz pagasta sportazāli(lauku rajonā), kur nekas netiek lietots un nelietos arī.

Ar to ari apsveicu, tacu nemot vera tavu jautajumu, ir skaidrs, ka tu vel esi zals! Tavs pasmerkis ir ne tikai labi justies, bet ari labi izskatities, tamdel tu ari ej uz svaru zali. Un lai man nestasta, ka labai passajutai ar krosinu ikdiena nepietiek. Nav obligati jaiet cilat svarus. var pec skriesanas papumpeties, pakacat presiti, pievilkties, palekat utt.... No ta visa es secinu, ka tu esi pieskaitams tai riska grupai, kura viena momenta savu izskatu var likt augstak par veselo sapratu. Apetite aug edot! Pec skata paliksi atletiskaks, ar smuku torsu, un es tev garanteju, ka ilgi nebus jagaida kamer spriedisi kadas aminoskabes bliezt ieksa, cik procetigu sheiku nopirkt utt. + ja tu vel jauta par piegajienu un atkartojumu skaitu, tad man pat ir bail iedomaties, kurs tev maca taja sporta zale tehniski pareizi veikt pietupienus ar stieni, spiest no krutim utt.

Tadel neklausies, ko tev visadi zinatnieki stasta forumos. Aizej uz vietejo sporta klubu, paruna ar kadu izglitotu treneri.

Link to comment
Share on other sites

Jā, neīstajā forumā topika autors pajautāja viedokli :> Bet vispār jau gandrīz vienmēr ir kāds kurš labāk par Tevi zina ko gribi, ko domā un kā rīkosies :D Sakiet ko gribiet, bet vīrietim ir jābūt vīrietim visās nozīmēs. Gan naudai kabatā, gan prātam, gan izglītībai, gan spēkam dūrē. Un ja vīrietis grib arī labi izskatīties, tad kas tur slikts? (protams, es nerunāju par galīgiem narcisiem) Jūsuprāt tikai meitenēm jābūt smukām, bet vecim tizlums ir OK? Tie kas te par šeikiem un aminoskābēm - marš izglītoties, vai muti ciet. Ja nejēdzat ko runājat tad izmantojiet iespēju paklusēt. Grūti taču pieņemt, ka kāds var būt gan gudrāks, gan veiksmīgāks, gan stiprāks vienlaicīgi. Skrieniet savu svētdienas krosiņu reizi mēnesī un nečīkstiet. Ja nav gribēšanas sportot, tad nevajag. Ja aizbildinās ar laika trūkumu, tad skaidrs, ka neprot savu dzīvi organizēt. Laikam jau gudrības dažiem "nesportistiem" par maz lai prastu gūt pietiekošus ienākumus nevergojot 12 stundas diennaktī. Man, nezkāpēc, pietiek laika un iespēju ceļošanai, biznesam, sportam, ģimenei, grāmatām, savai mājai, hobijiem, draugiem un pat vienkāršai slinkošanai. Jā, TV neskatos, bet nu tā jau mana izvēle.

Link to comment
Share on other sites

100debija

Ja darbs traucē skriešanai sportošanai, jāmaina darbs. :on_the_quiet:

Gribēju pateikt, ka dzīve jāpakārto prioritātēm. Kādas nu kuram tās ir. : )

Nevajag dzīvot pretrunā ar sevi.

Link to comment
Share on other sites

gringo - ja cilvēks prasa par piegājienu/atkārtojumu skaitu - kas tur nenormāls? Ja gribēs trenēt spēku būs viens sets/reps skaits, ja iet uz masu - pavisam cits.

Mārcis saka ka pusgadu ejot uz pagasta zāli - arī es pirmo gadu taustījos pa tumsu un mēģināju grābt informāciju no cilvēkiem kurus satiku zālē un protams - interneta.

 

P.S Bieži vien šikajās zālēs "treneri" ir tādi ka tas nosaukums tik tiešām ir jāliek pēdiņās

Link to comment
Share on other sites

Laikam jau jāatcerās, ka cilvēki ir ļoti dažādi un ir vienkārši stulbi teikt, ka sportot vai nesportot ir slikti. Ja cilvēkam patīk dzelžus cilāt svaru zalē, tad tak lai cilā, bet tapēc jau citi nav duraki, ja to nedara,. Var tak dejot deju kolektīvā, dziedāt korī, vai šahu spēlēt. Katram savs un neviens nav labāks vai sliktāks.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Sportā princips ir tāds pats kā citās jomās. Var darīt, var nedarīt, var darīt efektīvi. Lai darītu efektīvi ir jāmācās. Cilājot svarus piegājieni, intensitāte, atjaunošanās laiks u.c., strādājot sparingā tehnika, izturība, līdzsvars, mentālā koncentrācija, distances izjūta, pretinieka "lasīšana", spēja pārvarēt nogurumu u.c. ir tas kas piešķir jēgu šai nodarbei un nodrošina attīstību. Uzturs arī ir svarīgs. Braucot ar velosipēdu un skrienot viens, spēka treniņu laikā cits. Neprofesionālim nevajag steroīdus, dopingus u.c. mēslus. Proteīnu kokteiļi, vitamīni u.c. ir labas lietas. Sūkalu proteīnu iegūst no kā? Uzminiet! Kazeīna no kā? Nav tur nekādas ķīmijas sliktā nozīmē. Tie ir daudz veselīgāki par hotdogiem, picām u.c. Ne tuvu nav tā ka vairums no tiem kas iet uz zālēm "lieto". Tas ir mīts. Muļķu protams pietiek, bet "lietotāju" vairāk ir ārpus sporta zāles. Bet nu jā, Didzim taisnība. Katram sava dzīve, katram savs ceļš un mērķi, katram sava laime.

Link to comment
Share on other sites

jarajara

UN1 ! īsti veči parasti nezīmējas ar to cik viņi gudri , skaisti un spēcīgi. un arī neirš šķidru. ja tev būtu ģimene (sieva ,bērni ) tu zinātu cik laika tas prasa.

un par tavu augsto attīstību liecina teksti - Proteīnu kokteiļi, vitamīni u.c. ir labas lietas. Sūkalu proteīnu iegūst no kā? Uzminiet! Kazeīna no kā

runā vienkāršāk - olbaltumvielas. latviskāk.

un ja tu kaut ko vēl sajēgtu no pareiza uztura, tad nevajadzētu lietot pulverīšus. mācies, bērns. vēl ir cerība kļut par veci.

p.s. svarīgāk ir turēt sitienu. :)

p.p.s un neaizmirsti , ka apmēram 40% cilveku pasaulē spēj pārstrādāt tevis nosauktās piena olbaltumvielas. sanāk - perc pulverīšus , jēga=0.

Labots - jarajara
Link to comment
Share on other sites

Tīri iet uz svaru zāli liekas dumji, bet tas ir personisks viedoklis. Pēc savas pieredzes varu teikt ka uz svaru zāli iet ar diviem nolūkiem:

1. bodybildings - Schwarzenegger fanātiķi

2. lai trenētu noteiktu muskuļu grupu - dažādu sporta veidu cienītāji dodas uz zāli lai nostiprinātu muskuļus, kuri ir svarīgāki attiecīgajā sporta veidā

 

Topika autors ir kaut kur pa vidu, tāpēc ieteiktu izvēlēties ko tieši gribi panākt. Piemēram, laba forma riteņbraucējiem, visticamākais, ir stipras kājas un minimāla roku masa.

 

Ja mērķis ir visa ķermeņa nostiprināšanas, tad ieteiktu izvēlēties kādu cīņas sporta veidu. Kādu tieši ir atkarīgs no tā kas labāk patīk, tāpēc ieteiktu pamēģināt vairākus.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...