Jump to content

Javera murgi par darba devējiem un darba iespējām


Guest Javeris
 Share

Recommended Posts

Guest biivers

Lietotājs Javeris mūs vairs netraucēs. Pēc ašpadsmit reižu noteikumu pārkāpšanas un vispārējas ētikas neievērošanas - profils likvidēts.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 296
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Mezavecis

    78

  • uldiss

    20

  • JDat

    17

  • Леший

    21

Mī un žē... A es atkal grib'ju padiskutēt vai embedded programmēšana vispār ir nekas salīdzinot ar JAVA. Laikam jau "īsti programmētāji" kodē tikai iekš JAVA. Tie kas bakstās ar ASM uz mikrkontrolieriem tie noteikti ir nīkuļi un no rpogrammēšanas neko nejēdz vispār.

 

Starp citu šamais piedāvāja ielikt uzdevumu? Es savu solījumu izpildīju. Ieliku no fizikas pamatiek ir maksimums jāmāk reizināt/dalīt, no fizikas ātruma formula un lietot wikipedia lai tiktu pie izejas datiem uzdevumam. A šamais solīja uzdevumu bet nielieka. Speciāli gaidīju visu dienu. Tik lamājas un gaida uzdevumu no citiem. Javeri, par bažariņu vajadzētu arī atbildēt!

 

Bet... Ir arī pozitīvai. Javeris mani nosauca par fizikas ūbergeeku, un ja vēl pieskaitam klāt ASm lietošanu, sanāk ka es esmu jamo pāraudzis kā mazu bērnu. Es vairs neesmu prosta programmētājs, es esmu GEEK. GEEK tas ir kruta. Visamz manā izpratnē. Un jā. MCU ir ~ 100x vairāk ne kā PC. Kaut kur internetā lasīju šo muļķibu. Attiecīgi 100x vairāk darba programmēšana. Tātad vairāk iespēju tikt pie darba. Mazāka konkurence, jo lielāks pieprasījums tīri no skaita. Pie tam, tādu GEEKu (mcu programmētāju) zināmu iemeslu dēļ ir mazāk ne kā PC "programmētāju", attiecīgi, es vispār varētu bļaut kāpēc man nemaksā 100 000 Ls (100 x 1 000 Ls) uz rokas?

 

Globāli. Javeris ir pārcērtējis savas spējas un ticis nolits pie vietas no DD puses. Atnāca uz forumu izraidāties un saorganizēt IT cilvēku streiku pie Saeimas, bet aplauzās, jo arī te šamo nolika pie vietas.

 

Ieleja globālos vilcienos piekrīt Javerim? Zināmā mērā arī es piekrītu Javerim, bet, kā jau ieleja teica, viss nevar būt melns vai balts. Pa vidu ir bezgala daudz pelēko toņu...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

malinens2

Visideālākais risinājums ir slēptais bans- viņš var rakstīt un taisīt tēmas, bet neviens cits viņa sviestu neredz. Adminiem un moderatoriem būs labs rēcamgabals, kurā šis interesantais foruma biedrs runā pats ar sevi...

Link to comment
Share on other sites

Uzmanās veči , javers, ies politikā un cels komunizmu! tā kā gaidam, mums pipec būs!

Link to comment
Share on other sites

Varbūt biedrītim Javeris var noņemt banu, bet atļaut spamot tikai šajā tēmā. Pa laikam bija interesanti lasīt to cirku. Vienīgi, kad sākās personiskie apvainojumi... Nē nu, arī man ir gadījušies personiskie apvainojumi un tā...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Žēl gan - stunda pagāja nemanot ...

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Vispār šitai jampadracī bij tik viens prātīgs cilvēks - ieleja. Par profila likvidāciju - nu, bērnudārza līmeņa gājieni. Katrā ziņā - mīnusa zīme admiņiem/moderiem, ne javerim. Tā ja.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Леший

Par profila likvidāciju - nu, bērnudārza līmeņa gājieni. Katrā ziņā - mīnusa zīme admiņiem/moderiem, ne javerim.

Iedomājies, ka esi ar meiteni kaut kādā vietā, piemēram, restoranā, kur visi labi pavada laiku, bet atnāks kkāds konkrēts urļuks ar 4.5 promilēm un sāk pīpēt, bļaut un braukt visiem virsu. Tu viņu paciestu? Nē, tu būtu par to, lai viņu ātrāk izmestu no restorāna.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Baigais Janka, es saprotu, ka var cepties par darba devējiem kādu brītiņu, bet ne jau 2 gadus, kas izskatās vairāk pēc paranojas nevis normāla cilvēka izpausmēm. Ja man nav taisnība, atsakos no modera pienākumiem un kļūstu par Čaku Norisu.

 

P.S. Ne es pieņēmu lēmumu par profila likvidāciju. Manis pēc varēja arī profils eksistēt ar kādu 1-2 gadu pārdomu brīžiem.

Link to comment
Share on other sites

IMO moderācijas procesā piederētos cilvēkam skaidri un nepārprotami aizrādīt brīdī, kad viņš sāk pārkāpt normas. Nevis izstiept diskusiju, komentējot kā parastam ierindas lietotājam, tādējādi palielinot spama plūsmu. Tā izpaliktu liela daļa sviesta, kad kāds no diskutētājiem ir pār mēru iekarsis.

 

 

"Te bija bezjēdzīgs citāts" esmu redzējis, bet "Te bija bezjēdzīgas rupjības" vai norādi - "cienītais, tagad jūs sākat pārkāpt pieklājības normas - kontrolējiet savu leksiku" gan ne.

Labots - usver
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

usver, tur esi izlasījis visas 20 lappuses javera autiņa pirkšanas topikā?

 

Tad kad bariņš uz laipnajiem citēšanas aizrādījumiem pasaka šādi un nolamā PM, tad diezvai ir vēlme aizrauties ar lieliem un detalizētiem skaidrojumiem.

 

Es takš nelasu katru topiku, kas vajadzīgs to lasu. Vai nav pie dibenss, ka citēju? Citiem tas neko nemaina, tikai zin par kuru atbildi/postu es runāju. Tur jābūt debīlam, lai tādu sūdainu noteikumu izdomātu.

Labots - Mr.Līkrocis
Link to comment
Share on other sites

Banu vajadzēja, un nevis pēc 10 lapu piepļūtīšanas, bet jau pašā sākumā, kad tas brīnumbērns uzradās ar savu demagoģiju.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Nu jā, un es būtu pēc tam vainīgs, ka neļāvu izteikties (piegānot n darba piedāvājumu sludekļus).

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...