Jump to content

Iesakiet resīveri + tumbas


Ģenerālis
 Share

Recommended Posts

Sveiki.

Būtu nepieciešamība pēc akustikas nelielā viesistabā (3.5x 5.5m), galvenokārt priekš mūzikas un skaņas nodrošināšanai parastajai TV.

Vajadzētu resīveri (zinu, ka jums šitie zvēri nepatīk) un divas grīdinieces ( svarīgi, lai arī pēc skata iederētos modernā viesistabā). Pats neorientējos pašreizējā piedāvājumā, tākā nav ne jausmas uz ko skatīties. Budžets 300 - 400 Ls, laikam nekas īpaši prātīgs nesanāks, bet vajag labāko, ko iespējams dabūt par šo ciparu.

Link to comment
Share on other sites

Ja tikai divas grīdinieces, priekš kam resiveru? Ja vēlāk taisies piepirkt pārējās 3+ satelittumbas, tad tā arī savā raiderā raksti.

Link to comment
Share on other sites

signāla avots mūzikai ? kaut kāds ipodveidīgais vai kas labāks? imho šādām vēlmēm var arī 2x mazākā budžetā iekļauties.

Link to comment
Share on other sites

Ģenerālis
(labots)

Principā būtu nepieciešams arī FM uztvērējs, un piejūgt klāt arī pārējo tehniku (PC, DVD ...). Uz konkrēto brīdi nav domas piepirkt tumbas uz pārējiem kanāliem, bet būtu jauki apzināties, ka ir tāda iespēja. Resīveris šādā ziņā izklausās vienkārši ērtāks risinājums.

 

Ja naids tik liels pret resīveriem, droši iesakiet arī iespējamos risinājumus ar stereo pastiprinātājiem.

 

 

Pārsvarā avots mūzikai būs stacionārais dators (FLAC / mp3 320kbps), un kā jau minēju, nedaudz arī FM radio.

Labots - Kulakovs
Link to comment
Share on other sites

resīveros ir jau FM uzztvērējs iebūvēts. vienkāršs, bet ir. tā ka radio nevajadzēs. nu tādām vēlmēm - PC. DVD - droši pērc resīveru + 2 lētākās tumbas. vai arī mājas kinozāli. tur arī viss augstāk minētais būs iekšā. un nebūs problēmas.

Man nav naids pret resīveriem, vienkārši to pamat uzdevums ir kino nevis mūzika. vismaz tajā cenu kategorijā kurā tu gribi iekļauties.

 

nu ar iebūvētu skaņu karti tur nekāds cukurs nebūs. ņem da jebkādu resīveri pa 100-140ls + tumbas pēc izskata , skaidenes no pioneer , sony etc . vadoties pēc dizaina. no lietotām var ko labāku atrast.

 

http://www.ss.lv/msg...kers/fdmci.html

 

http://www.ss.lv/msg/lv/electronics/audio-video-dvd-sat/audio/reseivers/jjebx.html

 

lūk stereo resīvers ar visu radio 50ls. būs ok

 

un nauda tusiņam paliks.

Labots - osscar
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Man pašlaik 2 stereo resiveri piedāvājumā - denon un yamaha. Yamaha ar pulti. 50 ls.

Skat. linku parakstā.

Link to comment
Share on other sites

Ģenerālis

nu ar iebūvētu skaņu karti tur nekāds cukurs nebūs. ņem da jebkādu resīveri pa 100-140ls + tumbas pēc izskata , skaidenes no pioneer , sony etc . vadoties pēc dizaina. no lietotām var ko labāku atrast.

 

 

Pašreiz izmantoju Creative Xtremeaudio ar pārlodētiem kondensatoriem un pastiprinātāja mikreni. Tālākai nākotnei plāns bija iegādāties pieklājīgu DAC (digitālo uz analogo pāreju). Nepārptoti, nav jau tā, ka tumbās interesē tikai smuks izskats, un plastmasīgie "mājas kinozāļi" arī īpaši neiet pie sirds. Vienkārši primārai mūzikas klausīšanai tiek izmantotas (un joprojām tiks izmantotas austiņas), ar tumbām vēl neesmu aizrāvies(un īpaši neplānoju), taču gribētos labāko, ko varētu dabūt pa nosaukto ciariņu.

 

Piemēram, kādas domas par Radiotehnikas RIGONDA S FS 5.3. ?

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

No akustikas vari arī skatīties rrr rigondas, ir okey, par to naudu skan tiešām lieliski. Es kā lielāka daļa par stereo pastiprinātāju, jo radio jau tāpat vari no PC laist.

 

P.S pats paspēji uzjautāt par rigondām. Bija pirms kāda pusgada, labs detalizējums, pietiekoši izteikti vokāli un augšas negriežas ausīs. Baigā basa piekritējiem nederēs, bet mūzikas klausīšanai ir super :)

Labots - Kaspars12
Link to comment
Share on other sites

kā budžetnieces būs ok. bet gan jau no tiem vāferdeiliem ar var nokaulēt pāris desmitus....vāferdeili būs labāki IMHO.

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Nu es jau arī par tām Wharfedale, ja budžets pacel. Rigondu lielākais mīnuss neesošas kājiņas.

Link to comment
Share on other sites

jā un dac ir svarīgs, ja domā pat labāku kvalitāti nākotnē...esmu sācis ar 50ls skaņu karti no creativ, tad EMU, tagad ārējais DAC no arcam. pašreiz pie tā palikšu jo tālākam upgarde neredzu jēgu. Pašlaik vēl domāju par ala squeez box touch priekš augstas izšķirtspējas mūzikas, lai nebūtu jāslēdz kompis katrreiz. bet nu redzēs.

esmu izgājis pēdējo 4 gadu laikā visu ceļu sākot no mājas kinozāles all in one līdz tam kas ir tagad...tāpēc dalos pieredzē.

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

Ģenerālis

Lai labāk varētu izvērtēt visus iespējamos variantus - kāds stereo pastiprinātājs vēlams priekš iepriekšminētajām Rigondām vai Wharfedale?

Link to comment
Share on other sites

abām šīm tumbām prasības būs vienādas , jo jūtība ir vienāda + pretestība abām ir vienāda ap 6 omi, kas kā reiz resīveriem der. derēs jebkas sākot ar 30W un uz augšu. var paklausīties, kurš aparāts pašam labāk patīk pēc skanējuma.

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

ja ņemsi resi, tad rēķinies, ka būs jāpērk arī subis, savādāk basi tev tik pat kā nebūs

Link to comment
Share on other sites

nu nav tā nav. ja grīdinieces - būs bass. jānorāda tik resim opcijās , ka nav saba. un jāklausās 2.o režīmā.

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

nu nav tā nav. ja grīdinieces - būs bass. jānorāda tik resim opcijās , ka nav saba. un jāklausās 2.o režīmā.

nevelna tur basa nav , es jau ar šo problēmu ir saskāries
Link to comment
Share on other sites

Nu te tauta putro stereo resīverus, kas ir paredzēti tikai un vienīgi mūzikai, tātad faktiski nebūs sliktāks par līdzīgas klases pastiprinātāju un 5.1 (61., 7.1) kino rešus, kas tiešām vairāk ir paredzēti filmu soundtrekiem.

Link to comment
Share on other sites

nu es atceros tavu stāstu par pio resīveriem. manam sony resim 2.0 režīmā + jaunās RRR ala s90 - basi bija.

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

Nu te tauta putro stereo resīverus, kas ir paredzēti tikai un vienīgi mūzikai, tātad faktiski nebūs sliktāks par līdzīgas klases pastiprinātāju un 5.1 (61., 7.1) kino rešus, kas tiešām vairāk ir paredzēti filmu soundtrekiem.

nu nezinu ivo ,cik nu es esmu klausījies, tad nevienam resim man dzirdētam nekas nopietns nav, un ja skatās tv 5.1 , tad subi vajag, cita štelle uz reiz
Link to comment
Share on other sites

nu priekš 5.1 - bez jautājumiem, bet autor tak vairāk tā kā uz mūziku spiež.

Link to comment
Share on other sites

Ģenerālis

Laikam tomēr sliecos uz stereo pastiprinātāja pusi.

Uz konkrētu brīdi noskatīts YAMAHA AS-300

 

Lai vai kā ir viens neatrisināts jautājums - par FM radio. Caur datoru, varētu būt dizgan neērti, jo būtu visulaiku jāslēdz iekšā. Ir kādas idejas par kādu modernāku risinājumu, jo cik skatos, atsevišķi specializētie FM tūneri ir diezgan padārgi. ???

Link to comment
Share on other sites

nav padārgi - ja vaktē ap 20 -40 ls var dabūt. jautājums vai būs pults. es savu tehnics pa 15 ls paņēmu bez pults, bet man tas nebija svarīgi jo ir universālā pults. skaņu un jūtību nevar salīdzināt ar resīvera "radio".

 

apjautājies tornim, ivo vai LJ

Link to comment
Share on other sites

Nu man tuneri ir vairāki - gan ciparu gan vecie analogie. Labākais, kas ir - Kenwood KT-5020L - 40 Ls.

Info te:

http://www.fmtunerin...om/kenwood.html

 

Ir arī Sony ST-S550ES, kā arī citi vienkāršāki un lētāki. Skatīt manā parakstā. Tur gan nav visi, ir vēl citi. Vienīgi pults gan nebūs nevienam.

Labots - ivo
Link to comment
Share on other sites

Partyman

interesanti,cik maksa un kadas ir labas universalas pultis tadai vintage tehnikai(pastiprinatajs,cd,tuneris;protams par turntable nerunaju :) )?

Labots - Partyman
Link to comment
Share on other sites

nu man ir logitech one. maksā 80 ls. tiesa sīkie nometa zemē un LCD krdik. serviss sucks. labi, ka ivo pa lēto donoru pārdeva.

Link to comment
Share on other sites

spainiss2

man arī logiteč one,,,90to gadu yamahas pastūzi un tik pat vecu pionier cd pleijeri regulēt var,gan jau 80to gadu tehniku arī var,bet man nav,lai notestētu!

Link to comment
Share on other sites

interesanti,cik maksa un kadas ir labas universalas pultis tadai vintage tehnikai(pastiprinatajs,cd,tuneris;protams par turntable nerunaju :) )?

 

Lielai daļai vintage tehnikas vispār nav bijušas paredzētas pultis. Vēl vienai daļai ir kaut kādi interfeisi lai vadītu, piemēram tuneri caur pastūzi utt.

Vispār jau (manā izpratnē) audio tehnikai tā pults nav obligāta - pieej pie aparāta, ieslēdz, noregulē skaļumu un klausies fonā. Ko tur daudz regulēt pēc tam...

Labots - ivo
Link to comment
Share on other sites

Vintage tehnikai lielākoties pultis nav... Tās masveidā parādijās no 90-tajem (aptuveni).

Piekrītu ivo - audiotehnikai pults nav obligāta.

Link to comment
Share on other sites

nu ir labi, ka pašas primitīvākās opcijas var ar pulti izveikt : skaļums, CD: next/prev., un radio stacijas paslēgāt kad reklāmas. bet tā ja sistēma tīri mūzikai - var bez pults iztikt. mani aparāti bija ar pazaudētām pultīm.

Link to comment
Share on other sites

Man otrdien no Vācijas samērīgā cenā atnāks Phonar grīdas divjoslinieces, Laser 200, par to "iederēšanos modernā viesistabā" nezinu, bet iederēšanās pie manām ausīm ir, īpaši labas jazz, new age, vocal, classic rock. Trash, hip-hop uz jamām neskan, jo rašotājs nemānoties tur diezgan augstu apakšējo F norādījis.

Link to comment
Share on other sites

šitās tādas kā pie jankusa klausījos ? laikam, likās baigi ok.

Link to comment
Share on other sites

Neatceros,. vai pie Jankus (es jamam ik pa brīdim kaut ko iedodu paklausīties), bet baigi OK arī man liekas :) Vari pie manis pieskriet Zasulaukā un paklausīties. Uzlikšu tev Norah Jones vai kādu citu vokālu ;)

Link to comment
Share on other sites

Ak, man Phonar patīk jau no 90to gadu vidus, kad jamiem bija weblapa no vienas lapas ar 3 tumbu bildēm un uzrakstu:

"Mēs esam -padsmit cilvēki, kas prot taisīt tumbas, ne weblapas, reku saraksts ar mūsu dīleriem, ejiet un klausieties"

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Draugs ar manu padomu ir pasūtījis Wharfedale 9.1 plauktenieces,atnākšot novembra pirmajās nedēļās.Izvēle krita uz konkrēto skandu pāri ,jo viņam jau ir tās pašas firmas subis-sw-150ais modelis. Tad nu lūk vajag padomu pastiprinātāja vai av resīvera iegādei,kur varētu visu smuki saslēgt biampā.vadi arī jau ir pasūtīti.

Link to comment
Share on other sites

spainiss2

Reku šitādu varu ieteikt http://www.superfi.c...-amplifier.aspx pa tādu naudu reti kas labāks sanāks. Tikai nezinu vai to bi-ampu var šim saslēgt,slinkums manuāli lasīt.Laikam var ,tikai Yamaha to sauc par bi-wire nevis kā man piemēram Onkyo resīveram-bi-amp.

Labots - spainiss2
Link to comment
Share on other sites

Nu bi-wire un bi-amp tomēr ir būtiski atšķirīgas lietas.

Pirmais nozīmē vienkārši atsevišķus vadus basiniekam un vidiem/augšām, kas tiek pievienoti pie kopējām pastiprinātāja izejas spailēm. Derēs fakltiski jebkurš pastiprinātājs. Bi-amping savukārt ir atsevišķi pastiprinātāji basiniekam un vidiem/augšām + krosoveris, līdzīgi kā pro tehnikā. Dārgā gala reši atbalsta šādu fīču.

Link to comment
Share on other sites

spainiss2

Nebūs gan tik vienkārši ar to Yamahu,viņai bi-wire izpildās A+B variantā nevis tikai A.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...