Jump to content

Pioneer pastiprinataji


Partyman
 Share

Recommended Posts

viens nesen piedavaja urushi m-73,bet pilnai laimei jau vajag ari priekshpastiprinataju m90 vai c90...

Labots - Partyman
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 224
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • osscar

    23

  • Tornis

    20

  • nnoname

    21

  • Partyman

    37

Top Posters In This Topic

Posted Images

m-90 un c-90 tā ir cita sērija.

 

M-73 iet komplektā ar  c-73.

 

Taču šiem modeļiem ir ērta iespēja.Ir iebūvētas divas ieejas CD/Line input.Un ir Skaļuma regulātors.Sanāk vieno klāt cd aparātu vai vēl otru kādu lietu un gandrīz vai priekšpastiprinātājs nav vajadzīgs.Sanāk passive preamp.Protams pilnai laime nepieciešama viss kopā.atskaņotājs CD-65 vai 75 + priekšpastiprinātājs c-73 un jaudinieks m-73.

 

Lielisks aparāts.

 

Bet cienu arī sony ES  sēriju un marantz ..

post-91105-0-53426000-1360784665_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Lai būtu par tēmu - atdevu savu ne pirmā svaiguma Pioneer A-656 par 80LVL. Divu dienu laikā

Jaa,Tornis mak tirgot,laikam nostrada ari interesantie teksti...

shaja 'saita'pionieris gan kaut ka baigi ilgi tirgojas...

 

http://www.goodsound.lv/

Link to comment
Share on other sites

Ja cena demokrātiska un tehnika atbilstoša, tad ari pircējs ilgi nav jāmeklē. Tas PM8000 Ebay plašumos pilnigi noteikti maksātu par kārtu vairāk + piegāde. Interesanti pasniegts produkts pilnigi noteikti var izraisit smaidu(pozitivā nozimē)- piemēram pastiprinātājs ar tanka šasiju :).Kur vel labāku salidzinājumu atradisi?

Link to comment
Share on other sites

McIntosh daudzzonu skaņas sistēmu...tas varbut noder ediotam,kuram liekas bija nepiecieshams apskanot vairakas telpas,ja esmu ko sajaucis es loti sorry....

Nē, man vienkārši pie viena atskaņotāja ir vairāki pastiprinātāji. Lieku mieru pagaidām, iztieku ar prastu vadu pārspraušanu.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
RudeWolf

Pieļauju, ka EQ un DSP lietas var arī veikt digitāli. Viss atkarīgs, kāda sistēma.

Link to comment
Share on other sites

Huan Kaktus

Nu, es tembru regulēšanu neizmantoju - imho, nevajag iejaukties skaņu režisora koncepcijā ;) Bet kas konkrētajam pastiprinātajam tiešām ir nepatīkami, tad šamam nav toņkompensācijas, kura ir gana derīga klusi klausoties.

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

Skaņu režisors ir bijis Tavā istabā?

Link to comment
Share on other sites

Huan Kaktus

Nē, bet pilnīgi noteikti 2 joslu tembri neko no manas istabas (vai kādas citas) īpatnībām, neizlabos. Daudz vairāk izlabos pareiza akustiku izvietošana un pareiza visādu skaņu absorbējošu masu izvietošana istabā. Vēl ar ekvilaizeri kaut ko reāli varētu provēt labot, kaut arī tas nav īsti pareizs piegājiens.

Labots - Huan Kaktus
Link to comment
Share on other sites

Es arī piederu pie tiem cilvēkiem, kas tembra bloku neizmanto nekad. Nu un maniem labākajiem pastiprinātājiem nemaz nav tembra bloku kā tādu.

Arī, ja apskatās, kas notiek pastiprinātāju tirgū- esmu novērojis, ka šobrīd pastiprinātājiem, kas pretendē uz ko vairāk par širpotrebu vai sākuma līmeņa hi-fi, tembra bloku biežāk nav nekā ir. Cik saprotu, un cik esmu runājis ar zinošiem cilvēkiem, domājams, tas ir skaidrojams pirmām kārtām ar to, ka hi-fi/hi-end izstrādātāji, radot produktu, pievērš lielu uzmanību tam, lai skaņas trakts būtu pēc iespējas īsāks- tembru bloks- tā ir vēl viena lieta skaņas traktā, kas var sačakarēt skanējumu.

Kā man čomaks hiendists saka- laba līmeņa hifi ausij tīkamo skanējumu panāk, piemeklējot piemērotus vadus! :)

Liekas, ka man pašam vēl ir tāda privilēģija, ka ir iespēja, cerams, arī saprašana kā uztaisīt akustiskās sistēmas, tās novietot, utt. lai tā plānotajā vietā puslīdz labi arī skanētu. :)

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Ja man subjektīvi šķiet, ka direct režīmā basa ir par nedaudz par daudz, tad kādi vadi par cik simtiem jāpērk, vai kā jāgroza tumbas (guļus ar skaļruņiem uz leju?), lai basa paliktu mazāk? Jo sūrie veči tak tembru bloku neaiztiek, nu dies pasarg...

Link to comment
Share on other sites

Huan Kaktus

 

kā jāgroza tumbas (guļus ar skaļruņiem uz leju?), lai basa paliktu mazāk?

Ispējams, jāizvelk no istabas stūriem ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

 

Ja man subjektīvi šķiet, ka direct režīmā basa ir par nedaudz par daudz, tad kādi vadi par cik simtiem jāpērk, vai kā jāgroza tumbas (guļus ar skaļruņiem uz leju?), lai basa paliktu mazāk? Jo sūrie veči tak tembru bloku neaiztiek, nu dies pasarg...

 

Ja basa ir par daudz, varbūt tās ir ir telpas akustikas problēmas. Ja tas ir radio, tad ir saprotams, es ar dažām stacijām mēdzu griezt nost. Vai viņi tur kaut kā speciāli basina tos runātājus?

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Ar telpas akustiku man IMO problēmu ir mazāk kā miljonāram Maliginam, par kuru rakstīju tumbu vadu konektoru topikā...
 

Uz grīdas paklājs pa visu 20m2 telpu, pie loga, kas sanāk aiz sistēmas biezi nakts aizkari, tumbas no tiem apm. 30 cm atvilktas uz istabas vidu. OK, viena no tām sanāk bik uz istabas stūri, istaba nav bārbāzta ar mēbelēm, bet te nu beidzas manas iespējas un pacietība telpas pielāgošanā un vieglāk ir iespējamās problēmas risināt tā kā es tās risinu t.i ar tembru bloku. Tas tiesa, bieži radio pie vainas, bet gadās arī ar ierakstiem, kad vakarā fona klausīšanai negribas basināt kaimiņus, basu nogriežu gandrīz vispār nost. Kāds vēl direct?

Nu kuram tad mirstīgajam ar sievu/draudzeni ir iespēja šādi izvirst? Nerunāsim par tehniku un telpas aprīkojumu, bet kaut vai par izvietojumu? Slimie audiofanāti vecpuiši drīkst klusēt... :)

 


 

post-67478-0-09928200-1365539970_thumb.jpg

Labots - Konstatators
Link to comment
Share on other sites

Partyman

Kondensator,pievienota bilde norada:tas ir mans sturitis,mana dzives telpa,kur laizit dzives cinas iegutas bruces???

Link to comment
Share on other sites

Telpa bildē atgādina kaut kādu konferenču zāli viesnīcā nevis istabu mājā/dzīvoklī.

Link to comment
Share on other sites

Nezinu, cik daudzi kā skaņas avotu izmanto kompi, bet tā varētu diezgan tīri risināt tembru vadību. Tiesa, tas tādā gadījumā, ja vadība notiek ar apsamplētu signālu, lai biti nezustu.

Link to comment
Share on other sites

Klau biedri, Pioneer A-60 par 80LS kā pircējam ir labs cipars?

 

Vai uz tik veciem un rijīgiem aparātiem labāk neskatīties?

Labots - tomy91
Link to comment
Share on other sites

Nav lēti, bet ja ir profilakse veikta, visi kloķi strādā un nečerkst, tad nav pārspīlēts cipars. Es teiktu, augšējā robeža. Paprovē kaut ko nokaulēt ;)

Link to comment
Share on other sites

 

 

Vai uz tik veciem un rijīgiem aparātiem labāk neskatīties?

Rijīgiem??? Pirmo reizi dzirdu, ka kāds pastūzim runā par rijīgumu.

pastūzis nav ledusskapis, tur nav jāskatās uz A++ klasi :D

Link to comment
Share on other sites

Tornis, A klase pastūzim nozīmē pavisam ko citu nekā A energoefektivitātes klase ledusskapim...

Link to comment
Share on other sites

Negribeeju veert jaunu teemu, kur var Riigaa apskatiities/paklausiities Pioneer AV resiiverus?

Gribu personiigi paklausiities vai ir TIK traki kaa visi staasta :). Konkreeti interesee VSX422/VSX527 modelis.

Labots - jozhix
Link to comment
Share on other sites

Droši vien Ūdens iela 20/22...

 

 

"Pioneer" veikals

Audio un video tehnika


Ūdens iela 20/22, Rīga, LV-1007
67610111

 

Vismaz pagājušgad tur bija...

Labots - Dils
Link to comment
Share on other sites

Klau biedri, Pioneer A-60 par 80LS kā pircējam ir labs cipars?

Manuprat tam Pionierim ta shemotehnika ir neglabjami novecojusi un vairak par 40 ls tas nav verts,varbut kludos,bet man skiet,ka Pioniera pardevejiem ir ari ilgu laiku pardoshana krietni labaks pastiprinatajs Sansui...

 

P.S. paskatijos vinu majaslapa,tie pashi un droshi iesaku no viniem Sansui AU-X417R ,kas brinumaina karta tik ilgstoshi tiek tirgots...

Link to comment
Share on other sites

Huan Kaktus

Pastāsti,Partyman, kas tad ir tik globāls šēmtehnikā mainījies no 1984. gada līdz 1992. gadam, ka nabaga pioneer ir tik neglābjami novecojis?

Labots - Huan Kaktus
Link to comment
Share on other sites

Huan Kaktus

Nu, ja būtu Denons bez koka sāniem, tad visticamāk Denon. Imho, viennozīmīgi labāks par mazo Marntzu, un vēl par 50Ls lētāks :)

Link to comment
Share on other sites

bija bija ar mahagonija krāsas koka paneļiem. Modeļus gan neatceros. AFAIR tikai sudrabotie, melnos neesmu sastapis ar koku.

Link to comment
Share on other sites

Tak ar koka sāniem smukāk.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...