Jump to content

Pioneer pastiprinataji


Partyman
 Share

Recommended Posts

shpokas

zelta ēra beidzās diezgan precīzi 82-83 gadā

 

starp citu, kāpēc? vai tas bija domāts burtiskā nozīmē?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 224
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • osscar

    23

  • Tornis

    20

  • nnoname

    21

  • Partyman

    37

Top Posters In This Topic

Posted Images

nnoname

tajā laikā sākās pirmais ekonomēšanas periods, jo japāņus ar cenām sāka pogāt ārā taivānas, singapūras un korejas ražotāji

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Par šie pioneer ir arī man ko teikt, nomainot rrr pirmie iekrita acīs tieši šie pioneer, sākot no A3xx sērijas beidzot ar A-7xx tikušas pamēģinātas. Varu teikt to labāko, salīdzinoši smagi un kvalitatīvi pastiprinātāji, kas lielākajai daļai klausītāju pilnībā der. Kā lielu mīnusu varu pieminēt tālvadības pults neesamību, ja klausas mūziku ir apgrūtinoši, ok ja ir cd atskaņotājs ar regulējamu izejas līmeni vēl var izlīdzēties. Pēc šiem pioneer vēlējos pamēģināt kaut ko no citiem ražotājiem, kas bija Denon un Sony, kuriem lielākais pluss bija tālvadības pults, kur mehāniski griež potoncometru ar atsevišķu motoriņu, pa lielam tas pats analogais potoncometrs, bet ar pulti. Protams par skanējuma miansēm tur nav ko runāt, jo visi nebija vienlaikus, bet svarīgākā atziņa ir tā, ka labs pastiprinātājs skanēs labi un tās skanējuma nianses ir pārāk mazas, lai uz to pārāk iespringtu. Neesmu nekad sapratis apgalvojumu, ka rrr skan labāk ar yamaha, nekā ar citiem pastiprinātājiem.

 

Protams A-717 par 222ls ir par dārgu, lai arī tas ir labs pasptiprinātājs. Domājams, ka arī 616 tev pietiktu, viss atakrīgs kādām skandām tev vajag.

Labots - Kaspars12
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

http://www.hifi-pictures.net/amplifiers-home/Sony%20TA-FB930R/Sony%20TA-FB930R.htm

 

dzirdējis neesmu, bet nekāds kampējs nav ar vienu traņu pāri izejā.

kas patīk:

toro trafs;

SMukāks izpildījums;

biku lielāki un nopietnāki radiatori kā parastajiem.

 

man nepatīk:

viens traņu pāris,

pamaz C filtrā.

uzrādītie 120W pie 4 omi ir meli;

parastie elektrolīti signāla ceļā...

 

sausais atlikums : vai es tādu pirktu pa 70ls ? laikam nē.

 

cik pa ātro paskatījos - ieejas komutācija + eq viss ir pasīvi (labāk tā nekā lēts opamps) . neviena opampa. Opamps ir tikai phono sdaļā,,,

Link to comment
Share on other sites

QS nav slikti, bet ar ES salīdzināt nevar. Ja man būtu jāizvēlas starp man zināmo tavu Marantz un QS - izvēlētos Marantz. ES sērija - tā jau cita lieta.

Link to comment
Share on other sites

O.k., skaidra bilde,paldies par atbildem.Manam Marantzam uzradies loti izdevigs pircejs,tadel piedomaju,ka varbut pamainit uz kadu Sony vai Denon.

Labots - Partyman
Link to comment
Share on other sites

tieši tā - nav slikts, bet nav arī nekas uber, kaut cena 70 ls nebūt nav kosmoss,

Link to comment
Share on other sites

varbut pamainit uz kadu Sony

Vari dabūt 505ES ideālā stāvoklī. Vai Yamaha AX-496.

Par cenu vienosimies :)

Link to comment
Share on other sites

Sorry, bet diemžēl jautājumu nesaprotu un atbildēt nemācēšu... man zīlons pa ausīm pastaigājies un visi skan +/- vienādi :(

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Man tada problēmiņa ,sikais laikam kaut ko saspaidījis jo nestradā tada grozāma poga ,kā MULTI JOG,resivers ir pioneer VSX-515,ko darit????

Link to comment
Share on other sites

audio_spoks

Reset the unit to the manufacturer's settings to clear any changes that have been made to the receiver. Put the receiver in standby mode and hold down the "Tone" and "Standby/On" buttons. When "Reset?" shows on the display, press the "Enter" button. "OK?" will appear on the display. Press the "System Setup" button once more to confirm the request.



Link to comment
Share on other sites

alusbundza

man arī ''volume control'' nestrādā, tikai ar pulti, KENWOOD

sīkums

Labots - alusbundža
Link to comment
Share on other sites

audio_spoks Paldies par padomu ,to esu darijis ,kipa rupnicas iestadijumi,bet vienalga nekas nemainas,ta poga tomer svariga,nevar saregulet Basus ,augsas ,jo uz pultis nav tada iespeja:(,bus laikam javed uz pioneer servisu,

Link to comment
Share on other sites

Kādēļ gan? Priekšpastiprinātājs nepieciešams tīrajam jaudas past, ar vienu ieeju, bez dajebādiem regulatoriem. Šim tak ir gan regulatori gan daudzas ieejas. Vienīgi varbūt ārējais DAC derētu, ja ciparu avotus izmanto.

Link to comment
Share on other sites

Jā, šis aparāts ir taisīts godam. Cita lieta, ka ciparu parametri tam var nebūt tie labākie no mūsdienu viedokļa, bet nu no tā metāla daudzuma mūsdienās ķīnieši uztaisītu kādus 200 bumboksus :) vai 2000 aifonus.

Link to comment
Share on other sites

Nu zin, tik daudz par 20 gadu vecu cd atskaņotāju? Estētiski jau smuks, kā transports ari varbūt labs, tomēr kopumā cd atskaņošanā evolūcija pa šo laiku ir bijusi ievērojama.

Link to comment
Share on other sites

spainiss2

Nu,a kas tur intresants? Šūplāde nāk ārā ar visu mehānismu un disks jāliek otrādi,tas arī viss...cena neadekvāta...

Man tāds viens ir,tikai bez koka apdares,skan OK,katrā ziņā daudz labāk par dvd un BD pleijeriem,kas ir klausīti.

Labots - spainiss2
Link to comment
Share on other sites

tiešām super kosmoss, pieskaitot jaunas optikas cenu, kas pionieriem sākas ar ~60 latiem un nav mājas apstākļos nomaināma

Link to comment
Share on other sites

Arī jāpiekrīt, pa 300Ls šodien varēs dabūt pat labāku aparātu, varbūt ne ar ne tik hi-endisku izskatu ...

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Kas Pāķimenam liek domāt, ka šis aparāts ir tik interesants par tiem 300Ls? Nu pareiz, koka maliņas un 20 gadus veca haiendiska izcelsme. Par reālo šābrīža veiktspēju jau pox...

Link to comment
Share on other sites

Zhel.ka mans draugs ar hobiju mainit segvardus tik atri apvainojas(esot aspratigam,nevajag but tik jutigam),bet par temu,runa jau nav par cenu...ari sony ,ka mes visi zinam cena var sasniegt arpus saprata robezhas,piem Sony TA-F808ES,bet tas jau nenozime.ka aparats slikts...

Labots - Partyman
Link to comment
Share on other sites

Pastiprinātājs un CD atskaņotājs tomēr nav salīdzināmas lietas. Reku viens 80 nosauca par pastiprinātāju zelta ēru. CD tikai tad piedzima.

Link to comment
Share on other sites

Vienā audio žurnālā tika salīdzināti viena ražotāja divi top līmeņa pastiprinātāji - viens svaigs, otrs no tiem zelta gadiem. Labāks, "diemžēl" , bija jaunais.

Link to comment
Share on other sites

salidzinot,kas man bijushi piem. marantz cd 6004 un sony cdp-xe800 nedzirdu nekadu atskiribu...

 

...cena neadekvāta... Man tāds viens ir,tikai bez koka apdares

Varbut ir doma realizet par adekvatu cenu?

Link to comment
Share on other sites

labs sludinājums -kādi 320W ? tas ir summā un kvadrātā ? tur labi ja 2x80W ir @ 8 omi.

Link to comment
Share on other sites

Tas vintage Silver Series Blau Angel Pionieris no ss.lv ir kulta objekts Vācijā un US, tur jamais azietu pa 160 vai 260 EUR tā ka nu. Protams, tas kolekcionāriem, nekādas ūber skaņas viņam nav, aparāts konstruēts zolīdi un pamatīgi, bet 70to gadu shemotehnika un matčastj...

Link to comment
Share on other sites

Tas pio 8800 kulta objekts gan, čalim laikam nekādas sajēgas ka tik lēti pārdod... Būtu lieks kaposts pats paņemtu, paspēlēties - bet nu lai jau labi skan jaunajam saimniekam (domāju ātri kāds paķers par tādu cenu).

 

p.s. 320W tā ir maksimālā no tīkla patērējamā (trafa) jauda. Tam ampam bija 100W @ 8omi, 120W @ 4omi (AB klasē) ja nemaldos...

Labots - Pioneer X800
Link to comment
Share on other sites

nu cik atceros 9800 bija niknāks - 2x100W - ar 2 trafiem + diviem radiatoriem un vairāk traņiem. Vizuālais - tāds pats kā šim - šis ir apgraizītāks un mazāk jaudīgāks.

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

osscar

 

nu ja nu

tam 9800 jau nu nevarētu būt īsti nasings spešels, piebāzts tak ir kreptīgi.

 

sa98887tr.jpg

Labots - Konstatators
Link to comment
Share on other sites

ir ok abi divi - viens niknāks labāks, otrs biku vienkāršāks , vājāks. Pa 60 ls - ok var ņemt ja ejošs. Bet pa 260EUR...nu nezinu - aptrakuši tie ebajā :D nedaudz piemetot var kādu labu marantz vai ko citu no jaunajiem paķert,,,kā jau Tornis sacīja - 70 ir 70....

Link to comment
Share on other sites

Ebajā tā arī viņi maksā (Vācijā un U.S. kā jau tornis minēja) līdz 300 Eur, domāju šito arī kāds gudrinieks paņems pa kapeikām un pēc laika jau tirgos 3x dārgāk tajā pašā ss.lv...

Link to comment
Share on other sites

Tas skaidrs ka vecam ampam roka jāpieliek. Za to tas pio 8800 būs reizes 4 jaudīgāks par to PIONEER A-A9-J brīnumu (salīdzini trafus, radiatorus), arī dizainiski 80to Silver Series manuprāt ir pārāks.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...