Jump to content

Pioneer pastiprinataji


Partyman
 Share

Recommended Posts

  • Replies 224
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • osscar

    23

  • Tornis

    20

  • nnoname

    21

  • Partyman

    37

Top Posters In This Topic

Posted Images

zini - nestāstīšu tev par vienu īpašību (kas piemīt cilvēkiem) un nav iznīdējama nu nekādi...

Link to comment
Share on other sites

Nezinu, kuru no īpašībām tieši Tu domā, bet tādas ir vairākas...

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

krabis1, redzi, tu droši vien  savu ahūno audio sistēmu klausies iebarikadējies savā istabelē, knapi pagriezis ''volume'' kloķi, kad tik kaut kas nenotiek, vai kaimiņš neizdzird, jo šai iekārtai vēl jākalpo 100 gadi, es dzīvoju ar šādu domu, ja ir ko uzgriezt, tad uzgriežu,  trīs vai četras reizes gadā izvelku ārā un iegriežu kārtīgi ručkā draugiem par prieku, un RRR nav tās tumbas, kas man būtu jātaupa, lai nokalpotu 100 gadus, priekš 3-4 reizēm gadā man nevajag disko iekārtu

ikdienā klausos FM radio

Labots - alusbundža
Link to comment
Share on other sites

http://www.ebay.co.uk/itm/Pioneer-Reference-A-878-Amplifier-RARE-MINT-Pioneer-CD-player-in-other-items-/221172797199?pt=UK_AudioTVElectronics_HomeAudioHiFi_Amplifiers&hash=item337eed0f0f

  Gribēju jau pievienot pie tēmas kas šodien visai aktivi tiek apspriesta, bet manuprāt šeit iederēsies labāk.

  Redz ka nemaz jau tas cipars nekur kosmosā nav aizbēdzis un ir pat loti demokrātisks par šo MINT verķi.

Aptuveni 1/2 no DE.

Labots - 1pipars
Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Nu un? Sākuma cena protams nav nekāds kosmoss, bet tas Pionieris, lai arī augstā plaukta, arī nekādu štuku nemaksā. Un gan jau vēl cena uzlēks. Vot būtu tu kādu Mark Levinson atradis iekš MINT par 300 eiro, vot tas būtu publicēšanas vērts.

Patiesībā nebūtu vis, tur būtu jābūt klusam kā partizānam un ātri jānosola...

Link to comment
Share on other sites

:) nu un ko gan es ar to Mark pasāktu. Man pietiek ar to kas jau ir.

Šo es gan vairāk informācijai ieliku-varbūt kādu ieinteresē, jo iekš UK pielauju ka ši lieta ir iepērkama krietni lētāk kā DE.Latvijā kā jau šodien kādā citā tēmā minēts šādas raudzes aparāti ar uguni meklējami, bet gribētāju drošvien nav mazums. Par cenu varēs pēc 24st. paplāpāt :).

  P.s. Un Mark pa 300 tas jau sapņu limenis. Pa tādu naudu drošvien varētu vien no kādas audiofila atraitnes,kurai tie dzelži bijuši launākais murgs 30gadu garumā izdiņģēt. :D



Izsole beigusies un cena aptuveni 1/2 no DE.... . Labots - 1pipars
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

nu bet viņš arī jauns maksāja 2x vairāk 80-ajos kā denons tagad, pat nerēķinot inflāciju

Labots - nnoname
Link to comment
Share on other sites

spainiss2
Viens pazina gatavojas pardot Marantz pm-94,ir kads viedoklis par sho aparatu?

Ja nevari samaksāt Rīgas siltumam pa apkuri,tad var paņemt.... 

Link to comment
Share on other sites

Konstatators
ir kads viedoklis par sho aparatu?


Nesmuks! :mrgreen:
Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Pats nemuldi, tas ir mans viedoklis! Skan noteikti fantastiK, bet nesmuks! :D

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Nē, es jau neko nesaku, ka tev ir gaume uz nesmukiem aparātiem, nekas, OK :mrgreen:

Teiksim šampja pm80 ir elegants aparāts vismaz no priekšas paneļa spriežot, ko nu par tā pm94 trīsdesmit milzu grozāmajiem kloķiem un 20 plastmasas pogām teikt nevar...

izkopt gaumi, da labi... lūk, šis ir elegances paraugs. Būs iebildumi? :)


 

post-67478-0-24153000-1358448896_thumb.jpg

Labots - Konstatators
Link to comment
Share on other sites

Būs iebildumi?

 

jā - potenciāls ir, bet bīdāmie slēdži visu sabojā (pat agrīnie sugden eksemplāri izskatījās labāk, lai arī ne visai), ir labāki fisher modeļi redzēti

Link to comment
Share on other sites

ko nu par tā pm94 trīsdesmit milzu grozāmajiem kloķiem un 20 plastmasas pogām teikt nevar...

nu nee,pm94 izskatas pec ista "monstra"uz kura klausities "kashmir" vai "paranoid" un vispar kartigu roku varetu but laime pilniga :) a vot tas "the fisher"gan izskatas pec oscilografa...

Link to comment
Share on other sites

Ja ,kas tad ļoti steidzami pārdodu savu pioneer a-777.Zem 190ls.Pievienoju arī boot.lv sludinājuma sadaļā.Ja kādam ir vēlme,tad p.m.

:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kas tas tāds, ir ļoti labi zināms, tikai gala cena, baidos, nebūs 700 zaļi, par tik es ņemu uzreiz ;)

Link to comment
Share on other sites

Par to,ka antikvariatam skatas "aizmuguri"ir skaidrs,bet kadel ari audiotehnika prasa aizmuguri?pec serijas nr.parbauda kadi remonti veikti servisos, vai ka?

Link to comment
Share on other sites

Atkarībā no ražotāja. Var izsecināt ražošanas laiku, vai ir kādas sīkas modifikācijas modeļa ietvaros. Piemēram Cambridge Audio vismaz kādreiz seriālī bija iekļauts ražošanas mēnesis un gads. Audiolab 8000A mēdz pētīt seriāli. Tas bija ilgu laiku ražots modelis, kompānija tā dzīves ciklā bija mainījusi īpašnieku, ražošanas vietu. Pēc seriāļa to var pateikt. Protams, ja ražotājs neko tādu seriālī atspoguļot nemēdz, tad arī nav vērts to skatīties.



Tāpat aparatūru bieži ražo partijās. Uztaisa bariņu, pēc kāda laika nākamo. Partijām var atsķirties detaļu piegādātāji, to kvalitāte, līdz ar tie ieviesties kādas sīkas nepilnības, vai tieši otrādi, izlabotas.

Link to comment
Share on other sites

Ieprieks pieminetais McIntosh pardots par 1078 usd,cena itka neliela hi-end legendai?un reku jau nakamais :http://www.ebay.com/itm/Mcintosh-MC-2505-Stereo-Power-Amplifier-/330865257823?_trksid=p2047675.m1850&_trkparms=aid%3D222002%26algo%3DSIC.FIT%26ao%3D1%26asc%3D11%26meid%3D5356519413471036040%26pid%3D100011%26prg%3D1005%26rk%3D1%26sd%3D121057898176%26

500 Ls hi-end pasaule tak ir kapeikas?Jauni marantz 6004 vai hk 980 maksa ap 300 Ls...a te tads monstrs,kaut ari lietots par 500...

Labots - Partyman
Link to comment
Share on other sites

Dabū to no ASV uz šejieni un tad skaties, kāda cena beigās iznāks. Arābi ar naftu no grāvja pasmeļ, a mums ta kas no tā.

Link to comment
Share on other sites

Nemaz jau tik lēti nesanāks ka gribētos- pērkot ārpus EU būs jau muita jāmaksā,piegāde jau ar būs ap 200usd un vai tad ASV nebij citi volti???

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Nu par kaut iesākuma McIntoshu laikam bez +/- kilo ērikiem nemaz nav jēgas sapņot. Jo ja piemēram kādu mirstīgo cilvēku stereo pastūzi ir iespēja ka tirgos kāds pilnīgs analfabēts, kas no audio neko nesaprot un būs iespēja to nopirkt par 30 eiro un visai pasaulei kliegt, ka visi kas pērk dārgāk par 30 eiro ir idioti, ka vajag pirkt par 30 eiro bla bla... tad ar Macu diez vai tāda haļava cauri izies, tos jau nu pērk un tirgo tie, kas ģelu, īsteno smeķi un arī reālo cenu labi zin... Tur tā ekonomija varētu svārstīties par kādiem 100 eiro, teiksim paspēt uzsolīt vai kā, bet nejau tur Macs par RRR u7111 cenu rokās ielēks...

Link to comment
Share on other sites

McIntosh daudzzonu skaņas sistēmu...tas varbut noder ediotam,kuram liekas bija nepiecieshams apskanot vairakas telpas,ja esmu ko sajaucis es loti sorry....



Varbut kadam interese...ir tak foruma Luxman fani...

LUXMAN M02&C02 (19kg)
2x150W(8ohm) BTL-DUO >320W 220v very good condicion

1000 EUR

http://www.vrlat.com/devices.htm

Link to comment
Share on other sites

viena vintage veikala ieksh u.k. plaukta gozejas marantz pm94(550 poundi)ists monstrs,bet man sogad gribas labak uz Prince koncertu,it ka bushot eiropas turneja shim...

Link to comment
Share on other sites

Nu šo jau ari par vārguli nenosauksi:) un cena tepat LV ap 200poundi. Šāds ne tikai LV, bet ari Eiropā nav bieži sastopama parādiba tirgū.

Link to comment
Share on other sites

Lai būtu par tēmu - atdevu savu ne pirmā svaiguma Pioneer A-656 par 80LVL. Divu dienu laikā. Tā ka mint kondīcijas aparātu gan jau ka var arī par visiem 100 pārdot.

 

Tas PM-8000 no ss.lv ir mans. Tā kā man ir divi, bet vienlaicīgi spēju tikai vienu klausīties (tālas nākotnes projektā man gan ir miniDSP ar Kaspicha eqPos pluginu aktīvais krosovers uz 3 joslām + aktīvais triampings, kur bass būz uz Holtona, vidus nezinu, augšas uz Krell klona A klasē), tad nolēmu mājās vietu atbrīvot.

Link to comment
Share on other sites

Manuprāt arī par pm 8000 var dabūt vairāk.. :D

 

Savukārt marantz pm94 tiešām ir retums un ļoti jaudīgs.

 

Abiem šiem modeļiem  ir tā lieliskā iespēja  iespēja = A klase un ab.

 

 

Kā jau pioneer fanātam patīk šis te modelis=Pioneer m-73 urushi

Jaudas ziņā mazliet atpaliek no pm94.. Bet tāpat ir liels retums

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...