Jump to content

Pioneer pastiprinataji


Partyman
 Share

Recommended Posts

spainiss2
Varbut ir doma realizet par adekvatu cenu?

Nē,nav doma pārdot! Līdz šim tikai vienu pastūzi esmu pārdevis bet tikai tāpēc,ka displejs sāka mirt,šis Pioniera pleijers vēl dzīvo un man viņu nav ar ko aizstāt,un skan viņš bišku labāk pat par flac failiem uz pašreizējā setapa.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 224
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • osscar

    23

  • Tornis

    20

  • nnoname

    21

  • Partyman

    37

Top Posters In This Topic

Posted Images

tad jau labāk šāds jauns....

 

ir klausīts, nekas sevišķs, bet nu par to ciparu var vēl domāt, tikko izlaists bija 2x lielāks

Link to comment
Share on other sites

Atradu plauktos vienu Pioneer A-401. Ja kādam ir vēlme, pa 45LVL bez kaulēšanās šovakar vai rīt pa dienu var dabūt ar klātpievešanu :)

Link to comment
Share on other sites

Nu,a kas tur intresants? Šūplāde nāk ārā ar visu mehānismu un disks jāliek otrādi,tas arī viss...cena neadekvāta... Man tāds viens ir,tikai bez koka apdares,skan OK,katrā ziņā daudz labāk par dvd un BD pleijeriem,kas ir klausīti.

 

neticu ka tev tāds ir..daudzi ir pioneer modeļi,kam cd jāliek otrādi,bet PD-75 ir jau krietni augstāks atskaņotājs..Ja nemaldos tev bija modelis pd-s502.Man ir bijis pd-s505.PD 75 ir pavisam cita klases un skaņa..tas ir pilnīgi atšķirīgs pleijeris un daudz dārgāks..

 

300ls????cena adekvāta!!nu pusi uz pusi..Lai viņu pārdotu vajadzētu samazināt cenu :D

Tas ir ļoti daudz..uz šo aparātu jāskatās gan kā uz cd pleijeri ar ļoti augstas kvalitātes sķaņas īpašībām, gan kā uz īpašu vintage/elite statusu...es ļoti tādu gribētu..bet to cenu nemaksāšu. :) cenu kategorijā no 80-300ls mūsdienās tirgū ir ļoti ļoti sīva konkurence starp dažāda līmeņa cd atskaņotājiem(gan jauniem,gan lietotiem)..pats arī izvēles priekšā biju..Noklausījos rotel,arcam,nad,cambridge.gribētu vēl pamēģināt denon,marantz.paliku pie arcam..bet tiešām ir liela atšķīrība no atskaņotājiem..Paldies arī foruma biedriem,kas padalījās info par savu pieredzi ar pleijeriem..Cambridge tiešām bija ārkārtīgi detalizēts.post-91105-0-18974100-1354487451_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

pastūzis kā pastūzis - kārtējo reizi biku pārspīlēts ar jaudu un cenu. un kāds jauir nomainījis oriģinālos skandu konektorus pret lētajiem ķīnas spīdīgajiem, kurus var ļoti viegli samest uz īso. ne par velti labākie paraugi ir ievalcēti plastmasā....

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

Vismaz pa ilgiem laikiem SS-ā normāls endštufs. Es jau labu laiku briestu tumbām, bet kaut kā vienmēr kaut kas pietrūkst.

Link to comment
Share on other sites

kāds jauir nomainījis oriģinālos skandu konektorus pret lētajiem ķīnas spīdīgajiem
Varbūt ka nemaz nav mainīti. Pameklē netā bildes un paskaties kādi konektori oriģināli nāk kaut vai Sony TA-F808ES
Link to comment
Share on other sites

sony viņi ir savādāki. šādus kā bildē tam onkyo , esmu redzējis tikai RRR aktīvajiem sabiem un citai RRR akustikai. pamatā šos neviens ražotājs neizmanto. vismaz es neesmu redzējis. Un tam onkyo oriģinālie ir uz PCB platītēm, cik neta bildēs redzēju.

 

un vispār tā bild eir no neta cik izskatās. nevis no pārdevēja aparāta.

 

http://www.google.com/imgres?imgurl=http://www.klaus-pohlig.de/audiohistory/poweramp/Onkyo-M5030/m5030-hinten.jpg&imgrefurl=http://www.klaus-pohlig.de/audiohistory/poweramp/Onkyo-M5030/onkyo-m5030.htm&h=768&w=1024&sz=213&tbnid=xNTJrXTO24GjNM:&tbnh=91&tbnw=121&prev=/search%3Fq%3Donkyo%2Bm5030%26tbm%3Disch%26tbo%3Du&zoom=1&q=onkyo+m5030&usg=__kM23EBihKj1ky6SwjYFUhm9lqZA=&docid=P59m74VRYEG9YM&sa=X&ei=WrK8UOu-IsKF4gSpi4D4Dg&ved=0CDUQ9QEwAw&dur=125

 

oriģinālam nav tādi konektori.

 

http://xarchiwum.pl/onkyo-m-5030-koncowka-mocy-06-i1669158424.html

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

nu aparāts kā aprāts, nekas īpašs.jaudinieks salīdzinoši vienkāšs.... vismaz man daudz ko neatšķiras no 1970 to gadu HK - te gan Tornis labāk zinās...ieejā 470 uf elektrolīts ? papētīju shēmu - patika, ka service navālī ir arī datasheeti detaļām. Imho jauda varēru būt ap 2x80 @ 8 un 2x 120 @ 4 +-...tie uzrādītie 380W pie 1 oma un 2 omiem ir fufelis - ne baroklis pavilks nekā. barošana ar nav liela - +48V....Man vecie smagie Torņa HK patīk 5x vairāk :D jo ir nopietnāki.... es pa 300 sotaki ņemtu kādu marantz PM6004

 

http://www.plazma.lv...009&action=desc

 

vai piemetot vēl 100tiņu - PM 7004

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

Konstatators

P-M

 

Uz kādiem faktiem/argumentiem balstīts apgalvojums? Ir dzirdēC? Nu smuks jā, sajaukt ar kādas citas firmas ražojumu nevar, bet vai kas īpaši īpašs skanējuma ziņā, kur nu vēl lai teiktu, ka best of the best of LV Audio?

Link to comment
Share on other sites

esmu dzirdējis + labāks izpildījums. ok jauda mazāka. bet who cares ? ir jau arī citi ražotāji +- tajā kategorijā....

Link to comment
Share on other sites

bet vai kas īpaši īpašs skanējuma ziņā,

nu cena lidz 300,laikam nekas ipashi labaks nav dzirdets,salidzinot ar marantz 6004,kas man liekas mazliet par saldu,ir energiskaks un agresivaks skanejums,bet protams;viss speks ir skandas...

Uz kādiem faktiem/argumentiem balstīts apgalvojums?

Tu jau zini,ka man patik skaļi un pretrunigi apgalvojumi,lai sapurinatu sabiedribu... :king2:

Labots - Partyman
Link to comment
Share on other sites

nu nez es par 300 ls skatītos uz lietotu verķi + tumbas - bet tas kā nu kuram. nav jau nekas ūber tajos jaunajos dārgajos.

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Bet Oskars, nu a kamī, tavuIMOprāt, tad ir tas ūber? Baigajos vintage? Ar skhuju tur ir, alu panelis, skan pieņemami, bet vai kas ūber?

 

Jā, es arī gribu jaunu vai lietotu (POX!!!) Accuphase, bet ak bēdu ieleja, nu nav man lieki 1500 ēriki... :(:mrgreen:

Labots - Konstatators
Link to comment
Share on other sites

Jā, es arī gribu jaunu vai lietotu (POX!!!) Accuphase, bet ak bēdu ieleja, nu nav man lieki 1500 ēriki...

Ja ari butu lieki 1500,ar to nekas nebeiktos,bet tieshi preteji...zelta vadi,skandas ar swarovski kristaliem...

Link to comment
Share on other sites

tas , ka biezie brendi nežēlo uz metālu, uz barokli - ut.t. Ideja jau šiem HK un Marantz ir ok, tik izpildījums - apgraizīts....tā jau protams, nekāda mega atšķirība nav - vienkārši - labāki komponenti - ar mazāku pielaidi , etc...etc...lielāki dzelži, atbilstoši barokļi....konektori un pogas...

kaut vai tas HK - ieliek 2x200W pastūzim 12 000uf uz kanālu ...par RRR bija vairāk salīdzinoši. tādam būtu jāliek vismaz 3x vairāk, kā biezie ražotāji dara.

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

Ideja jau šiem HK un Marantz ir ok, tik izpildījums - apgraizīts....

...bet kas 300 Ls audio pasaulē?sīcene...

ka jau cilveks rakstija,sirdsmieram vajag vismaz 1500 evrikus...

Labots - Partyman
Link to comment
Share on other sites

Es baidos, ka pati šīs slimības iedaba izslēdz sirdsmiera iespējamību.

Link to comment
Share on other sites

Nav slikts un cena adekvāta.

Link to comment
Share on other sites

Korpuss apmēram tik arī maksā. Arī , piemēram, Jaguar Mark III braukšanai ir, maigi izsakoties, ne pārāk ērts, bet toties izskats!

Link to comment
Share on other sites

neadekvāta. nekas ūber tur nav

Nu bet 40 Ls jau arī nav ūber cena.

Link to comment
Share on other sites

pa 40 ls var dabūt jaunu smuku korpusu ja vajag - šādu pa 40 ls bez pārbūves nekam citam neizmatosi - visa priekša /pakaļa sačakarēta....

 

bet tas tikai mans viedoklis, ja kādam vajag tādu nodegušu pa 40ls - karogs rokās.

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

Es domāju ka par šādu lietu interese varētu būt tikai un vienigi tādam interesentam kurš pats ir spējigs(ja tas vel iespējams) savest kārtibā. Neņems šādu students un nestieps uz darbnicu. Nav jau sludinājumā minēta vaina un saprotošs interesents var lūkot kas ir kas.

Link to comment
Share on other sites

nu nav šim eksemplāram tāda vērtība....nekā izcila tur nav. ok ja pa 15-20ls dod - var ņemt labot. bet tā - pa 40 neejošs stipri viduvējs, mazas jaudas aparāts ...nezinu, nezinu

 

pie Ivo , Long J un Torņa par to naudu var ejošu un labāku dabūt.

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Tak vienkārši viš izskatās iespaidīgi un uz to arī liela daļa pavelkas, domājot nu tāda paskat averķis taču nevar slikti skanēt... Tāds 70-80 gadu vintage alu paneļu šarms, milzīgi korpusi, milzīgi grozāmi, bīdāmi kloķi. A vērtīgas pērles izsijāt tur vajag zinātāju par konkrētā ražotāja konkrēto klasi, jo izskatījās viņi visi +/- labi, pēc tā spriest grūti.

Link to comment
Share on other sites

pie Ivo , Long J un Torņa par to naudu var ejošu un labāku dabūt

Līdzīgi veci marantzi man ejoši ir aizgājuši 60-70 Ls robežās. Nosaukums, saproties, smuks. nav nekāds Quelle = Universums tomēr :D

Link to comment
Share on other sites

Nu tas, ka pa 15 Ls neko labāku nedabūt, tas tak ir skaidrs. Brīnos, ka nav neviens vēl paķēris.

Link to comment
Share on other sites

nu nav viņs tīrs marantz..iekšā izpildījums - šausmīgs...marantz tā nedara...var jau būt k atie traņi mainīti...bet šit'apieskrūvēt visus ar štrunta dzlzīti un 2 skrūvēm...

 

pagoglēju - tomēr ir kaut kāds marantz veidīgais:

 

http://marantzforum.nl/forum/index.php?topic=3408.0

 

tikai tam izskatās pēc toshibas zaļajiem traņiem + nav tā nosmērēts ar termopastu...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
alusbundza

nezinu, kur citur ierakstīt, bet Tornim paldies par harman/kardon PM655, s400m apkalpo uz visu programu,,,,,,

uzspēlēju vienu mazo ballīti nelielā pirtiņā

Labots - alusbundža
Link to comment
Share on other sites

spainiss2

Labas atlaides ir 922 resivera modelim. Var nopirkt Anglijà par nieka 250 màrcinàm.

 

Link to comment
Share on other sites

alusbundža ar dzerstiņiem un istabas akustiku iesaku neaizrauties, nav ne tas pastiprinātās ne tās tavas s400 dizainētas (inžiniertehniski) turēt ilgstoši lielu slodzi!

 

Atšķirībā no pro tipa skandām/ampiem bet tur ir pavisam citas konstrukcijas principi ņemti vērā pie projektēšanas/dizainēšanas...

 

 

Ps 250 GBP NAV lēti par kautkādu tur štrunta mūsdienu resīveri! Anglijā noteikti var nopirkt labus vintage (un ne tik vecus) stereo (divi atsevišķi kanāli) pastiprinātājus par labām cenām!

Labots - Pioneer X800
Link to comment
Share on other sites

alusbundza
alusbundža ar dzerstiņiem un istabas akustiku iesaku neaizrauties, nav ne tas pastiprinātās ne tās tavas s400 dizainētas (inžiniertehniski) turēt ilgstošu slodzi!

7 stundas no vietas gandrīz uz pilnu klapi, un visi bija apmierināti 

Link to comment
Share on other sites

Manliekas vienu reizi gan tu pats galu beigās paliksi neapmierināts - nepareizi expluatējot savu audio komplektu, bet nu dari kā zini.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...