Jump to content

Kas šīs ir par ierīcēm?


Guest Dormeo Matracis
 Share

Recommended Posts

Guest kristers42

nezinu, kā DL, bet es ar tevi nevaru nopietni uztvert ar visiem taviem 25 nikiem un nesakarīgajiem topikiem vairums gadījumos, sooree :D

Piekrītu par to, ka bieži mēdzu mainīt lietotājvārdus un kāpēc, es pat nezinu. :D Zinu tikai to, kas tas bija stulbi. Bet kuri ir mani nesakarīgie topiki? :)

tu esi domaat nespeejiigs. toties iniciatiivas un ideju netruukst... stulbu... nedalies tajaas un buusi miiljuks.

Tas, ka es nezinu, kāda izskatās aktīvā FM antena un auto UĪV->FM konverters, nenozīmē ka esmu domāt nespējīgs. Kuras būtu manas stulbās idejas?

Labots - kristers42
Link to comment
Share on other sites

JDat arī ar saviem tekstiem neatstāj diez ko pozitīvu iespaidu. Gudrais noklusēs. Ja nevar noklusēt, tad pasaka sejā, nevis mazgā savu veļu pa IT forumu. Nožēlojami!

 

Es nepretendēju uz inteliģentu. Es pretendēju uz uzrakstu: patīk lietot lamuvārdus, pie mana profila.

Oxx, joprojām kaitējies ar kartupeļu lielgabalu? Varbūt esi uztaisījis kādu duci jaunu niku, no kuriem spamot muļķības?

 

Pie kā palikām? RTK praktikanti? Vai tad šamie neiet praksē uz Hansa Elektronika? Ja DL nav no turienes, tad... Izviņite pereputal.

Link to comment
Share on other sites

Uģis Lācis

I want moaaar!!

Jā, nu man arī smiekli uznāca, lasot šo pavedienu.

 

No otras puses, uzsēsties uz krāga 14 gadīgam puikam (ja tas ir īstais vecums), nez, cik vērtīgi. Domāšana tajā vecumā mēdz būt atbilstoša tam vecumam. :D

Link to comment
Share on other sites

Uhhh...

D_L komenti ir mans saldais ediens, un par to vien D_L zhetons! Foruma ieviesh svaigu elpu ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...