Jump to content

Kas šīs ir par ierīcēm?


Guest Dormeo Matracis
 Share

Recommended Posts

Izskatās kā AM antena. Kas tur saķīmiķots ar to DIN-5(3) ligdzu un RF vadu un RF ligdzu - dievs vien to zin.

Nekāds konvertos vai vēl jo vairāk nekāds transmiters ( :D ) tas nav.

Link to comment
Share on other sites

pjānais krabi! mospis iesācis krāmēties ar vintage lietām no sovjetu laikiem un pētīt vēsturi. tā ka, nejāj prātu un izguli reibumu lai nav jākāpj vantīs pēc tam. poekemons penža!

Link to comment
Share on other sites

Ooo! Alkaholiķim uzkāpts uz petenes! Tā tik turpini! Diemēļ, es ienīstu DJ kā sugu, tā ka pat nikcname vari neuztraukties. Ja es neko nejēdzu no elektronikas, tad tu vēl mazāk jēdz. Tas ka tu elektronikas katorī esi iekārtojies par priekšnieku vēl nenozīmē ka tu kaut ko sajēdz. Zināms kādi ir priekšnieki leiputrijā... Neesi tu nekāds izņēmums. Kads tavs darbinieks atnāk pie manis strādāt, tad pirmais kas man jādara, ir jāizmāca ka kondensatoru mainīšana nav remonts. Kāds priekšnieks tādi darbinieki. Laikam tu esi iemācījis saviem darbiniekiem un citiem pokemoniem ka viss sākas ar kondensatoru maiņu... Tā turpini!

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Līks tēmas nosaukums.

Link to comment
Share on other sites

Man taa rozaa zaba ir vienreiz llidz klinkim,laikam vajadzees pamaaciit pieklaajiibu :bomb::butcher:

Link to comment
Share on other sites

Kopumā Žabai nav ne vainas, vienīgi...

Reizēm uzvedas kā tāds androns makbetons vai kaspiš.

Bet nu.. Katrs par parāda sevi ar saviem tekstiem. No tā izriet ka Žaba ir tāds nekultirāls sūds vien ir, kas mēģina sevi pierādīt kā visgudrāko.

Link to comment
Share on other sites

Droshvien iemauc,3graudinju,un paliek gudrs.

 

Tieši otrādi... Bet nu.. Man līdz viņa līmenism vēl tālu. Es jau tikai niekojos ar medalu no Iļģuciema legālās točkas...

Link to comment
Share on other sites

Žaba, tas ir viss uz ko tu esi spējīgs? Tu tak vari vairāk! Piemēram pārvest pāri ceļam vecas tantiņas... Negaidīju ka būsi tik.. Tik... Hz. Kluss, bezvārdīgs utt utjp. Gaidīju kaut vienu mātes vārdu no tevis.

Link to comment
Share on other sites

Guest kristers42

Rozā žaba aizgāja pie Vasīlija uz točku, jāuzpildās taču pirms rakstīt.

Labots - kristers42
Link to comment
Share on other sites

Gestapo, ko tu pardzīvo? Žaba tak ir pietiekoši interesants un seksīgs kekss, lai par viņu rakstītu Vakara Ziņas un http://www.vipi.lv/

 

Atkāpei!

Kāds var kādu labu vārdu pateikt par Žabu? Šamais špļauk skarbi un pa tēmu. Reizēm... Tikai kur ir Žabas apliecinājums elektronikā? Tāda sajūta ka šamais tālāk par aptuvenu teoriju nav ticis...

Link to comment
Share on other sites

Zābaks���������™

@JDat tā nu vis nesaki lizzard ir normāls cilvēks, paskarbs- varbūt jā, bet cilvēki ir dažādi un jāmācās dzīvot sabiedrībā, kur visi nav balti un pūkaini. ;)

Link to comment
Share on other sites

@JDat tā nu vis nesaki lizzard ir normāls cilvēks, paskarbs- varbūt jā, bet cilvēki ir dažādi un jāmācās dzīvot sabiedrībā, kur visi nav balti un pūkaini. ;)

Zinu, zinu. Teorijā piekrūtu, bet praksē kā ir? Es tan netaisos izlasīt visus Ķirzakas postus...

Link to comment
Share on other sites

Zābaks���������™

@JDat Tur jau tā lieta, ka praksē ne vienmēr viss ir, kā teorijā. Parādi kaut vienu postu, kur dl būtu kādam uzbraucis ne pa ķeksi. cheers.

Link to comment
Share on other sites

Nav tālu jāmeklē...

 

vieniigais ko mopsis var kraameet - kluci sausajaa toletee.

lai peetiitu sovietu elektronikas lietas ir jaabuut fundamentaalaam veestures zinaasjanaam un elementaarai nojeegai par elektroniku. mopsim nav ne viens, ne otrs. skaidrs, ka tev arii nee...

drosji vari nomainiit nickname uz DJat un viss buus kaartiibaa.

 

Sevišķi pēdējais teikums.

Kad sāc runāt par lietu, tad šamais var izmocīt tikai 2 vārdus:

 

muah

kretiins...

 

Diemžēl...

Link to comment
Share on other sites

Jan4yks

varu derēt d_l sūc raslā alēnu, veras monitorā un ierēc par dažiem indivīdiem kuri "sarijušies drosmi'

Link to comment
Share on other sites

Par shaadiem tekstiem arii prasaas pluume zem acs.

 

Kāpēc uzreiz plūmi? No sākuma sarunu ceļā atrisināt problēmu, kā tas ir pieņemts iekš ANO. Ja nepalīdz, tad sākas bombardēšana un piespiedu kārtā ANO miera spēku ievešana burbuļojošajā valstī...

Labots - JDat
Link to comment
Share on other sites

varu derēt d_l sūc raslā alēnu, veras monitorā un ierēc par dažiem indivīdiem kuri "sarijušies drosmi'

 

A kas? Par sabiedrības krējuma maukām var runāt, par vietējiem varoņiem nevar?

 

Kaut kā tas teikumiņš par drosmes sarīšanos man atgādina vienu cilvēciņu, kuru te izfīrēja ātri, jo ātri... Neesi viņa radinieks?

 

Davai uzreiz pie bombardēšanas! Es pieņemu likmes :)

 

Šo prasi Kaspišam nevis man...

 

1. mopsis ir sjauraas aprindaas plasji paziistama persona :> mazgadiigs puisjelis bez nojeegas par apkaartni... indigo, hulji.

2. es neesmu prieksjnieks dajebkaadaa elektronikas kantorii.

3. mana prakse elektronikaa paarsniedz 30 gadus.

4. man nasratj uz tavaam domaam, tevi un tev liidziigajiem.

 

1.: pajāt

2.: "kaut kāds", tas ir relatīvs jēdziems.

3.: tik daudz? :shok: Un jēga no tavas "prakses" kāda? Mainīt kondensatorus iemācījies? Vai tad nevarēji RTK jauniešua izmācīt no tādām dumībām? Man vajadzēja apmēram nedēļu... Tagad jaunietis maina tikai uzpūtušos kodensatorus datortehnikai (mātesplates, videokartes, pie skaņas kartēm vair neliem). Žēl tikai ka nemeklē problēmas sakni, bet cīnās ar sekām...

4.: paldies ka vismaz izlasi. Man arī uz daudz ko nasratj, bet neesi tajā sarakstā... :spruce_up:

Labots - JDat
Link to comment
Share on other sites

Jan4yks

sīkais priščovijs tīnis pirmoreiz pie neta ticis, tad jau vajag izplosīties, malacis, cerams nakošajā zaļumballē no tāda paša atrausies ar stolicnās pūdžu pa ķirbi, mož smadzene vietā nostāsies.

 

cheers :drinks:

Link to comment
Share on other sites

5. man nav nekaada sakara ar rtk.

 

Tak nāk studentiņi arī pie tevis praksē no RTK. To arī noliegsi?

Link to comment
Share on other sites

cheers :drinks:

 

Bļin! Man jau bīedžas. Un bodes jau ciet... Kā man neiet. Jābrauc pie Ķirzakzēna. Varbūt šamam ir kas sastiķējams...

Link to comment
Share on other sites

Dimons98

Beidzot ari kads cits sak saredzet cauri lizarda mulkibam. Neticu ka vins ir gudrs elektronikaa!

:D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Slavenā tikšanās Salaspils Statoilā būs?

 

Es takš esmu mākslinieks (bez riteņiem). Dodu priekšroku Rīgai...

Link to comment
Share on other sites

Beidzot ari kads cits sak saredzet cauri lizarda mulkibam. Neticu ka vins ir gudrs elektronikaa!

:D :D :D

 

"Ja govorju ne o vere, a o dengah" Tā skan viens veca žīda citāts.

 

Arī man reizēm gribās "ottjanutsa"...

 

nee, nenaak un nekad nav naakusji. atvaino, bet tavaa praatinjaa kaut kas sagaajis skjeersaam. iespeejams tu mani ar kaadu jauc.. bet, iespeejams, tev vajag tevis pasja piedaavaatos psihenes pakalpojumus :>

 

Šnabis ir? Vajadzētu takā iedzert...

Link to comment
Share on other sites

Dimons98

es krieviski nemaku un man tulkotajs tadus vardus nemak iztulkot :D :D

Link to comment
Share on other sites

Guest kristers42

Jautājums ķirzakam - ko es tev esmu izdarījis, ka esi tā uzēdies uz manis?

Labots - kristers42
Link to comment
Share on other sites

nezinu, kā DL, bet es ar tevi nevaru nopietni uztvert ar visiem taviem 25 nikiem un nesakarīgajiem topikiem vairums gadījumos, sooree :D

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Pārvietoju tēmu uz pareizo sadaļu "Humors".

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

JDat arī ar saviem tekstiem neatstāj diez ko pozitīvu iespaidu. Gudrais noklusēs. Ja nevar noklusēt, tad pasaka sejā, nevis mazgā savu veļu pa IT forumu. Nožēlojami!

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...