Jump to content

drunk_lizard - balsojums PAR/PRET


martinno
 Share

ķirzaks  

302 members have voted

  1. 1. Davai, tiekam vienreiz ar šo galā, apnicis jau klausīties n-tās reizes....

    • drunk_lizard ir normāls lietotājs - man nav pretenziju
      253
    • drunk_lizard ir nenormāls indivīds - negribu viņu forumā redzēt
      49


Recommended Posts

Mezavecis

Spīdola pārtapa par Čaku Norisu, kas ir mūsdienīgāk un izceļ varoņa tēlu ar neskaitāmiem mītiem. Lāčplēša eposs ar saviem varoņiem ir izgājis no modes.

starp citu, kas ir noticis ar Spīdolas statusu?

Labots - Mr.Līkrocis
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 120
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Sky_High

    12

  • Mezavecis

    5

  • martinno

    10

  • Pirkss

    11

Piedāvāju Tevi ielikt čaku grupā un ar visiem kopā izbanot ;>

 

Uz priekšu. ;)

Link to comment
Share on other sites

rabarbers

ROKAS NOST no foruma Dzinējspēka un kūtro prātu atmodinātāja.Ķirzaka-bez tevis forums būs neinteresants un pliekans.Tās ir Manas domas.

Link to comment
Share on other sites

Alkoholokausts

Ienācu, jo man patīk viskaut ko ķeksēt un apstiprināt.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Zābaks���������™

DL ir viens no boot labākajiem lietotājiem, ja kādu nolamā, tad par tēmu un DL būt, bez tādiem, kā DL boot pārvērtīsies datuvē, jeb tukšumā.

Link to comment
Share on other sites

Daunuvē D_L var izvērsties pa īstam :beee:

Labots - Tubus
Link to comment
Share on other sites

... grauž popkornu un ar interesi gaida Tērzētavas planktona revolūciju bootā ...

Link to comment
Share on other sites

KinDzaDza

Mans viedoklis ir šāds - ne jau katrs salaga, kurš nupat degunu te apsildījis, sāks te ierosināt, kuram te būt un kuram te nebūt!

Tam ir paredzēti foruma moderatori, nevis jaunbiedri.

 

p.s. Beidzam šo murgu.

 

p.p.s. Ir nožēlojami lasīt dažādu pokemonu veidotus pavedienus, kuros TOTĀLI nejēdzīgā formā un ar nenormālām gramatikas kļūdām tiek pasniegts jautājums.

Tādi gan ir jāmet no foruma laukā.

Link to comment
Share on other sites

Sky_High
Ir nožēlojami lasīt dažādu pokemonu veidotus pavedienus, kuros TOTĀLI nejēdzīgā formā un ar nenormālām gramatikas kļūdām tiek pasniegts jautājums.

Vai tad kāds pret to iebilst? Nē, tas būtu neloģiski. Es varu apstiprināt, ka tev ir taisnība un ka patiešām parādās tēmas, kuras neatbilst speciāliem kritērijiem. Ar šādām tēmām noteikti ir jācīnās. ;)

Es norādu, ka tā nav vienīgā foruma problēma, ir arī citas, kuras nevajag aizmirst, kaut arī tās ir ignorētas tik ilgi, ka nu jau šķiet dabiskas un pašsaprotamas.

Labots - Sky_High
Link to comment
Share on other sites

atkarigais

Kitai, vienīgais uz ko vari cerēt ir padēls :grin:

Lai dabūtu dēlu, pat piedzirdīšana nelīdzēs.

Link to comment
Share on other sites

Skumji ka moderātori pieļauj rupjības forumā.Nav svarīgi kas lamājās drunk_lizard to dara bieži tāpēc pieminēju viņu.

Link to comment
Share on other sites

Nav svarīgi kas lamājās drunk_lizard to dara bieži tāpēc pieminēju viņu.

Pipec! Paskat līdz kurienei tu visus novedi!

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

->kinga

Komatu nelietošana ir kāds speciāls stils vai vienkārši neizglītotības pazīme?

 

EDIT - turpinot domu - kādā vārdā tad var nosaukt cilvēku, kas 2 teikumos ielaiž 4 kļūdas? Takš tikai, ka rupjā :)

Labots - Baigais Janka
Link to comment
Share on other sites

Sky_High
kādā vārdā tad var nosaukt cilvēku, kas 2 teikumos ielaiž 4 kļūdas? Takš tikai, ka rupjā

Analfabēts, neizglītots, nejēga, nepraša? Ja prātā nāk tikai rupjības, tad jāpapildina vārdu krājums un jāmācās pieklājība.

Link to comment
Share on other sites

Uģis Lācis
Analfabēts, neizglītots, nejēga, nepraša?[..]

Un saukt cilvēkus par analfabētiem (un pārējos vārdos) nav īpaši rupji, ja? :D

 

Normāli ieskrējušies Jūs visi šeit esat.

Link to comment
Share on other sites

mums tādi rupji tēviņi nav vajadzīgi, mēs arī paši esam rupji /O.Бендер/

Link to comment
Share on other sites

Sky_High
Un saukt cilvēkus par analfabētiem (un pārējos vārdos) nav īpaši rupji, ja?

Taisnība, vēl labāk vispār cilvēku nekā nenosaukt, jo tas nenes nekādu labumu tēmai, bet adresēt postu pēc būtības vai neatbildēt neko.

Link to comment
Share on other sites

Politika daudz ir zaudējusi, tur prasmi stundām vārīties pa riņķi, nepasakot praktiski neko, vērtē ļoti augstu...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Sky_High

MārcisB, tu laikam esi viens no tiem cilvēkiem, kuri noteikti man paskaidrotu, cik ļoti es kļūdos, ja tikai mācētu to izdarīt? ;)

Es pieturos pie sava uzskata: ka jābūt pieklājīgam un ka tas attiecas uz visiem bez izņēmuma. Es nezinu, kā vēl skaidrāk to uzrakstīt?

Link to comment
Share on other sites

Es nezinu kā vēl skaidrāk tev pateikt ka tu vāries pa tukšo...

 

Forums nebūs tāds kādu tu viņu gribi redzēt. Tas tika pietiekami skaidri nodemonstrēts.

Tev vienalga gribas to pārveidot. Tikai rīcībspēja - 0.

Bet vienalga gribas...

Labots - MārcisB
Link to comment
Share on other sites

martinno

Klau, bet man te radās tāds globāls jautājums - nosaukt par debīlu vai kropli - tā nav lamāšanās ar necenzētiem vārdiem - tā ir sava viedokļa izteikšana ar Latvijā atļautiem apzīmējumiem. Protams, diez ko patīkami tas nav, bet tas nav aizliegts. :mrgreen:

Turpinot šo - neesmu redzējis forumā lamuvārdus. Ja kāds lamājas, tad tiek likvidēts posts.

Link to comment
Share on other sites

Sky_High

MārcisB, nu tad tev ir jāmācās izteikties un konstruēt argumentus, jo no tā, ka tu uzraksti pliku apgalvojumu automātiski neizriet, ka šis apgalvojums ir patiess.

Dienas beigās tava nespēja konstruēt pretargumentus runā manā labā, jo varbūt vienkārši mani argumenti ir pārāk spēcīgi.

 

martinno, nu tad tevi drīkst saukt par debīlu vai kropli? Tas ir tas, ko tu gribi pateikt? Es domāju, ka nedrīkst, un, ja tu arī tā domā, tad principā mūsu viedokļi saskan un strīda nav.

Labots - Sky_High
Link to comment
Share on other sites

martinno

Mani var saukt kā gribās - neņemu galvā.

Ja sākas beztolks, tad iesaistītie tiek nomierināti. Ir arī gadījumi, kad pietiek piespiedu kārtā nomierināt tikai vienu - otrs arī nomierinās. Katra situācija ir individuāla. Ja, piemēram, d_l pa tēmu kādam jauniņajam uzbrauc, bet tas spirinās pretī un mauc 3stāvīgos vārdus,u.t.t., tad loģiski - vajag atvēsināt, ja neprot savaldīties un ingorēt to visu.

Link to comment
Share on other sites

Sky_High
Forums nebūs tāds kādu tu viņu gribi redzēt. Tas tika pietiekami skaidri nodemonstrēts.

Tev vienalga gribas to pārveidot. Tikai rīcībspēja - 0.

Bet vienalga gribas...

Aha, tad iebildumi ir pret manu darbību jaudu, nevis saturu?

Ja mēs būtu vairākums, tad tu mums pieslietos? OK.

Might makes right parāda intelektuālo bankrotu, ko tur vēl lai piebilst.

Labots - Sky_High
Link to comment
Share on other sites

Ronalds

Es nevaru balsot ne par vienu variantu -

Uzskatu ka d_l ir normāls, zinošs biedrs, kurš diemžēl šad tad (regulāri) atļaujas krietni virs sabiedrības pieņemtām pieklājības normām...

Link to comment
Share on other sites

KinDzaDza

Skumji ka moderātori pieļauj rupjības forumā.Nav svarīgi kas lamājās drunk_lizard to dara bieži tāpēc pieminēju viņu.

Bļin, TE jau atkal ir jālamājas!!! Bļe_sdgjefjsepfghfwsgdwyadgswsijdoskfdijfdskcflsdkcpscl...

Iemācies vispirms BEZ gramatikas kļūdām uzrakstīt komentāru!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Klau, bet man te radās tāds globāls jautājums - nosaukt par debīlu vai kropli - tā nav lamāšanās ar necenzētiem vārdiem - tā ir sava viedokļa izteikšana ar Latvijā atļautiem apzīmējumiem. Protams, diez ko patīkami tas nav, bet tas nav aizliegts. :mrgreen:

Turpinot šo - neesmu redzējis forumā lamuvārdus. Ja kāds lamājas, tad tiek likvidēts posts.

Man gan šķiet, ka teikums: "%lietotāj%, tu uzdod nekorektu jautājumu invalīds." ir cieņas aizskaršana. Taču, "%lietotāj%, es uzskatu, ka tu uzdod nekorektu jautājumu invalīds."- lūk tas ir viedoklis :)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Kinga ir emuzis [es uzskatu], vot tā!

Labots - Baigais Janka
Link to comment
Share on other sites

Volters

fest,

Forumā vienreiz taču jau kaut kur bija noskaidrots, kas ir un kas nav cieņas aizskaršana. Jebkuru cilvēku nosaucot par idiotu, tiek aizskarta cieņa. Ja par idiotiskām nosauc šī cilvēka paustās idejas, viss ir kārtībā! Ko te vēl cepās, nesaprotu? Šajā gadījumā IR pamats runāt par cieņas aizskaršanu, jo dažs labs pats nav daaudzis morāli.

Link to comment
Share on other sites

Aha, tad iebildumi ir pret manu darbību jaudu, nevis saturu?

Ja mēs būtu vairākums, tad tu mums pieslietos? OK.

Tas uz ko tu bīdi man nav simpātisks un pieņemams, ja vēl neesi sapratis.

 

Es vienkārši konstatēju faktu ka tev nav iespējas izmainīt šo forumu sev vēlamajā plāksnē kas noved pie savas neapmierinātības izpausmes pie katras iespējas, un spiešanas uz "es gribu lai manu ideju realizē citi, es tik tāds domātājs, ne darītājs...". Ir jauki vilkt ceptus kastaņus no ugunskura ar citu rokām, vai ne? ;)

 

Par saturu es izteicos jau iepriekš.

Jau teicu, ka neredzu ieguvumu no foruma pārvēršanas par carebear land. Dabā to var redzēt Drogas veikalos. Pārmērīga, uzspiesta laipnība. Derdzas.

Es šāda stila forumā komfortabli nejustos.

 

Mani patreizējais foruma stils apmierina. Moderatoriem derētu mazāk baidīties no idiotisku tēmu ātras likvidācijas/slēgšanas un beztēmas postu aizvākšanu no saturīgiem tematiem.

Daļa no sūdzībām ka te neko nevar atrast rodas no tā, ka tēmas tiek piesārņotas ar lieku saturu vai arī novirzītas no tēmas. "Derailing the thread" kā angļi saka.

 

Neatbalstīju arī iepriekšējo akciju par foruma dumbizēšanu līdz 5-gadīgo līmenim.

Tāda līmeņa padomi tiek pietiekami doti citos .lv forumos.

Ir jābūt kādam forumam, kur var apspriest un risināt augstākas raudzes problēmas, nevis tikai "eu! ve4i, man xp black hackazz edišen SATA HDD neredz vienkārši!" līmeni.

 

Biju mazākumā, kad te bija kotlešcepēju paradīze un joprojām neuzskatu ka šeit par katru cenu vajag izveidot vēl vienu autostāstituvi, par kādu vienmēr pārvēršas jebkuras letiņu diskusijas par auto.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Sky_High

MārcisB,

 

pirmkārt paldies, ka veltīji laiku, lai uzrakstītu saturisku atbildi. ;)

 

Otrkārt: mani nepamet sajūta, ka šeit visi nemaz līdz galam nav sapratuši to, uz ko es bīdu, bet jau pretojas. Uz šādām domām vedina frāze "pārmērīga, uzspiesta laipnība" - kāpēc pārmērīga? Nevis pārmērīga, bet elementāra! Vai tad elementāra laipnība mūsdienās ir kļuvusi par pārmērību?

 

Moderatoriem derētu mazāk baidīties no idiotisku tēmu ātras likvidācijas/slēgšanas un beztēmas postu aizvākšanu no saturīgiem tematiem.

Pilnīgi piekrītu. Tikai vēlos papildināt: mazāk baidīties ne tikai no idiotisku tēmu likvidācijas, bet arī idiotisku postu likvidācijas. Esmu jau pirmīt rakstījis, ka neredzu starp šiem abiem atšķirību, un jau toreiz neviens man nemācēja paskaidrot, kāda tā ir.

 

Jau teicu, ka neredzu ieguvumu no foruma pārvēršanas par carebear land.

Es arī nē. Gluži pretēji: noteikumus vajadzētu enforcēt vēl biežāk nekā līdz šim. Bez izņēmumiem. Kādas pazīmes šādai sistēmai būtu kopējas ar carebears land modeli? Es tādas nesaskatu, tāpēc domāju, ka pārmetums par carebears land modeli ir nevietā.

Link to comment
Share on other sites

martinno

Atkārtošos:

Esmu jau vairākas reizes uzsvēris, ka neredzu nekādu kvalitatīvu starpību starp stulbiem jautājumiem un stulbām atbildēm.

Pareizi - nav starpības - un kamēr būs stulbi jautājumi, būs arī tādas atbildes.

 

Ja skatamies par to punktu, ka vajadzētu likvidēt stulbus jautājumus - grūti no moderēšana puses (nav vienmēr uz vietas kāds, kurš sekos līdzi). Ja tādus topikus jau nahrenizēs sākumā, tad cilvēks nesapratīs, ka ir kļūdījies un ceps atkal un atkal tādu pašu sviestu. Labāk, lai kāds pasaka, ka tas ir glupi (kaut vai skarbāk un asāk).

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Ja puikas sētā uz tavas mājas sienas uzzīmēs daiktu. Kā tu rīkosies? Pareizi būtu veikt audzināšanu un nolasīt morāli un likt notīrīt sienu. Bet ja katru nedēļu kāds no puikām zīmēs ķēmus ar tavu ģimi vidū un klapēs ar ausīm uz taviem laipnajiem ieteikumiem? Cietīsi, izliksies, ka viss kārtībā?

Vai tad elementāra laipnība mūsdienās ir kļuvusi par pārmērību?

 

Es par to, ka ir cilvēku daļa, kas sistemātiski ignorē jebkādus noteikumus, vari teikt vai neteikt, rakstīt manuāļus un sistēmas alertu izvadīt...

Labots - Mr.Līkrocis
Link to comment
Share on other sites

Ronalds

Principā "ideots" un "slims cilvēks" ir medicīniskas diagnozes un tā cilvēku var saukt tikai, ja ir attiecīgā ārsta "spravka"!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ronalds

Jā ir gadījumi (un diemžēl bieži) kad useri / luseri principā nemēģina lietot galvu tam paredzētam uzdevumam....

Link to comment
Share on other sites

WildGun

Darīsim visi šitā -

 

В Америке зaпретили к употреблению слово "женщинa" кaк оскорбительный нaмек нa половую принaдлежность.

Теперь говорят "вaгиноaмерикaнец"...

 

Vot, būs politkorekti un pieklājīgi...

Link to comment
Share on other sites

Sky_High, tev vēl nav apnicis malt vienu un to pašu neskaitāmas reizes? Nu pateici savas domas, liecies mierā. Savādāk ...

Link to comment
Share on other sites

Zābaks���������™

Kāds aizslēdz šito offtopic :offtopic:

Labots - DJDeviLV
Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...