Jump to content

drunk_lizard - balsojums PAR/PRET


martinno
 Share

ķirzaks  

302 members have voted

  1. 1. Davai, tiekam vienreiz ar šo galā, apnicis jau klausīties n-tās reizes....

    • drunk_lizard ir normāls lietotājs - man nav pretenziju
      253
    • drunk_lizard ir nenormāls indivīds - negribu viņu forumā redzēt
      49


Recommended Posts

Sky_High
Kopš kura laika, vairākums nosaka kuram būt forumā un kuram nebūt

Nu ja, kāpēc nebalsot arī par, piemēram, auto atļautā ātruma palielināšanu apdzīvotā vietā līdz 90 km/h vai fotoradaru noņemšanu? Tas taču laikam ir tas, ko tauta visvairāk vēlētos. ;)

Joprojām nesaprotu, kāpēc stulbs jautājums + rupja un vulgāra atbilde ir labāk, nekā vienkārši stulbs jautājums, jo "sliktā" teksta apjoms taču pirmajā gadījumā ir lielāks. Sliktu tēmu vajag dzēst vai slēgt, nevis atstāt tādu pašpasludināto policistu rokās.

Labots - Sky_High
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 120
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Sky_High

    12

  • Mezavecis

    5

  • martinno

    10

  • Pirkss

    11

Nu, ja d_l censtos vairāk sniegt noderīgas atbildes un mazāk vienkārši lamāties, būtu baigi forši droši vien...

Bet jāsaka, ka bez viņa nebūtu vairs jautri. NC arī pārvsarā tikai sviestaini brauca virsū visiem, kas domāja citādāk nekā pats, bet vismaz bija smieklīgi palasīt. Tā kā boot, šķiet, īpaši nepretendē uz "pieklājīgo datorpadomu" forumu, tad nebūtu pareizi nobanot tos, kas rada "īpašo boot auru", es kā biedrs ar 8+ gadu stāžu, gribu, lai boot nemainās.

Labots - ssam
Link to comment
Share on other sites

Sky_High

Nu, ja man nav taisnība, tad tikai atliek paskaidrot, kur es kļūdos, un es atzīšu, ka man nav taisnība.

Varam sākt no pamatiem:

 

1) Noteikumi ir domāti visiem.

2) Par noteikumu neievērošanu draud sods.

 

Pareizi vai nepareizi?

 

Esmu jau vairākas reizes uzsvēris, ka neredzu nekādu kvalitatīvu starpību starp stulbiem jautājumiem un stulbām atbildēm. Man abi šķiet vienlīdz nevēlami, vienlīdz izskaužami. Varbūt vari izskaidrot, ko es palaižu garām?

Vai atbilde nav kaut kas uz šo pusi: "kas atļauts patriciešiem, nav atļauts plebejiem...?"

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Sky_High

 

Teiksim tā, skrupulozi neviens tos noteikumus neievēro, jo tad vispār sāktos murgs (paprasiet cilvēkiem par pieredzi ar VID). Ja viss būtu pareizi, tad pusi jaunbiedru tēmas nāktos uzreiz aiztaisīt ciet un iedot vārnas uz bezgalīgu laiku. Ja apklusinam vecbiedrus, savācās Čaki Norisi un diskusija noved pie idiotisma kalngala. Vai kāds to vēlas?

 

Pašlaik nodrošinu kompromisu un asākos postus dzēšu.

Labots - Mr.Līkrocis
Link to comment
Share on other sites

martinno

Esmu jau vairākas reizes uzsvēris, ka neredzu nekādu kvalitatīvu starpību starp stulbiem jautājumiem un stulbām atbildēm.

Pareizi - nav starpības - un kamēr būs stulbi jautājumi, būs arī tādas atbildes.

 

Ja skatamies par to punktu, ka vajadzētu likvidēt stulbus jautājumus - grūti no moderēšana puses (nav vienmēr uz vietas kāds, kurš sekos līdzi). Ja tādus topikus jau nahrenizēs sākumā, tad cilvēks nesapratīs, ka ir kļūdījies un ceps atkal un atkal tādu pašu sviestu. Labāk, lai kāds pasaka, ka tas ir glupi (kaut vai skarbāk un asāk).

Link to comment
Share on other sites

Ja netiek sasniegts biedru kvorums tad balsošanu lūdzu neņemt vērā

 

šeit jau kādu laiku apsīkusi dzīvība, ne vairs kāds putuplasta cūkas taisa, ne kāds telefona numurus tirgo

tā kā lai ķirzaka paliek, vismaz kaut kas, savādāk vēl pievērsīsies NC galējībām uzmanības meklēšanā

Link to comment
Share on other sites

Var teikt arī citādi - katram forumam ir savs kolorīts. boot.lv ir šāds.

Ja gribas cita veida kolorītu - ir iespēja to meklēt citur.

 

Man savukārt riebtos būt Drogas tipa ultralaipnā forumā "jūsu pirkumi, jūsu karte, jūsu maisiņš. jūsu čeks..."

 

Ja gribas piemēru lietišķai padomdošanai - boot.lv sat sadaļa (lielākais sat resurss latviski starp citu)

Link to comment
Share on other sites

Sky_High

MārcisB,

kā būtu vienkārši būt profesionālam un pieklājīgam vai arī neatbildēt neko un atstāt lietas īsto moderatoru ziņā?

 

Mr. Līkrocis,

jaunajiem biedriem ir piedodams kļūdīties kādu skaitu reižu, jo viņi vēl mācās. Bet kāpēc pieļaut, ka kāds vecbiedrs ignorē noteikumus gadiem, jo uzskata, ka tie uz viņu neattiecas?

 

Martinno,

pret pamācīšanu, respektīvi, konstruktīviem ieteikumiem nav iebildumu arī tad, ja tonis nav labākais. Bet, ja kāds vienkārši rupji iesaka, lai tēmas autors iedzer indi, tad neredzu iemeslu to paciest.

Labots - Sky_High
Link to comment
Share on other sites

unknovn

to Sky_High

Puišel, tu laikam nēesi dienējis nekad, tad paskaidrošu, redzies armijā bija likumi un bija dedovšina ar visu no tā izrietošām sekām un nerakstītiem likumiem. bija lietas ko jaunie nedrīkstēja darīt, bet vecie drīkstēja.

Patiesība, skatoties uz jauno paaudzi, tādi ņergas vien ir izauguši, visiem visur ir viņu tiesības, neviens pat nedrīkst uz viņu pusi elpot. Es savos skolas laikos pat iedomāties nevarēju ar učeni strīdēties, jo varēja arī ciest fiziski un tie bija nerakstīti likumi, ka skolotajas ir jāklausa. bet tagad visi šie ņergas, kas vispār neciena dzīvi un uzskata ka pasaule pieder viņiem, ņemās tāpat kā tu.

Vienu es tev varu apgalvot Taisnības nav un NEBŪS, to pierāda dzīve.

Es pilnīgi atbalstu šādu tipiņu audzināšanu, ja ne skola, ne vecāki to nav spējuši.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Sky_High tev ir visas iespējas parādīt klasi un dot padomus, kaut kā neesmu manījis ka tu ar to aizrautos.

Vairums postu - Tērzētavā.

 

Neatbildēt neko ir laba opcija, taču spiežot uz to mēs te pārkāpsim tev tik mīļos (liberāl)demokrātijas principus - katrs var izteikties.

Kāds tiešām tikai padomā ka jautājums stulbs, kāds arī to pateiks. Tad atliek 2 varianti:

1. Dzēst postu

2. Neko nedarīt

 

unknown: tūlīt dabūsi lekciju par Visu Vienādošanas Pārākumu :mrgreen:

Labots - MārcisB
Link to comment
Share on other sites

Sky_High nav kāds filozofs ? Liela daļu postu tādi riņķī un apkārt , it kā par tēmu, bet tajā pašā laikā neko konkrētu nepasakot. Bezjēgā.

 

Tās ir manas subjektīvās domas.

Link to comment
Share on other sites

Sky_High

MārcisB, pārmetums vietā, es ar to neaizraujos, ja vien tiešām man nav kaut kas derīgs/orģināls, ko pateikt. Esmu samierinājies, ka te ir cilvēki, kuri IT sfēru pārzin daudz labāk par mani, tāpēc tādi brīži pienāk reti.

Neatbildēt neko ir laba opcija, taču spiežot uz to mēs te pārkāpsim tev tik mīļos (liberāl)demokrātijas principus - katrs var izteikties.

Aha, izteikties var katrs, bet ne tā, kā vien ienāk prātā. Redzi atšķirību? ;)

Link to comment
Share on other sites

Neredzu. Man ir tiesības pateikt, ka jautājums ir stulbs, ja es tā uzskatu. Tā ir mana izvēle.

Tas ka tu negribi to teikt, pat ja tā domā, ir tava izvēle.

 

derīgs=!oriģināls

bieži vien problēma ir jau zināma un arī risinājums zināms.

Neviens (tēmas autors jau nu ne tik) neprasa lai risinājums būtu pilnīgi kas nebijis. Viņam atbildi vajag nevis kāda indīvīda personīgo prezentāciju par tēmu: "ak, kāds es atšķirīgs un kādas man oriģinālas idejas".

Pārmērīgi centieni būt orģinālam reizēm noved ... pie čurāšanas pret vēju (burtiskā nozīmē jo visi tak tā nedara, jāatšķiras kaut kā) ar zināmām sekām :)

 

Tu gribi piespiest boot.lv forumu būt par tādu kā carebears land.

Tas nenotiks. Kā redzi, vairums ir pret. Vai nu samierinies, vai ... meklē iespēju realizēt savas idejas dzīvē citā forumā.

Link to comment
Share on other sites

Sky_High
Neredzu. Man ir tiesības pateikt, ka jautājums ir stulbs, ja es tā uzskatu. Tā ir mana izvēle.

Neviens tev neņem nost tiesības, drīzāk runa ir par pienākumu. Diezgan ironiski, ka nonākam pie tiesībām un pienākumiem, tikai ne vairs kontekstā par jaunajiem, dumjajiem biedriem, bet tieši vecajiem, kuri parasti ir pirmie, kas šo tēmu paceļ. Retorisks jautājums: vai man ir pienākums, ja es rakstu šajā forumā, cienīt tevi, atbildēt pēc būtības, nesūtīt tevi na***? Es domāju, ka jā, bet tā ir mana brīvprātīgā izvēle, bet, ja tā tāda nebūtu, vēl paliek noteikumi, lai man uzspiestu zināmu kārtību. Ja arī tiem vairs nav svars, tad kaut kas nav pareizi, pareizi?

Pārmērīgi centieni būt orģinālam reizēm noved ... pie čurāšanas pret vēju

Aha, tas manu drosmi nekādīgi nemazina. Nedomāju, ka jāiet pa straumi tikai tāpēc, ka citi tā dara. Nīče teiktu: labāk muļķis uz paša galvu, nekā gudrs pēc citu atziņas. Pat ja es kļūdos, tad kaut ko iemācīties var tikai pieļaujot kļūdas.

Tu gribi piespiest boot.lv forumu būt par tādu kā carebears land.

Tas nenotiks. Kā redzi, vairums ir pret. Vai nu samierinies, vai ... meklē iespēju realizēt savas idejas dzīvē citā forumā.

Piespiest gan neko nevienam negrasos, bet iebildīšu pret šo "tas nenotiks." Tas jau notiek, esmu foruma daļa, vienkārši manā pusē nav redzams vairākums.

Link to comment
Share on other sites

Kāds jautājums, tāda atbilde. Pie tā arī paliksim, ne?

 

Taču nevarēs dauņaram, kurš uzcepis topiku, ar virsrakstu "dators", "help", u.c., no kura nevar izspriest, par tēmas saturu, un topikā aprasktījis savu problēmu, īsti pat nepasakot neko, kā piemēram: "ew manc kompix neiet es atnacu no toletes un ekrans bija pazudis", izstāstīt inteliģentā valodā, āmurs nesapratīs. Tāpēc āmuram ir jāpastāsta āmura inteliģences līmenī.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Sky high, noteikumi uz dzeerusho kjirzaku neattiecas ja neesi to pamaniijis. Dazhiem ir iipashas privileegjijas kameer vien pareizie cilveeki ir te pie varas. Labaak veersies pret tiem :rus_roulette:

Link to comment
Share on other sites

Volters

kā būtu vienkārši būt profesionālam un pieklājīgam vai arī neatbildēt neko un atstāt lietas īsto moderatoru ziņā?

 

+1

Pievienojos!

Labas zināšanas kādā no sfērām nekādi nav saistāmas ar indivīda morālās attīstības līmeni. Daudziem šeit par to tomēr vajadzētu aizdomāties.

Link to comment
Share on other sites

Aha, izteikties var katrs, bet ne tā, kā vien ienāk prātā. Redzi atšķirību?

 

Tu tikko sev nodefinēji brīvības jēdzienu sabiedrības eksistences kontekstā. Apsveicu - man tas ilgu laiku nebija pa spēkam. :) Redz, lai pastāvētu sabiedrība, tās locekļiem ir jāievēro zināmi noteikumi, vismaz tie, uz kuriem fundamentāli šī sabiedrība balstās. Sabiedrību var salīdzināt ar māju. Lūk, un kamēr kāds jefiņš tikai mēģina nokasīt krāsu no sienām, tas mājas eksistenci neapdraud - mājas funkcionalitāte saglabājas. Bet, tiklīdz atļausim katram jefiņam ar perfaratoru jaukt nost pamatus un sienas - māja sabruks. Un šis forums ir sabiedrība miniatūrā. Kopiena, kuras locekļiem ir jāievēro zināmi noteikumi, lai tā eksistētu. Kas notiks, ja katrs pokemons šeit sāks "radoši" izpausties? Tūlīt paskaidrošu sīki un konstruktīvi: jhaskjdjk, adjaue, ted! Ojdshehfdh3248tf78f, 65hn, 6nrdsudsuy45jh? kifio9ifjs. jsfuujusdjh,s suf,sekf,e,fdski44? jekejkfjkwesjkle!

Link to comment
Share on other sites

Rupjības un apvainojumi,- goda pjedestālā,- tas mums kaut kāds nacionālais mazpisānu sindroms?!!!..

Vienkārši rupjība un netolerance veicina pati sevi, - tā ir kā vēzis kas izplatās un pārmetas no interneta uz reālo dzīvi...

Ieejiet jebkurā krievu, angļu, poļu vai vācu forumā, ... mēs uz tā fona izceļamies....

Vienkārši vajag rediģēt... kaut gan foruma īpašniekiem tas jau labāk redzams...

Un cik ta Latvijā ir IT forumi? šis, eoz.lv un daunuve?

Ģedovšina?!!!... es skatos, daži ģībst kaifā no tās...

Labots - Tubus
  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Volters

Vispār jau sen man briest klusa ideja tirgot atslēgu piekariņus ar dažu lietotāju logo un nikiem ;)

Link to comment
Share on other sites

Vienkārši rupjība un netolerance veicina pati sevi, - tā ir kā vēzis kas izplatās un pārmetas no interneta uz reālo dzīvi..

 

 

Šeit nav runa par vienkāršu rupjību no Ķirzakas vai no kāda cita puses - ja jautājums ir uzdots korekti, uz to, visticamāk, arī tiks korekti atbildēts!

 

Ieejiet jebkurā krievu, angļu, poļu vai vācu forumā, ... mēs uz tā fona izceļamies....

 

Nezinu par krieviem un poļiem, savukārt, briti un ģermāņi ar savu politkorektumu jau sen ir aizgājuši neceļos. Vai patiešām degradēto britu

ir tas, uz ko mums būtu jātiecas.

P.S. Otrā minūte.

Labots - Animall
Link to comment
Share on other sites

KinDzaDza

... kā piemēram: "ew manc kompix neiet es atnacu no toletes un ekrans bija pazudis", izstāstīt inteliģentā valodā, āmurs nesapratīs. Tāpēc āmuram ir jāpastāsta āmura inteliģences līmenī.

Piekrītu par 100%!

Link to comment
Share on other sites

Outsider

citu tautu lielos forumos kaut kā nav nācies redzēt tādus helpz topikus kā te, un ja tos pokemonus nenoliks vietā, tad ātri vien vēl vairāk zinošu biedru no šejienes pazudīs, jo kuram gan gribas cīnīties ar gudriem topika autoriem un kur nu vēl tādiem, kas iesaka galīgākās glupības..

Link to comment
Share on other sites

Peleecis

Nez - es te čabinos jau apm. sešus gadus . Kad piereģistrējos , neko vairāk kā nospiest palaistuvi nemācēju (sakarā ar piedzimšanu laikā , kad pat kalkulatori bija tikai Valsts iestādēs ) . Nu jau samēra labi tieku ar sevi galā . Tā kā - paldies šim forumam un DL tai skaitā . Ja arī kādreiz par nemākulīgi noformuilētu jautājumu gadījies kāds viegls uzknābiens - pie kājas - es saņēmu vajadzīgo info . Kur it problēma? Nesaprotu ... var būt pārjūtīgajos jautātājos , kuri nezin , bet nevar sev atzīt , ka nezina?

Un vēl - attīstība ir daudzveidībā . Tas ir labi , ka forumu apmeklē tik daudz un dažādu cilvēku - tātad tas dzīvo . Pataisiet šo par professionālu sausiņu informācijas un laipnības apmaiņas vietu un forums mirs . Man nav vēlme izteikties kā , nu teiksim - tas pats DL , bet mani tas ne mazākā mērā netraucē - vienkārši esam dažādi . Un ir labi , ja cilvēki ir dažādi .

P.s Hroniski paranojas un idiotisma gadījumi neskaitas , bet šis nav tis :)

Link to comment
Share on other sites

ķirzkam būt .... tā jau te ap 80% pokemoni sanākuši, vajag arī kādu kas viņiem suicīdu ierosina

Link to comment
Share on other sites

Pateikšu pat vairāk. Ja aizietu viens pats DL, forums būtu daudz vairāk zaudējis, nekā ja no šejienes pazustu visi pussimts pokemoni, kuriem viņš nepatīk, pilnā komplektā! Moderatori, mana izvēle jums zināma, varbūt to var likt uz nākošo balsošanu?

 

P.S. Jā ja šeit vēl atgrieztos NC, būtu pavisam jauki!

Labots - krabis
Link to comment
Share on other sites

d_l boot[bu:t]! :)

 

ps. ko darīsim ar tiem ~44 PRET balsotājiem, kad "referendums" būs izgāzies? :butcher:

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

j@nis, papildināsim Čaku Norisu īpatsvaru :diablo:

Link to comment
Share on other sites

starp citu, kas ir noticis ar Spīdolas statusu?

 

un par ko pusgadu šeit jau nebijušie Taspats un Redlinabass vēl sēž brīdinātajos?

Link to comment
Share on other sites

Gestapo

Par vektoru sauc vektoru, kas savieno vektoru ar vektoru.

 

Moš beidzam?

Link to comment
Share on other sites

Gestapo

Piedāvāju Tevi ielikt čaku grupā un ar visiem kopā izbanot ;>

Link to comment
Share on other sites

Njā, banošana - tas ir kautkas ļoti erotisks un intīms, jūzeri gadiem tiecas par adminiem lai piedzīvotu to.

Link to comment
Share on other sites

Es saku ka D_L jābūt . Ja kādam problēmas ar asas kritikas uzņemšanu nu tad nav ko līst ārā no savas fazendas. No D_L daudz var mācīties ,jo zina viņš daudz.

Tāpēc, Novākt netīros pirksteļus no D_L , viņam šiet jābūt.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...