Jump to content

Kaa mani shodien sodija !


nrs
 Share

Recommended Posts

Nedomaju, ka viniem interesetu Tavi dzerstini. Nevari pieradit legalu izcelsmi, likuma priekshaa- zagta.

 

ar tādu pašu pieeju tev uz ielas var bikses atņemt, botas novilkt vai vispār pliku izģērbt. čekus uzrādīt tak nevarēsi?

Link to comment
Share on other sites

Uz mantiskām lietām un citām tiesībām attiecas nevainības prezumcija, bet uz filmām, mūziku, softu ne. Vismaz man tā liekas, ka esmu dzirdējis, klusoties, ko runā tie akkalaa un bsa. Bet 100% nevaru apgalvot. Tad jau, kad firmā ir softa pārbaude, tad jau visi varētu teikt, ka ir pazaudējuši dokumentus, un tie baudītāji neko nevarētu izdarīt.

Labots - nrs
Link to comment
Share on other sites

serioussam909

Jā es zinu, ka tagad tajā jomā nevainības prezumcija ir apgriezta otrādi, bet joprojām uzskatu ka tā nav pareizi...

Link to comment
Share on other sites

Firmā pārbauda juridisku personu! Un tā ir milzīga atšķirība.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
blieztunmaukt

klau, par atstarotājiem - saskaņā ar CSN aktuālo redakciju, nu nav tev uz velo jābūt nekādiem atstarotājiem dienas laikā:

 

223. Braucot diennakts tumšajā laikā vai nepietiekamas redzamības apstākļos, velosipēdam abos sānos (riteņos) jābūt aprīkotam ar diviem oranžiem (dzelteniem) gaismas atstarotājiem, kā arī priekšpusē jādeg baltas gaismas lukturim, bet aizmugurē – sarkanas gaismas lukturim. Ja lukturu nav vai tie nedarbojas, velosipēdam priekšpusē jābūt aprīkotam ar baltu atstarotāju, bet aizmugurē ar sarkanu atstarotāju.

(MK 01.11.2010. noteikumu Nr.1028 redakcijā)

 

 

 

pirms tam (CSN iepriekšējā redakcijā) bija tā - atstarotājiem jābūt vienmēr, tumsā jābūt lukturiem:

 

 

220. Velosipēdam jābūt aprīkotam ar bremzēm, skaņas signālu un gaismas atstarotājiem: priekšpusē - baltu, aizmugurē - sarkanu, abos sānos (riteņu spieķos) un pedāļos (priekšpusē un aizmugurē) - diviem oranžiem (dzelteniem). Mopēdam jābūt uzstādītām izgatavotāja paredzētajām iekārtām, mehānismiem un ierīcēm, tām jādarbojas visos paredzētajos režīmos. Mopēdam jābūt aprīkotam ar divām savstarpēji nesaistītām bremzēm, priekšā ar baltas gaismas lukturi, bet aizmugurē - sarkanas gaismas lukturi un sarkanu gaismas atstarotāju, skaņas signālu, stāvbalstu un trokšņu slāpētāju. Mopēdam, kas izgatavots pēc 2001.gada 1.janvāra, papildus jābūt aprīkotam ar pakaļējo bremžu signāllukturi, gaismas virzienrādītājiem, numura apgaismojuma lukturi, atpakaļskata spoguļiem un ātruma mērīšanas ierīci (spidometru).

 

223. Braucot pa brauktuvi vai nomali, diennakts tumšajā laikā vai nepietiekamas redzamības apstākļos velosipēdam priekšpusē jābūt iedegtam baltas gaismas lukturim, bet aizmugurē - sarkanas gaismas lukturim.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Brīdinājums vai naudas sods no 5 līdz 20 latiem.

Link to comment
Share on other sites

interesanti ir tas, ka velolukturiem nav nekādu jaudas kritēriju. Manējais ir tāds, ka ieslēdzot uz pilno pretimbraucošie auto izrubī tālos.

Link to comment
Share on other sites

tankali, kad lukturi par 50-100 Ls kļūs par mainstreamu, tad būs i "jaudas" kritēriji, i regulēšanas kritēriji, i visādi citādi ierobežojumi ;)

 

p.s. nevajag dažas 2600mAh sanyo 18650 bačas? :D

Link to comment
Share on other sites

es ar savu mazo flashlight izmantoju . man šitā kantora tik vecāks modelis tk12. uz pilna nemaz nemēģinu, no ceļa nolēks. pa metriem 200 var avīzi lasīt. bačas dārgas, bet ilgi iet. pedējās kādu pusgadu jau, praktiski katru dienu pa bišķiņam tiek palietots. http://www.fenixtactical.com/fenix-tk15.html

http://www.fenixtactical.com/fenix-bike-flashlight-mount-af02.html

Link to comment
Share on other sites

man arī lietošanā 900 lumenu led lukturis uz velo. ar akumulatoriem un lādētāju kopā maksāja kādus 30 USD no dealextreme.com

Link to comment
Share on other sites

cik tad īsti ir sods ja brauc ar veli un vispār tiesības nekādas nēeksistē?

 

man šķiet, ka nav soda.

Link to comment
Share on other sites

5-20ls tīri normāli, var mierīgi riskēt!

a kāds būs sods ja vispār nēeksistē nekādas tiesības + 2-3 promiles? :drinks:

Labots - Lameriz
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...