Jump to content

Pirmais android telefons... iesakiet


Ever WondeR
 Share

Recommended Posts

Labdien!

 

Vēlos iegādāties jaunu android telefonu, esmu noskatījis 4, kuri ietilpst manā budžetā...

 

Evo3d

Optimus 2x

GalaxyS+

Xperia arc

 

Kas man ir svarīgs - lai gludi ietu skype videozvans un webpārlūkošana, bet galvenais

ir baterejas ilgums.. Es saprotu ka android telefoni un vispār telefoni ar lielajiem displejiem

ilgi netur, bet tomēr ja kādam ir laba pieredze šajā ziņā ar kādu no šiem tālruņiem, tad būtu

labi ja ieteiktu kādu no modeļiem. Pagaidām vairāk sliecos uz Evo3d...

Link to comment
Share on other sites

Nevarētu teikt, ka Skype uz Android iet gludi. Un ņemt andrīti dēļ Skype (kas tagad pieder MS) ir nedaudz jocīgi, pērc kādu ar Windows Phone 7.

Link to comment
Share on other sites

Ever WondeR

CITĀTS

 

Negribu ar windows, gribu Skype ar andrīti..

Labots - Žaks Kustō
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ever WondeR

CITĀTS

 

Tieši tā, ja budžets atļautu tad protams ka visdrīzāk pirktu SII vai note..

Labots - Žaks Kustō
Link to comment
Share on other sites

Paņem vai nu Xperia, vai vienu no HTC ... Galaxy S+ man tieši viens paziņa pirms kāda laika nomainīja pret nu jau izsniegto darba HTC kaut kādu dēļ gļukiem kkādiem

Link to comment
Share on other sites

Arc nav priekšējās kameras, par videozvanu aizmirsti. Evo 3D ir gana milzīgs. 2X bačas vietā ir kondensators. Ieteiktu paplašināt sarakstu!

Link to comment
Share on other sites

Ever WondeR

Cik lasīju tad Optimus 2x ir labākais ko var dabūt par tā cenu... 1080p video+duo core skan labi.. kautgan androids kas nāk stokā viņam esot gļukains un labāk likt CM7 bet tādā gadījumā atā atā garantijai...

Labots - Ever WondeR
Link to comment
Share on other sites

Uģis Lācis

Ierakstīšu arī savu komentāru. Tb negatīvo pieredzi par akumulatoru.

 

Ir Android telefons (pirkts gan par ~ 100 LVL) ar single core Qualcomm MSM7227 600 MHz procesoru. Uzliku pamēģināt arī Skype. Nu, ko es varu pateikt - smagi par īsu. Viss notika neciešami lēni. Līdz ar to tiešām jāpievērš uzmanība labam procesoram, divi kodoli, katrs pa GHz jau varētu būt cērtami šim uzdevumam.

 

Par akumulatoru - taisies lietot WLAN priekš Skype video zvaniem? Par ilgdarbību aizmirsti. Pāris stundas darbinot WLAN man telefons nomet ~ 50% no akumulatora ietilpības. Un tas ir lietojot WLAN + pieticīgu radio strīmu. Ekrāns izlsēgts utt. Citādi - izmantojot telefonu tikai zvanīšanai un SMS, dienas 3 - 5 pat izvelk, atkarīgs no lietošanas intensitātes (runāju tomēr samērā maz).

 

Pieskaiti video zvana apstrādes CPU jaudu un ekrāna darbību, elektrības patēriņš būs stipri lielāks.

 

Līdz ar to bottom line - uz akumulatoru neskaties (būs jālādē pēc vai/un pirms ilgākas sarunas tik un tā), bet ņem to, kuram labs CPU un patīkams ekrāns.

Labots - Uģis Lācis
Link to comment
Share on other sites

Lietoju 2nedēļas jau HTC EVO 3D. sākumā ņēmu dēļ tā 3d kameras, ko lai saka, reāla fīča, interesanta, visai liela tāfele 4.3collas, dualcore 1.2ghz, 1gb rams, man nāca komplektā 8gb karte.

Oriģinālais androids nekas negļučī, strādā korekti, arī skype, nekas negļučī, visas fīčas kuras man vajag strādā korekti. Bet nu reāli spaidot/ spēlējot spēles un wifi ieslēgts bača diezgan ātri izlādējas ~6.5-7h.

ekrāna rezolūcija arī lielāka kā vairumasm 4.3colniekiem.

 

Man bija izvēle starp HTC EVO 3d un LG optimus 3d.

Internetā salasijos ļoti daudz negāciju par to LG, paķēru HTC un esmu ļoti apmierināts. ekrāns ar vēl bez aizsargplētvītes un maciņa nav saskrāpējies!

 

tākā reāli vajag paspaidīt dzīvē visus tevis interesējošos modeļus.

Labots - Arhajs
Link to comment
Share on other sites

es arī domāju, ka cenas ziņā 3d evo tagad labākais variants, bet gribētos jau nexus. Batereja, 1 day max visiem visiem visiem androidiem.

Link to comment
Share on other sites

Es pirktu LG Optimus 2x, jo saja cenu kategorija, neko labaku neredzu. Pats pirmit so modeli gribeju nopirkt, bet pagaidam apstajos uz Nokia n8.

 

 

gix 1 diena max? Motorola droid razr maxx!!! 3300mAh

Labots - idiotz
Link to comment
Share on other sites

Леший

Pāris stundas darbinot WLAN man telefons nomet ~ 50% no akumulatora ietilpības.

Kas tas bija par telefonu? WLAN nemaz nerij tik daudz, vismaz SII gadījumā. Tika testēts 3 stundas skype call ar WLAN, apēda kaut kur 20% bačas.

Link to comment
Share on other sites

Arc nav priekšējās kameras, par videozvanu aizmirsti. Evo 3D ir gana milzīgs. 2X bačas vietā ir kondensators. Ieteiktu paplašināt sarakstu!

 

Apkārt staigāju ar SonyEricsson Neo(MT15i) un tā priekšējā kamera videozvana iespējām nav bijusi vajadzīga ... vienīgais kas tam gan noderēja bija aizmugurējā kamera, lai reāli parādītu ko tu redzi nevis tupi pablenzt savā telefonā, jo otrā galā nav web kameras/videozvana kameras

 

Tā bačas problēma gadījumā nebija saistīta ar kaut kādu softisku problēmu/update?

Labots - K.Kavacis
Link to comment
Share on other sites

Uzliku pamēģināt arī Skype. Nu, ko es varu pateikt - smagi par īsu. Viss notika neciešami lēni. Līdz ar to tiešām jāpievērš uzmanība labam procesoram, divi kodoli, katrs pa GHz jau varētu būt cērtami šim uzdevumam.

 

CyanogenMod settings -> Performance -> klikot "OK" uz "Warning: Dragons ahead" brīdinājumu -> CPU settings -> ( min CPU pacelt + max CPU pacelt ) -> Profit!

 

Stock overkloka un profita nav. Punkts.

izmēģinot šo lietu, viss vērās vaļā ātrāk, arī spēlītes un softi bija atsaucīgāki. Skype videozvans nav mēģināts principā.

Link to comment
Share on other sites

CM ir nāve garantijai. Un 2X ar savu leģendāro 12h bačas laiku tiešām nebūtu mana pirmā izvēle. Vai apdeits uz 2.3 to atrisina? Par WiFi - tas patērē apmēram 3x mazāk enerģijas, kā datu dzīšana caur mobilo tīklu.

Link to comment
Share on other sites

Kas tas bija par telefonu? WLAN nemaz nerij tik daudz, vismaz SII gadījumā. Tika testēts 3 stundas skype call ar WLAN, apēda kaut kur 20% bačas.

 

Labi Tev. Man ar S2 nepozitīva pieredze. 2h skype video pa wlan = 40-60% baterijas.

Pie kam, kad nosēžas pavisam, tad nedrīkst uzreiz slēgt iekšā - kādu laiku jāpalādē izslēgts, citādāk ieslēgsies, bet pēc brītiņa vienalga izslēgsies...

Labots - versatile
Link to comment
Share on other sites

canis_lupus

Vai tam HTC Evo 3D ir iespēja kameras zibspuldzi izmantot kā lukturīti? Nākot no veikala pa tumsu nevēlos uz slidena ceļa bieti izdauzīt! Samsungtelefoniem, laikam, nav iespēja ieslēgt gaismu, lai varētu pa tumsu rinķī bakstīties...

Link to comment
Share on other sites

Uģis Lācis

Kas tas bija par telefonu? WLAN nemaz nerij tik daudz, vismaz SII gadījumā. Tika testēts 3 stundas skype call ar WLAN, apēda kaut kur 20% bačas.

 

ZTE Blade. Bet nu, ko novēroju, to ierakstīju. Pēc iebūvētā akumulatora info tūļa. Var jau būt, ka šis ir neprecīzs, bet nu nez.

 

Man bija līdzīgi. Līdz atradu, kur suns aprakts. Tagad varu divas dienas mierīgi ar visu wifi nodzīvot. :)

 

Ahā, pareizi. Paldies par atgādinājumu. Savā laikā tematu pamanīju, bet paguvu ātri aizmirst. :D

 

CyanogenMod settings[..]

 

Pagaidām gana interesanti ar stock Android spēlēties. Paies ~ gads (cik ilgi te ir garantija), tad moš skatīšos. Citādi, nekādas kliedzošas problēmas neesmu manījis. To nelielo ātrdarbības ieguvumu man ikidenā nevajag. MMS gan dīvainā kārtā nenāk un nevar nosūtīt. To CM atrisinātu?

Link to comment
Share on other sites

Ever WondeR
(labots)

palielināju budžetu uz 330ls +/-

 

galaxy nexus ir bremzigāks benchmark testos...

GS2 šķiet ka ir labāks..

 

HTC Sensation XE vs GS2

Labots - Ever WondeR
Link to comment
Share on other sites

SGS2 tā kā būtu pārbaudīta vērtība, taču ja traki vilina pastiprināti basi un dizains, XE pēc ICS apdeita varētu kļūt lietojams. Esošajā variantā tas man šķita ļoti pavirši nostrādāts.

Link to comment
Share on other sites

Arhajs
(labots)

Ever WondeR

 

3D ekrāns acis nečikarē, sākumā kad skatās tos 3d atēlus, liekas raibs gar acīm, tad ātri atrod pareizo skata punktu un viss notiek, tāpat arī pie fočēšanas.

 

canis_lupus.- var zipeni lietot kā lukturīti ir 3 spožuma pakāpes, jau defaultā andrītim nāk lukturīša fīča ;)

Labots - Arhajs
Link to comment
Share on other sites

osscar
(labots)

Nu nez, es pēc savas viedtālruņu pieredzes spriežu (kad braukāju komandējumos un planšetes vēl nebija pieejamas - ok viedtālrunis ir ok ļotakā filmu palūrēt vai auto kā GPS izmantot - bet tagad , kad visur ir normāli datori - mājās , darbā, da jebkur - man viedtālrunis nav vajadzīgs - visu laiku jātur pie vada un ja izbrauc kaut kur weekendā - vienmēr jādomā par strāvu) - vispirms jānočeko vai tiešām vajag tik dārgu viedtālruni, kurš visticamāk jābaro katru dienu tāpat....ja nav baigā nepieciešamība pēc viņa - imho ērtāk kaut kādu planšeti vai mazi lapsi nopirkt par to naudu - lielāka jēga. Pamatā visi tie vietālruņi ir kā jēla ola, nopērc un tad pako plēvēs, silikonos un 33 maciņos uttt ....tas ir absurds. ok ja 330ls ir lieki un maku nespiež - pērc tik nost. Mans viedoklis - nav tie andrīši un iphoni to 300ls-400ls vērti vismaz pagaidēm nē ,kāmēr nav normālu baču.

Labots - osscar
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ever WondeR

Nopirku GS2, tagad uzliku lādēties.

Kā īsti ir ar to pirmo lādēšanos, gadījumā nebija jālādē 12h kaut vai 100% jau ir?

Link to comment
Share on other sites

Леший

Lādē, kamēr neuzlādēsies, vari arī ilgāk paturēt, sliktāk nebūs.

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Tas jau atkal no veco metālhidrītu sērijas - tiem bij būtiski pielādēt pilnus, jo bija atmiņas efekts, un pirmo reizi lādējot tiešām zibenīgi rādīja, ka pilns, kauču arī bija gatavs izlādēties kauču 5 minūtēs. Tagadiņās ar Li-ion nav tādu problēmu.

Link to comment
Share on other sites

Nettwerk
(labots)

Pirmaam kaartaam saakshu ar to, ka ja peerc Android telefonu, tad skaties kas sanjems atjauninaajumu uz ICS. Lai gan ICS ir jau kaadu laiku, bet razhotaaji to pielaago attieciigi saviem telefoniem, tad naaksies veel gaidiit. Lai gan neesu Android piekriteejs, bet viennoziimiigi iesaku njemt Galaxy Nexus. Nu tik lielu atshchiriibu nejutiisi lietojot Galaxy Nexus vai Samsung Galaxy SII. Taapeec nav iisti objektiivi skatiit jauudu. Naakamais, Galaxy Nexus sanjems viennoziimiigi bez probleemaam atjauninaajumus, bet Samsung Galaxy SII ir diskuteejams jautaajums. Naakamais Android tieshaam lieliski straadaas uz Galaxy Nexus un buus patiikami darboties. Bet visi TouchWiz utml, nu tomeer izbojaa ne tik daudz bet pietiekoshi Android darbiibu.

Labots - Nettwerk
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirkss
(labots)

Nu mans pirmais Androīds ir HTC Desire HD. Galvenais mīnuss - baterija vāja.

2010. gada oktobrī, kad telefons iznāca, uz viņa bija Android 2.2.0 un HTC Sense 2.0.

Pirms 2010. gada ziemassvētkiem saņēma jauninājumu uz Android 2.2.1.

2011. gada maijā - Android 2.3.3 ar Sense 2.1, tad nepilna mēneša laikā iznāca WiFi bagfiksis (telefons visu laiku rāvās nost no WiFi zonas)

2011. gada decembrī - Android 2.3.5 ar Sense 3.0

HTC ir paziņojis ka DHD saņems jauninājumu uz ICS, tikai pēc patreizējiem flagmaņiem - Sensation sērijas kura pie ICS tiek martā.

DHD pie ICS tiks 2. kvartālā, tātad no aprīļa līdz jūlijam. Bet tomēr tiks.

Kādreiz par šo telefonu prasīja virs 400ls, tagad domāju krietni mazāk. Iespējams, ka pat 300ls iekļausies.

 

Man Sense patīk, salīdzinot ar stock Android 2.2 un 2.3 paskatu - brrr... Un dažas fīčas, kuras ir Sense 3.0 ir tādas ,kuras būs ICS.

Redzēs ko HTC piedāvās ar Sense 4.0 kuru viņi liek uz ICS.

 

LABOTS:

Ja skatās salidzini.lv DHD maksā drusku virs 200ls:

http://www.salidzini.lv/search.php?q=Desire+HD&offset=360

Līdzīgi ir ar Incredible S:

http://www.salidzini.lv/search.php?q=Incredible+S&offset=126

Kurš arī ir drusku virs 200ls un viņam arī būs oficiāls ICS no HTC

IncS ir labāka baterija nekā DHD un viņam ir tikai drusciņ mazāks ekrāns nekā HDH (4.0" pret HDH 4.3) un nedaudz mazāka iekšējā atmiņa - 1.1GB pret DHD 1.5GB

Atmiņas kartes abiem ir 8GB,var līdz 32GB likt

Labots - MārcisB
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Pioneer

Par Evo3D labāk nedomā pat. Lēts ponts draugu priekšā un vairs nekā. Truli liels un smagi klibojoša kameras kvalitāte.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...