Jump to content

SIA "L.A.T." kabeļu TV


Stagars
 Share

Recommended Posts

 

 

Nu ķipa kaimiņš bārdu dzen ar izjātu bārdasaparātu un traucē citiem uztvert TV.

Man pat bārdmašinu nevajag, ir viena frekvence, kas reaģē, kā istabas antena uz kustībām telpā, signāla kvalitāte šaudās no 100 līdz 0 %. Tā īsti nevaru saprast, kas pie vainas, mani pričendāļi (tv, kabelis, vēl kkas), vai operators.

Link to comment
Share on other sites

Pirms pirku iepriekšējo 32" TV, jau padomāju kādu ņemt. Man mājās ir 40" Tv. Pamēģināju to skatīties tajā vietā un konstatēju, ka pa lielu... Valaros. kad darbā visu dienu pavadīts pie kompja, noskatos kādu filmu pāris stundu garumā, tad jau no 32" Tv acīs sāk ņirbēt... Nu par 37" vēl varētu padomāt, ja patrāpās kāds labs modelis šajā izmērā...

Valstis es jau mainīju savā TV... un bez rezultātiem.

Link to comment
Share on other sites

Fakts , izmēram tomēr ir nozīme. Televizors nevar būt par lielu nekad. Nestrīdies un klausi profesionālus TV skatītājus :grin:

Link to comment
Share on other sites

Profesionālus.... :pooh_lol: ... labi teikts. Es jau tikai tāds amatieris. Skatos TV stundu, vai divas dienā.... vasarā parasti vēl mazāk.

Link to comment
Share on other sites

 Nebūs vis taisnība par ekrāna lielumu. Viss atkarīgs, ko skatās. Panorāma uz 50 collu ekrāna, no divu metru attāluma, izskatās vienkārši briesmīgi. youtube uz tāda ekrāna vienkārsi ir pipec. Var saskatīt pat vissīkakās videokompresijas detaļas :sarkasms: :sarkasms: :sarkasms: Švakas kvalitātes bildi var paciest tikai uz maza ekrāna. Jā,ja skatās HD ar augstu bitraitu, tad protams liels ekrāns ir OK.

Es gan neesmu "profesionāls TV skatītājs", bet esmu profesionāls TV programas veidotājs.

Link to comment
Share on other sites

Var jau būt, ka arī tā. Atstiepšu no otras istabas 40" teļluku un paeksperimentēšu. Pats nepatīkamākais, ka 32" teļuku izvēle pašvaka. Pārsvarā ražo tikai zemākās sērijas modeļus. galvenais, lai pēc 2 stundu filmas noskatīšanās...  :wacko2: 

Link to comment
Share on other sites

Agrāk lietoju Livas digitālo TV ar Philips TV.

 

Pirms tam settingos ieslēdzu DVB-C.  Arī valsti liku svešu.

Link to comment
Share on other sites

Tā sanāca, ka nejauši izveidoju divus Nikus, kuri atšķiras ar vienu burtu. garš stāsts. Lietoju divus kompjus un katrā saglabājies savs niks.... un tā man nejauši sanāk.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...