Jump to content

s 400m


alusbundza
 Share

Recommended Posts

nopirku jaunas s400m tumbas, skaņa nāk no dvd vai parasta portatīvo (austiņām) un iet caur resīveri KRF-V4070D, liekas tas resīveris ir pārāk švaks (50w uz kanāla), labi, ka ir subis, jo bez tā basi nekādi, gribētos nopirkt kādu lietotu stiprekli priekš šīm tumbām, ko varētu ieteikt?

Labots - Mežavecis
Tizls atslēgvārds
Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Atbalstāma ideja!

 

Kontaktē biedrus Tornis un Ivo, pārbaudīti aparāti no uzticamām rokām.

 

maiss

 

kakoje tvajo sobačie ģelo?

Link to comment
Share on other sites

Bet kas vainas vecajam brigam? Varbūt vienīgi mazā jauda ? 50W

Cik noprotu šīs skandas RRR s 400m ir 4 Ohm.

Labots - Lapins
Link to comment
Share on other sites

Long John

A ko- daudzi uzskata un arī deklarē- Latvijā takš esot krīze un visa audiotehnika arī esot attiecīgi jātirgo pa krīzes cenām (sviestmaizi) .

Ebajā iepērkoties tikai biezie rietumu buržuji.... :resent:

Labots - Long John
Link to comment
Share on other sites

kas grib tirgot, lai arii tirgo pa leeto. :p

Link to comment
Share on other sites

Kas grib tirgot _pa_leeto_, lai arii tirgo pa leeto. eBajaa taa cena ir drusku parspileta, bet es vienu no saviem 4 (!) PM660 pa 80 LVL atdosu...

Labots - Tornis
Link to comment
Share on other sites

spainiss2

long john tavs piedāvātais pastūzis,man liekas,īsti nebūs piemērots šīm skandām,jo tās ir 4omīgās.

Link to comment
Share on other sites

Long John

Kādēļ gan nav piemērots? Pastūzim uz pēcpuses rakstīts 4-16 om, servisa manuālī- "20 Hz- 20 kHz continuos power output both channels driven 2x60W (4 om)".

 

http://content22-fot...-SU-V5-bl-r.jpg

 

Bet ko tu nabaga vājdzirdīgajiem padarīsi- dzīvoklim reālu 60W pa maz- vajag 200... :yahoo:

Labots - Long John
Link to comment
Share on other sites

Ar jūtīgām skandām 20-30w jau ir pietiekami ;) Tas gan uz S-400M neattiecas.

 

Bija te jau viens, kurš gribēja 200W stiprekli ar CW tumbām klausīties

Link to comment
Share on other sites

neziniic ---

1. kas tavupraat ir juutiiga skanda ?

2. vai tu maz iebrauci tajaa teemaa un saprati cw iipashnieka probleemu, un domu, kaapeec tas 200w vajadziigs ???

Ja nee, ko tad raksti nepamatotas replikas ?

Link to comment
Share on other sites

D

Es gan arī nesapratu "cw iipashnieka probleemu, un domu, kaapeec tas 200w vajadziigs".

 

Tev varu paskaidrot, ka autoram midbasa zona liekas par leenu, un domaaja, ka panjemot kaadu jaudiigaaku pro ampu ar labaaku DF kontroli, vareetu sho truukumu mazinaat. 200w kaa absoluuts lielums tur iisti njepricjom.

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

tur jau tā lieta, šad tad ir jāuzspēlē kāda ballīte, vakar pat dabūju bļodā likt sniegu un bļodu uz resīvera, veikalā kad pirku šīs tumbas man teica faktiski ir 6 om, mani nedaudz apčakarēja.....

Link to comment
Share on other sites

Intetresanti kā tā bļoda ar sniegu UZ reša var līdzēt? Kaut kāds šamanisms.

 

Es saprotu, YKY-001 readiatori bija ārā, un ledus maisiņš uz tiek ko deva, bet te?

 

Varbūt vēl zem reša varē'tu likt, tad konvekcija kādu vēsāku gaisu rautu iekšā ...

Link to comment
Share on other sites

vispār jā, labāk bļodu ZEM reša, lai aukstāks tiek rauts iekšā. Tad jau tev būs jāņem tas mans HK PM660, es tieši ar šo jaungada baļļuku nogriezu mājās, 12h un knapi silts :D

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

par cik tad pārdodi, varbūt var kaut kā samainīt pret manu tagadējo KRF-V4070D, dzīvoklī jau pietiekami labs

Link to comment
Share on other sites

alusbundža, palasi dažus postus iepriekš, Tornis jau cenu ir nosaucis ;)

Nedomāju, ka te kādam (Tornim, Long John vai man), kam tā jau pilna māja ar aparātiem interesēs šāda maiņa, ja nu vienīgi uz Tev galīgi neizdevīgiem nosacījumiem.

Labots - ivo
Link to comment
Share on other sites

Nē, paldies, ja nu tev tas būtu kāds švakā gala Luxmans, tad gan, bet nu Kenwood man ir bijis, zem TV kaut kāds vidēji resns ONKYO mētājas ar visiem HDMI un 7.2 (kam tas x.2 vajadzīgs, nezinu :D ) - tā ka nevajag man to resi. Varu 10Ls no Harmana cenas nomest, bet vēl hlamus man nevajag :D

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

vis skaidrs, pašlaik nav lieks piķis, bet uz pavasara pusi varētu paņemt, ja tikai piedāvājums vēl būs spēkā

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
alusbundza

iepriekš klausījos (rrr s400m) nepiemērotās telpās (4m x10m), tagad pārvietoju citā mazākā (4m x 4m) uzradās baigie labie basi, subi var pat slēkt nost, ar to pašu kenwod resi

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
alusbundza

šodien paņēmu no Torņa HARMAN KARDON PM 655, pieslēdzu, s400m atvērās otrā elpa, esmu patīkami pārsteikts......

Link to comment
Share on other sites

nu skaidrs, ka skan - tam HK ir "bifelīgs" baroklis un jaudiņa :D

Link to comment
Share on other sites

Negribēju taisāt jaunu topiku tāpēc jautāšu tepat - kāda ir pieredze ar pasūtīšana no ebaya - ir normāli tie pastiprinātāji vai labāk meklēt tepat Latvijā kaut ko ?

Link to comment
Share on other sites

Ir dažādi.

Link to comment
Share on other sites

Var kā "ejošs" nopirkts atnākt tāds, ka vieta tikai kādā garāžā, var kā neejošs nopirkts atnākt aparāts ar nedegošu POWER lampiņu... loterija.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
alusbundza

gribēju visiem mūzikas mīļotājiem pateikt, ka rrr s400m ļoti labi skan, labi mīksti basi, tikai labu, jaudīgu pastūzi vajag, pārsvarā klausos interneta radio ENERGY98

Link to comment
Share on other sites

tas taa, tavs subjektiivais viedoklis, to gan aizmirsi pateikt :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Darkheart

gribēju visiem mūzikas mīļotājiem pateikt, ka rrr s400m ļoti labi skan, labi mīksti basi, tikai labu, jaudīgu pastūzi vajag, pārsvarā klausos interneta radio ENERGY98

 

Basiem jābūt cietiem, ātriem un spēcīgiem, nevis mīkstiem. ;)

Mans subjektīvais viedoklis.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...