Jump to content

Lietotāju sapņu akustiskā sistēma


nezinīc
 Share

Recommended Posts

Audio spok, laba izvele! pagājušmēnes klausījos Waršavā dažnedažādas sistēmas, bet šī bija labākā:

 

Wilson+audioreserch+transparent kabeļi+ avots no cietā diska. Par telpu pilnīga taisnība, jābūt pietiekami lielai un plus vēl jābūt prasmei to visu saregulēt (domāts akustiku), bet to jau parasti pārdevējs saorganizē.

 

Tad vēl man ļoti patika,beidzot pēc ilgiem laikiem vinīls tā īsti "pieķēra" kad Milānas hifi shovā, šo Ktema akustiku klausījos:http://aboutcables.blogspot.com/

Labots - JJP
Link to comment
Share on other sites

Pagājušo gadu klausījos "vidējos" wilsonus, šai pašā telpā,bet gar sānu sienu novietotus, teiksim apstākļi kā nelielā telpā, jo novietotas bija tuvu pie sienas un klausīšanās attālums bija mazāks- rezultāts bija lielisks, tikai nedaudz par maz bija skatuves dziļuma, no fizikas neaizbēgsi:(.

 

bet ir jau arī superīgas sistēmas parasatiem audicienītājiem. Nedaudz vēlāk ielikšu "budžeta sapņu komplektu", ko atklāju sev tikko Varšavā...

Link to comment
Share on other sites

Tad nu pr reāliem komplektiem runājot man ļoti patika Hegel+ Xavian kombinācija.

Picolo modelis http://www.xavian.cz/en/xn_picola.html

bija izstādīts, kā jaunums un buju ļoti pārsteigts pēc noklausīsanās, ka tas ir čehu ražojums. Vispirms klausījos ar Norvēģu Hegel H70 un tad ar H100, tikai avoti bija dažādi, kompis un CD

 

Hegel entry level modelis H70:

http://www.hegel.com/h70.htm

skan pārsteidzoši detalizēti un ļoti muzikāli.

 

arī H200 modeli esmu klausījies ar jaunajām Paradigm S2 v.3- tas bija pārsteidzoši, ka par tādu naudu var iegūt tādu skaņu!

Šai pēdējai kombinācijai klāt nāca vēl subītis....

Link to comment
Share on other sites

Audiofilu problēmas risinājums nav iztērētajos tūkstošu desmitos par dzelžiem,bet gan psihiatra apmeklējums,lai sapravītu samadzenes!

Link to comment
Share on other sites

Seejay, tu no saakuma paklausies kaadu no taam sisteemaam, un tad runaa par psihiatriju . turklaat-- katrs izklaideejas kaa maak.

Link to comment
Share on other sites

Audiofilu problēmas risinājums nav iztērētajos tūkstošu desmitos par dzelžiem,bet gan psihiatra apmeklējums,lai sapravītu samadzenes!

sitaa nodala i prieks audofiiliem....ku tu lien???kas tu gudraaks pa visiem?klausies mp-3 un esi mieriigs!!!aciimredzot tu nav redzeejis kaada izskataas vinila skanuplate....kur nu veel dzirdeejis

Link to comment
Share on other sites

ipod paaudzes sapņu sistēma...

http://www.jarre.com...AE-dock-speaker

 

sapnju sisteema, oky! Es tikai neiebraucu kamdēļ tas vis ir tik milzīgs! neviens normaals cilveeks tach taadu maajaa neiebaaziis,un es apshaubu to jaudu 10kw vienkārši smiekli naak, neiebraucu kur tas viss ir iebaazts! :D:D:D

Link to comment
Share on other sites

D klase gan jau ka

 

bet tā smieklīgi, ka kāds resns onka rāptos pa tām mazajām trepītēm tur iestutēt savu iphoni vai aipadu :D jābūt slimam lai tādu pirktu :D

Link to comment
Share on other sites

ta labi jums, ka tik par kaut ko pazoboties. Ja nebijāt slinki, tad pamanījāt, ka ir arī piezemētāki risinājumi. Jarre pats intervijā arī saka, ka tas ir vairāk kā concepta demonstrējums un vairāk domāts sabiedriskām vietām kā restorāni, viesnīcas, utt. Dabiski, ka neviens negaida, ka 3.5m statuju kāds stutēs dzīvoklī. Droši vien kāds tāpat gadus atpakaļ arī zobojās par viņa lāzeršoviem koncertos.

Bet laikam tā būs vienmēr, ka vieni sapņos, otri zobosies par sapņotājiem un trešie sapņus īstenos.

Labots - ediots
Link to comment
Share on other sites

bet būsim reāli , telefons vai aipads nav nekāds kvalitātes etalons - nu nafig viņam vajag da kaut lētāko no tām sistēmām ? Protams , ja tur uzraksta - speciāli for ipad vai for iphone - tad tauta ķer.

 

nē nu ja kādam gribas neskanošu smuku tūdiņu par 700 eur - karogs rokās.

Link to comment
Share on other sites

ja gribi būt reāls, tad visi no maizes un ūdens nedzīvo, kā arī labuma novērtējuma kritēriju svarīgums visiem nav viens. Un tas ir labi, citādi pasaule sen jau būtu nobeigusies aiz garlaicības un vienveidības.

Link to comment
Share on other sites

nu un pats tici, ka Jean Michel Jarre tagad dizainē D klase ipod stacijas ? :D Tas tak mārketings ibio. Ok foršs gadžets, bet par to jau laikam tikai ābolu fani spēj sajūsmināties...tāpat ka par savu apple TV un citām baltajām kastītēm.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Paga, pīpl, pīs, ja? Te ir runa par sapņu sistēmām un slapjos sapņus katrs drīkst kādus grib te izpaust. Es pat uz JJP postiem neko neatbildēju. :pardon: Tā Jarre telefonbūduņa ir fifīga, bet man tādu nevajag, protams :)

Labots - Tornis
Link to comment
Share on other sites

ehh... gribētos gan kaut reizi paklausīties "silto" lampu skaņu. Cik es saprotu tās lampas ienes kropļojumus vajadzīgajās frekvencēs un skaņa liekas dzīvāka?

Link to comment
Share on other sites

siltie - tie ir SE (vientakts) triodnieki - silta skaņa, nav detalizācija - der noteiktiem mūzikas stiliem. 2 taktu push pull lampinieks skan līdzīgi traņu ampam. detalizēti un dzidri - jo pushpull kancelē kārtas harmoniskās ( otro) . Man bija iespējas paklausīties abus - SE likās "par mīkstu" - man abalss aizgāja par PP.

Link to comment
Share on other sites

aprakstot lampinieku skanējumu tomēr jāņem vērā arī tas, kādas tieši lampas izmantotas. Viena lieta ir lampas tips un tad vēl arī viena tipa ietvaros dažādu ražotāju lampas skan atšķirīgi. Manuprāt tas ir lampinieku trūkums, tas visu diezgan sarežģī un parastu cilvēku tā kā attur vispār tur iesaistīties.

Labots - ediots
Link to comment
Share on other sites

ehh... gribētos gan kaut reizi paklausīties "silto" lampu skaņu. Cik es saprotu tās lampas ienes kropļojumus vajadzīgajās frekvencēs un skaņa liekas dzīvāka?

A kur problēma? Aizej uz kādu audio salonu (kaut vai to pašu unisonu) un palūdz lai tev saslēdz biezā gala akustiku + labu lampinieku un uzliek tavu līdzpaņemto CD. Tur parasti cilvēki atsaucīgi.

Link to comment
Share on other sites

Guest biivers

Mūsdienās, viss par ko vien var sapņot, ir kvalitatīvs vintage audio... manā gadījumā, tīri subjektīvu iemeslu/uzskatu dēļ, es vēlos kādreiz paklausīties Infinity IRS Gamma kopā ar nez... varbūt to pašu ACCUPHASE P-500L? Vismaz, tas būtu tas, ko es gribētu dzirdēt...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
audio_spoks

Stilīgi varbūt, bet no skaņas viedokļa tas ir kārtējais dizaineru murgs. Viņi kā liekas fiziku un akustiku nemācās principā, un ja arī ko mācās, tad monentāni aizmirst. Diemžēl. Šādus murdziņus ir nācies redzēt dažādās izstādēs cik nemetas, tikai neviens no tiem neskan, vai vismaz neskan kaut vai nedaudz pieņemami.

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Plusā vēl lūdzu burvīgu pianisti pie klavierēm un jūru 3 soļu attālumā aiz loga... :mrgreen:

post-67478-0-51049300-1328464888_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...