Jump to content

Lietotāju sapņu akustiskā sistēma


nezinīc
 Share

Recommended Posts

Lābdien, aiz neko darīt (nu labi, mācos tranzistoru palēnām) aizdomājos kāda būtu mana sapņu sistēma un kāda tā būtu citiem. Tāda +/- beztēma. Vēlams postot ar aparātu un akustiku bildēm un cenām, un kaut kādu pamatojumu- kāpēc šito un nevis to tur. :)

 

Sākšu pirmais. Akustika- B&W 800D cena- aptuveni 15500Ls

 

511bw.1_300.jpg

 

Pastiprinātāji- McIntosh C2300 preamps (cena 3000Ls) un 2x C2301 gala ampi (monobloki). Cena 3000Ls katrs

 

XL_C2300_D.jpg

XL_MC2301_D.jpg

Vinilgaldiņš- Fisher MT-6225

3496265685_261c534d33.jpg

 

Galva- Ortofon 2M Black. Cena 390Ls

ortofon_2mblack_200.jpg

 

CD atskaņotājs McIntosh MCD301. Cena 2500Ls

mcd301Large4.jpg

 

Tas arī laikam viss. :D Vēl tikai vadi (ne jau sildītie,bet nu arī ne maximas)

Link to comment
Share on other sites

topiku pie bez-tēmas vajadzēja :D nezinu, man viss ir un ja nav - tad būs :D

Link to comment
Share on other sites

Pagaidām krāju naudu šim.

 

 

 

Un ja nopietni?

Labots - nezinīc
Link to comment
Share on other sites

Ja nopiteni - mīlotās sievietes pirdiens.

 

Bet ja nemaldos, tad līdzīgas B&W skandas Latvijā uz dzimeni uzdāvināja bārmenis bārmenim. Gerkens Leiškalnam. Ar smago mašīnu esot vedis...

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Guest kBarabanovs

Mans mūža sapnis ir šis, bet tik daudz es nekad nesakrāšu, lai ko tādu varētu nopirkt. :D

 

uur0ict6a2ia69887zqx.jpg

Labots - kBarabanovs
Link to comment
Share on other sites

Ir aizdomas, ka kevlarnieces ar pazemu jutību pie tā Makintoša būs so so. Pēc tam, kad iepirku nu jau pārdotās 6xx sērijas B&W, jutos ļoti vīlies, sadomājos, ka tas tāpēc, ka tikai 6xx un ka 10+ gadus vecas. Maskavijā pie koreša veselu vakaru klausījos 8xx. Nu nav man B&W pa prātam, pat 8simtā sērija ne. Asi, precīzi, - jā, bet vokāls man ļoti nepatīk. Paradoksāli, DM un MOBY uz šīm skanēja vislabāk... un tas nu galīgi nav mans stils, kaut arī dažreiz YELLO paklausos.

Ja nu ko gribētu ievērtēt (pastiprinātāju gan jau ka pats piebūvētu klāt), tad šīs te (30 000 Ls /pāris):

post-81709-0-13286700-1324830686_thumb.jpg

post-81709-0-05379100-1324830698_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Neziniic, vai tu pats ziemassveetkos neilgojies, kaut peec gadiem vareetu pats uztaisiit labaakas ?? :))

Link to comment
Share on other sites

Vot tas ir zvērs- 120kg katra un SPL 120dB/w/m :D

 

Neziniic, vai tu pats ziemassveetkos neilgojies, kaut peec gadiem vareetu pats uztaisiit labaakas ?? :))

 

ES un UZTAISĪT..? :D Lai gan, kas zina...

Link to comment
Share on other sites

Nav ko par daudz sapņot. Pārāk liela pieķeršanās hlamiem noārda pašu galveno - pieķeršanos mūzikai.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ā nu jā.. par B&W.. elfā pasen bija viens varen atmaskojošs raksts kur tikai labotas pieļautās lažas 6xx tumbām (precīzi neatceros) it kā no tām visāmlīknēm sapratu pusi, bet nu pilnībā sapratu to, ka tās lažas bija NOPIETNAS :D

 

Saksis man pašam noderētu, apnicis uz veca jupitera spēlēt :D

Link to comment
Share on other sites

Man sapņu akustiskā sistēma ir tāda, ka Montreux Jazz festiķi pārceltu no Šveices uz manu pagalmu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

P.S.kad busu multimiljonars un nopircis kadu vecu Anglijas pili,kur ierikoshu savu baznicu ar altari melomaniem...ja sapnot tad sapnot...

Westlake Audio Tower SM-1

Link to comment
Share on other sites

Vot tas ir zvērs- 120kg katra un SPL 120dB/w/m :D

 

To aprakstu kārtīgi palasi, pie cik vatiem tas ir.

Sapņoju pats savas skandas reiz pabeigt.

Link to comment
Share on other sites

katrā ziņā man ar vienu sistēmu nepietiek, man patīk visu laiku kaut ko mainīt - kaut kas labāk skan uz vienām tumbām, kaut kas uz otrām. Patīk klausīties dažādus setapus. Ja pārvarēšu slinkumu un sabriedīšu mājai, tad 100% būs istaba tikai maniem ampiem un skandām :D nu tāda kā meditācijas vieta ...

Link to comment
Share on other sites

Mans mūža sapnis ir šis, bet tik daudz es nekad nesakrāšu, lai ko tādu varētu nopirkt. :D

 

uur0ict6a2ia69887zqx.jpg

Lai tiktu pie tāda komplekta Tava vienīgā cerība ir Viking loto... ;)

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

ir pietiekoši daudz biezā gala ražotāji, kuri ne tev vienam nav zināmi :D

Link to comment
Share on other sites

cik labi, ka mani mana sisteema pa lielai daljai apmierina un nav jaameklee abstrakti saiti ar sisteemaam kuras neviens nav dzirdeejis un lieki 15-20-30K ... :)

Neziniic-- prieksh kam tev sildiitas iekaartas, ja starp taam nav sildiitu vadu ???:)

Link to comment
Share on other sites

Da labi, vai tad nu McIntosh arī pieder pie audiofilu bez-iskaidrojuma labās skaņas produktiem...? :(

 

Kāda tad ir tava sistēma, ja drīkst zināt? ;)

Link to comment
Share on other sites

Tas 6 miljonu USD vērtās sistēmas īpašnieks , cik var noprast ir audifīlijas fanātiķis:

http://www.wix.com/s...phany#!about-us

 

bet runājot par tiem minētajiem nezinīša sapņu sistēmas komponentiem jāpiekrīt, ka tie pastūži būs par īsu šiem monstriem Esmu klausījies 800 ntās reizes dažādos setapos, un tikai šovasar Milānā beidzot izjutu, kāpēc par viņām tomēr maksā tos padsmit k, kautgan tā cena nav nekas ārkārtējs tajā biznesā.

Minētajā Milānas koplektā pastiprinātāji miji divi Jef Roland monobloki, ne tie jaudīgākie gan, vadi Audi Quest, no padārgā gala, jā un skandas un pastūži bija nolikti uz betona plāksnēm (arī visai biežs gudrīšu izsmiekla objekts). Bet nu skanēja tā,ka skudriņas skrēja...

 

klausījos to visai populāro Masakela ierakstu, kurā ir gabals ar visai plašu dinamisko diapazonu un visai bieži sistēmas bez pamatīgas jaudas rezerves vienkārši noplok skaļākajās vietās...

man jau patika, bet par sapņu sistemu to neizvēlētos...

Labots - JJP
Link to comment
Share on other sites

"Tam 6mio vertaas iekartas ipasniekam stedzami nepiecieshama psihiatru palidziba... "- šauri domā...kāda starpība, kā viņš to naudu iztērē- galvenais lai tērē. nopelna virkne tehnikas ražotāju, projektētāji, instalātori, enerģētiķi, tehniķi, valsts saņem savu nodokļu daļu...

un ieraksta viņš savā studijā ar visaugstāko izškirtspēju, vismaz jaunajiem super dac ir ko dekodēt:)...

Link to comment
Share on other sites

Esmu kritis uz Pioneeriem..agrāk bij mazais pioneer A-616.Ilgi gaidīju un dabūju lielāku brāli A-777.Tas kas profila bildē.Un sapnis dabūt vislielāko..post-91105-0-96693600-1324849601_thumb.jpgpost-91105-0-55742400-1324849615_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nebutu dusmigs par shadu dizaina elementu...post-92452-0-99674100-1324856311_thumb.jpg

 

"Tam 6mio vertaas iekartas ipasniekam stedzami nepiecieshama psihiatru palidziba... "- šauri domā...kāda starpība, kā viņš to naudu iztērē- galvenais lai tērē. nopelna virkne tehnikas ražotāju, projektētāji, instalātori, enerģētiķi, tehniķi, valsts saņem savu nodokļu daļu...

un ieraksta viņš savā studijā ar visaugstāko izškirtspēju, vismaz jaunajiem super dac ir ko dekodēt:)...

Tu atkal parak egoistiski domaa,cilvekam nav viss kartiba,bet Tu;pelna,nodokli,alga :hunter:

Link to comment
Share on other sites

Nepatīk man tādi, pārāk moderni. Plašu atskaņotājs taču tomēr ir diezgan sena padarīšana, smukāks manuprāt ir te jau minētais Fishers un vēl arī rotel, JVC, denons, un tieši ar koka korpusu, stroboskopu un spīdīgu liekto strēli. Salīdzināt, vai funkcionāli šitajam ir būtiskas atšķirības ar vecākiem aparātiem nevaru. Bet skaņu jau tomēr vairāk ietekmē galva, nevis pats aparāts.

 

3496266031_03ea1d4101.jpg

Labots - nezinīc
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Dzīvei jēgas tomēr nav! :rus_roulette:

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

audio_spoks

Nu ja jau, tad jau tomēr šīs te http://www.bestcovery.com/wilson-audio-alexandria-2-polaris-watch-wall-mount-and-thor%E2%80%99s-hammer-sub-speaker-system akustikas, un tad jau pielasītu CD un DAC no Wadia, kabeļus Nordost Walhalla, bet jaudas monoblokus kaut ko, jo tur plaša izvēle. Tikai paliek viena neliela nianse - šiem sapņiem vajag atbilstošu telpu mājā, tā ka nāksies ap to sistēmu māju uzbūvēt.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...