Jump to content

beirubit
 Share

Recommended Posts

Jā, smiltis paliek arvien slapjākas un slapjākas - jāņem kamēr ir!!!

Visi uz jūrmalu, neaizmirstiet tikai maisus!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 200
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Zux

    8

  • (...)

    24

  • Gestapo

    10

  • Žaks Noriss

    10

Jo vairaak visi njems aaraa naudu no bankas, jo mazaak bankai buus naudas. Tad ar banka nespees eksisteet, ja visi zibeniigi iznjems naudu.

 

Kaadam ir intrese, lai taa buutu. Valsts AirBaltic nevareeja dabuut normaali atpakalj, nu tad nolikvideeja Kraajbanku, lai akcionaari nevareetu samaksaat.

Kaads iemesls bija shitaas piiles palaishanai, driiz jau uzzinaasim.

Link to comment
Share on other sites

Valsts AirBaltic nevareeja dabuut normaali atpakalj, nu tad nolikvideeja Kraajbanku, lai akcionaari nevareetu samaksaat.

 

Pierādījumi? Pīlītes peldas?

Link to comment
Share on other sites

HTC, tas tak ir logjiski izdomaajams. NAv nekaadas piiliites, bet es taa saprotu, ja dziljaak iedziljinos tajaa teemaa.

Unibankai arii esot probleemas. (ar vienu shaadu teikumu var izveidot pilniigu bardaku valstii tagad.)

Link to comment
Share on other sites

Grisha, sazvērestību teorija? Saki, ka Latvija, lai tiktu galā ar AirBaltic, nogremdēja leišu Snoras? Pēc Tava teksta tieši tā sanāk.

Link to comment
Share on other sites

Uģis Lācis

Kaut kādas muļķības.

 

Zviedrijā nekādu problēmu nav, medijos nekādas ziņas nav, pārskaitījumi, i-banka strādā, bankomāti - hvz. Lietoju ļoti reti. :D Bet nu fakts, ka Swedbanku ar šādām pīlītēm nenogremdēs. Un nekad visi nebūs tādi paranoidāli baumu pakaļskrējēji.

Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

Viss labākais teksts ''Man paziņam zvanīja draugs no zviedrijas viņš swedbankā strādā'' šito man skaipā dažs labs rakstīja, brīnos kā visiem paziņas zviedrijā swedbankā šeptē :D

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

brīnos kā visiem paziņas zviedrijā swedbankā šeptē :D

Tas pēc vajadzības, pie nākamās pīles būs visiem paziņas DNB, SEBā utt.

Vispār vienlaicīgi ir gan smieklīgi, gan drusku skumji.

Link to comment
Share on other sites

Uģis Lācis
[..]stulbenju daudzums palielinaas ik briidi[..]

Kritiskā masa, protams, nebūtu labi, ja tiktu sasniegta - rezultātu varu iedomāties. Kaut gan no mana skatu punkta situācija nav tik slikta, ļoti daudz pozitīvus piemērus esmu redzējis sev apkārt. Gan no bijušajiem klasesbiedriem, gan jaunāko māsu bijušajiem skolasbiedriem...

 

Līdz ar to es tomēr turpinu skatīties uz dzīvi ar pozitīvu pieskaņu.

Labots - Uģis Lācis
Link to comment
Share on other sites

Ieej Tvnet vai apollo un palasi komentārus par kādu rakstu, kas saistīts ar politiku vai ekonomiku, ātri vien optimisms pazudīs :D

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Uģis Lācis

Tieši tāpēc cenšos to nedarīt, paturot prātā, ka tā ir maza sabiedrības daļa, kas tur izlādē es pat nezinu ko... Un cenšas kurināt apkārtējos. :D

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

visi nee... tomeer jaatziist, ka stulbenju daudzums palielinaas ik briidi un kritiskaa masa vairs nav taalu. kas taalaak - tev, kaa fizikjim, buutu jaaiedomaajas...

kamēr jūs komentējat par to kādi idioti viņi ir , cilvēki joprojām bariem stāv rindā pie bankomātiem un ņem ārā naudu... Un rīt droši vien metīsies uz filiālēm.

Link to comment
Share on other sites

azarbaidzz

hzv, vajadzeeja nonjemt naljiku nakamaji nedeljai, pa celjam uz mājām 3 bankomāti 2 hansabankas 1 dnb, viens bankomāts galvenajā mājā -saulesakmens, be vienā ne otrā nebija iespējams izņemt nekādas summas, dnb bez jebkāda īpaša iemesla- šobrīd doto operācijunav iespējams veikt, nebij arī nekāda astronomiskā summa, tik 1+99Ls, hz hz

Link to comment
Share on other sites

Stulbi ir tas, ka rītdien kāds pavisam parasts cilvēks gribēs izņemt no swēda bankas sev naudu pusdienām vai kam citam, bet nevarēs to izdarīt, jo paranoiķi būs visu sausu izgrābuši visur :|

Link to comment
Share on other sites

Stepselis

kamēr jūs komentējat par to kādi idioti viņi ir , cilvēki joprojām bariem stāv rindā pie bankomātiem un ņem ārā naudu... Un rīt droši vien metīsies uz filiālēm.

Tādu stulbeņu vienmēr ir bijis pietiekoši. Vai tad visi jau ir aizmirsuši par lata devalvāciju? Visi jau aizmirsuši trakumus ar sāli? Visas cilvēku muļķības nemaz nevar atcerēties!

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Nu ko hz hz? Šitā kā hiēnām metoties virsū, tak jebkuru sistēmu var uzkārt.

 

Tak tie paši mobilie. Tagad gan ir labāk, bet nu kādreiz jaungadā ap 12 bija vāks, visi kā debili zvanās un sūta savas stulbās sms un loģiski, ka sistēma klājas, jo nav paredzēta tādiem apjomiem vienlaicīgi. Nebrīnos ka arī šwedi netiek galā ar pieprasījumiem, kas nepārtraukti nāk no šitiem mēnessērdzīgaiiem psihopātiem.

Link to comment
Share on other sites

azarbaidzz

paldies kabinet par psihopātu, bet šobrīd man vairāk atbilst gestapo pēdējais komentārs..

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

azar

 

Sūdus taisa nevis tādi kā tu, kas grib piečuku pivcim un cīgām izņemt, bet tie, kas saklausījušies spļetņas grābj ārā ietaupījumus simtiem un bankomāti tukšojas sekundēs.

Link to comment
Share on other sites

Kas tur dīvains ? Grāb jau no tuvākā bankomāta, īpaši, ja konkrētās bankas bankomāts jau iztukšots. Pie tam - pilnīgi iespējams, ka bankas nedaudz piegriež skābekli un nesteidz uzpildīt tukšos bankomātus, kamēr tauta sapratīs savu idiotismu - tas būtu tikai prātīgi.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

azarbaidzz

es saprotu ka tad uzraksta ka nav naudas bankomātā, nevis pēc pin ievadīšanas summas izvēles pasūta nā, tekstā kas neliecina par naudas trūkumu :) galu galā var visur nestāstīt ka nav uzlikti nekādi ierobežojumi utjp, ja vienkāršā valodā cilvēkiem izskaidrotu, ka lai nenotiktu tā ka baka aiziet nā kkādas masu panikas dēļ, ir uzlikti ierobežojumi naudas izņemšanai, līdz tiks nokskaidrots, kretīns kas ir sācis izplatīt šīs baumas.

 

 

iisteniiba palielam ja skatāspilnīgi vienalga, tapat tru ietekmēt neko nevar, neesmu pauls kuram otri 700k stāv vienā bankā, pie savām kapeikām tikšu agrāk vai vēlāk.

Labots - azarbaidzz
Link to comment
Share on other sites

Nu tauta srien noņemt savu naudiņu, bet mūsu ir tak maz lai šādā veidā banku iztukšotu ka tā vairs nespēj darboties.

Link to comment
Share on other sites

Jei bogu, 6dienas rītā eju gulēt pēc maiņas. Vakarā nolemju pie kompja, profilakses pēc, nesēsties. Šodien, pusdienlaikā, skatos - gals klāt :shok::D :D

4dien Swed-bankomātā izsūcu savu kontu sausu - vajadzēja naudu lielākam pirkumam. Tagad laikam būšu Swedbank melnajā saraxtā :D

 

Bet ,ja nopietni, kārtējā apzinātā haosa izraisīšana. Un cilvēki vienkārši debili. Kā saka - kamēr būs aitas, būs arī cirpēji.

Tagad, kad visi neaptēstie tautieši skrien panikā izņemt savus santikus, ir iespēja, ka tieši viņi radīs Swedam probzas. cerams ne ilglaicīgas.

 

p.s. Ja banojat topika autoru, tad, lūdzu, arī to gudrīti, kurš šīs muļķības ir ierakstījis "lietotāju domās"! :beee:

Labots - snefelss
Link to comment
Share on other sites

spitaligais

Hmm, es laikam dzīvoju tankā, un par šito masu psihozi, dzirdu no boot'a, un no dzīves.

Reāls piemērs, iz dzīves:

Ieeju Ventspils Rimčikā ~20:30, nopērku cīgas vienā veikala galā, matu stīpiņu otrā galā(kurš man lika tā pielieties iepriekšējā dienā :alcoholic: ), kājau students, gribu izņemt savu dienišķo skaidro, priekš vakara aliņa, a hu*u - pie visiem bankomātiem(swed, hansa, dnb, hipo) rindās pa cilvēkiem 30-50. Pie pohām gaidīt to visu rindu, da nu i nakuj, bet nācās gaidīt. Rindā nostāvēju pusstundu, kamēr tiku pie saviem pivona rubļiem. Toč tauta aptrakusi. No vienas puses, labāk naļiks kabatā, nekā reizēm gļukojošs plastmasas gabals, bet no otras puses, ticēt visām basņām, tas toč ir par traku.

P.S. Rimi pipe&es, nav spējīgi nodrošināt pietiekamus Tērvetnieka krājumus. Pa visu veikalu, tikai viens vientuļš sarkanais mētājās.

Link to comment
Share on other sites

kājau students, gribu izņemt savu dienišķo skaidro, priekš vakara aliņa

Vieglāk nebija ar karti nopirkt aliņu nekā stāvēt 50 cilvēku rindā, vai vienkārši uz pohām galva slikti strādā?

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Gribētos zināt tā zvanītāja "pamatoto" viedokli , kurš šitādus te murgus sagudro. Arī par bloķētiem bankautomātiem pie mums ir vēl lielāks fufelis. Ko tad tās rindas ar cilvēkiem darīja pie tiem? :crazy_pilot:

Baumas ir pamatotas - arī man šodien no Zviedrijas zvanīja un teica ka tur gan Swēdene ga DNB ir bloķētas. Un mūsējie bankomāti arī atsaka tranzakcijas. Tā kā spriediet paši

Labots - Mežavecis
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Baumas ir pamatotas - arī man šodien no Zviedrijas zvanīja

 

Baumas pamatotas ar tenkām! :fool:

Link to comment
Share on other sites

paskatās kas notiek Igaunijā un zviedrijā un tad rīt redzēsim kurš te afftara-debiļka

atmarozs d_l

muaahaahaaaaaaaaaaaaaaa

un kas tad notika Iagunijā un Zviedrijā? :biggrin:

Zviedru draugi ibio peso :biggrin:

Ple filiāle nestrāda 7dienā :biggrin:

Debīleņi, autoram banu un vēl vajadzētu kādu inspekciju uzsūtīt

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Tiešām labs cilvēki, paskatieties vismaz officiālos bankas rādītājus dažādās biržās un paturiet savu tufu pie sevis...

Link to comment
Share on other sites

Banka nestrādā brīvdienā? Nu kakova h... tai būtu jāstrādā? Bankomātos nav naudas? Naudas pievedēji (inkasātori) arī ir normāli cilvēki, un nestrādās brīvdienā (tikai par paildus samaksu :yahoo: ). Debīli paziņojumi uz bankomātu monitoriem? Tos izdomā mārketinga daļas cilvēki, un kur jūs esat redzēuši tajās daļās normālus cilvēkus?? Kas ir lielas sistēmas apgreids jums vajadzētu saprast, ja neesat pilnīgi modernās izglītības un cfitu twiteru upuri, serveri, darba stacijas (bankomāti), sakaru līnijas un hvz kas vēl, cik iespēju dabūt problēmu? Tak moljoniem nolikt visu sitstēmu downā. Pats strādāju bankās un esmu saskāries ar šito kliēntu idiotismu, kad vienos naktī tiek apdeitota siogtēma (normāli aizņem 5 min), bet no rīta kaudze ar sūdzībām, ka visu nakti nav strādājuši bankomāti.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pats tu labs cilvēks, kaut kā baigi tev izteiktā ir tā pārākuma sajūta.....

ir lietas kur ir skaidri redzams, kas un kā, šajā gadījumā ja seko līdz kas notiek, tad panikas cēlājus savādāk nosaukt nevar...

 

P.S. Bet ne visi ir apveltīti ar kaut elementārāko domāšanas paveidu, diemžēl. :( :(

Link to comment
Share on other sites

autors nobanots? :)

 

P.S. Pie iemaksu automatiem šodien rindas nav? Idioti :D

Labots - Jeasus
Link to comment
Share on other sites

 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...