Jump to content

beirubit
 Share

Recommended Posts

  • Replies 200
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Zux

    8

  • (...)

    24

  • Gestapo

    10

  • Žaks Noriss

    10

paskatās kas notiek Igaunijā un zviedrijā un tad rīt redzēsim kurš te afftara-debiļka

atmarozs d_l

 

 

Paspēji vienā dienā pabūt Igaunijā un Zviedrijā? :D :D :D Idiotisms... :D

Link to comment
Share on other sites

Nu tur tā lieta, ka neviens vairs stāstīšanai netic... pa daudz jau to bankrotu kaut kā

Link to comment
Share on other sites

pirmajā postā jr jautājums nevis batonu bāšana

lasīt iemācaties :stink:

 

BEIRUBIT IR slims cilvēks utt

Jautājums foruma biedriem :rus_roulette:

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

superKrona

Dēļ autora visi aizskrēja izņemt naudu? Pat man, kuram Swedbankā nav kontu, radās interese, Alfā ieraugot parastās garās rindas vietā bezjēdzīgi garu rindu. Nu atnāku mājās, internets klusē. Bootā vismaz viens pavediens, kur cilvēki apmainās domām. Tā arī nesapratu, ko tieši autors izdarīja.

Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

Ko bite arī bankrotēja? visi pēdējo reizi pazvana un atvadās cik jauki bija šajā tīklā runāt :D

Link to comment
Share on other sites

es gan negribu iekrist drunk lizarda sarakstaa uz izbanoshanu,kaut vinjsh varbuut to dariitu ar prieku, bet --- lieta kas mani vakar dariija mazliet bazhiigu, bija kad veicu maksaajumu par LMT ---> nauda no swed uz swed joprojaam LMT kontaa nav nonaakusi ... parasti tas notiekaas minuutes laikaa, un LMT lapaa raadaas vismaz kaa apstraade vai kas tamliidziigs. Protams, es nebriiniishos, ka pirmdien no riita viss buus kaartiibaa, bet nu --- kautkaads iemesls tam, un sekojoshais shoks ljauzhos kas staav pie bankomaatiem,, tam noteikti ka ir bijis.... cita lieta, ka naudu nekur neskaitiishu, un uz bankomaatu arii neskrieshu ...

Link to comment
Share on other sites

Ja aŗi swedbankai nebija problēmas - tagad viņas IR.

Sakiet cilvēki idioti ?

Apskatīsim problēmu sausi loģiski - divas iespējas ,divi iespējamie rīcības varianti

 

1. Banka OK , Naudu izņemam - zaudējam komisijas maksu, nauda paliek mums

2. Banka nav OK, Naudu izņemam - viss OK , banka pa burbuli , bet drusku naudas paliek.

3. Banka OK, Naudu ārā neņemam - viss pa vecam

4. Banka nav OK , Naudu ārā neņemam - paliekam bez naudas uz laiku, vai pavisam

 

Pie tādas shēmas tikai pilnīgs idiots nepacentīsies naudu dabūt ārā.

Link to comment
Share on other sites

kopš kura laika minūtes laikā??? LMT pārskaita tikai 2 vai 3 dienā. Ja brīvdienas, tad nākošās nedēļas darba dienās.

Link to comment
Share on other sites

Man ir info no swedbankas.

 

Viņi šovīkend bija ieplānojuši mainīt kaut ko it jomā. Jau iepriekš bija brīdijājums, ka var tikt traucēti maksājumi un bankomātu darbība. Piektdien uz stundu tā sistēma noklājās.

 

Tas arī sākās panika, visi sūtīja epastus utt.

 

Idioti, fuktuks tai skaitā, ka nevar izskaidrot normāli.

Link to comment
Share on other sites

kopš kura laika minūtes laikā??? LMT pārskaita tikai 2 vai 3 dienā. Ja brīvdienas, tad nākošās nedēļas darba dienās.

nu nezin gan, es muuzhdien skatos liidzi, kaa lattelecom, taa lmt reekjinu apmaksai , un paarliecinos, ka darbiiba ir notikusi .... varbuut ka esmu siikumains ...

 

Man ir info no swedbankas.

 

shii info jau paaris stundas atpakalj bija atrodama vienaa no LV zinju portaalu komentaariem

Link to comment
Share on other sites

;Kevins

he. vispār šodien maksāju latvenergo, bet šie naudu vēl nav saņēmuši. nezinu gan, cik ilgā laikā tā parasti aiziet

Labots - az888
Link to comment
Share on other sites

4. Banka nav OK , Naudu ārā neņemam - paliekam bez naudas uz laiku, vai pavisam

Kāpēc "pavisam"? Ja līdz tam aizies, tad no nepazaudētās naudas jēga maza - galu galā, valsts ķipa garantē cik tur tos desmitus tūkstošu. Jebšu "pavisam" domāts par to, kas ir virs tā limita (kā Paulam gadījās)?

 

Pa manam risinājums visām šitām problēmām - 2 konti (viens pašam, otrs sievai) un lieta darīta. Ja banka noklāsies, izmanto otru kontu. KB klienti, redz, dažu dienu laikā caur citadeli izņēma savus 200+ miljonus jau, tā ka bankas bankrots vairumam nenozīmē naudas zaudēšanu. Max, ko ir vērts ņemt ārā - tik, lai varētu rēķinus un ikdienas tēriņus nosegt.

Link to comment
Share on other sites

Man ar swedā uz lmt savulaik un uzcitiem swed kontiem aiziet līdz 10min. Nez ko ČN ar savu postu domājis.

Link to comment
Share on other sites

Vēl jau ieteiktu pasekot arī bankas kursiem līdz reiz nedēļā, daudz laiku tas neprasa un pēc tā jau arī ir iespējams šo to spriest, bet ja to nedara, tad nu esi kā mucā audzis un panesies uz spekulācijām.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

nja pēc tvnet komentāriem nākas spriest, ka lielai daļai latviešu ir prāta aptumsums, kā ar galvā atrodamajām smadzenēm vispār var salīdzināt swedbanku ar parex vai kb man nesaprast

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Izskatās pēc bankas IT remontdarbiem, kurus dīvaiņi interpretējuši par sūdu sākumu.

 

Bet brīnos es par citu... Cilvēki tā čīkst, naudas nav, darbā nemaksā, krīze, viss dārgs, bet kontos visiem tāda nauda, ka nu tāāāds stress uzreiz, ka jāgrābj viss ārā čupām. Desmit latu dēļ šitā nesatraucas...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Bet brīnos es par citu... Cilvēki tā čīkst, naudas nav, darbā nemaksā, krīze, viss dārgs, bet kontos visiem tāda nauda, ka nu tāāāds stress uzreiz, ka jāgrābj viss ārā čupām. Desmit latu dēļ šitā nesatraucas...

 

tieshi tas pats ir ar aatruma neieveeroshanu uz celjiem un fotoradariem .

Link to comment
Share on other sites

nja pēc tvnet komentāriem nākas spriest, ka lielai daļai latviešu ir prāta aptumsums, kā ar galvā atrodamajām smadzenēm vispār var salīdzināt swedbanku ar parex vai kb man nesaprast

Spicē, gan novēroju, ka rindās pārsvarā stāvēja tie, kuri neprot latviešu valodā rakstīto...

Link to comment
Share on other sites

es ar domāju, ka baumas. kaut pats bez nalika paliku - no rīta sešos uz copi laidu - slinkums bija noņemt kešu, statoilā ar karti iepildījos ....un nu nalika pamaz , nepatīk bez nalika man - tagad sabijušies sved klienti izgrābj manu citadeli ar :D

Link to comment
Share on other sites

1) Swedbanka ir pārāk liela, lai šamā aizietu pa burbuli kā, piemēram, Krājbanka... Swedbanka nav nekāda krievu spēļu kabatbanka. Zviedri lietas kārto savādāk.

 

2) Ja arī kādas problēmas būtu, tad jāsatraucas būtu tiem, kam kontā ir virs 100K eiro... Zub daju, ka nevienam bankomāturindāstāvētājam pat tuvu tādai summai kontā nav... Žēl to, kuriem rīt jebkurā gadījumā būtu vajadzīgs izņemt naudu un tagad idiotu dēļ ir problēmas.

 

P.S.

Kustō, kā/kur var pie tādas twittera keywordu kartes tikt?

Link to comment
Share on other sites

chirkainais

es gan negribu iekrist drunk lizarda sarakstaa uz izbanoshanu,kaut vinjsh varbuut to dariitu ar prieku, bet --- lieta kas mani vakar dariija mazliet bazhiigu, bija kad veicu maksaajumu par LMT ---> nauda no swed uz swed joprojaam LMT kontaa nav nonaakusi ... parasti tas notiekaas minuutes laikaa, un LMT lapaa raadaas vismaz kaa apstraade vai kas tamliidziigs. Protams, es nebriiniishos, ka pirmdien no riita viss buus kaartiibaa, bet nu --- kautkaads iemesls tam, un sekojoshais shoks ljauzhos kas staav pie bankomaatiem,, tam noteikti ka ir bijis.... cita lieta, ka naudu nekur neskaitiishu, un uz bankomaatu arii neskrieshu ...

vakar maksāju lattelecom, šodien izksatās, ka viss ir aizgājis un rēķins samaksāts, tā kāmeklē vainu citur

Link to comment
Share on other sites

aparapacis

Varbūt pie vainas ir spožais mēness debesīs, kas tieši šovakar un vakar pa ilgiem laikiem parādījies - velk uz pilmēnss pusi.

Link to comment
Share on other sites

ggg man arī ir aizdoma, pa baumas ir palaistas ru informācijas vidē (radio,tv,nets) ...

 

Pašu mani painformēja par tām baumām diezgan paagri (ap 14:00, laikam) un tad meklējot jebkādu info viss, ko atradu bija muļķības twitterī un lielākais bļāvējs bija Lifestyles.ru twittera konts. Iespējams kļūdos nosaukumā, bet ru burtiņi beigās bija un krievu valoda bija lietota lielajai bļaušanai.

 

P.S.

Kustō, paldies par trendmapu adresi!

Labots - vertigo
Link to comment
Share on other sites

Un pat pieņemot, ka tā ir patiesība, vai ir vērts uztraukties???!!!

Diez vai kādam no šiem idiņiem bankā ir vairāk par 70 000,- Ls..

.p.s.

 

Hāā, jāpalaiž baumas, ka rīt sāls atkal paliks dārgāka - mož dumjā tauta atkal nesīsies uz veikaliem sāli pirkt... :shok:

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Rīt jūrmalā smiltis beigsies!

Link to comment
Share on other sites

Tikai fakti: A-Pirms 1/2 stundas braucu pa Brīvības Ādažu virzienā, rindas pie Swedbank un SEB automātiem tādas palielas (20-30 cilvēki).

B-Swedbank man pirms kādas nedēļas zvanīja un piedāvāja man kļūt par tās bankas zelta klientu. Palūdzu lai atsūta piedāvājumu elektroniski. Atsūtīja ar.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Un piektdien bootā nebūs svieKsta topiki :shok::superstition:

Link to comment
Share on other sites

 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...