Jump to content

Statoil jaunā dīzeļdegviela: ir jēga?


Vilx-
 Share

Recommended Posts

Man ir 2.4L Volvo D5 dīzelītis. 140 zirgi, ja atmiņa neviļ. Ēd, nu, tā 6-8L, kā korķos gadās sēdēt. Es braucu maz, tik no mājām uz darbu un atpakaļ, tā kā 99% pa pilsētu, korķiem. Šoseja tik vasaras mēnešos, un arī tad - divreiz nedēļā, lai aizbrauktu un atbrauktu no laukiem. :) Pagaidām nesūdzos.

Labots - Vilx-
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 133
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Vilx-

    18

  • Donkeyhot

    8

  • Gestapo

    16

  • Volters

    19

Top Posters In This Topic

Es gan vairāk pa šoseju, pa vasaras siltajiem mēnešiem 20 000 km nobraucu. Tagad ziemā retāk uz laukiem, mazāk pa dabu.

Gribas atkal vasaru!!!

Link to comment
Share on other sites

spainiss2

nu vidējais ir 7.5 braucot pa pilsētu un šoseju, 9 litri bija,kad caur Vāciju izbraucu cauri, turot 130 līdz 239km/h,,, :)

Link to comment
Share on other sites

. Salīdzinājumam varu teikt: kad braucu pa EU - Vācija, Holande, Beļģija tad lejot kapitālistu degvielu patēriņš samazinās par 1L pat vīlējot pa bāni pilnā cukā (150km/h) ar kravu. Salīdzinājumā ar to ka iekš eLVē tukinu tukšā.

 

tev kaa taalbrauceejam jau nu vajadzeetu saprast, ka degvielas pateerinjsh ir gan atkariigs no aara gaisa temperatuuras, gan sakjeres ar celju, un pasha celja kvalitaates --- ir gadiijies noveerot, kaa ka braucot pa taisnu celju mainoties seguma uzklaajumam no miiksta asfalta uz cietu vai mazliet grubuljainu, raadiitaaji variee liidz pat 10% .... es teiktu, ja mees saakam skaitiit, ko kas ietekmee, tad tas nav maz

Link to comment
Share on other sites

Ar riteni braukt visslētāk, man šitā sanāca pa kādu mēnesi

 

 

Total workouts: 44

Total duration: 22h:17m:33s

Total distance: 346.95 km

  • Trips around the world: 0.009
  • Trips to the Moon: 0.001

Average speed: 15.56 km/h

Average pace: 3m:51s

Calories burned: 15484 kcal

Burgers burned: 28

:sarkasms:
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Palasīju tēmu no sākuma, un varu padalīties pieredzē par Nestes un ievesto krievzemes dīzeli. Dzīvojot piepilsētas laukos, nekādi neiztieku bez traktora sniega stumšanā (kad ir, ko stumt) un visādu citu darbu apdarīšanā. Strādā vecais labais T-40. Parasti tiek tankots ar Nestes dīzeli,bet vienreiz šajā pavasarī radās iespēja ekonomēt ar kaimiņvalsts produkciju.

Rezultātā veco darba zirgu grūtāk pielaist, pamatīgs dūmu mutulis no trubas, jūtams jaudas zudums līdz tam, ka turpat vai slāpst nost. Kopš tās reizes no lētās degvielas atsakos, labāk ~30% dārgāk, bet motors dūc kā bite.

Un tas dīzeļmotors tak ir elementārākais, kāds vispār var būt, nezinu kā vispār brauc ar krievijas degvielu, teiksim japāņu jaunie dīzeļi. :D

Link to comment
Share on other sites

Bet nu neizskatās, ka Krievijas ceļos ir tikai žiguļi un deviņdesmito gadu sākuma kapitālistu cūku auto :)

Link to comment
Share on other sites

Intereses pēc sarēķināju cik ta degvielas sanāk ietaupīt ar Neste karti pērkot to.

Gadā apmēram viena bāka manam autiņam...

Link to comment
Share on other sites

Krievijā tāpat noteikti cilvēki zina, ko liet, un no kā labāk izvairīties, nav jau man zināma izcelsme tai degvielai. Tāpat jau šeit arī daudzi braukā ar visu, kas deg, un nesūdzas. Tas tik tā, mana pieredze ar dīzeli.

Link to comment
Share on other sites

"...Parasti tiek tankots ar Nestes dīzeli,bet vienreiz šajā pavasarī radās iespēja ekonomēt ar kaimiņvalsts produkciju...."

 

1) Interesanti, kādā ceļā tā degviela pie Tevis nonāca? Uzpildes stacijā jau nepirki... Gan jau tad arī sūdu iesmērēja, ja pirki pa kreiso...

2) Ja arī tā degviela bija legāla, tad problēmas varēja rasties arī no tā, ka bākā tika izveidots degvielas kokteilis, jo kaut kas jau bija palicis no iepriekšējās degvielas.

3) Kā tik droši vari apgalvot to, ka degviela bija no (kā Tu raksti) kaimiņvalsts?

4) Kā arī, no kuras kaimiņvalsts - tādas mums ir vairākas...

Link to comment
Share on other sites

Protams, ka iesmērēja, kā citādi to nosaukt. Legālu benzīntanku, kur degviela ir par trešo daļu lētāka arī nezinu. :D

 

Bet ne par to stāsts, vienkārši gribēju teikt, ka Nestē degviela ir laba, salīdzinot ar citiem šķidrumiem, kas pretendē uz dīzeļa vārdu.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...