Jump to content

Par Latviešu valodu!


andrai2
 Share

Recommended Posts

Kā zināms ar šādām akcijām novērš tautas uzmanību no citiem valsts procesiem un kāds vienmēr ir ieguvējs.

 

Procesu arī patreiz ir daudz:

1) AirBaltic pārņemšana

2) Krājbanka

3) Nulles deklarācija, kas tiek pieņemta triecientempos

4) Nekustāmā īpašuma nodokļa pieaugums

5) Eiro karāšanās mata galā un līdz ar to arī visās pārējās finansu sistēmas nestabilitāte

6)...

Un visam klāt - lielas vēlēšanas lieliem cilvēkiem kaimiņvalstī.

 

Dienas jautājums:

 

Nakts atbilde:

Tāpēc, ka bez latviešu valodas neviens nav vēl izputējis. Bet ar krievu valodu izdzīvojuši līdz šim visi.

Link to comment
Share on other sites

Kāda tur parakstu vākšana, kā jau minēja kārtējā ažiotāža lai novērstu uzmanību no lietām kuras nav saasināti jāuztver. Nav takš pirmā reize...

 

da labi palasi http://rus.delfi.lv/ komentārus, tik riebīgi paliek,

 

Vai izlikties ai nu tas tā nekas īpašs, janomierinās, jānolaižtvaiks?

Labots - andrai2
Link to comment
Share on other sites

andrai2

Njā :SOH: Palasot Tevi, šķiet, ka parakstu vākšanas kampaņa ir panākusi savu. Proti, izsitusi vismaz vienu cilvēku no sliedēm. :hysteric::this:

Aizej uzēd apelsīnu, uzpīpē un paskaties uz to visu no malas. Be cool! :smoke:

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Kamēr Igaunijā un Lietuvā būs viņu dzimtā valoda tikmēr Latvijā arī jāpaliek dzimtajai latviešu valodai.

Bet kā jau te daudzi teica šī kampaņa ir tikai politisks solis, vienīgi man žēl un reizē bail no tā krievu naida uz latviešiem un arī otrādi.

Link to comment
Share on other sites

Svastarpējais naids viscaur un visur pēdējā laikā ir baigā šaize. :rus_roulette: Ka tik kādam kaut ko atņemt, uzpiest un pierādīt. Paskat, kas pasaulē darās! Irānā, piemēram. Mēs te čīkstam par kaut kādiem parakstiem, kamēr izskatās, ka pavisam drīz ies vaļā 3. pasaulnieks. Kā viens bija rakstījis: "Šito lasot tagad tante Vanga kapā griežas kā urbmašīna" :wacko2:

Labots - IpMan
Link to comment
Share on other sites

Man Latvija pastāvēšanas iemesls ir kultūra, ja tās nav, tad kapitālisms ar visām savām bankām un eiro man 100 gadus nav vajadzīgs, Bērziņam es kaut kā nepārk ticu.

 

Katram mums savs viedoklis par tēmu, pēdējos ko gribu pateikt Stirpināsim Latviskumu sevī!

Link to comment
Share on other sites

krievu delfos palasiet komentārus pie krājbankas antonova. viņi aizstāv to mēslu tikai tāpēc, jo krievs. deģenerāti.

Link to comment
Share on other sites

Kā jau te minēja. "Īstā" vieta, kur lasīt komentārus :D Komentāri paši par sevi ir daļa no mērķtiecīgas kampaņas, kas paredzēti ķert uz izbrīnu tos, kuriem pašiem galviņas nestrādā. Ar sveicienu :wave:

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Portālos tiek algoti profesionāli komentāru rakstītāji, tāpat kā visvisādos piketos. Vajag rakt dziļāk!

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

Uz nākamo referendumu salasīt tos visus kas balsoja par krievu valodu, un nopirkt vienvirziena biļeti, kā arī anulēt pilsonību. Lai savā rasijā runā krieviski un slavē cik puķins ir labs

Link to comment
Share on other sites

PlayingTheSaint

Mehh .. kalpu tautai savu valodu? Kādā valodā runā saimnieks, tādā runās arī kalps. Tikai jautājums, kas ir letiņu saimnieks .. ES vai māte Krievija? Ar patriotismu bērnus nepabarosi. Vispār būtu ideāla dzīve, ja tauta tiktu apgraizīta pēc lossy principiem, kreisos un nacionālistus [slēpts], nabagos un bagātos [slēpts] .. gluži kā MP3 V2 :>

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

700 gadus vācieši, 200 gadus krievi, vēl pa vidum kaut kur figurēja arī zviedri, mēģināja iznīcināt latviešu tautu... Nesanāca! Paši latvieši 20 gados...

 

Ja turpināsies kā tagad, tad pēc plus mīnus 150 gadiem, nekādi referendumi nebūs vajadzīgi. Nebūs vairs kam latviski runāt. :hunter:

Link to comment
Share on other sites

spainiss2

Trimdā tagadiņi esu es,parād zviedru kungiem jāatdod, nav man spēka, laika tagad urlas klapēt,bet kad mājā braukšu es,domes urlas laķenes pulējiet , trenniņtērpus gludiniet, un to sarkAN PAKLĀJ MAN PIE LIDMAŠĪN RIPINIET.

Link to comment
Share on other sites

superKrona

700 gadus vācieši, 200 gadus krievi, :hunter:

Vispār jau pirmais, kas sāka iznīcināt fiziski cilvēkus, kas šeit dzīvoja, bija krievs Pēteris I un tas notikās stipri pirms 200 gadiem! Vācieši cilvēkus nenogalināja, bet izmantoja, nostrādināja, tāpat kā šodien daži biezie.

Link to comment
Share on other sites

Visus jūsu viedokļus neizlasīju, bet gribu akcentēt Andreja Panteļējeva rakstu laikrakstā Diena.

Vēsā igauņu mierā! 16

 

Andrejs Panteļējevs, 2011. gada 2. decembris 07:12

 

... Bet ko darīt latviešiem, kas draudzējas ar galvu? Pirmkārt jau, jādraudzējas ar matemātiku. Referendumā par grozījumiem jānobalso pusei no balsstiesīgajiem (un nevis uz referendumu atnākušajiem!) pilsoņiem. Tas tikai nozīmē, ka pozitīvs šī referenduma iznākums principā ir neiespējams. To, manuprāt, ļoti labi saprot arī Lindermans un Co, tāpēc jau no sākta gala viss šis pasākums īstenībā ir bijis iecerēts kā viena riktīga politiska provokācija. Un mūsu uzdevums ir - neprovocēties."

 

Ja ir tā, kā viņš raksta, tad jau nav nekādu problēmu!

Vienkārši neejam uz referendumu un vajadzīgais balsotāju skaits nebūs sasniegts!

Labots - Knaabis
Link to comment
Share on other sites

TAs ka kaadam naakas darbaa runaat kriviski, ir vinja pasha vaina. Vienkaarshi pakljaujas debiilajiem krieveljiem. Visaas iestaadees ir jaarunaa tikai latviski. Tiem krievu perdeljiem vajag uzdaavinaat biljeti uz krieviju.

Protams, ir arii ljoti daudz krieviski runaajosho, kas saprot, runaa latviski un nekaadu probleemu. Pasham ir choms, kursh ir latvietis, tomeer vinja senchi ir baltkrievi un vinjam eertaak ir runaat krieviski. Taa ka es ar vinju runaaju latviski, vinjsh ar mani krieviski. Nekaadu probleemu.

Ar tiem, kuri latviski pat nemeegjina saprast, vispaar nerunaaju, bet pasuutu triis maajas taalaak.

 

referendums 100% izgaaziisies, tikai izteereeta muusu nauda.

 

Kaa atbildes shaavienu, shitiem smerdeljiem, iesaku pasuudzeeties atbildiigajaam iestaadeem par to ka tev veikalaa, darbaa u.t.t. prasa runaat krieviski.

 

Es dziivoju anglijaa gan, man tas ir pats par sevi saprotams ka jaamaacaas anglju valoda. Pat neesmu dzirdeejis ka indieshi, pakistaanji, kas te ir lielaa daudzumaa, kaut ko njaudeetu.

Labots - Grisha
Link to comment
Share on other sites

Lai latvieši pameiģina īrijā prasīt savu otro valodu :D redzēs kāda attieksme būs pret imigrantiem, šeit tieši tas pats. Bet skumjākais ir tas, ka viena liela daļa uz šito idiotismu kas tiek pieļauts jau pašā sākumā arī uzķeras un cepjas līdz visam.

Link to comment
Share on other sites

Zinu d-l. taa pat vinji te visiem besii, bet neko nepadariisi. Mamma ielaida vinjus. Vinji gan censhas paarnjemt vadiishanu, ej nu sazini, tomeer vareetu mazliet saliidzinaat ar krieviem, kas meegjina paarnjemt varu LAtvijaa.

Link to comment
Share on other sites

laucinieki riga ir sabraukushi, tapec neviens ari nezin un vairs ari negrib zinat krievu valodu

es loti nozheloju to ka nezinu vacu valodu, labprat iemacitos, jo vairak zini jo pasham labak, a teikt ka man kada no valodam, ka piem. daudzi no JUMS- latvieshiem - nah*j krievu valodu bl*, ntas reizes dzirdeju tadus komentarus,piedodiet bet tas parada cilveka vienpusibu shajaa dzive, kas neko talak par latviju/iriju nav redzejis

 

TAs ka kaadam naakas darbaa runaat kriviski, ir vinja pasha vaina. Vienkaarshi pakljaujas debiilajiem krieveljiem. Visaas iestaadees ir jaarunaa tikai latviski. Tiem krievu perdeljiem vajag uzdaavinaat biljeti uz krieviju.

Protams, ir arii ljoti daudz krieviski runaajosho, kas saprot, runaa latviski un nekaadu probleemu. Pasham ir choms, kursh ir latvietis, tomeer vinja senchi ir baltkrievi un vinjam eertaak ir runaat krieviski. Taa ka es ar vinju runaaju latviski, vinjsh ar mani krieviski. Nekaadu probleemu.

Ar tiem, kuri latviski pat nemeegjina saprast, vispaar nerunaaju, bet pasuutu triis maajas taalaak.

 

referendums 100% izgaaziisies, tikai izteereeta muusu nauda.

 

Kaa atbildes shaavienu, shitiem smerdeljiem, iesaku pasuudzeeties atbildiigajaam iestaadeem par to ka tev veikalaa, darbaa u.t.t. prasa runaat krieviski.

 

Es dziivoju anglijaa gan, man tas ir pats par sevi saprotams ka jaamaacaas anglju valoda. Pat neesmu dzirdeejis ka indieshi, pakistaanji, kas te ir lielaa daudzumaa, kaut ko njaudeetu.

ko tu tur anglija njaudi par latviju?

hahahaha

 

tak visi latvieshi anglija jau sen iemacijushies krievu valodu

;D

Labots - wildwing
Link to comment
Share on other sites

serioussam909
Zinu d-l. taa pat vinji te visiem besii, bet neko nepadariisi

Tad nevajadzēja tās zemes okupēt un izlaupīt pirms tam...

Link to comment
Share on other sites

wildwing: krievu valodu te saprot daudzi jaunieši.

Bet kādēļ latvietim Latvijā vajadzētu runāt krieviski, izņemot atsevišķus gadījumus, kad vajag tūristam/ārkārtējam speciālistam/bremzētākam indivīdam kaut ko paskaidrot?

 

disklaimeris: ( ar bremzētāku indivīdu domāts tāds, kurš bez "atvaļi, a to 3.14zdi polučiš" vai paceltas dūres savādāk vienkārši nesaprot, ka pietiks uzbāzties. Ir satikti, uz latviešu valodu tie nereaģē )

Labots - usver
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Dermantīns

Lol, diskusijas ar/pret urlām (+ pie emocijikonām ir krievu auditorijai domāti smaidiņi. Cik ironiski!).

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...