Jump to content

Planšete no Ķīnas


tomy007
 Share

Recommended Posts

To, kapēc izstrādājumiem ar Android atšķiras reālais atmiņas izmērs, no tā kas uzrādīts specifikācijā var izlasīt šeit (RU).

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 530
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gB.

    31

  • e = d

    52

  • xxxxxx

    27

  • RHS

    46

Top Posters In This Topic

Posted Images

Cilvēks Parastais

un par processoru - nebūtu brīnums, ka planšete jau ir root`ota un pats pēc sava prāta vari mainīt frekvenci. Tas ko norāda ķīnieši bieži vien ir ''up to'' lielums

Link to comment
Share on other sites

 

lētajās planšetēs ieliek ne to, kas rakstīts specifikācijā?

 

nu tak webā specifikācijā ieraksta ne to, kas ielikts kastē :)

Link to comment
Share on other sites

kalnietis

Uzliku AnTuTu CPU Master. Rezultātā - root permission denied. Bet no 720 - 996 MHz Regulēt var.

Iedodiet kādu labu saiti uz krievvalodīgu saiti par ķīniešu planšetēm, to rootošanu u.t.t.

Link to comment
Share on other sites

tikai pirms tādas lietas darīt sameklē savai planšetei oriģinālo firmwari un izlasi kā to atjaunot.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

freelancer

Tēmas sākums bija par muitu...

Nu tad lūk, rakstīju, kās un kā, bet nekas jau nekur nevienam nepaliek... nepamanīts.

Šorit pazvanīja no pasta, šiem revīzija, neskaidrības ar manu sūtījumu.. Sīkumos neiedziļināšos, revidente sazvanīja muitu, šamējie vēlas maksājumu apliecinošu dokumentu. Pēkšņi!! A kur bija pirms mēneša? Kad maksāju to vienu latu...

Un lai arī uz tās pakas bija rakstīts, ka tikai 20$, kādam ir radušās šaubas, vai .... vai arī kāds lasa forumu, un vienkārši ļoti apzinīgi pilda savu pienākumu.

Tā kā!!!!, pirms kaut ko rakstiet, padomājiet...

Represīvais aparāts strādā līmenī, algu savu grib katrs saņemt, un nezaudēt darbu ar`

Valsts ierēdņi? Rekets valsts līmenī pacelts.

Neprot cilvēki strādāt. Profesionāli neprofesionāļi...

Skumji vienkārši...



 

Uzliku AnTuTu CPU Master. Rezultātā - root permission denied. Bet no 720 - 996 MHz Regulēt var. Iedodiet kādu labu saiti uz krievvalodīgu saiti par ķīniešu planšetēm, to rootošanu u.t.t.

Ja baigā luste, var rootot, bet lasīju arī, ka īpaši neiesaka, ja viss, vairāk, vai mazāk, funkcionē. Var ātri dabūt ķieģeli. Norādes iepriekš esmu ielicis, patin atpakaļ, bet katram dzelzim jau kkas savs..., vienkārši jāpameklē.

Man jau arī kādreiz patika mocīt dzelžus, bet tagad..., neredzu īpašu vajadzību līst...

Bet zinu, kā tas ir, kad interesē - tad tik - flag v ruki, un uz priekšu.

Link to comment
Share on other sites

nav tev paypalā neviena maksājuma par 20USD ? ko ķīnietis descriprionā ielicis tak pajāt, ne tev to zināt. šie jau muitā arī nezina kas bija kastē. paņem un aiznes kaut kādu sūdu. maksājuma datumu ar šie nezina, izsūtīt var nez cik mēnešus pēc pirkuma - visādi ķīniešu jaunie gadi ...

Labots - e = d
Link to comment
Share on other sites

Pec tracking number var noteikt vai ir istais sutijums, protams, ja tas paradas tai lapa kur ir pirkuma summa. Savadak gan var piecakaret.

Link to comment
Share on other sites

Tufjord

 

Šorit pazvanīja no pasta, šiem revīzija, neskaidrības ar manu sūtījumu.. Sīkumos neiedziļināšos, revidente sazvanīja muitu, šamējie vēlas maksājumu apliecinošu dokumentu. Pēkšņi!! A kur bija pirms mēneša? Kad maksāju to vienu latu... Un lai arī uz tās pakas bija rakstīts, ka tikai 20$, kādam ir radušās šaubas

Tur jau pastu grib dr.st ne tevi :) .Vai pareizi piķi paņēmuši.PS man mamma pāris gadus pastā strādāja,ir bijušas tāda tipa pārbaudes.Tas neķā neskar tevi,ja vienīgais aiz laba prāta ko nes vai rādi.Nav Tev ienākums glabāt preces,nepatika izmeti.


paņem un aiznes kaut kādu sūdu

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Knaabis

 

e = d, on 12 Mar 2013 - 13:24, said: paņem un aiznes kaut kādu sūdu

Ieteicams suņa...

Link to comment
Share on other sites

freelancer

 

Tur jau pastu grib dr.st ne tevi .Vai pareizi piķi paņēmuši.PS man mamma pāris gadus pastā strādāja,ir bijušas tāda tipa pārbaudes.Tas neķā neskar tevi,ja vienīgais aiz laba prāta ko nes vai rādi.Nav Tev ienākums glabāt preces,nepatika izmeti.

 

Tieši tā. Un zinu arī. ko es varēju darīt. Bet es dzīvoju tur, kur dzīvoju - mazā pagastā. Un mans gods ir mans.

Tā kā jau iepriekš biju izrēķinājis, cik man varētu maksāt muita, izbrīnīts vairāk jau biju par to, ka saņemot paciņu... Bet lūk - pastniece nebija pareizi kko sapratusi, un rezultāts acīm redzams. Taču viss nokārtojās normāli. Revidente sazvanīja muitu, tie iedeva e-pastu, aizsūtīju paypal izdruku, pēc 5 min. bija atbildes vēstule, aizgāju atpakaļ uz pastu, un samaksāju... Nu labi, ka man pasts 5 min. attālumā no mājas. Visi apmierināti, un laimīgi. :yahoo:  Un kas gan ir tie 25 Ls... Domāju, ka, ja dzīvotu kkur Rīgā, kur sazin kāds būzēlis strādā pastā, un uzrej katram, kas tur ienāk, var būt, ka darītu arī tā, kā tu ieteici... :bomb:

Taču parunājot ar tām revīzijas dāmām sapratu, ka šis nav vienīgais tāds gadījums. Visādi iet. Un kkas tai tēvzemītē NAV īsti kārtībā. Cilvēciskais faktors? hvz Esmu gala lietotājs, visam it kā jābūt pakārtotam tā, lai es nejustu diskomfortu. Interfeiss ir, tik draiveri neriktīgi? Profesināli neprofesionāļi drāž tik likumus, kurus katrs var tulkot pa savam.... Jau vesela paaudze izaugusi, kuri vispār neprot strādāt. Jo nemaz nezina, kas ir darbs. Skumji....

Un jābŗīnās par tām pastniecēm, kuras tomēr ir to 100 ls dēļ sēdēt tai pastā, un beigt savus nervus. Tā atbildība!!! Un par to atalgojumu ???..., sorry.

Nu tādas man fiksās rīta pārdomas....

Bet nāk jau nākamā paciņa... :SOH: , šoreiz gan tikai par 17$, kas zin, kā beigsies? :black eye:

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Jāmaksā tik sākot ar 22 eiro, jeb $27

Link to comment
Share on other sites

Total 5 items on shelf
Each customer is limited to 1 item(s)

 

 

neticama veiksme nepieciesama lai to nopirktu

Link to comment
Share on other sites

Kaža no Tukuma

Citreiz izgrābj, bet citreiz var tīri normāli nopirkt un nekāda "neticama" veiksme nav vajadzīga. Vajag no rīta laicīgi sagatavoties, ja nav konts to piereģistrēt un nekavēties ar pirkumu.

Link to comment
Share on other sites

 

Kā ar šo?

Man gan nav šis modelis (ir Ainol Fire 7"), bet vispār jau Ainol taisa labas planšetes, un cena priekš Quad Core ir pat ļoti laba.

Link to comment
Share on other sites

Ir kādas planšetes ar GPS? 3G būtu par daudz prasīts.

Link to comment
Share on other sites

Ir. Ieej pandawill un atzīmē GPS opciju.

 

Ui sorry, tāda lieta nav dota. vienkārši skaties vai virsrakstā ir minēts gps. Hyundai t7s šķiet labs, izņemot bateriju.

Link to comment
Share on other sites

nevēlos būt uzbāzīgs, bet tur nav gps atzīmes. Ir tikai 3g

Link to comment
Share on other sites

rolixxx

nu ko, varat mani apsveikt- tiko tika iegādāts Cube U30GT2, ar Retina displeju(1920x1128), uz jaunā 4-kodola RK3188 proča...uz doto momentu vienkārši lido!

Link to comment
Share on other sites

Bergers

Pa cik pirki un no kurienes? Visur, cik man zināms, viņš ir pieejams tikai kā pre-order un izsūtīšanas datumi vēl nav zināmi.

Link to comment
Share on other sites

rolixxx

nu alikā vai pandā jā...a es ņēmu no www.etotalk.com pa 309$ (DHL sūta pa brīvu)...atnāca 2,5 dienās...

Link to comment
Share on other sites

asaris555

Cik kopā sanāca ar muitas izmaksām?

Pie reizes jautājums- tas mali 400 nav par vāju?

Labots - asaris555
Link to comment
Share on other sites

rolixxx

es 4pda.ru attiecīgajā forumā ieliku antutu testa bildes un īsus apraxtus...par mali- nu es spēles NFS vai GTA nespēlēju, vecums nav tas, priekš parastām kā putni vai fruit ninja pietiek...galvenais produktivitātes....bet domāju ka skries arī NFS uz pilniem settingiem!



un jā- muitu samaksāju gan....tagad visi maksā, man bija norādīts kā ebook reader ar cenu 40$, paprasīja PayPal izdruku ;) a tur 309$

Link to comment
Share on other sites

 

tas mali 400 nav par vāju?

 

kam par vāju? jau iepriekš teicu, uz RK3066 ar Mali 400 visas 3D spēles iet bez aizķeršanās. Nu tur visādi need speed, battlefield, mass efect , ...

Link to comment
Share on other sites

asaris555

Nu, es tikai interesējos, jo mali 400 ir pat 50ls vērtās planšetēs. 

Link to comment
Share on other sites

freelancer

Kārtējo reizi pārliecinājos..., skopais maksā...  :diablo: 

Cik ilgi man tas Cube būs nogājis? Mēnesis ir laikam. Vai nav? hvz, slinkums meklēt datumu...

tātad pamatskolā nemācījos gramatiku un tāpēc šādi ķēmojos  :grin:  mazajiem dzeltenajiem vīriņiem ir tiešām līki pirksti, un rokas no pakaļas laikam lien ārā...

Pirmais, kas notika - atlīmējās on/off mikroslēdzītis... no mātesplates, labi, pieņemsim, ka var pielīmēt..., citādi viss darbinās, kad aiziet deepsleep, piespraužu lādētāju, palaižu, darbojos. no slīp režīma iziet arī varēja, ieZpraužot mikrousb vadu..., viss notiek. Te ņem un atlīmējas arī tā ligzda, maķviņuķīniešu..., tātad pamatskolā nemācījos gramatiku un tāpēc šādi ķēmojos, viss uz puņķiem kopā turas... 

Pret pašu aparātu, kā tādu nav nekādu iebildumu, ja iet runa par to, kā tas strādā, bet.... kačestvo sborki!?  :thumbdown: - vienkārši trūkt vārdu. 

Mēģināšu davest līdz kādam meistaram, lai..., nu tad jau redzēs.

Rakstīju arī par to 5,7" brīnumu. Nu arī sūds naturāls..., puika rakstīja tiem, khm, dzeltenīgajiem, kamēr aizsūtīja atpakaļ - runā, runā, pazūd zona, pazūd simkarte, izņem, ieliec atpakaļ, aiziet...., tātad pamatskolā nemācījos gramatiku un tāpēc šādi ķēmojos, murgs.

Da nu na... to ķīniešu brīnumus.

Link to comment
Share on other sites

intereses pēc (ja nu pašam kādreiz vajag) cik maksā sūtīšana atpakaļ?

Link to comment
Share on other sites

freelancer

 

intereses pēc (ja nu pašam kādreiz vajag) cik maksā sūtīšana atpakaļ?

Godīgi pateikšu, nezinu, neesmu tagad kādas dienas runājis ar puiku. Pazvanīšu, uzjautāšu. 

Link to comment
Share on other sites

Nobiedēji par kvalitāti...

Tagad vairs nevaru izdomāt ko ņemt :

Nexus 7 16GB (Ls155) - nepatīk , ka nevar ielikt atmiņas karti, toties būtu Latvijas garantija.

Hyundai T7S pa $185 , bet ja ierubīs pilnu muitu jau Ls122.55 (pēc muitaspaligs.lv ) .Cena jau pietuvojas Nexus.

Lietos pārsvarā automašīnā kā navigāciju un lai braukājot apkārt lietotu internetu (apnicis staipīt līdzi portatīvo).

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

freelancer

 

Tagad vairs nevaru izdomāt ko ņemt :

Es tagad mazliet nožēloju, ka neizlēmu par labu vienkārši e-lasītājam. Vecā amazonkindle 3 bij` manta, kamēr pats vienkārši neuzsēdos virsū, un saspiedu ekrānu. Jauns screen nopērkams apmēram par 40 &, bija doma pirkt Kindle paperwhite, taču uzķēros uz āķa.

, un iegādājos to planšeti. interesē jau tāpat viss kas jauns, bet, ja ar saremontēšu, būs bērniem.

Tiešām, izvēle tagad ir ļļļoti plaša, un arī cenas, un jaudu diapazons.  Nemāku neko konkrēti ieteikt, katram dzelzim var kkas gadīties, bet tomēr, pirrms iegādes ieteiktu krietni padomāt gan par garantijas iespējām tepat Latvijā, gan palasīt, pameklēt vairāk pa forumiem atsauksmes no lietotājiem pat noskatītās ierīces plusiem un mīnusiem, izgatavošanas kvalitāti, izturību.

Zinu vienu  - no Ķīnas tādas mantas vairāk nesūtīšu.

Link to comment
Share on other sites

tieši tā. NAv vērts cīnīties ar muitām un gaidīt nezin ko. Var tak uzķert gan labus internetveikala piedavajumus gan tajā pašā ss dabūt  dārgā gala planšetes par šo ķīnas piedavājumu līdzīgas cenās. Man ir bijis gan ķīnietis gan neuxs 7 gan ipad, ģimenes locekli ātri pateica, lai vairs tos ķīniešu sūdus par nerāda, jo tomēr firma ir manta, lai vai kā daži spjļautu lielajām korpurācijām un detaļu izcelsmei.

Link to comment
Share on other sites

spitaligais

to Fils:

Ja prasītu man, es pagaidām nesteigtos ķert T7S. Pašam ir T7, baterija velk norādītās 3-4 stundas, procesors pietiekami spēcīgs, GPS arī strādā. Aparāts labs, nekas nekrakšķ, nekratās, kārtīgi uzbūvēts. Lai gan, īpašumā tablete ir tikai nedēļu, varu teikt tikai to labāko. Firmware jau izlaista 3 reizes, pēdējā versijā izvākts viss ķīniešu softs ārā.

Diskusijas par Hyundai T7 un T7S lasīt šeit: http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=422687

 

Salīdzini pats, kādi plusi ir Nexus 7, kādi ir Hyundai T7(S), un domā tālāk.

Link to comment
Share on other sites

Kā ķīnieši cep augšā planšetes.

Link to comment
Share on other sites

T7S 

+ 2Gb RAM

+ 5Mp kamera

+ atmiņas karte

- lādēšana 2.5mm ligzda

- akumulātors tur mazāk
 

lielākais mīnus "ķīnietis" :)

 

Maijā dzimšanas diena. Jāuzdāvana sev jauna spēļmantiņa ;)

Labots - Fils
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Var teikt, ka gadu kasīju pauri un domāju par planšeti - PDF žurnālus lasīt gribās, bet naudas nav visādiem iPadiem. Beigās nospļāvos, nākamajā nedēļā eju pakaļ Asus MeMO Pad Smart ME301T. Jā, nav nekāds ne tuvu retina ekrāns, nav 2GB RAM, toties ir garantija, 10", četrkōre, HDMI, GPS, pieņemams aķis, IPS matrica. Planšetei tuvākajā laikā jāsaņem 4.2 atjauninājums.

 

Ja pietiktu ar 7" - ņemtu Nexus 7 bez lielas domāšanas.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...