Jump to content

Planšete no Ķīnas


tomy007
 Share

Recommended Posts

Freelancer, kā planšetes darbojas?

Prasās kāda planšete priekš braucieniem uz laukiem. Nevaru saprast, vai labāk pirkt ar iekšēju 3G modēmu, vai var iztikt ar ārēju?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 530
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gB.

    31

  • e = d

    52

  • xxxxxx

    27

  • RHS

    46

Top Posters In This Topic

Posted Images

freelancer
Pievienots Šodien, 14:11 Freelancer, kā planšetes darbojas? Prasās kāda planšete priekš braucieniem uz laukiem. Nevaru saprast, vai labāk pirkt ar iekšēju 3G modēmu, vai var iztikt ar ārēju?

Esmu mobils pa māju... :biggrin: Bet, ja tā nopietni,esmu stipri apmierināts. Viss, kas nepieciešams, un pat vēl mazliet vairāk. Par 3G neesmu pat interesējies, jo nav nepieciešamības. Jebkurā gadījumā, domāju, ka ārējais...., nu nav īpaši nopietni, ja kāds lieks pļipuks kkur iesprausts, vai karājas.... Viss atkarīgs no tā, kas tev nepieciešams. Un izvēle vien paša ziņā.

Link to comment
Share on other sites

nu par Cube U30GT ir daudz un lielākoties labu vai ļoti labu atsauksmju. Patreiz gan šo pirkt nevajadzētu (jau morāli novecojis), bet Ķīnas firmas progresē un brīnumaini strauji (tās izmanto kvalitātes vadības pamatprincipus, kā savulaik Japānā)

Labots - ads
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ja grib lielisku planšeti- būs vien jāgaida līdz martam- kad iznàks jaunās RK3188 planšetes.

Link to comment
Share on other sites

Bet ko tie jaunie procesori dos, ja spēles un filmas nav prioritāte? Vai pieaugs akumulatoru darbības laiks?

Link to comment
Share on other sites

Cilvēks Parastais

Internetā lapas attēlos ātrāk ;)

Varu teikt, ka vienkodola 1GHz A-8 vispār internetam nebija lietojams. Protams, ja nu vienīgi neesi igaunis, vai ar ļoti lielu pacietību

Link to comment
Share on other sites

Ģenerālis

Es ar gribētu dzirdēt vispārīgas atsauksmes par ķīniešu planšetēm. Pašlaik nevaru izdomāt, vai ņemt kādu lēto Samsung tab'u vai arī ķīniešu četrkodola zvēru.

Specifikācijas tiem ķīniešiem ir iespaidīgas, bet kā realitāte? Ir kādas problēmas ar play-store vai aplikāciju nesaderību? Katrā ziņā vēlos kaut ko kas vienkārši darbojas, nav vēlme mocīties ar firmware vai operētājsistēmas problēmām.

 

Starpcitu, kā pēc pašreizējās likumdošanas muita darbojas? (tikai virs 200USD?)

Link to comment
Share on other sites

Par muitu:

sākot ar 10eur jāmaksā pvn, sākot ar 200eur pvn + muitas nodoklis. Cik dzirdu, tad muita darbojās pēc pilnas programmas (var palasīt tepat, kā cilvēkiem iet ar muitu). Pirms trim nedēļām (pirku gan pirms jaungada, saņēma anvāra sākumā, muita bija jāmaksā) māsai nopirku Ainol 7" par 129$ un jāsaka, ka darbība neatšķiras no mana nexus7 par 159lvl, veinīgi manam nexus7 batereja tur ilgi ilgi, bet Ainol ap 5 (max 6 stundām).

Labots - ads
Link to comment
Share on other sites

nu PVN gan jāmaksā no 22 eur. Un muita pamatā čeko paciņas virs 1kg. 7-8collas sanāk zem, 10 collas jau virs. Ja cena norādīta 10-20usd par tādu paciņu, tad var nākties nest vai sūtīt pa e-pastu paypal izdruku.

Link to comment
Share on other sites

Kaža no Tukuma

tie 22eur laikam kaut kad nesen ir ievesti jo decembrī, par paciņu (50-60grami), kurai bija virsū rakstīts 15usd maksāju PVN + vēl latu pastam par to, ka tas paņem šo muitas sarēķināto summu.

Link to comment
Share on other sites

Ģenerālis

Laikam tomēr sliecos uz kādu ķīnieti, vajag pārsvarā priekš interneta un pdf'iem (10").

 

Pašlaik skatos Ainal Novo Hero, ir kas labāks?

Varbūt fleelancer varētu pastāstīt kaut ko par savu Cube U30GT ? 9.7" tabletei laikam ir mazāka aplikāciju saderība?

Link to comment
Share on other sites

Novo hero nav tik labi procesori. Ta jau labak kko ar allwinner a31 vai rk3066

Link to comment
Share on other sites

Ja grib lielisku planšeti- būs vien jāgaida līdz martam- kad iznàks jaunās RK3188 planšetes.

laikam tomēr ātrāk par maiju nebūs īsti pieejamas planšetes ar šo procesoru, bet izskatās cerīgi!

Link to comment
Share on other sites

Vispār skatos, ka cube jau piedāvā planšeti ar RK3188 procesoru Cube U30GT2 RK3188 Quad Core Tablet PC

http://www.cube-tablet.com/cube-u30gt-rk3188-quad-core-tablet-pc-10-retina-android-4-1-white.html

Īsti nopirkt gan vēl nevar (skaitās Out of stock), tā, ka martā tiešām varēs gribētāji iegādāties (varētu būt forša planšete lai arī tas nebūs Nexus 10)

Link to comment
Share on other sites

freelancer
Varbūt fleelancer varētu pastāstīt kaut ko par savu Cube U30GT ? 9.7" tabletei laikam ir mazāka aplikāciju saderība?

 

 

Cube U30GT ir 10.1" ekrāns, cik noprotu. Par to aplikāciju saderību...., hvz, pagaidām nav bijušas problēmas. Ja nevar uzkraut caur marketu, tas jau neliedz novilkt kaut vai no torrentiem... Pa .ru netu daudz dažādu saitu ir, kur arī var vienkārši novilkt aplikācijas. Phone aplikācijas gan izskatās padrausmīgi  reizumis, bet... iet. 

Ja kas, tad pāris vietās šito verķi man atpazina kā i9300  :smoke:  Vienvārdsakot - ķīniešu brīnums. Labs.

vienīgais, kas tiešām neiet ir -  http://en.goblinkeeper.com/index   :this: Bet tur es uzjautāju atbalsta dienestam, un man laipni paskaidroja. Jo pat uz daža laba datora..., njāā... 

 

 

nav izdevies atrast spēli, kas bremzētu uz RK3066.

 

 

Pagaidām man arī... ;),  kgan neesmu īpaši centies meklēt.

 

Обзор Cube U30GT - 3D игры http://j.mp/XEuzIu

Bet vsp krievu netā ko tik nevar atrast....

 

Официальные сайты китайских производителей планшетов - Полезное - Китайский планшет http://j.mp/WlCniU

Labots - freelancer
Link to comment
Share on other sites

Ramos w41 ar exynos 4 bus pandawill happyhour pa $150!

Link to comment
Share on other sites

Kaža no Tukuma
Vispār skatos, ka cube jau piedāvā planšeti ar RK3188 procesoru Cube U30GT2 RK3188 Quad Core Tablet PC http://www.cube-tabl...-4-1-white.html Īsti nopirkt gan vēl nevar (skaitās Out of stock), tā, ka martā tiešām varēs gribētāji iegādāties (varētu būt forša planšete lai arī tas nebūs Nexus 10)

Iespējams, ka šī būs pirmā labi strādājošā planšete (viņi arī ekrāna izšķirtspēju mazliet samazinājuši), jo divkodolu ķīnieši ar 1gb operatīvo atmiņu retinu īsti nevarēja pavilkt - uz augstāko izšķirtspēju stipri bremzēja. 

Link to comment
Share on other sites

Man ir baigais naids uz tiem ķīniešiem.
Aiz neko darīt iegādājos devaisu MK803 Android TV Box (46$) - kautkas līdzīgs planšetdatoram, tiaki bez planšetes un baterijas (skat.te). Nodomāju, ka ierīce saimniecībā labi noderētu ar to, ka ir klusa, energotaupīga, gana jaudīga un pat ar A/V izeju, varētu to verķi atstāt ilgāk ieslēgtu seriālu  lejuplādēšanai, mūzikas strīmošanai, varbūt arī filmas skatīties, jo uz tā itkā darbojas XBMC.
Bet ķīnietis maita ir uzražojis galīgu mēslu: ligzdas ļurkājās, zūd kontakts, micrSD karte slotā nefiksējas, ierīce pie monitora vispār nestartējas, ja A/V izejas video kabelis nav kautkur iesprausts, atvienojot to pazūd arī HDMI signāls, A/V vispār nav lietojams - audio uz video laikam iet kautkur kopā uz īso, WiFi trīs metru attālumā no raidītāja sāk bremzēt, AC3 H/W iet ar kropļojumiem, USB ethernet puļķi neatpazīst un XBMC H/W dekodēšana nedarbojas, problēmas laikam arī ar H264 L5.1 H/W dekodēšanu. Norūtoju, uzliku LinuxOnAndroid, bet izrādijā, ka ierīce neņem pretīm ienākošos pieslēgumus.
Kad martā parādīsies Ouya (ar Tegra 3), varbūt noriskēšu ar to.

Labots - camel
Link to comment
Share on other sites

Šādas iekārtas, bieži vien pašam janoved līdz kondīcijai, protam ne vienmēr tas ir iespējams, visu izsaka cena.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Kaža no Tukuma

tie ķīnieši ir tādi maitas, par  49$ (25lvl) ar piegādi nevar pilnvērtīgu datoru uztaisīt. Man paziņam līdzīga kastīte ir pieslēgta pie TV (maksāja 89$, pirka pandawill) visu lasa, teicami uztver wifi, internets, spēles utt. Ar ķīniešu izstrādājumiem ir jābūt uzmanīgam, īpaši pērkot tirgū (ali pēc būtības ir liels tirgus placis ar ļoti daudz sīkiem un lieliem tirgoņiem). Neveiksmīgs pirkums var gadīties katram (pats nopirku Rīgā zābakus 70lvl uz atlaidēm, pēc trim dienām sāka laist ūdeni (skaitās ūdensnecaurlaidīgi utt.) atkal jābrauc uz Rīgu mainīt vai naudu prasīt atpakaļ. Biju jau nosolījies apavus LV nekad nepirkt, bet atkal noslinkoju netā pameklēt. Katram gadās.

Labots - Kaža no Tukuma
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

freelancer

Domāju, ka pirms tādu lietu iegādes vajag mazliet tomēr parakāties pa krievu forumiem.... Kā jau minēju iepriekš, tur viskautko var atrast.... ;)

Kaimiņš lētu planšetīti pa 50ls kkur Rīgā izraka, arī 10.1", 512, 4Gb. Nu neko jau, spriņģo..., bērniem laba. BET!!! 2. dienā atskrēja pie manis - varbūt varot uzlādēt šim, jo baroklim štekeris vienkārši sadalījies..., pa USB arī nelādē... :(, saku, man 12V , tev 5V . Nu neko jau, aizbrauca uz pilsētu,sataisīja. Gan barokli, gan USB vadu jaunu, izrādās, tas ar` beigts. Njāā ...., ķīnieši.

Bet par Cube pagaidām grēks sūdzēties.

Viena vaina tomēr ir gan - jūtīgas tas IPS ekrāns tomēr ...

 

 (При включенной зарядке начинает плохо работать сенсор экрана (нажимаешь в одном месте, а он реагирует в другом)

 

 http://j.mp/11QIvoC

 

, bet tiek jau risināta. :)

Pamēģināju dažas "smagās" spēles - Nouprobļem. Mēģināšu uzlikt hackerētu N.O.V.A. 3. Redzēs, vai izdosies. Pagaidām velku.

 

P.S. 09.02.13.  Neesmu īpašs funs šujamgabaliem, to N.O.V.A. 3. uzkrāmēju vienkārši intereses pēc, tā sacīt, dzelžu pārbaudei. Nu ko!? . Iet. :) Kur šamā paliks ...:) Ne tikai iet, bet vienkārši spriņģo.... Tā kā..., kas te ko vairs piebilZt. ;)

Labots - freelancer
Link to comment
Share on other sites

Viena vaina tomēr ir gan - jūtīgas tas IPS ekrāns tomēr ...

tā nav ekrāna vaina. sūdīgs lādētājs, baigie trokšņi izejā. caur USB praktiski neviena planšete nelādējas - strāva pārāk maza.

Link to comment
Share on other sites

freelancer
tā nav ekrāna vaina. sūdīgs lādētājs, baigie trokšņi izejā. caur USB praktiski neviena planšete nelādējas - strāva pārāk maza.

 

Nu atvaino, nepareizi izsacījos.  :sclerosis:  :) Sazinājos ar senu skolasbiedru, kurš savulaik meistaroja SatTV tjūnerus augšā, apskaidroju, saprata, solīja palīdzēt, un uzmeistarot nopietnāku... baroklīti. :) Pirkt sazin ko vienkārši uz dullo neriskēju. Tur jābūt vairāk zinošam.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja apmierina planšete ar izšķirtspēju 800x600 un 512MB RAM, tad par tādu cenu var pirkt droši (bērniem spēlēties, kapēc gan ne). Bet tagad gan vidēji statistiskajiem 7” ķīniešu planšetei ekrāna izšķirtspēja ir 1024x600 vai 1280*800 un 1GB RAM.

Link to comment
Share on other sites

7 collās baigi var sajust atšķirību starp 800*600, 1024*600? 

Planšete domāta sīcim, lai var spēlēt tos visu runčus, lāčus un vāveres un varbūt kādu multeni noskatīties, bet to jau laikam labāk palaist uz tv. 

Kurš no tiem čaina brend ir daudz maz ok? 

Ar līdzīgiem parametriem uz vietas kaut ko var izrakt ap to pašu cenu? 

Link to comment
Share on other sites

Sitadu goclever nopirku sikajai,normals aparats.tikai gribetos uzlikt windows operetaj sistemu.:-)

Link to comment
Share on other sites

Hi!

Nu es ar beidzot iestājos šai pulciņā! ZB man maksāt lielās summas! Tiko man atnāca no čaina telefons (apmierināts kā zilonis) Jaiyu G3- vienā vārdā monstrs. Pirku caur aļiku ekspresi, vairs tur nepirkšu- ilgi nāk! Krievu forumos iedeva labu veikalu Tagad no turienes sūtīšu planšeti! Acis tiek mestas uz Aocos PX102 http://www.ownta.com/aocos-px102-hummingbird-ii-retina-10.1-inch-ips-tablet-android-4.0-dual-core-1.6ghz-bluetooth-hdmi-16gb.html , kas nāk kopā ar klavieri! Cena 214$.

p.s

par muitas labumiem- ja vēlies nemaksāt PVN, ar ķīnieti jāsarunā, ka šis to paciņu sūta kā LCD detaļas utt ar cenu (tas ir obligāti!!) ap 30$. Bet tiem pārdevējiem ir grūti saprast, ka GIFT vairs nestrādā pie mums!! Es telefonam, lai to izdarītu, kādu nedēļu viņiem bombardēju to, jo kā muita ieraudzīs, ka manta nāk no ķiniešu jur.personas ar uzrakstu GIFT, tad 99.9% piespiedīs tev PVN maksāt!! Nu tad man atnāca paciņa ar nosaukumu LCD replacement and parts ar cenu 29$. Neko es nemaksāju!! Čomam to pašu telefonu atsūtīja kā GIFT, pieprsaīja Paypal izdruku un nācās samaksāt 20Ls. Lūk..

Link to comment
Share on other sites

banggod sūta kaut kā dīvaini ar Zviedrijas pastu caur Ungāriju. Tur arī tā paka  atmuitojas un ienāk Latvijā jau kā no ES.

Link to comment
Share on other sites

Baigi gribās paņemt Hyundai T7 ,bet ir daži mīnusi ,kas no tā attur. - Bačene varētu būt lielāka, ko varētu atrsināts ar kautkādu ārējo batteriju vai usb lādēšanu, kura nav šai iekārtai. http://www.pandawill...but-p71301.html

Baterija gan šai planšetei pat pārsteidzoši maza... tas ir pietiekams mīnuss lai šo planšeti nepirktu.

 

Dizians jau nemaz nav līdzīgs note 8.0
 

domā, ka līdzīgs? Visdrīzāk, ka tā ir tā pati planšete, bet ar mazāku baču (lai ar Samsung nosaukumu būtu krutāka... )

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...