Jump to content

Planšete no Ķīnas


tomy007
 Share

Recommended Posts

Tā pat vien

Prisma veikals Imantā. Vieta, kur savulaik RRR (Popovene) atradās. Tur visi (Rimi, Prisma, Maxima) rindiņā.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 530
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gB.

    31

  • e = d

    52

  • xxxxxx

    27

  • RHS

    46

Top Posters In This Topic

Posted Images

da tur kaut kur uz tools... flash 11 atbalsta> youtube no WiFi var redzēt?

Link to comment
Share on other sites

Tā pat vien

Tubus>

nedaudz nesapratu Tevis rakstīto: da tur kaut kur uz tools... flash 11 atbalsta> youtube no WiFi var redzēt?

 

[media]

[/media]

šitais no WiFi gāja bez problēmām

adobe flash player 11.1 bija jau uzstādīts

Labots - Tā pat vien
Link to comment
Share on other sites

nu tur zobratiņš attēlots, ... hmmm laikam settings, tur lienam iekšā un meklējam,

....nu bļin a naXXX tad vispār ar to Ķīnu mocīties? vispār te jau paskrēja ziņa (pie ķīļa idejas par tableti katram skolēnam), ka Indija šos studentiem ražos pa 20$ gabalā :shok:

107895246.jpg?w=600&h=600&keep_ratio=1

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

dabūju savu Pipo M3 no ķīnas. Pirmajā iespaidā ļoti labs verķis. Ātrs pēc velna, salīdzinot ar 1Ghz planšeti.

Link to comment
Share on other sites

Planšete - OK, bet pirkt ar Android - nu katrs jau savu naudu tērē kā patīk, bet jebkāda ierīce ar Android būtu pēdējais ko izvēlēties.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Uzrakstīšu arī savus iespaidus par nesen iegādāto planšeti, varbūt kādam noder. Paņēmu sievai šito http://www.1a.lv/datortehnika/Plansetdatori/goclever_tab_a93_8gb/14689417/ Priekš 9collām 800x480 izšķirtspēja ir nedaudz par mazu tādēļ attēls liekas mazliet graudains, bet kopumā nav tik traki. Skata leņķis diezgan štruntīgs, tādēļ nākas piedomāt kā labāk planšeti turēt. Pie pozitīvā varu piebilst, ir forši ka līdzi nāk neliela klaviere kuru pieslēdz ar mini usb, tas ir diezgan ērti! Patīkami pārsteidz arī labā skārienvadība, aparātiņš ir ļoti atsaucīgs uz pieskārieniem un reaģē zibenīgi. Pats lietoju Samsung galaxy Note, tādēļ zinu ko runāju ;) Salādēju visas vajadzīgās aplikācijas, dažbrīd šis tas ir sabremzējis, bet nav tā ka uzkaras pavisam un lieliski var iztikt. Kas tad vēl tāds, internets, tas laikam visu tablešu vājais punkts. Ātri kaut ko pačolēt no rīta pirms darba un izlasīt ziņas ir ok, bet ja ilgāk kaut kas nopietni jāmeklē, jāsalīdzina, jākopē tad visas planšetes var iet gulēt, labāk ieslēdzu normālu kompi un izdaru visu vajadzīgo 5x ātrāk un ērtāk, tas nu ir fakts! Bateriju vēl tā īsti nav nācies pārbaudīt, bet pagaidām izskatās ka tur ne mazāk par 3 stundām. Nu tā, kopumā tas laikam arī viss. Par tādu naudu GoClever ir ļoti laba spēļmantiņa un pilnībā attaisno savu cenu, visu kam paredzēta planšete, ar šo var paveikt. Jebkurā gadījumā uzskatu ka par planšetidatoru nav vērts tērēt vairāk par 100Ls, jo pagaidām tas nav nekas nopietns, spēļmanta i viss!

Link to comment
Share on other sites

bet tāpēc arī gribu pats pārbaudīt, kas tas androīds par zvēru, tādēļ jau nepirkšu kādu mobīlo par 300 naudām, bet planšetu, patestēšu, ja secināšu, ka saimniecībā tādam verķim pielietojuma nav tad tiks izlīmēts pret sienu, vai atdots kādam radubērnam iznīcināt

 

hidro, no aliexpress ņēmi, nekādu aizķeršanos ar piegādi nebij?

Link to comment
Share on other sites

planšete nāca ar DHL, lidz latvijai atnāca ātri, bet pa latviju gan tas pasakums bija lēns, DHL ipaši nesteidzās ar mani sazināties, tapec guglēju vinu nummurus un zvanijos pats lai saprastu, ka janomaksā muitā PVN.

nekādu citu aizkeršanos īsti nebija, ķīnietis izsutija 4 dienu laikā pēc apmaksas, 4 dienas nāca lidz LV un vēl 3 dienas pagāja kamēr tablete nonāca pie manis

Link to comment
Share on other sites

ehhh, aizmirsu par to PVN, tad vairs nav izdevīgi

Link to comment
Share on other sites

Pārbaudīt, kas tas androīds par zvēru, var arī uz PC ar bluestacks. Kautkādu pirmo priekšstatu tas dos par to, kas tas par sūdu app ir un kur tas ir bāžams.

Link to comment
Share on other sites

klau , atveriet savu tēmu "android ir sūds" un tur vārāties! šeit jūsu gvelzieni ir pilnīgs offtopic

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

No ķīnas. spemall.com. bet šiem vairāk nav. 2 stundās baterija nokrīt uz 75% - webs, video, games. iztukšota pagaidām nav ne reizi.

Link to comment
Share on other sites

Aliexpress butu pedeja adrese kur pirkt kautko- viss sanak krietni dargak. Tapec uzrakstisu labakas adreses

Antelife.com

Mistertao.com

Buyincoins.com

Chinabuye.com

Everbuying.com

Pandawill.com

Tinydeal.com

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Man pašam nekad neceltos roka tērēt naudu šādam riskantam pirkumam. Draugs nopirka ķīniešu autonavigāciju līdzīgu TomTom. Mājās bakstot it kā darbojās, bet intensīvi lietojot pirmajā ceļojumā nervi neizturēja un tā tika sašķaidīta. Vienkāršu tur visu laiku kaut kas nedarbojas, nespiežas, uzkaras un visādi citādi negatīvi iedarbojas uz darbos noguruša cilvēka nervu sistēmu. Ķīniešu planšete darbam nav ieteicama, jo nedos rezultātu, bet mājās tās vajadzīgas lai pazīmētos - Nu tas arī izpaliek. Tāds ir mans viedoklis. Es pērku reti, bet labu mantu.  



Nolēmu piedalīties strīdiņā Androids vs (nezinu kā precīzi to ābolu sistēmu dēvē). Dažiem maniem kolēģiem ir pilni ābolu komplekti, es tos esmu izmēģinājis un atzinis par personīgi man nederīgiem. Tā kā esmu inženieris visai praktisks, tad āboļi ar savu sarežģīto uz naudaskāro attieksmi pret klientu mani darīja krietni nervozu. Uz Macbook pro man negāja MSProject un sarežģītas xls. tabulas taisīja gļukus formulās. Līdz ar to, ka Windows ir neaizvietojams manā darbā arī planšete un telefons ir no Androīdu nometnes. Tā kā lietoju gmail, tad visās trijās ierīcēs (portatīvais, planšete, telefons) visa informācija automātiski sinhronizējas, gan telefonu grāmatiņas ieraksti, gan darbu plānošanas kalendārs. Mans publiskais kalendārs-darbu plānotājs ir redzams citiem kolēģiem un sekretāre to var papildināt. E-pasti, internets, mediji - vis atveras un darbojas lieliski un tehniski ir augstākā līmenī nekā āboļiem. Planšete (Asus EeePad Transformer Prime TF201) ir plānāka un ar ērtākām funkcijā nekā iPad. Komplektā nāk ērti piespraužama klaviatūra ar iebūvētu papildus akumulatoru (kopā 2 x 8h darba laika), ar USB un microSD karšu slotu. Es varu iekačāt dokumentus, filmas, mūziku, fotogrāfijas gan caur datu nesējiem, gan bluetooth, gan caur internetu. Ekrāni gan planšetei, gan Sony telefonam ir ļoti kvalitatīvi, reakcija ir ideāla un ne ar ko neatšķiras no kolēģa iLietiņām. Lietojot Android ierīces es neesmu atkarīgs no uzspiesta mārketinga, man ir labākas funkcijas un iespēja izvēlēties dizainu un kvalitātes līmeni. Mana prognoze, ka ābolu industrija tuvākajā laikā nonāks grūtībās un ar interesi vēroju Microsoft darbību Windows 8 lauciņā. Atšķirībā no Džobsa, Geits vēl ir dzīvs.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

sarežģītas xls. tabulas taisīja gļukus formulās

 

MacOS vidē darbojas arī m$office. Ar to vajadzēja darboties.

Link to comment
Share on other sites

MacOS vidē darbojas arī m$office. Ar to vajadzēja darboties.

Ar to arī darbojos. Man lietošanā ir visai sarežģīti xls, dokumenti ar starp šītiem salinkotām formulām. Uz MacBookPro ekonomikas atskaites kopsavilkums un nodaļu atskaites savstarpēji sastrīdējās. Vēl bija problēma dwg. failu sasaistīt ar MathCad aprēķiniem. Tas gan bija divi gadi atpakaļ. Zinu, ka tagad beidzot ir pieejams MsProject un mans partneris beidzot var MacBookā  lasīt grafikus.

MacBook Pro uzskatu par viskvalitatīvāko un drošāko datoru, bet manam inženiera darbam neder programmatūras iespējas, dokumentu saskaņa ar citu uzņēmumu un iestāžu dokumentiem, kā arī totāli nederīga darbam ir iPad planšete, kurā nevar ielādēt un glabāt failus. Un tas vis 2....3 x dārgāk.    

Link to comment
Share on other sites

jebkāda ierīce ar Android būtu pēdējais ko izvēlēties.

Es atkal teiktu, ka Android būtu tieši pirmā izvēle, pēdējā būtu iOS.

Link to comment
Share on other sites

Paņēmu ķīnas planšeti: Cube U30GT Mini Dual Core RK3066 7 inch IPS 16GB. Bija čakars atdzīvināt pēc neveiksmīga firmware update, bet tagad esmu apmierināts ar planšeti un jaunāko android! Sūtīju pa taisno no cube-tablet.com

Link to comment
Share on other sites

pasuutiiju sito http://www.pandawill.com/window-yuandao-n70s-dual-core-tablet-pc-7-inch-rk3066-android-41-1gb-ram-8gb-white-p69691.html , paneemu happy hour ietvaros ar kautkaadu skidku, gala cena, ko samaksaaju bija 90$, taa kaa sie ieteica decembra meenesi neizmantot honkonga passtu (bezmaksas), izlemu panemt singapuuras (3$ un ir tracking iespeeja), sie loti atsauciigi un bija iespeeja sarunaat, ka nenoraada pacinas reaalo cenu, bet gan noraada uz taas 10$

(muitas deel). skatoties tracking pacina tika 18. dec. izsuutiita un 25. dec jau bija Latvijaa, un pasts manaa miestaa piedavaja sanemt 2. janvaarii.

Runaajot par pasu planseti (mana pirmaa android ieriice) es diezgan lielaa sajuusma, nekas nebremzee, visas aplikaacijas, ko meginu iet, touchscreens reagee perfekti, atteel arii labs. vienigo, ko negatiivu vareetu teikt par so verki ir tas ka juutami sasilst (nekas traks) un nelielas aizdomas,ka baterija nav 3700mA kaa noraadiits, jo pie intesiivas darbosanaas siis kautkur pie 3h tur.

Varu tikai ieteikt pandawill, atsauciigi, leeti, drosi (vismaz manaa gadiijuma 5 pacinas ir naakusas un visas ir sasniegusas galameerki).

Link to comment
Share on other sites

Tev izcili izdevīgs darījums sanāca. Pats vienreiz happy hour meginaju bet nesanaca dabut jo kkas kompi notika un nesanaca laika samaksat.

Pec pieredzes tiesi sudigakais ir china post- diezgan lens. Honkkong un Singapuras ir lidzvertigi- viss atnak 2 ned pec izsutisanas.

Link to comment
Share on other sites

rememberme

varbuut varat ieteikt kaadu Ķīnas 7'' android planšeti ar GPS un 3G ? Vajadziiga vairak lietošanai navigacijai (Waze) mašīnā un siikajiem speļukus padzenaat garaakaa ceļaa. Baterija poh, galvenais lai putni iet. Pasuutiit vareetu no Pandawill vai Cube. Vareetu šaadam eksperimantam atveeleet liidz 100ls. Paldies jau iepriekš par linkiem un sakariigiem komentaariem :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Man uz Airol Aurora II, ar CyanogenMod 10.1 firmware un Huawei E173 modemu no LMT, Tele2 internets darbojas (sarežģīts teikums sanāca  :) ). Citus modemus un citu operatoru kartes ne esmu mēģinājis. Tas vai uz planšetes darbosies 3G internets pamatā ir atkarīgs no tā, vai ražotājs ir iekļāvis šo funkciju savā izstrādājumā, un no tā cik konkrētais planšetes modelis ir izplatīts. Ja modelis ir kaut cik pazīstams (nav kaut kāds pilnīgais mēsls ar rezistīvo ekrānu) tad, gan jau, ka šī funkcija ir realizēta jaunākā ražotāja firmware, vai alternatīvo izstrādātāju būvējumos.

Link to comment
Share on other sites

Man uz Airol Aurora II, ar CyanogenMod 10.1 firmware un Huawei E173 modemu no LMT, Tele2 internets darbojas (sarežģīts teikums sanāca   ). Citus modemus un citu operatoru kartes ne esmu mēģinājis. Tas vai uz planšetes darbosies 3G internets pamatā ir atkarīgs no tā, vai ražotājs ir iekļāvis šo funkciju savā izstrādājumā, un no tā cik konkrētais planšetes modelis ir izplatīts. Ja modelis ir kaut cik pazīstams (nav kaut kāds pilnīgais mēsls ar rezistīvo ekrānu) tad, gan jau, ka šī funkcija ir realizēta jaunākā ražotāja firmware, vai alternatīvo izstrādātāju būvējumos.
 

man ir planšete Overmax, raxtīts ka atbalsta external 3G dongle, nopirku Okartes (Huawei E3131) un čuššš'...pat neredz, ka kāda ierīce ir pievienot...ilgi rakņājos internātā, kamēr atradu atbalstītos puļķus- un sarakstā kak raz ir tavs E173...bet leita ir tāda, LMT vairs nepiedavā šos modemu, ir jaunāki (vismaz mājas lapā viņus neredz)...

Link to comment
Share on other sites

pasuutiiju sito http://www.pandawill...ite-p69691.html , paneemu happy hour ietvaros ar kautkaadu skidku, gala cena, ko samaksaaju bija 90$, taa kaa sie ieteica decembra meenesi neizmantot honkonga passtu (bezmaksas), izlemu panemt singapuuras (3$ un ir tracking iespeeja), sie loti atsauciigi un bija iespeeja sarunaat, ka nenoraada pacinas reaalo cenu, bet gan noraada uz taas 10$ (muitas deel). skatoties tracking pacina tika 18. dec. izsuutiita un 25. dec jau bija Latvijaa, un pasts manaa miestaa piedavaja sanemt 2. janvaarii. Runaajot par pasu planseti (mana pirmaa android ieriice) es diezgan lielaa sajuusma, nekas nebremzee, visas aplikaacijas, ko meginu iet, touchscreens reagee perfekti, atteel arii labs. vienigo, ko negatiivu vareetu teikt par so verki ir tas ka juutami sasilst (nekas traks) un nelielas aizdomas,ka baterija nav 3700mA kaa noraadiits, jo pie intesiivas darbosanaas siis kautkur pie 3h tur. Varu tikai ieteikt pandawill, atsauciigi, leeti, drosi (vismaz manaa gadiijuma 5 pacinas ir naakusas un visas ir sasniegusas galameerki).

 

Cik bieži pandawill ir happy hour un vai to iepriekš izziņo vai tā ir laimes spēle, kad gadās ieiet īstajā brīdī? 

Link to comment
Share on other sites

Labs risinājums šādos gadījumos ir 3G rūteris.

1348278208906-P-394940.jpgNupat testēju HAME A5-tas ir vislētākais ar barošanu no 5V USB.Automātiski atpazīst man pieejamos puļķus E173, E1752 un K3765z , izveido savienojumu un padod Internetu pa WiFi vai LAN.Tāpat automātiski atpazīst pa LAN padotu Internetu un padod to pa WiFi. AP režīms gan ir jāpārslēdz manuāli caur WEB  interfeisu.Tas gan ir skaidrā mandarīnu valodā  http://lv.wikipedia.org/wiki/Mandar%C4%ABnu_valoda     :sorry:  , bet uz EN var pāriet , ieejot pēc adreses 192.168,169.1 un ielogojoties ,,hame,, , pēc tam atverot  http://192.168.169.1/goform/setSysLang?en  un parādās EN.

Pieejami arī dārgāki modeļi ar iebūvētu akumulatoru un arī ar DLNA serveri!

Atbalsta veselu virkni 3G puļķu, diemžēl izskatās, ka Huawei E3131 to  vidū nav,

http://www.aliexpress.com/item/Free-Shipping-Hame-MPR-A5-Mini-Wireless-3G-WiFi-150Mbps-Router-Mini-AP-Global-Minimum-3G/690097934.html

tad ir jāmēģina to samainīt...

 

Happy Hour iet nepārtraukti, jāseko līdzi    http://www.pandawill.com/happy-hour/?current=wednesday

Labots - Rudiger
Link to comment
Share on other sites

Ads- ieej pandawila un apskaties- happy hour ir katru dienu, un nedelas sakuma tiek paradits kas bus, pa cik un cikos un cik daudz preces

Link to comment
Share on other sites

nezinu kā planšetes, bet labākais serviss un telefona cenas (+/-) ir www.etotalk.com. Btw, tas ir viens no nedaudzajiem veikalaim (varbūt pat vienīgais), kur telefonos liek savu izstrādāto MOD'u, rūpnieciski root uztaisa un izmet laukā visu to ķīniešu drazu!! Sūtījumi notiek ar DHL un sarunāt, ka tavu preci nosauks par dig.foto rāmīti ar cenu 30$ ir kā 2 pirkstus...pac paņēmu tagad telefonu...esot ceļā, tulīt būšot!

p.s

protams planšetes arī tur ir. Tas pats Ramos ar retinas HD displeju un samsung 4kodolu proci ir pieejams ar brīvu šippingu! http://www.etotalk.com/ramos-w30-16g-101-inch-android-samsung-exynos-quad-core-gsensor-compass-1g-ram_p3497.html

Labots - rolixxx
Link to comment
Share on other sites

tam Ramosam nav Retinas displeja. vispār planšetes pie viņiem padārgas.

Labots - e = d
Link to comment
Share on other sites

Es priekš brāļa pasūtīju Pipo S3. Pipo skaitās viena no kvalitatīvākajām Kīnas kompānijām. Tad jau redzēs.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...