Jump to content

Planšete no Ķīnas


tomy007
 Share

Recommended Posts

Un tu pats praksē kādreiz viņu esi izmantojis?! Esi saskāries ar turp-atpakaļ sūtīšanas čakaru?

 

Tava ķīnas preču propoganda kļūst smieklīga :D Nu nekad ķīniešu izstrādājums nenostāsies blakus brendam!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 530
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gB.

    31

  • e = d

    52

  • xxxxxx

    27

  • RHS

    46

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja pats lietoju, un esmu sutijis tel uz garantiju.

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Neviens te neliek čainīzeru ražojumus blakus brendam, bet ir situācijas, kad to brendu var sarullēt un iebāzt ... portmanē :) Manā gadījumā jau šepat iepriekš pieminētā un manis iegādātā 100 USD ķīniešu planšete iet svilpodama, un neredzu ne mazāko pamatojumu, kāpēc man būtu vajadzējis izgāzt reizes četras, ja ne vairāk, lielāku summu par brendu. OK, GTA3 mani neinteresē ne uz planšetes, ne PC, ne kur citur, man planšete ir ineta rosmei, un tā tiek ar to ideāli galā.

Link to comment
Share on other sites

tātad!!!

saņēmu savu rotaļlietu. pēc pusdienas testēšanas verdikts šāds:

+uzbūves kvalitāte ļoti laba, spraugu nav, malas smuki nostrādātas, materiāls izskatās labs. pēc iepriekšējiem ieteikumiem paņēmu ar baltu korpusu. pleķus neredz.

+ekrāna izšķirtspēja ļoti laba. kvalitatīvas bildes diezgan labā kvalitātē var skatīties. video vēl nav provēts, bet vismaz reklāmas rullīši kas iekšā ir baigi smuki

+pie wifi slēdzas ļoti labi

ir daži nenozīmīgi(manā skatījumā) mīnusi:

- iebuvētā skaļruņa kvalitāte švaka, bet pieslēdzot lielās Philips austiņas bumsī uz nebēdu, pat labāk nekā no portatīvā

- izņemt atmiņas karti ir diezgan apgrūtinoši. lai izņemtu karti nācās izmantot nazi ar diezgan asu galu.

 

+/- baterija vēl nav iztestēta.

 

pārbaude turpinās, ja atklāsies vēl kas tad ielikšu atsauksmi.

Link to comment
Share on other sites

Jā, Onda vx610w bija ari problemas ar karti. Vajag izmantot kautko smailu lai varetu vinu ievietot un iznemt.

 

Vispār muita bija? Un ladetajs no parastas ligzdas ar bija ne?

Link to comment
Share on other sites

muita bija( nepilni 5 lvl+1 lvl pasta nodeva par nodevas iekasēšanu :sarkasms: )

lādētājs nebija. jāprovē būs lādēt caur usb.

starp citu viņš caur usb prasa 5v un 500ma, bet mna ir lādētājs 5v un 1a. to drīkst izmantot? itkā jau V sakrīt, bet A cik vajadzēs tik paņems. pareizi saportu?

pie mīnusiem var pieskaitīt ka nav Latviešu valoda, bet man problēmas nesagādā.

Link to comment
Share on other sites

Var ladet ar vienu amperu droši- tā es ladeju jebko.

Link to comment
Share on other sites

varu turpinát dalíties savā pieredzē ar savu Ķīnas brīnumu. kamera sūdīga, bet kā jau teicu skype diez vai nāksies izmantot un fočēt ar planšeti netaisos. neesmu diez ko sajusmā par baterijas darbības laiku. kādas 4 h tikai. bet tas ir galvenokārt izmantojot wifi.

visā visumā esmu diezgan apmierināts.

viens vispārīgs ieteikums planšetes pircējiem. ja ir iespēja labāk piemetiet naudu un ņemiet ar 3G atbalstu, jo dators(vienalga PC, Laptops vai planšete) bez interneta ir diezgan garlaicīga padarīšana. pašam tagad nāksies kabināt klāt modēmu, lai braucot busā varētu sēdēt netā.

Link to comment
Share on other sites

Kapec modemu? Visertak ir pieslegt viedtalruni caur wifi hotspot.

Link to comment
Share on other sites

ērtāk tas būtu, ja internetu izmantotu tā paša pakalpojuma sniedzēju kuru izmantoju zvanīšanai. vēl neesmu izlēis, bet doršvien šie sniedzēji man atšķirsies.

 

Viss jau būtu labi, bet tagad nevaru savienot modēmu ar planšeti. Nopirku Okartes modemu un vadu. visu saspraužu, modēma lampiņa mirgo, bet planšete neko nedara. kādi varianti, lai planšete saprot, ka internets ir pieslēgts caur modēmu?

Link to comment
Share on other sites

ērtāk tas būtu, ja internetu izmantotu tā paša pakalpojuma sniedzēju kuru izmantoju zvanīšanai. vēl neesmu izlēis, bet doršvien šie sniedzēji man atšķirsies.

Nečakarējies. LMT zona ir visur. Tātad ar Brīvību + IT5 vari lietot visu visur.

Link to comment
Share on other sites

Pašam tomēr neizdevās saslēgt. Aiznesot uz datoru remontu man pateica, ka Android ar usb modemu nevar saslēgt. varbūt tomēr kāds var pastāstīt kā to var izdarīt?

Link to comment
Share on other sites

Labaisjanka

Atbildē Nr. 243 es jau teicu, ka šādas ierīces jāpērk ar jau iebūvētam 3G un GPS funkcijām. Tad nebūs nekādu kreņķu.

Link to comment
Share on other sites

Aparāts interesants, bet padārgs gan. Man labāk gribētos izmantot kaut ko caur usb pieslēdzamu, jo planšete jālādē un vēl šitas ar jālādē... Pameklējos pa internetu, ka kaut kādus driverus var atrast usb modēmiem, bet kaut kā neatradu konkrētajiem modeļiem.

Link to comment
Share on other sites

Tad pardo savu elfu un panem kadu citu planseti ar 3g.

Link to comment
Share on other sites

Dikti dziļi nepētīju, bet vai ķīniešu piedāvājumā ir 10" planšetes ar 3G un ne-mizerablu izšķirtspēju? Divos šajā topikā pieminētajos saitos (pandawill un androidinabox) neatradu- bija tikai ar WCMDA.

Link to comment
Share on other sites

WCDMA ir tas pats 3G. Bet nu faktiski ir laikam kāds 1-2 modeļi 10 collu planšetēm tādi.

Link to comment
Share on other sites

Mhm, sajaucu WCDMA ar CDMA.

Nedaudz pamaklējot daudz maz sakarīga šķiet ir SaneiN10/Ampe A10. Tikai visās atsauksmēs, ko lasu figurē frāzes: "lēns pārlūks/ātri apēd bateriju".

 

Vai tad viņiem virsū nav tas pats pārlūks uz webkita bāzetais, kas Android telefonos? Uz sava HTC Desire es par pārlūka ātrumu īpaši nesūdzos (ja izmantoju wifi). Procis tām tabletēm teorijā ir ātrāks, RAM'a vairāk. Kāpēc tad pārlūki uz viņām bremzē? Bremzēšana gan ir subjektīvs novērojums- salīdzinot ar normālu portatīvo/desktopu- protams liksies lēnāk.

Labots - fest
Link to comment
Share on other sites

Pipo m2 ir 3 g, laba baterija un ekrans, 4.1 Andris un maksa 260 no pandawill. Gan jau kautkur ar kuponu letak var dabut.

Link to comment
Share on other sites

Manā izpratnē 1024x768px izšķirtspēja 10" planšetei skaitās mizerabla. Priekš 7" planšetes vēl varētu būt ok.

Link to comment
Share on other sites

Var jau dabut 9.7 kiniesus ar jauna ipada retina displeju un 10000mah bacu pa 250, bet nav 3g:(

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Kaža no Tukuma

ja tas ķīniešu brīnums aizies (retina displejs it kā nākot no tās pašas rūpnīcas, kas ražo priekš apple) tas būs interesanti. Patreiz viņš (planšetnieks ar retina) ir vairāk teorētiski (kavējās, laikam rūpnīcas ir pārslogotas ar apple pasūtījumiem), bet vismaz trīs (ražotāji/tirgotāji) teorētiski piedāvā. Pēc Jaunā gada redzēs, kas tas par zvēru. Ceru, ka būs veiksmīgs modelis un ja kas neies, tad ātri tiks izlabots (man pašam aizvien mazāk kompleksu pret Ķīnas firmu ražojumiem... nu nelielas bažas gan ir joprojām)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nesen dabūju savu planšeti kuru no Chinabuye.com , 7 collu displejs, android 4.0, 1,2ghz Allwiner A10 procis, 512 ram un tas viss maksāja 59.99$ ieskaitot šipingu. Pirmie iespaidi labi, androids griežas smuki, vienīgi korpusa kvalitāti gribējās labāku. Interneta pārlūkprogramma strādā ciešami, smagākās lapās ir neliela aizture scrolojot. Video arī griežas labi, cik nu 720p notestēju. Ekrāns 800*480, tomēr prasās labāku izšķirtspēju. Performance diezgan laba, var pat GTA3 bez skaņas paspēlēt(ar skaņu diezgan liels lags) Dead Trigger arī ar diezgan maziem fps var spēlēt. Baterija gan ir diezgan sāpīga tēma, kapājot spēles ļoti ātri nosēžas, video ar mazu ekrāna apgaismojumu pat varētu pāris stundas izvilkt. Tas tā lielos vilcienos, par 33.74Ls labāku spēļmantiiņu grūti nopirkt. Ar kuponu MIXX2 vēl 2% lētāk. :yahoo:

post-66588-0-30515600-1353352417_thumb.jpg

Labots - mix
Link to comment
Share on other sites

Priekš neta uzinstalē opera mini vai dolphin mini. Tad gan jau nekersies arī ar lielākām lapām.

Vai tad gadījumā tev nav A13 alvineris nevis A10(tie tik letiem tab'iem nav)? Tai pašā lapā bija tads ar pa $56:)

Pašam reiz bija Onda vx610w ar A10. Baterija tam gan bija laba-3800mah, video vilka pāri 10h. Spēlējot ar ilgi. Ātrums ar bija labs, vienīgi pēc pusgada kautkas saķērās, bet problēmu atrisināju(rezistīvais ekrāns saslima). Bet sapratu ka planseti ka tadu nevajag, ja ir android telefons un pardevu nost.

Link to comment
Share on other sites

Jā A13 Allwinners, sajaucu. Šis ir tas pats kas bija pa 56$ agrāk, pirms kāda mēneša vai vairāk pacēla cenu.

Link to comment
Share on other sites

He, tagad 2 nedēļas varu dabūt planšetes un citas lietas no china pa lēto. Piem window n90s kas pandawila maksa 165, no mistertao varu pa 125 pasutit:)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ir jau pirkts apm 10 reizes- nekadu problemu.

Link to comment
Share on other sites

Tā pat vien

Vakar iekš Prisma gastronoma pa 39 vietējām naudiņām iepirku bērnam šitādu brīnumu http://www.overmax.pl/en/products,p8/tablets,c14/ov-tb-08-ii,c92/

WiFi ķer labi, spēlītes kustās bez redzamām bremzēm, ar omīti caur Skype arī var papļāpāt. Bērns stāvā sajūsmā :yahoo: .

Nav GPS un it kā tiek atbalstīts ārējais 3G modēms (uzstādījumos pat pieejams saraksts ar modeļiem). Akumulators ar ietilpību neizceļas. Lielākais "+" ir divu gadu garantija :punk: .

Kā var noskaidrot, kāds defaultais web pārlūks tiek lietots (Androids ir ICS)?

Link to comment
Share on other sites

Vakar iekš Prisma gastronoma pa 39 vietējām naudiņām iepirku bērnam šitādu brīnumu http://www.overmax.p...v-tb-08-ii,c92/

WiFi ķer labi, spēlītes kustās bez redzamām bremzēm, ar omīti caur Skype arī var papļāpāt. Bērns stāvā sajūsmā :yahoo: .

Nav GPS un it kā tiek atbalstīts ārējais 3G modēms (uzstādījumos pat pieejams saraksts ar modeļiem). Akumulators ar ietilpību neizceļas. Lielākais "+" ir divu gadu garantija :punk: .

 

Kā var noskaidrot, kāds defaultais web pārlūks tiek lietots (Androids ir ICS)?

 

Kur tas ir ? Es ari sev tadu gribu :D

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...