Jump to content

Wndows XP rāda melnu ekrāku


Xline
 Share

Recommended Posts

Sveicināti!

Lieta tāda, kad mana māsa atvienoja no pc monitora vadu, lai vavērtu pieslēgt savu laptopu pie tv. Nu es iespraužu atpakaļ monitorā un man mirgo monitora gaismas indikācīja. Nekas nenotek restartēju itkā ielādē Windowsu, bet pēc tam kad jalogojas iekšā rādā melns ekrāns un mirgo indkācija monitora. Bet ielogoties varu, jo uzspiežu uz usera un dzirdu ka tumbās ielāde windowsu un skype arī rāda onlne.Kas varētu būt noticis

Link to comment
Share on other sites

Drošajā režīmā (safe mode) nomaini frekvenci un izšķirtspēju tādu, kādu tavs monitors atbalsta.

Labots - lexxx
Link to comment
Share on other sites

SAFE MODē device menedžerī noinstalē videokarti un pārstartē datoru, tad 100% uzstartēsies normāli. Un tad uzliec draiveri.

Link to comment
Share on other sites

SAFE MODē device menedžerī noinstalē videokarti un pārstartē datoru, tad 100% uzstartēsies normāli. Un tad uzliec draiveri.

Ok bet vēl ir lieta tāda, kad man klavatura usb un viņa nestrādā kad ieslēdzu pc tka tad kad ielādē windows. Kā ar to s varētu tikt galā

Link to comment
Share on other sites

BIOSā jāaktivizē/jāieslēdz fīča usb legacy support.

Kā tikt biosā to aktivēt ar usb klavu? :sarkasms: :sarkasms: :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

SAFE MODē device menedžerī noinstalē videokarti un pārstartē datoru, tad 100% uzstartēsies normāli. Un tad uzliec draiveri.

Paldies viss aizgāja dabūju old school klavišu no kaimiņa. PALDIES, Visiem

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
mmiinnuuss

mans gadījums ir līdzīgs, bet man melnā ekrāna problēma parādās vienmēr, kad lieku virsū draiverus. Dažādus esmu izmēģinājis, bet bez panākumiem. Vai var būt tā, ka kaut kāds kreisais barošanas bloks 350w ir vainīgs, kaut gan iepriekš viss gāja?

Link to comment
Share on other sites

precīzāk,.... gaišreģi atvaļinājumā

a varbūt tomēr driveri :sorry:

Link to comment
Share on other sites

pamaini barokli, varētu būt, ka normālie driveri liek VGA strādāt uz pilnu klapi...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...