Jump to content

Pēc videokartes draiveru uzinstelēšanas parādās melns ekrāns


mmiinnuuss
 Share

Recommended Posts

Rakstu sakarā ar sekojošu problēmu. Ikreiz, kad cenšos uzinstalēt videokartes radeon hd 2600 xt draiverus displejs pārstāj darboties un parādās melns ekrāns. Restartējot datoru, brīdī, kad jāparādās welcome skrīnam atkal melns ekrāns un viss. Noņemot draiverus viss strādā.

 

M/B: Asus m2n sli Deluxe

CPU: AMD Athlon 64 x2 5000+

GPU: Club 3D Radeon HD 2600 xt

PSU: ATX -350w P4

RAM: 2 x 1 GB DDR2-800 DDR2 SDRAM

 

 

PSU 350w iespējams arī nav daudz, bet šis dators tādā komplektācijā agrāk darbojās!

 

Varbūt kādam ir kādi ieteikumi vai pieredze šajā lietā?

Labots - mmiinnuuss
Link to comment
Share on other sites

Nu un kas notiek Safe Modē ? Gan jau resolution un/vai refresh rate neatbilst monitora spējām - uzliec pareizos.

Link to comment
Share on other sites

mmiinnuuss

nu safe mode nekas nav izmainījies. Bet tikko instalēju jaunākos draiverus un instalācijas brīdī kad tika līdz display draiverim vienkārši palika melns ekrāns un viņi nemaz pilnībā neuzinstalējās. Dīvaini ir tas, ka bez draiveriem tik tiešām nav nekādu problēmu. bet vienus citus draiverus, kas vecāki ir es instalēju un beigās ir report un tur ar rāda ka display draiveri nav uzinstalējušies.

Labots - mmiinnuuss
Link to comment
Share on other sites

mmiinnuuss

Draiverus visvisādus esmu izmēģinājis... Vai varbūt problēmas ar videokarti, ja bez draiveriem tā strādā bez nekādām problēmām? vai tomēr kaut kas ar barošanas bloku nav kārtībā?

Link to comment
Share on other sites

mmiinnuuss

windows xp professional sp3 esmu jau itkā no mājaslapas mēģinājis uzlikt jaunākos un vecākos arī... no omegadrivers laikam tā sauca arī kačāju liku virsū rezultāts viens un tas pats...

Link to comment
Share on other sites

video katrei ir papildus barosana ?

vienkārši kad nav uzinsteleti draiveri karte darbojas " nepilna " rezima un kad tu uzliec draiveri tas sak rukat uz visiem 100% !

Varetu but ka video kartei nepietiek jaudas vai tiesam refresh vai izkitspeja neatbilst monitoram ! Pirms uzliec dreiver, uzliec savadagus settingus, moshk palidz!

AA un vai monitors aiziet sleep mode vai vienkārši paliek melns ? ( KA melna bilde)

Link to comment
Share on other sites

mmiinnuuss

videokartei nav papildus barošana. Lūk par to es arī domāju, ka tas varētu būt viens no variantiem, bet cik liela ir tā varbūtība? jo tad man jāmaina barošanas bloks nav ar ko notestēt.

pārsvarā ir vienkārši melns un indikators mirgo kā tad kad ir izslēgts, bet tad kad uzkāršanās notiek instalējot tad gan neiemieg tad ekrāns tā kā ieslēgts...

Link to comment
Share on other sites

1. Slinkums meklēt, bet vai tai kartei ir paredzēta papildu barošana ? Ja ir, bet neesi pieslēdzis - ko tad brīnies?

2. Ja nav - ļoti iespējams kartes defekts, jo bez draiveriem darbojas tikai pamatfunkcijas,

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Videokartei iespējams kirdik. Pārbaudi kondensatorus!

Link to comment
Share on other sites

Un kas tā par mūžīgo maniakālo vēlēšanos instalēt visu to jaunāko! Vecam krepam jaunākie draiveri nav vajadzīgi. Ir vajadzīgi draiver, kas iet korekti. Pirms tam darbojās? Nu un kāda he... Tev vajadzēja aiztikt? Liec atpakaļ vecos draiverus. Papildus barošana nav paredzēta.

Link to comment
Share on other sites

mmiinnuuss
:D:D Ja man būtu iespēja uzlikt vecos draiverus, es būtu pārlaimīgs.. bet tur jau tā lieta, ka neiet nekādi draiveri... Mūžīgā problēma ir viselementārākā datora pārinstelēšana pēc tam, kad cieto disku nomainīju. Liku virsū windows 7, bet tas savu dienas gaismu tā arī neieraudzīja, jo kā es pēc tam izsecināju, windows 7 draiverus jau pats instalācijas procesā piemeklē un man viss nokārās. liku virsū xp tas aizgāja, bet ir šī te problēma.
Link to comment
Share on other sites

mmiinnuuss

tur atradu divas iespējas, kas pirms tam jau bija padomā. tas ir:

1) bios chipseta draiveru atjaunināšana

2) barošanas bloks

 

ar barošanas bloku vairāk vai mazāk viss ir skaidrs. Kā atjaunot biosu? man piedāvā kačāt .bin failu. kā viņu palaist?

 

obligāti kaut kādā disketē jārakstā or smth?

Labots - mmiinnuuss
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...