Jump to content

Luudzu paliidziet izveeleeties moni.


Musimusi
 Share

Recommended Posts

Varianti

1. NEC 19" CRT MULTISYNC FE991SB http://www.metaleks.lv/cenas/6/3928.php

2.Samsung SyncMaster 957MB

http://www.samsung.ru/products/computers/d...ncmaster-957mb/

3.LG Electronics FLATRON F920P

http://www.metaleks.lv/cenas/6/4340.php

Cenu diferenci nennemu veeraa.Nepieciessams labs 19" monis.

Jociigi ,bet peec specifikaacijaam labaakais (manaa sapraassanaa)ir arii leetaakais Samsung,lai gan ja skatamies brendus tad it kaa Nec.

Buussu pateiciigs par paliidzeessanu

PS.Veel ir variants lietotie DELL,bet nu hvz cik taadi ilgi veel dziivo.Laikamassiina it kaa dod 6 meenessu garantu,bet nu jautaajums vai miglossanaas vinnu skatiijumaa buus tas defekts ko mainiit?

PPS.LCD neapspriediisim jo jaastraadaa ar fotkaam.

PPPS.Nu piedossan ka atklaaju jaunu tematu,pa ssejieni jau kaartiigi izlozznnaaju,bet par cik jautaajumi tiessi tad un atbildi vajag sameeraa aatri atllaavos.

Link to comment
Share on other sites

Iesaku samsungu vai LG no tiem,jo tam NEC frekvence bija 85 uz 1024x768... izskirtspeeju...kaut gan neticu,ka vins nevelk vairaak...

Link to comment
Share on other sites

ar LG pieredze - strādā labi. gadu vai divus. pēc garantijas beigām var pirkt jaunu moni :D

piemet labāk klāt kādu latiņu un nopērc sony trinitron, vai vismaz kādu ar šādu kineskopu ;)

Link to comment
Share on other sites

ar LG pieredze - strādā labi. gadu vai divus. pēc garantijas beigām var pirkt jaunu moni :D

piemet labāk klāt kādu latiņu un nopērc sony trinitron' date=' vai vismaz kādu ar šādu kineskopu ;)[/quote']

Ar lielaako prieku,bet kur dabuut :oops: .Sony vairs trubas nerazzo un lidz ar to Q.Varbuut no vinniem licenzi kaads ir nopircis un pletee vallaa tos trinitronus bet man nav nojausmas kas.Un kas ir ar tiem samsungiem?It kaa atsauksmes labas bet cena taa kaa uz leeto galu,specenes labas.

Link to comment
Share on other sites

Ar lielaako prieku' date='bet kur dabuut[/color'] :oops: .Sony vairs trubas nerazzo un lidz ar to Q.Varbuut no vinniem licenzi kaads ir nopircis un pletee vallaa tos trinitronus

bet man nav nojausmas kas.Un kas ir ar tiem samsungiem?It kaa atsauksmes labas bet cena taa kaa uz leeto galu,specenes labas.

 

nu nez nez. jāmeklē ir. tas tiesa.

bet nu samsung man asociējas ar ELKOR un sūdīgiem telefoniem, tāpēc izvairos pirkt jebko no tās firmas :D bet nu domāju, ka ja labi pameklē tad varētu atrast kādu SONY monitoru iekš lvzonas

Link to comment
Share on other sites

NU Sony jau kaadu laiku kaa paargaajis uz LCD un nekaa pa netu neesmu atradis.OK paldies par ieteikumiem,lai gan pie skaidriibas netiku.

Link to comment
Share on other sites

Guest dubiic

man ir 920p, bet probleemas ar geometriju. neiesaku. A kas tev ir pret samsung 959NF. man vienam chomam ir un viss kaartiibaa.

Link to comment
Share on other sites

Ja ņemsies ar bildēm un tev ir svarīgas krāsas u.c. lietas, kas Vidējai Biroja Ilzītei ir pie kājas, tad varianti ir trīs - izvēle starp NEC, NEC un NEC. Skaties pats! :)

Link to comment
Share on other sites

Varbuut ka nolaidu lazzu,bet pasuutiju Samsung SyncMaster 959NF kas ir ar Tossibas trubu(nu it kaa ) bet peec tiem parametriem liekaas ka GOOD.Vinni teica ka ssis ir prof vajadziibaam un tas ka vinnam reguleejas viss ir fakts(pat kraasu temperat).

Link to comment
Share on other sites

Un veel jautaajums par to kraasu kalibreessanu.Vai to var veikt pats,vai jaadod tam kam ir aparatuura,jeb garantijas apkopee lai nepastāstis garantiju?

Link to comment
Share on other sites

Nunez, viena lieta ir tas, ka viss ir reguleejams, bet pilniigi cita ir tas, ko reaali var sareguleet. Kaada jeega no miljons reguleejamiem parametriem, ja rezultaats vienalga ir shkjiiba bilde. Neesmu augstaas domaas par samsunga razhojumiem - imho "dosjas" politika elektronikaa neder.

Link to comment
Share on other sites

nez, labaak njem lietotu.

Bij IBM ar sony kineskopu, praktiski jauni pa 100Ls 19''

Pac nopirku Hitachi 19'' pa 30Ls, nav plakanais, bet bilde labaaka par jaunu LG F920...

Link to comment
Share on other sites

Guest krekls

Man arii sava laikaa bija domas starp Samsung 959NF un LG 920P. Panjeemu LG, paarliecinaaja mani paardeveeja, jo Samsungs miil beigties arii garantijas laikaa. Tehniski liidzveertiigi + LG dizains arii nospeeleeja lomu.

Lietoju 1280x1024@100Hz

Kropljojumi: 2-3mm ekraanu stuuros ir nolociiti

Shie ir leetaakie plakanie monitori, taapeec piesieties pie visiem siikumiem :roll:

Link to comment
Share on other sites

Slinkums mekleet internetaa, taapeec varbuut kaads ipashi zinosh spechuks vareetu iemest sheit informaaciju -

1. Liidz kuram gadam SONY tad razhoja tas Trinitron trubas ?

2. Kuras firmas veel lika ieskhaa savos monitoros SONY razhotaas trubas ?

Link to comment
Share on other sites

Slinkums mekleet internetaa, taapeec varbuut kaads ipashi zinosh spechuks vareetu iemest sheit informaaciju -  

1. Liidz kuram gadam SONY tad razhoja tas Trinitron trubas ?

2. Kuras firmas veel lika ieskhaa savos monitoros SONY razhotaas trubas ?

Par gadiem nezinu bet Sony trubas naaca iekssaa NEC,DELL

Tagad Trinitron ir Samsung(gan ne Sony bet Toshiba)NF serijai(natural flat).Nec arii staav Trinitron,bet savs vai Toshiba nezinu.

Link to comment
Share on other sites

Kaads nevar pateikt kaa saucaas proga lai normaali noreguleetu moni,liekaas kas saistiits ar Norton?

Please :D

PS.Progu kas uzliek reguleessanas sietu.

Link to comment
Share on other sites

Guest Juno

*NENEM* LG! LG ir visbriesmiigaakie monji... Rudenii nopirku vienu, un tas peec ~2 stundaam atnirdzaas... Un Elkor servisaa, uz kurieni jamo aizstiepu, staaveeja kaudzee kaadas 20 taadu pasu un liidziigu LG monju kastes. Man iedeva jaunu vietaa... (man F700P, t.i. 17" gan). Un probleemas ar geometriju tiesaam ir -- malas taisnas dabuut *NAV* iespeejams. Un viens stuuris ir miglainaaks par paareejiem (monim i 1/2 gada veel iisti nav).

No nosauktajaam firmaam vislabaakais man skiet NEC. Viens taads vairaak nekaa 5 gaduz vecss 17"mitnieks ar man ir, pabija vienu reizi servisaa, bet vareeja salabot un joprojaam straadaa augspaleekdamies:)

Samsungs -- iisti nav sai firmai uzticiibas, no vinu puses redzeets padaudz nekvalitatiivu&aatri nopliistosu mantu, bet, kas zina, varbuut Tev paveiksies.

Link to comment
Share on other sites

Guest Juno

*EDIT*: grr kaukas iebremzeeja un iepriekseejo postu iemetu veelreiz...

 

Tomeer: par Hi-end samsungiem ir arii loti labas atsauksmes

Link to comment
Share on other sites

Guest noname

viewsonic'am p sērijai arī bija trinitron trubas, kā tagad nezinu, bet kad 2 gadus atpakaļ ieviesu P95f+ biju patīkami pārsteigts par to, jo specifikācijā nekas tāds netika pieminēts, un regulēt šamajam arī var visas ģeometrijas, konverģenci un precizitāti katrā stūrī, pat krāsu temperatūru vari iestādīt savējo

Link to comment
Share on other sites

Nu peec visa sareguleessanas un testa varu teikt tikai to ka moni var sareguleet perfekti-liidz mm dallaam taisni un visas piedaavaataas funkcijas straadaa paarsteidzossi efektiigi(vieniigi ar vienu aizmukusso stuuri naacaas pajakareeties,jo nepierastaa veidaa too vajadzeeja izliidzinaat-ar Samsung neesmu sastapies).Te vajag jau palasiit graamatu par visiem piedaavaatajaam reguleessanas iespeejaam.Tas nav nekaads slavinaajums,bet fakts-par paareejo varees runaat peec kaada laika palietossanas.Patreiz esmu lloti apmierinaats.

:D

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...