Jump to content

Dreambox 500s konfigurācija


*M3
 Share

Recommended Posts

Es neesmu speciālists šajās lietās, tāpēc neko sīkāk nemāku paskaidrot. Meistars atbrauca, uzstādīja un viss gāja, bet pēkšņi Latvijas kanāli šādi sāk niķoties. Jā - pārslēdzot uz krievu kanāliem un atpakaļ, rāda, ka nav pakalpojuma un procenti ir kļuvuši mazāki. 

Link to comment
Share on other sites

Vēl raksta - pakalpojums nav atrasts un EPG nav pieejams. Bet tajā pašā laikā citus kanālus, piemēram LTV7 vai Viasat Sport Baltic rāda... Aparāts Dreambox 500s, bet cik jauns nezinu - uzstādīja pagājšgad (izsaktījās jauns).

Link to comment
Share on other sites

Paldies, Gunti! Man tur nez kāpēc bija 11965... Nomainīju un pagaidām iet :) Bet, vai tad viņi paši par sevi var mainīties?

Link to comment
Share on other sites

jā tadi joki notiek.reti. tikai tv3 frekvence.

Labots - guntis5
Link to comment
Share on other sites

Cienījamais Rudiger! Vai varētu būt, ka 32.postā norādītais fails tomēr nav ar mgcamd un alternatīvo serveru sarakstu? Pēc sākuma bildes spriežot tas gan izskatās pēc Italo ražojuma, taču arī skins šim ir savādāks? Agrākos laikos pats esmu Italo modifikāciju izmantojis un tajā tiešām bija gan mgcamd, gan serveru saraksts. Vai varētu būt, ka šī ir nepilna versija? Un kur varētu atrast pilno variantu?

Link to comment
Share on other sites

Tas pats vien būs, citu neesmu manījis.Beidzamo reizi likts gan apmēram pirms 1,5 gadiem !Pēc tam tik daži aktuālie faili pamainīti.Par skinu nezinu, bet mgcamd un alternatīvie serveri tur bija.Cik pašlaik vēl darbojas, gan nezinu...

Link to comment
Share on other sites

Kāds varbūt var padalīties ar kādu foršu skinu priekš Dreambox 500s Gemini 4.6?

Link to comment
Share on other sites

Pēc vairākkārtējas izmēģināšanas varu apgalvot, 32.postā esošajam imidžam nav mgcamd un alternatīvo serveru saraksta. Pēc ilgiem meklējumiem man izdevās atrast īsto imidžu: http://failiem.lv/u/nmwqdcm kurš būs pieejams 2 mēnešus.  

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...