Jump to content

Kādu datoru iegādāties?


donis7
 Share

Recommended Posts

Uz viena gribu glabāt bildes, dokumentus, otrs - operētājsistēmai. ierosini ņemt abus vienāda izmēra? Vai tas vienalga?

Link to comment
Share on other sites

Man nav ko teikt, jo taalaak dziivojam jo izteiktaak pokemona sindroms ir paarnjeemis jauno paaudzi. Man zheel jaunatne grimst debiilismaa...

Labots - Nettwerk
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Kāpēc? Varbūt argumentē, ja jau brauc virsū? Man vairākas reizes gadījies, ka nobrūk cietais, līdz ar to visa info vējā!

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Parasti ārējais cietnis ir ietilpīgāks nekā iekšējais.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Parasti ārējais cietnis ir ietilpīgāks nekā iekšējais.

 

Atvainojos par citēšanu, bet šis nav jautājums no sērijas par 1kg ar spalvām un 1kg ar kartupeļiem? :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Ne gluži, te runa par 1TB kartupeļiem, kurus sapūšanas gadījumā nāksies iebērt 0,5TB kartupeļu kurvī :)

Labots - Mežavecis
Link to comment
Share on other sites

Kāpēc? Varbūt argumentē, ja jau brauc virsū? Man vairākas reizes gadījies, ka nobrūk cietais, līdz ar to visa info vējā!

Nav noziime aareejais vai ieksheejais disks, ja nobruks tad nobruks un no taa tu nekad neesi pasargaats. Tad tev vajag divus HDD kur glabaat identisku info. Gadiijumaa ja nobruuk viens no backup diskiem. :D

Labots - Nettwerk
Link to comment
Share on other sites

Es arī joprojām atbalstu sistēmu, kur OS un softi dzīvo uz vienas partīcijas/diska, dati - uz otra. Un OS ar softiem šodien vajag ~80GB vietas. Vairāk nav jēgas, mazāk var būt par šauru.

 

Jā, OS nenākas pārinstalēt bieži, reizi pāris gados labākajā gadījumā, bet, kad to dara, tad ir ārkārtīgs atvieglojums, ka nevajag meklēt draugu, no kura aizņemties ārējo HDD, uz kura backupot datus, un tad vēl kasīt kopā pa visiem izmētātajiem folderiem visu, kas potenciāli varētu būt interesants....

 

Nu, bet tas jau beigu beigās ir gaumes jautājums, tā kā ja kādam patīk visu likt vienā kulē - nemēģināšu pārliecināt par pretējo. :)

 

Enīvei, variants 1HDD kompī + daudzi USB HDD ārpusē man arī šķiet pievilcīgs. HDD vieta mēdz izbeigties. Un tas ir vienalga, vai tas ir 1TB vai 1000TB - vēsture ir pierādījusi, ka gada līdz divu laikā var pielikt pilnu jebkura izmēra HDD. Un tad būs ērti, ja HDD varēs mainīt neskrūvējot vaļā kasti. Starp citu - iesaku arī apsvērt nevis USB, bet eSata savienojumu ārējam HDD. Tas ir ātrāks un efektīvāk izmanto datora ierobežotos resursus.

Link to comment
Share on other sites

Es skatījos USB 3.0 ārējam, vai caur eSATA datu pārsūtīšanas ātrums būs lielāks? Uz 500GB biju domājusi likt OS, 1TB - failiem.

Link to comment
Share on other sites

Hmm... taisnība, runāju nepārbaudot faktus. Izskatās, ka USB 3.0 tiešām varētu būt ja ne ātrāks, tad vismaz tuvu ekvivalents. USB 2.0, protams, atpaliek pamatīgi.

Link to comment
Share on other sites

Tāpēc arī gribēju mātesplati ar USB 3.0, jo domāju, ka drīz jau tas tiks plaši izmantots. Ņemt bez tā šobrīd laikam būtu garām!

 

Kopā sanāk šāda komplektācija: http://www.1a.lv/sho...jOaV5SnfQ%3D%3D - un 1a tomēr piedāvā viszemāko cenu + BEZMAKSAS salikšanu!

 

Visu saņēmu, taču barošanas bloku man ieteica nomainīt uz jaudīgāku - 600W http://www.Komplektāciju detaļu uzskaitījumam ar vai bez cenām jābūt pašā tēmā - aizliegtas saites uz internetveikalu groziem?content=HczBDcBADALBlgL2GVD67yu%2B%2FEaLREHU4MVbcKBf9KGy6kQBV6cK9KwGPF13HY5iX9lg6yoV9bPaV4y3fQ%3D%3D

Saņēmu jau visu saliktu aiznākamajā dienā! Iet ļoti, ļoti klusi un ātri :)

 

Paldies visiem par ieteikumiem!

Labots - donis7
Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

Uz viena gribu glabāt bildes, dokumentus, otrs - operētājsistēmai. ierosini ņemt abus vienāda izmēra? Vai tas vienalga?

Tik garas diskusijas un tā arī neviens no gudrajiem ekspertiem neapgaismoja, ka ir arī tāda lieta kā partīcijas? :D

 

 

Foruma "ekspertu" argumentācijas rezultāts:

 

Tipiski geimeriem - cilvēks atnāk ar konkrētu jebkādu SAVU mērķi un budžetu, bet aiziet ar geimu datoru par divreiz lielāku summu. Nopirktais dators, protams, strādā labi un cilvēks domā, ka bija vērts izmest to naudu, nemaz nenojaušot, ka dators par divreiz mazāku naudu viņa mērķiem strādātu tik pat labi un pat pēc 2-3 gadiem nešķitīs vakarējais.

Ko te vairs piebilst... ;)

Link to comment
Share on other sites

Apsveicam! Pēc ilgām mocībām, meklējumiem un šaubām ir vēl viens laimīgais lietotājs. :yahoo: Tikai sākotnājais budžets, kā jau tika prognozēts, tāpat kā mūsu valstij, stipri pārsniegts ))) Tas ir sīkums, galvenais lai ir pašam gandarījums.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...