Jump to content

Cik droši pirkt lietotu CD atskaņotāju?


nezinīc
 Share

Recommended Posts

Par toyotām nepiekritīšu, celica, supra, prius- unikālas un arī vizuāli&tehniski labas mašīnas. :)

 

Un tā tīri dizainiski visvairāk patīk McIntosh aparāti, tikai dārgi pēc vella.

Labots - nezinīc
Link to comment
Share on other sites

PRIUS? labi labi, es klusēju... celicā un suprā nekā unikāla nav, gribi unikālu, meklē BMW M1, Opel GT, SAAB Sonett :) Vienīgā tojota, kas kaut kur der, ir Hilux :)

Link to comment
Share on other sites

Nesaprotu, kas jums NAD dizainā nepatīk. Jā, askētisks, jā velk uz militāro, bet nesmuks, hmm... man kā NAD resīvera īpašniekam liekas OK. Un galvenais - skan pat ļoti OK.

Link to comment
Share on other sites

nu redz , katram sava gaume :D NAD - tāds bērnišķīgs ala renault megan vai nisann micra dīvainais salons/eksterjers...nu man nepatīk. Ok resis vēl ciešams - bet pastūži - nepatīk...ar tiem ovālajiem logiem...un mazajām podziņām un plastmasas grozekli.

Kādam patīk bultas uz front paneļa, kādam lēkājoši ledi - katram savs. man patīk tikai of poga + indikatora lampa un 5mm alumīnijs :D

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

Long John

PRIUS? labi labi, es klusēju... celicā un suprā nekā unikāla nav, gribi unikālu, meklē BMW M1, Opel GT, SAAB Sonett :) Vienīgā tojota, kas kaut kur der, ir Hilux :)

 

Visi autiņi ir s...īgi, tādēļ Tornis lieto Supper Reno... :pleasantry:

Link to comment
Share on other sites

Nu, to reno es lietoju ( jo iedeva), bet vispār mana marka bija SAAB, un vēl man ir viens baigi neekoloģiskais braucamrīks :) tiesa, ceļu nodokli maksājot, uznāca grūtsirdība :D

Link to comment
Share on other sites

nu visi tie kloķīši , slēdzīši mēdz atteikt - nav jau militārā tehnika :D Mazāk kustīgu detaļu - mazāka iespēja kam noklāties...

Link to comment
Share on other sites

Nu katram savs, tāpēc jau esam dažādi. :)

 

Par vinilgaldiem arī- ja man piedāvātu Kādu no rega planar galdiem vai technics sl-1200mk2 nedomājot ņemtu technics. Nu neglīti tie mūsdienu galdiņi. Minimālismā līdz vēmienam- galds, disks, strēle unon/off poga. Technics'am vismaz ir uz ko paskatīties!

Link to comment
Share on other sites

es gandrīz šādu ebajā paķēru, taču tad apskatījos cik tā B&O galva maksā - pārdomāju :D - bet tā patīk baigi beogram.

piev. bildi

post-57155-0-19086500-1315156395_thumb.jpg

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

Ņemot vērā, ka Ogres Jānis ir, ja pareizi atceros, pensionēts policijas fotogrāfs, jābrīnās, kāpēc sienas vietā nav melnbaltā centimetru skala :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Es par CD atskaņotāju izmantoju kādreiz dārgā gala Philips DVD atskaņotāju un vecu mašīnas televizoriņu, lai dziesmu sarakstu varētu redzēt - skaņa ir super laba. Esmu mēģinājis izmantot arī maksimas 20ls ķīnieti - skaņa nāk laukā tāda, ka labāk pasēdēt klusumā. :crazy:

Link to comment
Share on other sites

Long John

Ņemot vērā, ka Ogres Jānis ir, ja pareizi atceros, pensionēts policijas fotogrāfs, jābrīnās, kāpēc sienas vietā nav melnbaltā centimetru skala :mrgreen:

 

 

Veselīgus jokus saprotu, bet šoreiz nevajag apcelties- augstāk minētās Technics CD pleijera bildes nav manas - pagaidām nebija laika to aparātiņu pašam sabildēt un atradu svešas bildes netā.

Es parasti cenšos uzbildēt kvalitatīvāk... :)

Hitachi gan ir mans.

 

tehniķiem cd lielākā tiesa visai neizteiksmīgi, ja vien nav kāds īpašs augstā gala modelis, konkrēto 460-to galīgi neiesaku (nemaz nerunājot par cenu, kas ir stingri par lielu)

 

Attiecībā par cenu, protams, var saprātīgi diskutēt un galu galā atdot par 20 Ls..

Taču attiecībā par minēto mērauklu- "stingri pa lielu"- tā var runāt tikai lombardu uzpircēji jebšu vairumnieki, kas pa velti savāc aparātus Eiropas miskastēs un atved ar fūri... :)

Cilvēki, kas paši iepērkas Ebay, zinās, ka standarta izmēra aparātam tikai piegāde no pircēja līdz Latvijai parasti izmaksā ap 15 Ls, nemaz nerunājot par pirkšanas cenu (kaut nelielu) un risku saņemt neejošu vai sadauzītu lūzni.

Par izvēli- tā tomēr ir cīši individuāla un katram sava, jo starp mums ir gan biezi un izlepuši audiofīļi un plātīzeri, gan nabaga studenti un penši. Un katram gribas normāla brenda aparātiņu par savu naudiņu.. :)

Labots - Long John
Link to comment
Share on other sites

Nevajag uzreiz sacepties, bija man kādreiz 580-ais modelis, bet nu pat ar modificētu izejas pakāpi (citi opampi, tantala elektrolīti un izejas atslēgas nahrenizētas) nebija nekas sevišķs, varbūt kādā bārā priekš fona muzona šo var likt, bet palieku pie sava viedokļa, ka mājas klausīšanai labāk pagaidīt, kad uzrodas kāds piemēram nad's par latiem 25-30 vai tas pats denons esesā būs vismaz galvas tiesu pārāks.

Labots - nnoname
Link to comment
Share on other sites

ko tauta saka par daudzdisku changeriem? nu,6 disku minimums,bet vairāk domāju par tiem 50cd aparātiem.

pielietojums - mūzika tad,kad dators izslēgts.

Link to comment
Share on other sites

nu jāskatās - cik skaļi un ilgi maina tos diskus. citi "buksē". jāpārbauda darbībā pirms pērc.

Link to comment
Share on other sites

Man reiz bjia saskarsme ar Sony 100 CD changeri. Diemžēl nespēšu nosaukt modeli, bet tas bija viens no visbezjēdzīgākajiem aparātiem, ko esmu sastapis. Skanēja ar izteikti briesmīgi. Un tā programmēšanas iespējas beidzās, kā ierasts pie 20 dziesmām, kas pie100 disku apjoma ir izteikti noderīgi.

Link to comment
Share on other sites

Daudzdisku aparātiem varētu būt specifiskas konstrukcijas lāzeru mehānismi un to nomaiņa varētu radīt problēmas. Vecākam aparātam lāzera maiņa varētu būt vajadzīga. Paņēmu reiz pusstrādājošu Teac 3 disku aparātu ar domu, ka nomainīšu lāzeri pats. Figu, neko piemērotu tā arī neatradu, par oriģinālo prasīja kaut kur ap 40 latu. Vienu pašu piemērotu lāzeri arī neizdevās atrast, nesapasa konstrukcija, lai ievietotu lasīšanas mehānismā. Tā arī ieliku atpakaļ ebajā, lai cīnās kāds cits. Es ieteiktu ņemt ko vienkāršāku.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...