Jump to content

Cik droši pirkt lietotu CD atskaņotāju?


nezinīc
 Share

Recommended Posts

Virsraksts jau visu izsaka. Domāju tuvākajā laikā pirkt kādu lietotu CD atskaņotāju. BET Kā ir ar tiem lāzeriem? Lasīju, ka tie arī nolietojas, bet kā to var zināt? Un kādi ir parametri pēc kuriem izvēlēties atskaņotāju? Ar ko CD aparāti viens no otra atšķirās? kāda ir adekvāta cena par CD aparātu?

Labots - nezinīc
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Un tagad mēs kafijas biezumos zīlēsim, par kādiem, cik lietotiem CD atskaņotājiem tu runā. :fool:

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Tikai nepērc no Hot_doga. Tam parasti pilnas pažobeles ar brīnumiem un naudas nav nemaz.

Link to comment
Share on other sites

Nu piemēram Panasonic SL-PD6 viens forumietis pārdod par 35. Bet es prasu tā ļoti virspusēju informāciju. Piemēram par vinilatskaņotājiem var teikt, ka atšķirās ar belt drive un direct drive, ar strēlēm, galvām bet ar ko CD atskaņotāji atšķirās? ā un ja kāds nesaprata- meklēju CD deku- ne pārnēsājamo :)

Link to comment
Share on other sites

nu ņem tādu modeli - kuram var aftermarket transportus un lāzerus dabūt. CD aparāti atšķiras - ar mehānismiem (fixed pickup skaitās krutāks - tipa lielā atvilktne) , Tad ar dažādiem DACiem . Krutākajiem modeļiem dalīta barošana - 2 trafi - viens cipariem otrs analogajiem. Labākiem - labāki opampi izejā. labākas komponentes, alumīnija korpusi . CD aparātiem arī - jo labāks - jo smagāks. kaut kā tā.

Link to comment
Share on other sites

atver saitu http://www.dutchaudioclassics.nl/the_complete_d_a_dac_converter_list/

paskaties, kāds lāzera modelis ir Tavam sapņu atskaņotājam

tad attaisi eBay de, un iesit attiecīgo CDM vai KSS modeli.

Ja rezultātu ir vairāk par 5, tad ir cerība, ka dabūsi jaunu un normālu.

Hints: droši var pirkt lielāko daļu SONY (KSS-240, 210, 213, KHM sērija), šo to no SANYO. Kā reiz ar Technics ir vāji, tāpēc arī ar jamiem pilns eBajs un ss.lv ;-)

Nedrīkst , lai kā gribētos, pirkt SONY ES sēriju, izņemot 222, 229 modeļus, daudzus citus haiend aparātus, kuriem lāzerus dabūt nevar jau sen, un ja nu kāds parādās, tad pa 300 EUR ebajā :)

 

Kad atrodi lāzera modeli (tas ne obligāti ir KSS / CDM, tas var būt arī kas cits, paskaties Lemona.lv arī, daudz kas ir uz vietas. Lai nomainītu lāzeru, jārēķinās ar 5-7-15Ls.

<reklāma> man ir daži lieki labi, bet dārgi CD un SACD atskaņotāji, ar nomainītu lāzeru ;-), piemēram SONY CDP-X222ES, SONY CDP-XB720QS, SONY SCD-X680QS<.reklāma>

Link to comment
Share on other sites

Vai vispār vēl ir jēga prikt cd plejerus???

 

Nav pat jēga skaidrot - tāpat nesapratīsi :D mp3 ruleez, flac rulēe -kompis priekš mūzikas rulezzz, tas nekas, ka ventilatori šņāc :D Jā i - radio arī rulezz...

Link to comment
Share on other sites

Vai vispār vēl ir jēga prikt cd plejerus???

 

... zini, jā, ir gan. Nopērc normālu CD (kur skaņu režisors nav pālī bijis), paņem 2 aparātus - Maxima superuniversālo DVD pleijeri pa 23Ls, kārtīgu CD atskaņotāju, pieslēdz normālai akustikai. Ja nesadzirdēsi starpību (arī bez sudraba vadiem), tad ej kar ausīs savu aipodu un nenāc te vairāk uzdot stulbus jautājumus. Protams, ja tu to slēdz pie superduber 5.1 logitech sistēmas, kas "totāli forši kolbasī repu" , tad arī te nav ko skaidrot vairāk...

Link to comment
Share on other sites

Beidz, pazīstu šitos fanātus un trakos cd kultus, kuri pat dzirdēt negrib par digitālo kvalitāti. Kaut gan viss ir pretēji :preved:

Link to comment
Share on other sites

Kas ir "digitālā kvalitāte" ? Kad atbildēsi uz šo jautājumu, tad pāriesim pie apgalvojuma "viss ir pretēji" , kam pagaidām nav nekāda seguma. Tiesa, ir gadījumi, kad 320kbps ar labu algoritmu spiestu mp3 no CD blind testā neatšķiršu arī es, jo vairāk, ka spēlē no SSD ar labu DAC. Bet tam nav tieša sakara ar formātu.

Labots - Tornis
Link to comment
Share on other sites

Par spīti neielaidīšos šitajā idiotismā, jo riebjas gari filozofiski raksti, kas šeit ir normāli un pašsaprotami. Šoreiz uzdevu jautājumu nepareizajiem cilvēkiem :pleasantry:

Link to comment
Share on other sites

OK puslīdz visu sapratu, bet kā var zināt kad ir pienācis laiks mainīt lāzeru?

Link to comment
Share on other sites

tad kad no 5 ieliktiem oriģinālajiem CD kaut vienu netpazīst, kad lec pāri dziesmai jau no vieglas pirksta piesišanas pie korpusa, kad atsakās lasīt uz zilajām matricām pašrakstīti taisīto CD. Kad pēc CD ielikšanas 10 sekundes nespēj parādīt, cik dziesmas tur iekšā. Nu, kad normāli nestrādā, vienvārdsakot.

Link to comment
Share on other sites

te nav nekāda filozofija - mūsdienās vairums neko nekompresētu ar saspiestu dinamisko diapazonu ala radio , i-radio, youtube un mp3 nav dzirdējuši. Ieliec labu CD - aš žoklis atkārsies , ka tā var skanēt.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

kristapuciitis

bet nevar nopirkt jaunu? ar lietotiem visādi var sanākt, varbūt pat disku saskrāpēs.

Labots - kristapuciitis
Link to comment
Share on other sites

jaunu ir salīdzinoši maz un tie ir padārgi - vismaz 100Ls. Tie no ss.lv liekas biku padārgi. - imho latu 20-25 vērti.

Link to comment
Share on other sites

nnē nevar un nevajag arī. Nav jau man to disku tik daudz un pašu aparātu arī man krutu nevajag.

 

Mēģināt kaulēties?

 

Varbūt kādam no forumiešiem ir ko piedāvāt? Tādu nedārgu- līdz 30Ls

Labots - nezinīc
Link to comment
Share on other sites

...flac rulēe -kompis priekš mūzikas rulezzz, tas nekas, ka ventilatori šņāc :D...

Var jau FLAC klausīties arī no mediapleijera bez ventilatora, manuprāt, sliktāk par vidusmēra CD atskaņotāju nebūs...

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

ar lietotiem visādi var sanākt, varbūt pat disku saskrāpēs.

 

Cik esi izdzēris?

Link to comment
Share on other sites

es laikam ņemtu Denon. Tas ir, nē, es laikam palikšu pie SONY, pagaidām. :-)

Osscar, 30-35Ls nav dārgi, ja vien aparātā nedzīvo tarakāni. Reāla normāla 90to gadu aparāta cena labā stāvoklī, top modeļi, eBajā joprojām virs 100 EUR, es jau pus gadu nesekmīgi cenšos CDP-XB930QS nomedīt, vidēji aiziet pa 130 - 150 eur... šie no ss.lv protams nav nekādi TOTL, bet nu kā pirmais aparāts ir OK. Mani tikai nogalina tas Yamahas dizains, bet ir , kam patīk :)

Link to comment
Share on other sites

hmm.. sāku tā domāt- a varbūt manām necilajām ausīm ar dvd pleijeri pietiek? Nu nez, šovakar paklausīšos uz ši pāris diskus, padomāšu.

Link to comment
Share on other sites

es nepirktu. varētu būt gan izņēmumi. tiešām - aparāts tāds , ka žoķli atkaras. tādi gan būs dārgi. vai ar 10ls šķidrā veidā, kopīgi izlokot.

man ir svilušas lietotas mantas. vienīgais mierinājums, ka bezmaksas. bet izskatījās labāk par šiem.

nu nav to simts latiņu, domāju par latiņiem 50 var atrast jaunu dvd mašīnu, kas neskanēs štruntīgāk par 35 latīgu 10+ gadīgu , nezin kā drāztu, vai no kādas friču , skandināvu miskastes izvilktu. tas tā , rakājoties pa skandināvu lapām tādus par 200 kronām pakaļ met.

 

p.s. kaut kur netā ir intervija ar Baušķenieku. interesanta . arī CD pieminēts.

Link to comment
Share on other sites

paskaties cik ātri DVD mašīna atpazīs audio disku un displejs tiem arī nav parasti piemērots mūzikai....CD atskaņotājs būs ātrāks un dam DAC būs labāks kā all in one DVD aparātam. pašam man ir 2 sony - vienu pirku lietotu te - liekas pa 25 vai 30 Ls, reāli mazlietots - otru ebajā- liekas 50ls +-. Ja ņe, jaunu - tad uz SACD jāskatās, man pašam nav šādu disku, tāpēc pagaidām uz SACD neiespringstu. jauni liekas ap 130 ls maksā, sony.

Link to comment
Share on other sites

mans 10 gadīgais grundig dvd lasa tik pat ātri kā 10+ pionieris. un displejos abiem rāda track1 + next , back , stop. i pogu daudzums vienāds.

Link to comment
Share on other sites

SONY x97 un x91 nespēlē Micrec kompaktidiskus, ELFAs forumos par to izrakstījos. Vaina, protams, ir ne jau SONY, bet leišu Baltic Optical Disc attieksmē pret attiecīgās krāsas grāmatas standarta ievērošanu, bet nepatīkami.

ŠIS

http://www.ebay.de/itm/Sony-CDP-XE800-CD-Player-/320750736158?pt=DE_Elektronik_Computer_Audio_Hi_Fi_CD_Player&hash=item4aae3bd31e

būs ideāls.

Link to comment
Share on other sites

Tas DVD skan briesmīgi un ar to es domāju BRIESMĪGI. pat 96 kbps mp3 skan labāk. iekš CD vainas nav, no datora skan labi.

 

Ko vāciski nozīmē Standardversand? Vēl 17 stundas līdz izsoles beigām, tad jau redzēs līdz cik euro cena uzkāps.

Link to comment
Share on other sites

eBajā, gluži tāpat kā Daiļās Jaunavas Labvēlības Iekarošanas procesā, galvenais ir pacietība. Nekad nedrīkst iekrist azartā un pārmaksāt. Tātad, ja tu vēlies iztērēt atskaņotājam 50 EUR (35Ls), tad tev jārēķina nost ap 10 EUR LBSS daļa par piegādi uz LV, un 7 eur par versand Fāterlandē. Nu tad arī drīkst solīt līdz 35 eur, bet ne jau tagad, bet beigās.

Labots - Tornis
Link to comment
Share on other sites

Kadreiz diskus klausijos uz leta dvd atskanotaja tad ebaja iegadajos technics sl-ps740a un sapratu ka tas dvd prieks muzikas ir kaka.

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Nedaudz arī no manas pieredzes, kad meklējumu cd aparātu. Sākumā biju iepircis kaut kādu sony, viss jau bija labi, bet tas bija bez pults un ātri vien sapratu, ka ir sūdīgi. Sony pārdevu un iepirku Pioneer PD-s505, nekas super, bet man patika, salīdzinoši ātrs un galvenais ar pulti. Ja autor tu domā apsēsties dīvānā un sākt baudīt mūziku, tad bez pults ir ļoti neērti, vienīgi ja tev cd ripulis ir viss ar tavām mīļākajām dziesmām. Budžets man bija ļoti tuvs tavam-40ls. Abus pirku ss.lv, nekādu problēmu pirms pirkšanas kārtīgi notestē un viss.

 

Mani arī kā H.Simpsonu nelika mierā jautājums par cd player kvalitāti vs PC skaņas karti. Tad nu es paņēmu savu pioneer cd atskaņotāju un PC usb creative skaņas karti(jaunas cena 60ls), uz abiem palaidu vienu dziesmu- FLAC par pamatu bija un atlika tikai uz amp parslēgt ieeju(aizņem ap 1s laika), lai par signāla avotu tiktu izmantots cd vai pc skanas karte.

 

Secinājums:

1) Skanējums detalizēti neatšķīrās, instrumenti skanēja tik pat skaidri un dzidri uz abiem skaņas avotiem(cd, usb skaņas karti)

2) Vienīgā atšķirība bija tā, ka palaižot no cd skaņu, pastiprinātājs jau skanēja skaļi arī uz 10% uzgriezta skaļuma, bet parslēdzot uz usb karti skanējums kļuva klusāks, bet uzgriežot tādā pat skaļumā kā ir ar cd, skanējuma atšķirības nedzirdēju.

 

Cik noprotu, tad tas ir saistīts ar izejas signāla līmeni, jo pioneer cd bija rakstīts 2V, bet usb skaņas kartei noteikti ir krietni mazāk tāpēc tā atšķirība. Ja pastiprinātājs ir pietiekami jaudīgs, tad domāju atšķirību nejust starp vidusmēra cd atskaņotāju( ~40ls) un tādas pat cenas skaņas karti. Otra lieta, ka pastiprinātājs nav jaudīgs, tad sanāk ar pc skaņas karti viņu griezt skaļāk un dzīt tuvāk kropļiem(kāds palabo, ja neesmu sapratis pareizi)

 

Tas tā tikai mans subjektīvais viedoklis :)

Labots - Kaspars12
Link to comment
Share on other sites

vēl varu piebilst, ka datorā, visiem softiskajiem skaļuma iestādījumiem jābūt tuvu max, un skaļums jāregulē kartes izejā - tad ir vismazākais THD. pārbaudīts eksperimentējot ar emu.

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Osscar man šķiet, ka tev kaut kurā forumu bija publicētas bildes un tur bija tāda pati usb creative karte. Par to skaļuma regulāciju gan jāpiekrīt.

Link to comment
Share on other sites

nav man vairs viņa. tagad man ir emu 0404 liekas. arī usb. creative kaut kā nepatika...

Link to comment
Share on other sites

Man skaņas karte integrētā ar AC97 virsū.. njā :D

 

Pašlaik klausos Cesaria Evora "Voz d'amor" albumu no datora un neskan slikti! Protams, nav jau ar ko salīdzināt, tik ar to dīvīdī aparātu. Sāku domāt- varbūt es bez CD aparāta varu arī iztikt...?

 

Tornim- ar ko technics ir vāji? Man izteica labu piedāvājumu- SL-PG460A par 25Ls http://imgsrc.su/main/pic_tape.php?ad=494780&pwd=

 

Osscar- Iesaku paklausīties Sezāriju Evoru, ja reiz sieviešu vokāls patīk. Tāda kā latino chill mūzika :)

Link to comment
Share on other sites

tehniķiem cd lielākā tiesa visai neizteiksmīgi, ja vien nav kāds īpašs augstā gala modelis, konkrēto 460-to galīgi neiesaku (nemaz nerunājot par cenu, kas ir stingri par lielu)

pievienojos Tornim (neskaitot jamahas dizainu, kur viņš smagi maldās :mrgreen: ) par denonu

Link to comment
Share on other sites

nu, man nepatīk tas konkrētais :) un NAD arī nepatīk :) tagad jaunās Yamaha sērijas ampi ar kantainajām ručkām man pat ļoti patīk :)

Technics tomēr savus CD ir konstruējis pēc man pilnīgi nesaprotamiem standartiem, es teiktu, ka tas pats, kas Toyota autotirgū - it kā laba mašīna, bet tik absolūti neizteiksmīga un nekāda, bez rakstura. Man ir bijuši daudzi un dažādi Technics aparāti, neviens no tiem nav ne ar ko aizķēris kādu dvēs`les stīgu :)

Labots - Tornis
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...