Jump to content

Samsung SyncMaster 753df


Krishius
 Share

Recommended Posts

Nu taa - beidzot klaat ir taa diena, kad mans teju 8 gadus vecais Samsung SyncMaster 500s (15'') saacis spraagt nost - saacis duukt, cherksteet k-kas iekshaa, shad tad nepamatoti izsleedzas, laikam gals ir tuvu... Tad un steigaa raknjaajos pa ss.lv, mekleedams leetu un normaalu plakana kineskopa 17'' monitoru, un atradu Samsung SyncMaster 753df pa 35 ls. Cik zinu, vinsh tur 1024x768@85Hz - tas mani apmierina, neko vairaak arii nevajag, bet veelos dzirdeet, atsauksmes sho monitoru - vai ir normaala atteela kvalitaate, kaa ar gaishumu, kaa ar atteela gjeometriju, vai nav raksturiigi k-kaadi ''kraasainie'' un ''raustiigie'' stuuri utt... Aaa, jaa, un cik vinsh sver (kg)?

Link to comment
Share on other sites

Guest someonesick

nenjem 773df! shamais suukaa.... nereaali! ja njem tad vismaz 775df tapee ka tas 773df manliekas pat iisti neturees 85 hercus @1024*768... nu ja shito rez. turees tad naakosho toch ar 85h nevilks... bojaasi acis!

man pie. tagad 1152*864@100hz un nechakaree acis.

P.S es saveejo 17'' moni paardodu... bet pa 60Ls (gribetos) garantija veel ~2,7 gadi!

Link to comment
Share on other sites

kaut_kaads
Lietoju šādu monitoru 4 gadus.

Nekādu sūdzību nav, 85Hz tur bez problēmām.

 

Lietoju hansol 501P jau kaadus 3 gadus, 85Hz tur ka nemetaas, nekiaadu probleemu nav bijis :D tikai shad tad var redzeet nelielu taadu kaa raustishanos labajaa apaksheejaa stuurii, bet tas reti !

Link to comment
Share on other sites

Nu labāk jau būtu 755DFX, jo tas strādā uz 1024×768@100Hz, bet nu ja tāds nav pieejams, tad 753DFX par Ls35 būs gana labs.

Link to comment
Share on other sites

Guest |air|
Nu labāk jau būtu 755DFX' date=' jo tas strādā uz 1024×768@100Hz, bet nu ja tāds nav pieejams, tad 753DFX par Ls35 būs gana labs.[/quote']

 

Piekrītu, pats jau trešo gadu mājās sēžu pie Syncmaster 755DFX. Nekādu problēmu.

Link to comment
Share on other sites

Hmmz... nu, es, cik esmu sho monitoru redzeejis, arii esmu shausmaas. Pirmkaart jau tas ir SamSung (nelabs vaards) leetaa gala pats apaksheejais stuuriitis, kam vien jau vajadzeetu visu izteikt...

 

Bildei malas ir taadas pavisam jociigas - sarkanie, zilie un zaljie punktinji nesakriit, veidojot taadu iipatneeju miglainu rezgji... Gjeometriju piereguleet arii nav reaali. Reizeem ir striipas. Un, galvenais, tas taa visiem - kopsh razjoshanas. Vispaar, iesaku aiziet uz kaadu Elkoru un apskatiities - vinjiem tur vajadzeetu buut uz letes. Ja Tevi apmierina, tad ok, bet... Nu, es njemtu ar kaadu augstaaku ciparu. 759, ja ir.

 

Ak, jaa nenjem LG! Par to staastu vari palasiities ieprieksheejaa raxtaa shajaa sadaljaa.

Link to comment
Share on other sites

Hmmz... nu' date=' es, cik esmu sho monitoru redzeejis, arii esmu shausmaas. Pirmkaart jau tas ir SamSung (nelabs vaards) leetaa gala pats apaksheejais stuuriitis, kam vien jau vajadzeetu visu izteikt...

 

Bildei malas ir taadas pavisam jociigas - sarkanie, zilie un zaljie punktinji nesakriit, veidojot taadu iipatneeju miglainu rezgji... Gjeometriju piereguleet arii nav reaali. Reizeem ir striipas. Un, galvenais, tas taa visiem - kopsh razjoshanas. Vispaar, iesaku aiziet uz kaadu Elkoru un apskatiities - vinjiem tur vajadzeetu buut uz letes. Ja Tevi apmierina, tad ok, bet... Nu, es njemtu ar kaadu augstaaku ciparu. 759, ja ir.

 

Ak, jaa nenjem LG! Par to staastu vari palasiities ieprieksheejaa raxtaa shajaa sadaljaa.[/quote']

Heh - par LG nemaz nerunaa :p Taas firmas suudus es vairs nekad nepirkshu... :D

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...