Jump to content

Kuraa vietaa var atmeeriit CPU 12V liiniju?


IMAGin
 Share

Recommended Posts

Luuk arii visas temperatuuras zem 25c... un HDD arii zem 10c... :roll:

 

temperatuuras_3.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest Maniac
Vispaar ja taa godiigi - labaak nebuutu pircis to multimetru...

 

1kaart - manas ceriibas/aizdomas ka 12v cpu liinija ir taa kas netur ir pieviltas... so vaina nav baroklii :(  :lol:  

 

2kaart - pameerot citus pc te blakus ar shausmaam sakjeeru galvu ieraugot kas tur notiek 12v liinijaas...  :?   :evil:  

 

Tas taa ko padomaat tiem kas te deklaree, ka pat noname 300W baroklis ir vairaak kaa pietiekoshi... 11,6v... vienaa pat 11,4v uz 12v liinijas...  :shock:   :?  pzdc... buus tagad ko mainiit  :wink:

 

3kaart - tagad nebuus miera un laikam driiz tiks iepirkts smalkais lodaamurs  :twisted:  

 

Starpcitu - par ko vareetu liecinaat juutami paaugstinaata 5v liinija? Teiksim 5,2v?  :roll:

Nu tāpēc, jau mēs te visiem sakām, ka Noname barokļus nevajag lietot :).

Link to comment
Share on other sites

Guest Maniac
IMAGin

Ar tiem spriegumiem ir kautkaa taa ka vinji ir savstarpeeji saistiiti

+5 un +12

Kad +12 tiek slogots vinsh meigjina notureet vinju pienjemammaa liimenii un +5 arii celjas.

Kautkaa taa tur bija.

Jauniem un iipashi kurtiem barokljiem shii djeela menidzeejaas atsevikji un pie ahuunas slodzes uz +12 nekas neko neiespaido +5

 

Bija jau vienreiz laba diskusija par barokljiem

Tur arii bija linki...

Ieblens Interesantajaas saitees pie hardwares

Tur ir links uz slaavu lapeli..

ljoti interesanta lasaamviela

 

Antec True Power sērijai nav - tiem katrs spriegums sēž uz savas sliedes - katram savs sprieguma kontrolieris(korektors). Tāpēc arī Hi-end bloks un līdz ar to attiecīga cena. FSP, HEC, Sirtec(HPC, TT, Chieftec) - kvalitatīvi bloki, bet spriegumi regulējās ar "ŠIM" mikreni, kas pie lielas vienas līnijas noslodzes sāk celt augšā otru.

Link to comment
Share on other sites

nu tā nomēriju es sev ar multimetru:

 

Default vcore + slodze

Pie 24pin konektora: 11.96V, 3.4V, 5.09V

Pie 4pin cpu (12V) konektora: 11.89V

 

Vcore = 1.65 + kaut kāda slodze

Pie 24pin konektora tas pats 11.96V

Pie 4pin cpu (12V) konektora: 11.84V

 

Plate man galīgi garām rāda 11.51 lol

 

Pārāk ilgi netestēju, bet vismaz nelēkā, tā kā laikam kas ir to tur stabili. It kā jau ir solīto 3% robežās, bet nu ir arī labāki verķi pieejami.

Link to comment
Share on other sites

nu tā nomēriju es sev ar multimetru:

 

Default vcore + slodze

Pie 24pin konektora: 11.96V, 3.4V, 5.09V

Pie 4pin cpu (12V) konektora: 11.89V

 

Vcore = 1.65 + kaut kāda slodze

Pie 24pin konektora tas pats 11.96V

Pie 4pin cpu (12V) konektora: 11.84V

 

Plate man galīgi garām rāda 11.51 lol  

 

Pārāk ilgi netestēju, bet vismaz nelēkā, tā kā laikam kas ir to tur stabili. It kā jau ir solīto 3% robežās, bet nu ir arī labāki verķi pieejami.

 

Es te taa domaaju, es cpu 12v meeriiju pie 8pin 12V kontakta... droshvien nav veerts meegjinaat ieliist kastee un atmeeriit atsevischi uz 4pin 12V konektora? :roll:

 

Eniivei... kaads man var paskaidrot kaadeelj man pie slodzes 12v liinija mazliet paceljas nevis nokriitas? :roll:

Link to comment
Share on other sites

Tomeer nenocietos un atmeeriiiju...

 

pie 8pin 12v kaabelja = 12,04v bet pie 4pin ATX 12v = 11,97v...

 

Tas pie 100% burna... interesanti - kur taa starpiiba uzrodas, ja cik es sapratu shie kabelji abi naak no vienas liinijas... :roll:

 

Labi dodos atmeeriit lielo burnu ar paaugstinaatu vCore...

Link to comment
Share on other sites

vot kāpēc atšķiras es īsti vēl nezinu. Tev tie rādītāji pie defaultās vcore vai kā?

 

Defaulta vCore... :) Tuliit sekos rezultaats no spiidzinaajuma kursh buus pietuvinaats tam ar kaadu tiek mociits bootmarkaa :) +/-

Link to comment
Share on other sites

Mnjaa... :? Lieki sapriecaajos par rock stable 12v....

 

Paspiidzinaaju un paburnoju = 12v 4pin ATX = 11.91v...

 

Un tas veel nav viss... pie superspiidzinaashanas viss pasaakums iet veel njipraak, so... visticamaak pie manas bootmarkoshanaas 12v nosliidz zem 11,9voltiem... :roll:

Link to comment
Share on other sites

nu vo, te droši vien arī parādās tas ka Antec 12V ir zema. Par to es lasīju arī pie extremesystems forumos, tāpēc tur Antec nav visai cieņā.

 

PC P&C, Zippy, OCZ, Enermax ir tie īstie brandi :D

Link to comment
Share on other sites

nu vo, te droši vien arī parādās tas ka Antec 12V ir zema. Par to es lasīju arī pie extremesystems forumos, tāpēc tur Antec nav visai cieņā.

 

PC P&C, Zippy, OCZ, Enermax ir tie īstie brandi  :D

 

Zippy 12v@45A :twisted:

Link to comment
Share on other sites

nu neklokotai sistēmai ar noname 300W ar paaugstinātu risku tik tiešām pietiek  :lol:  

 

nu cik atceros Antec sola 3% svārstības. Nu tie 5.2V būtu 4%. Domāju, ka ja stabili viņus tur nav nekas traks.

 

Nee tas nav Antec'am :) Antecam 5v = 5,06v :)

 

Tas ir 300W HEC'am... un veelvienam kautkaadam mistiskas chainiizeru firmas 350W baroklim... :roll:

 

 

P.S. Tie 300nieki kuriem ir tie milzu kritumi ir neklokotas nepaaraak njipras sisteemas... vienkārši 100% load's iet prochiem :)

 

Interesanti cik manam HEC vareetu buut pa taam liinijaam, nav testera, gribeetos jau zinaat :roll:

 

kaa vispaar ir ar time HEC barokliem, izveeleejos, jo sheit daudzi slaveeja ka baigi labie esot par savu cenu.

Link to comment
Share on other sites

vimba_zlobnaja
HEc un FSP ir sakarīgi par to cenu. Labāki protams nekā nezinkādi noname barokļi.

 

Offtopic:

Palma un Imagin, jūs ko otvaļiļi no EOZ LP?

 

Edit: Kashelza arī naf. Laikam visi bikses pieli***i?

Link to comment
Share on other sites

Mnjaa... :? Lieki sapriecaajos par rock stable 12v....

 

Paspiidzinaaju un paburnoju = 12v 4pin ATX = 11.91v...

 

Un tas veel nav viss... pie superspiidzinaashanas viss pasaakums iet veel njipraak, so... visticamaak pie manas bootmarkoshanaas 12v nosliidz zem 11,9voltiem...  :roll:

tas tieshaam ir tik tragjiski? vai man buutu jaasaak organizeet panika par savu anteca tp 550w? kjip slikt pirkums? varbuut baroklja deelj manu axpm 2500+ nesanaak uzdziit uz stabilu 200x12?
Link to comment
Share on other sites

vimba_zlobnaja:

es vēl neatvaļil, bet kā jau minēju, varētu piebraukt kaut kur naktī.

 

deff_ins:

12x200 jau nu toč xp-m vajag iet stabili, cik voltus dod jamam?

Man prime stabils bija tikai ar 1.825~1.85V pie 2.4.

 

Slikts pirkums nav, vienkārši ir vēl labāki, bet ir problēmas dabūt pie mums un cena augsta.

Link to comment
Share on other sites

Me atvaljin no LP deelj doshanaas doitchlandi :( Nekas gan naakamreiz... + izskataas ka shodien atdeva galus jau otrais IC7 Max3...

 

:evil: :evil: :evil:

Link to comment
Share on other sites

deff_ins:

12x200 jau nu toč xp-m vajag iet stabili, cik voltus dod jamam?

Man prime stabils bija tikai ar 1.825~1.85V pie 2.4.

:shock: defaultaa voltaazha man bi 1.65 - me baidiijaas augstaak par 1.8 likt. skaic! es skrien maajaas testeet.
Link to comment
Share on other sites

Me atvaljin no LP deelj doshanaas doitchlandi :( Nekas gan naakamreiz... + izskataas ka shodien atdeva galus jau otrais IC7 Max3...

 

:evil:  :evil:  :evil:

tu slimnieks esi? ko tu ar vinjiem dari? es nokritu no kreesla kad apstiijos ka shie taadi. tak labais deelis ibio rio

Link to comment
Share on other sites

Guest someonesick

Negribeeju ssakt jaunu topiku, tapeec jautaaju te! Neviens nezin kaa ar multimetra paliidziibu var paarliecinaaties vai procesors ir beigts vai nava! un vai tas vispaar ir iespeejams?

Link to comment
Share on other sites

deff_ins:

nu tad jau nav brīnums ka nav stabils. Līdz 1.85V ar puslīdz normālu gaisa dzesi var iet, pēc tam jārūpējas, lai temp. nav par augstu + plus varbūt jāsāk domāt par mosfetu dzesi utt. Bet ieliec gan biosā shutdown temp. kādus 70C.

 

 

someonesick:

kā tad tu gribi notestēt tikai cpu un nekas cits vairs nav? Ja tev pārē'jas detaļas iet, tad cpu var viegli pārbaudīt, bet tikai ar multimetru gan nezinu.

Link to comment
Share on other sites

Mnjaa... :? Lieki sapriecaajos par rock stable 12v....

Paspiidzinaaju un paburnoju = 12v 4pin ATX = 11.91v...

Un tas veel nav viss... pie superspiidzinaashanas viss pasaakums iet veel njipraak, so... visticamaak pie manas bootmarkoshanaas 12v nosliidz zem 11,9voltiem...  :roll:

Nekas traģisks jau tas nav, tāpat procim ir savs sprieguma pārveidotājs ar stabilizatoru. Daudz svarīgāk ir, kādas pulsācijas tas barošanas bloks dod ārā zem slodzes, bet nomērīt to var tikai ar osciliogrāfu.

Link to comment
Share on other sites

Guest someonesick
someonesick:

kā tad tu gribi notestēt tikai cpu un nekas cits vairs nav? Ja tev pārē'jas detaļas iet, tad cpu var viegli pārbaudīt, bet tikai ar multimetru gan nezinu.

 

njaa bet man tieshaam nodereetu infa par to vai vispaar var notesteet procesoru ar multimetru :) to ja visas detaljas iet un ieliekot proci sisteema atsakaas straadaat, taatad procha vaina, to es saprotu, bet vienkaarshi ir situacija kad tieshi sho panjeemienu varu izmantot, nekaa cita :?

Link to comment
Share on other sites

Negribeeju ssakt jaunu topiku, tapeec jautaaju te! Neviens nezin kaa ar multimetra paliidziibu var paarliecinaaties vai procesors ir beigts vai nava! un vai tas vispaar ir iespeejams?

Tu joko? Kā tu taisies pārbaudīt miljoniem tranzistoru ar vienu pašu multimetru?

Link to comment
Share on other sites

Guest someonesick
Negribeeju ssakt jaunu topiku, tapeec jautaaju te! Neviens nezin kaa ar multimetra paliidziibu var paarliecinaaties vai procesors ir beigts vai nava! un vai tas vispaar ir iespeejams?

Tu joko? Kā tu taisies pārbaudīt miljoniem tranzistoru ar vienu pašu multimetru?

man bija aizdomas ka to nevar izdariit :lol:

figvinjzin... taapeec arii jautaaju

nee nejokoju :D

Link to comment
Share on other sites

codegens 350w  

Lauks	Vērtība

Devēja īpašības	

Devēja tips	ITE IT8705F  (ISA 290h)

Sistēmas plates nosaukums	ECS K7VTA3 / L7VTA / L7VTM



Temperatūras	

Sistēmplate	37 °C  (99 °F)

Centrālais procesors	39 °C  (102 °F)

Aux	56 °C  (133 °F)

WDC WD1200JB-00EVA0	28 °C  (82 °F)



Ventilātori	

Centrālais procesors	2163 RPM

Šasija	2280 RPM



Spriegums  

CPU kodols	1.74 V

+2.5 V	2.56 V

+3.3 V	3.14 V

+5 V	4.76 V

+12 V	12.99 V

VBAT baterija	1.15 V

P.S.  

nah likt bildi ja ir iespēja KOPĒT VISU ? :lol:

P.S. S.

12V ir izcils rādījums ar parasto voltmetru rādīja ~12,6-12,7 tātad itkā 5%   uz augšu codegenam nav slikta lieta :D

 

Tavs BB ir disku killeris , zem 12V veel ok ,bet parii tas i navejoshi :!:

Link to comment
Share on other sites

Tavs BB ir disku killeris , zem 12V veel ok ,bet parii tas i navejoshi  :!:

 

tik traki nav jo pārējie 6 uz 700w barokļa iet ...

Link to comment
Share on other sites

vimba_zlobnaja
Tavs BB ir disku killeris , zem 12V veel ok ,bet parii tas i navejoshi  :!:

 

tik traki nav jo pārējie 6 uz 700w barokļa iet ...

 

Sākam mērīties kura PSU lielāki W?

Link to comment
Share on other sites

Me atvaljin no LP deelj doshanaas doitchlandi :( Nekas gan naakamreiz... + izskataas ka shodien atdeva galus jau otrais IC7 Max3...

 

:evil:  :evil:  :evil:

tu slimnieks esi? ko tu ar vinjiem dari? es nokritu no kreesla kad apstiijos ka shie taadi. tak labais deelis ibio rio

 

Nu neko taadu jau nedaru... kautkas ar mozgaam deelim saiet tuutaa un viss... pirmais deelis atdeva galus 30min laikaa... :?

 

Nezinu... saak paraadiities riebums pret Abit...

 

 

P.S. Nu jaa un shoriit izdevaas atkal iebuutot kompi... vakar vienkārši nepostojaas... kaut viena izmainja biosaa - un nepostojas... &^%&$##$&$# deelis :evil:

 

Nee tomeer atkal nomira :evil: :evil:

Link to comment
Share on other sites

Nu neko taadu jau nedaru... kautkas ar mozgaam deelim saiet tuutaa un viss... pirmais deelis atdeva galus 30min laikaa...  :?  

 

Nezinu... saak paraadiities riebums pret Abit...

 

 

P.S. Nu jaa un shoriit izdevaas atkal iebuutot kompi... vakar vienkārši nepostojaas... kaut viena izmainja biosaa - un nepostojas... &^%&$##$&$# deelis  :evil:

 

Nee tomeer atkal nomira  :evil:  :evil:

 

DFI, DFI, DFI... 8)

Link to comment
Share on other sites

Nu neko taadu jau nedaru... kautkas ar mozgaam deelim saiet tuutaa un viss... pirmais deelis atdeva galus 30min laikaa...  :?  

 

Nezinu... saak paraadiities riebums pret Abit...

 

 

P.S. Nu jaa un shoriit izdevaas atkal iebuutot kompi... vakar vienkārši nepostojaas... kaut viena izmainja biosaa - un nepostojas... &^%&$##$&$# deelis  :evil:

 

Nee tomeer atkal nomira  :evil:  :evil:

 

DFI, DFI, DFI... 8)

 

Jaa es jau gribeetu, bet... bet par cik taa plate ir nonjemta no razhoshanas un kas tur veel, tad tas modelis kaa nu tur bija prieksh s478 nav dabonams... :(

 

Izveele tagad ir, veelviens IC7 Max3 vai ASUS P4C800 E-Deluxe... par otro Maniac te mani sabaidiija... es nezinu - saak tas viss apnikt :(

 

Veel vieniigaa ceriiba ir ka izdosies nomainiit proci uz LGA775 socketu... tad izveeles iespeejas ir lielaakas un tad jau nu gan... DFI DFI DFI ;)

Link to comment
Share on other sites

vimba_zlobnaja

Lauks	Vērtība

Devēja īpašības	

Devēja tips	ITE IT8705F  (ISA 290h)

Sistēmas plates nosaukums	ECS K7VTA3 / L7VTA / L7VTM



Temperatūras	

Sistēmplate	37 °C  (99 °F)

Centrālais procesors	39 °C  (102 °F)

Aux	56 °C  (133 °F)

WDC WD1200JB-00EVA0	28 °C  (82 °F)



Ventilātori	

Centrālais procesors	2163 RPM

Šasija	2280 RPM



Spriegums  

CPU kodols	1.74 V

+2.5 V	2.56 V

+3.3 V	3.14 V

+5 V	4.76 V

+12 V	12.99 V

VBAT baterija	1.15 V

 

Kas šī ir par programmu kas dod laukā šada tipa logu?

Link to comment
Share on other sites

vimba_zlobnaja
Kas šī ir par programmu kas dod laukā šada tipa logu?

http://www.lavalys.com/products/overview.p...ang=en&pageid=1

 

Nu naf man tajā Everestā tādas fīčas, tāpēc arī prasu. Varbūt viņu vajag "nolizenzēt" (it kā taču pa brivu :( )? Maķenīt līdzīga vieta ir, bet pilnīgi nekādas infas par 12V līniju.

Link to comment
Share on other sites

Vai tad Speedfan tev nerāda spriegumus, 12V ieskaitot?

Vienīgi problēma ir tāda, ka šīs programmas rāda tikai vienas 12V līnijas rādījumus, ja ir baroklis, kam katram kabelim, kurā ir 12V līnija, ir savs sprieguma stabilizators, tad tur tas spriegums ir jāmēra atsevišķi ar multimetru katram kabelim, tad nu atkarībā no slodzes, kas ir uzlikta attiecīgajā kabelī, tie rādījumi varētu atšķirties. Bet nu CPU 12V līniju precīzi var izmērīt tikai pieliekot multimetru pie 4pin 12V konektora attiecīgā izvada, kas ir spraužams mātesplatē. To gan ir ļoti grūti izdarīt.

Link to comment
Share on other sites

Bet nu CPU 12V līniju precīzi var izmērīt tikai pieliekot multimetru pie 4pin 12V konektora attiecīgā izvada, kas ir spraužams mātesplatē. To gan ir ļoti grūti izdarīt.

 

Nu nav jau nemaz tik gruuti :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...