Jump to content

Kuraa vietaa var atmeeriit CPU 12V liiniju?


IMAGin
 Share

Recommended Posts

Nu ir taada lieta kaa Antec TP EPS12V 550W baroklis ar savaam atsevischajaam 12V sliedeem perifeerijai, cpu un ienaacies multimetrs, tad nu luuk - kuraa vietaa lai es izmeeru cpu 12v liiniju?

 

+varbuut kaads var pateikt kur meeriit vDimm un vCore uz Abit IC7 Max3?... :roll:

Link to comment
Share on other sites

orange: 3.3V

red: 5V

yellow: 12V

8)

 

Grounding iespraud pie melnā vada (zemējums) un otru multimetra kājiņu pie attiecīgā krāsas vada.

 

BTW pa cik tu ņēmi savu multimetru? Man ar vajadzētu, bet ne jau $200 vērtu :D

Link to comment
Share on other sites

orange: 3.3V

red: 5V

yellow: 12V

8)

 

Grounding iespraud pie melnā vada (zemējums) un otru multimetra kājiņu pie attiecīgā krāsas vada.

 

BTW pa cik tu ņēmi savu multimetru? Man ar vajadzētu' date=' bet ne jau $200 vērtu :D[/quote']

 

Senks :) Atmeeriiju arii CPU sliedi pie 8pin 12v kaabelja...

 

Jociigi - pie idles 12V = 12,03V pie 100% loada 12V = 12,04-12,05, kaa tad taa? :roll:

 

 

Multimetru pirku elektronaa... Mastech M-838 maksaaja 6,30Ls :) Izskataas diezgan necils, bet ir pat termodatchiks :)

Link to comment
Share on other sites

Wo shitaads te izsktaas jams:

 

multimetrs.jpg

Link to comment
Share on other sites

Vispaar ja taa godiigi - labaak nebuutu pircis to multimetru...

 

1kaart - manas ceriibas/aizdomas ka 12v cpu liinija ir taa kas netur ir pieviltas... so vaina nav baroklii :(:lol:

 

2kaart - pameerot citus pc te blakus ar shausmaam sakjeeru galvu ieraugot kas tur notiek 12v liinijaas... :? :evil:

 

Tas taa ko padomaat tiem kas te deklaree, ka pat noname 300W baroklis ir vairaak kaa pietiekoshi... 11,6v... vienaa pat 11,4v uz 12v liinijas... :shock: :? pzdc... buus tagad ko mainiit :wink:

 

3kaart - tagad nebuus miera un laikam driiz tiks iepirkts smalkais lodaamurs :twisted:

 

 

 

Starpcitu - par ko vareetu liecinaat juutami paaugstinaata 5v liinija? Teiksim 5,2v? :roll:

Link to comment
Share on other sites

Wo shitaads te izsktaas jams:

Muah :) Es taadu sen atpakalj pirku, man lauku pilseetaa nekaa sakariiga nebija pa leeto :lol: Tiku caur zem 5 Ls un temperatuuras sensors darbojas tiiri sakariigi 8)

Link to comment
Share on other sites

Man taac pats, tikai dzeltens, parasti no sencha skapa izmakshjkjereeju kad vaig!

A Everestaa tas Voltaazhjas kuras raada nevar uzticeeties? =

Link to comment
Share on other sites

nu neklokotai sistēmai ar noname 300W ar paaugstinātu risku tik tiešām pietiek :lol:

 

nu cik atceros Antec sola un piļauj 3% svārstības. Nu tie 5.2V būtu 4%. Domāju, ka ja stabili viņus tur nav nekas traks. Ja pārāk liela atšķirība un sistēma neklokota, tad varbūt var a;i laist PSU uz RMA? Nezinu īsti.

Link to comment
Share on other sites

Man taac pats' date=' tikai dzeltens, parasti no sencha skapa izmakshjkjereeju kad vaig!

A Everestaa tas Voltaazhjas kuras raada nevar uzticeeties? =[/quote']

 

Nevienam no man meeriitajiem 5 kompjiem nebija pareizas... pat ljoti schiibi raada MB...

Link to comment
Share on other sites

nu neklokotai sistēmai ar noname 300W ar paaugstinātu risku tik tiešām pietiek :lol:

 

nu cik atceros Antec sola 3% svārstības. Nu tie 5.2V būtu 4%. Domāju' date=' ka ja stabili viņus tur nav nekas traks.[/quote']

 

Nee tas nav Antec'am :) Antecam 5v = 5,06v :)

 

Tas ir 300W HEC'am... un veelvienam kautkaadam mistiskas chainiizeru firmas 350W baroklim... :roll:

 

 

P.S. Tie 300nieki kuriem ir tie milzu kritumi ir neklokotas nepaaraak njipras sisteemas... vienkārši 100% load's iet prochiem :)

Link to comment
Share on other sites

Wo shitaads te izsktaas jams:

Muah :) Es taadu sen atpakalj pirku' date=' man lauku pilseetaa nekaa sakariiga nebija pa leeto :lol: Tiku caur zem 5 Ls un temperatuuras sensors darbojas tiiri sakariigi 8)[/quote']

 

Visa LV ir vieni vieniigi lauki ;) Bet straadaa jams tieshaam normaali :)

 

Zheel vieniigi ka termodatchiks nav mitrumdroshs :(

Link to comment
Share on other sites

nu es ar savu Codegen vispaar nevaru lieliities

 

Nu tas jau ir tikai EVEREST'a raadiijums - reaalie cipari var buut pavisam savaadaaki :)

Link to comment
Share on other sites

Ew' date=' davai kaads var nodziit HDD uz <20 graadiem? Es varu, paraadiishu :p[/quote']

 

Iizii ;) Bet vai tu vari zem 10c?

Link to comment
Share on other sites

Ew' date=' davai kaads var nodziit HDD uz <20 graadiem? Es varu, paraadiishu :p[/quote']

 

Iizii ;) Bet vai tu vari zem 10c?

man mazaakais ir bijis 12 graadi.... negribu tagad mociities, bet ja ljoti vajadzeetu :D

Link to comment
Share on other sites

Ew' date=' davai kaads var nodziit HDD uz <20 graadiem? Es varu, paraadiishu :p[/quote']

 

Iizii ;) Bet vai tu vari zem 10c?

labaak kursh sasaldees ka vairs negriezhas :D

Link to comment
Share on other sites

Jaapameegjina dabuut visas temperatuuras lejaa zem 25c... :)

 

edit--

 

wot i ano :)

 

temperatuuras_2.gif

Link to comment
Share on other sites

pa teemu chut ne...http://www.overclockers.ru/news/newsitem.shtml?category=2&id=1107242129

 

Es ar taaka vienbriid domaaju par HDD w/c bloku ievieshanu, bet tad peec VGA bloka ievieshanas sapratu, ka tie jau ir pretspiediena griesti... :roll:

 

Un buutiibaa - kaada jeega? :)

Link to comment
Share on other sites

vimba_zlobnaja

Es ar taaka vienbriid domaaju par HDD w/c bloku ievieshanu' date=' bet tad peec VGA bloka ievieshanas sapratu, ka tie jau ir pretspiediena griesti... :roll:

[/quote']

 

Pumpis domā neturēs? Nav jau taču Innovatek 1046.tais?

Link to comment
Share on other sites

Es ar taaka vienbriid domaaju par HDD w/c bloku ievieshanu' date=' bet tad peec VGA bloka ievieshanas sapratu, ka tie jau ir pretspiediena griesti... :roll:

[/quote']

 

Pumpis domā neturēs? Nav jau taču Innovatek 1046.tais?

 

1048'tais... nu nevelk, nevelk diezko njipri... tomeer 3 w/c galvas 2 radiatori + trubas... nez :roll:

Link to comment
Share on other sites

codegens 350w

Lauks	Vērtība

Devēja īpašības	

Devēja tips	ITE IT8705F  (ISA 290h)

Sistēmas plates nosaukums	ECS K7VTA3 / L7VTA / L7VTM



Temperatūras	

Sistēmplate	37 °C  (99 °F)

Centrālais procesors	39 °C  (102 °F)

Aux	56 °C  (133 °F)

WDC WD1200JB-00EVA0	28 °C  (82 °F)



Ventilātori	

Centrālais procesors	2163 RPM

Šasija	2280 RPM



Spriegums  

CPU kodols	1.74 V

+2.5 V	2.56 V

+3.3 V	3.14 V

+5 V	4.76 V

+12 V	12.99 V

VBAT baterija	1.15 V

P.S.

nah likt bildi ja ir iespēja KOPĒT VISU ? :lol:

P.S. S.

12V ir izcils rādījums ar parasto voltmetru rādīja ~12,6-12,7 tātad itkā 5% uz augšu codegenam nav slikta lieta :D

Link to comment
Share on other sites

asgards - kas tev par proci? Un shitas ir idlee vai 100% burnaa? :roll:

Link to comment
Share on other sites

Te ir mans COLORSit baroklis 300W

 

Lauks Vērtība

Devēja īpašības

Devēja tips Winbond W83697HF (ISA 290h)

 

Temperatūras

Sistēmplate 31 °C (88 °F)

Centrālais procesors 38 °C (100 °F)

SAMSUNG SP0802N 25 °C (77 °F)

 

Ventilātori

Centrālais procesors 3325 RPM

Šasija 1854 RPM

 

Spriegums

CPU kodols 1.63 V

+3.3 V 3.31 V

+5 V 5.03 V

+12 V 12.04 V

-12 V -11.95 V

-5 V -5.20 V

+5 Atbalsta spriegums 5.02 V

VBAT baterija 3.63 V

Link to comment
Share on other sites

IMAGin

Ar tiem spriegumiem ir kautkaa taa ka vinji ir savstarpeeji saistiiti

+5 un +12

Kad +12 tiek slogots vinsh meigjina notureet vinju pienjemammaa liimenii un +5 arii celjas.

Kautkaa taa tur bija.

Jauniem un iipashi kurtiem barokljiem shii djeela menidzeejaas atsevikji un pie ahuunas slodzes uz +12 nekas neko neiespaido +5

 

Bija jau vienreiz laba diskusija par barokljiem

Tur arii bija linki...

Ieblens Interesantajaas saitees pie hardwares

Tur ir links uz slaavu lapeli..

ljoti interesanta lasaamviela

Link to comment
Share on other sites

Maniaki.Uztraucas par +-1V@12V.tas nav pat 10% drom strādāja normāli pie 6-18v.Vienreiz Varonim nodemonstrēju.

Link to comment
Share on other sites

asgards - kas tev par proci? Un shitas ir idlee vai 100% burnaa? :roll:

vai tik nebija Athlon XP 1800+...

 

uz to moment laikam dati kopējās pa hdd un liekas ka visi 100% bija :D

kā jau artissco teica axp 1800+ :D

 

btw beidzot jāatness tas ūber testeris un jāiztestē ko dod 700w barokļi :D

Link to comment
Share on other sites

Maniaki.Uztraucas par +-1V@12V.tas nav pat 10% drom strādāja normāli pie 6-18v.Vienreiz Varonim nodemonstrēju.

 

Jaa ok, bet cpu tieshi ja grib OC'ot tas atsaucas uz stabilitaati... kaa redzams ikdienaa 24/7 dragaa tie kompji ar savu milziigo dropu uz 12v liinijas... bet cik tas ir labi - nu pats saproti :)

Link to comment
Share on other sites

IMAGin

Ar tiem spriegumiem ir kautkaa taa ka vinji ir savstarpeeji saistiiti

+5 un +12

Kad +12 tiek slogots vinsh meigjina notureet vinju pienjemammaa liimenii un +5 arii celjas.

Kautkaa taa tur bija.

Jauniem un iipashi kurtiem barokljiem shii djeela menidzeejaas atsevikji un pie ahuunas slodzes uz +12 nekas neko neiespaido +5

 

Bija jau vienreiz laba diskusija par barokljiem

Tur arii bija linki...

Ieblens Interesantajaas saitees pie hardwares

Tur ir links uz slaavu lapeli..

ljoti interesanta lasaamviela

 

Respektiivi 12v liinijaa saak kristies voltaazha - baroklis sho uzdzen augshaa atpakalj liidz 12v bet liidzi uzdzenas arii 5v liinija? Respektiivi ja parastam (lasiit 300W HEC) 12v ir stabili 11,99v bet 5v - 5,2v tas vareetu noziimeet ka tomeer shams dzen augshaa nepietiekamo 12v liiniju? :roll:

 

P.S. Tas HEC's bija tas kursh iisu briidi peec patreizeejaa cpu iegaades saaka nedaudz smirdeet... :?

Link to comment
Share on other sites

ne jau tie 12v ir svarīgākais. var arī neturēt strāvu. spriegums rādās norm, bet strāva galīgi neturās. vai kaut kā tā. lai palabo mani elektroniķi.

 

+ šiem lētajiem multimetriem ir arī kļūda tāda visnotaļ mānīga. palasi instrukcijas.

Link to comment
Share on other sites

nu es ar savu Codegen vispaar nevaru lieliities

No tev gadījies kāds vecs modelis, man 200X modelis v2.03P4 (zila etiķete) turēja pie idle stabili visus spriegumus. Izmērīju ar multimetru un rādījumi tādi paši, 12V rādījumi bija precīzi tādi paši kā tagadējam Antec baroklim: 11,98-12,04V. Atšķirība ir vienīgi pie slodzes, Codegenam 12V nokrita uz 11,8V, bet Antecam 12V kā bija tā palika. Tā kā jaunāko modeļu Codegeni nemaz tik slikti nav. Vārdu sakot velns nav tik melns kā viņu mālē. :)

Link to comment
Share on other sites

heh, man 1 codegen gāja, tad stāvēja plauktā, bet tagad kad pieslēdzu tāds pusbeigts izskatās - ventilators knapi griežas, kaut kā pēc deguma ož. :D

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...