Jump to content

HTC Tattoo - vai ir vērts pirkt


vertigo
 Share

Recommended Posts

Takā mobilais telefons pamazām stiepj karoti, vajadzīgs kas jauns.

Un takā nekā man vizuāli patīkama mobilo tirgū nav, tad jāpaprovē kaut kas gudrāks.

 

Vai ir vērts ietaupīt dažus desmitus latu un pirkt nu jau morāli novecojušo HTC Tattoo ar 1,6 androīdu? Vai tomēr nevajadzētu skopoties un jāņem Wildfire?

Tattoo patīk fiziskās zvana pieņemšanas un atteikšanas pogas un izmēri arī tīkamāki.

Bet, cik saprotu, Wildfire ir Tattoo2 un tajā viss ir uzlabots.

 

Bez telefonfunkcijām telefonu galvenokārt plānots izmantot aplikāciju noprovēšanai un GPS.

Labots - vertigo
Link to comment
Share on other sites

Tatto ir aizvakardienas budžet klases telefons. Tas pats kas polo 1,1l dzinējs ar rallija iszpūtēju :mrgreen: Skaties uz LG, vai kādu no Samsung Galaxy

Labots - Gherc
Link to comment
Share on other sites

Ja lieto 1.6 androidu tad nea, ja lieto 2.2 or 2.3 tad ir ok. Pirms divām nedēļām labā stāvoklī nopirku par 40ls, par tādu cenu, lietot šo telefonu ir vairāk kā vērts, nevis suku juku lētos lg.

Link to comment
Share on other sites

Pēdējie pāris telefoni ir bijuši Samsung un gribu prom no viņiem.

Samsungiem plus bija dizains, bet takā tagad visi telefoni pēc skata vienādi, tad Samsungam neredzu vairs jēgu :)

Un LG pa manam ir draņķīgāks Samsungs. Pārāk daudz sliktu atsauksmju par LG ir dzirdētas.

 

Bet HTC simpatizē kā brends. Pavisam skaisti vēl būtu baltas krāsas Tattoo vai Wildfire.

 

 

Vai tad uz Tattoo ir iespējams uzlikt normāli funkcionējošu 2.1, 2.2 vai 2.3 Androīdu?

 

Un kā jau teicu, nedzenos pēc jaunākajiem aparātiem. Gribu ērtu, ne dārgu telefonu ar kuru paspēlēties :)

Link to comment
Share on other sites

KillerBiz

Pēc cenu kategorijas tev vajadzētu ņemt LG P500.

 

Patiesībā jau LG ir bijis tikai viens izcili sūdīgs telefons - Chocolate, turklāt man neizprotamu iemeslu dēļ viņiem bija ļoti sagribējies bling-bling. Tehnoloģiski viņiem viss ir tīri ok. Ņem par piemēru kaut vai faktu, ka iekš iPhone 4 izmantoto displeju patiesībā ir izveidojis LG.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Man ir Tattoo, nav ne vainas, savas funkcijas pilda ar spiedienjūtīgo ekrānu un 1.6 androidu, wildfire ir skārienjūtīgais ekrāns un jaunāks androids, bet baterijas abiem ir mēsli. Es izmantoju zvanīšanai, sms un navigācijai, man neko jaudīgāku un jaunāku nevajag. Bet, ja tagad uzsitiena būtu jāpērk, tad motorola defy ņemtu.

Nezinu gan kāda aplikāciju provēšana sanāks uz 320x240 izšķirtspējas.

Labots - Araabs
Link to comment
Share on other sites

man arī ir tattoo - arī varu teikt, ka nav ne vainas, nekādas spēlītes vai video neskatos.

Man tur kādas 3 dienas ar laik pa laikam ieslēgtu wifi.

esmu uzlicis 2.3.3 androīdu un tīri ātrs (2.1. gan bija baigi bremzīgs). Pat LV valoda ir parādījusies.

Link to comment
Share on other sites

Baterijām nevajadzētu būt problēmai... Ik pa divām/trīs dienām var uzlikt lādēties un, ja nu kas, var nopirkt arī rezerves bateriju.

Bet liekot virsū jaunāku androīdu zūd HTC Sense, kas vienkārši runājot ir androīda skins, pareizi?

Lmx, kā ir ar darbošanos bez Sense?

 

 

Vēl jau vizuāli patīk HTC Diamond (pirmais), bet par to esmu salasījies briesmu stāstus un arī Windows Mobile, liekas, ir pamatīgu pakāpienu zemāks par Android.

Link to comment
Share on other sites

Noteikti labāk ņem Wildfire, nekā Tattoo. Wildfire ir lielāks ekrāns, labāka kamera, lielāks ram, Android 2.1, ko var apgreidot uz 2.2, un it kā izturīgāka bača. Tas pats attiecas arī uz Diamons(labāk Wildfire).

Link to comment
Share on other sites

Vēl jau vizuāli patīk HTC Diamond (pirmais), bet par to esmu salasījies briesmu stāstus un arī Windows Mobile, liekas, ir pamatīgu pakāpienu zemāks par Android.

 

HTC Diamond - mans iepriekšējais telefons ar WinMo6.5, tieši tagad pēc P500 iegādes taisījos likt sludinājumu un pa kādiem 60LS tirgot nost kā navigācijas iekārtu ar funkciju kādreiz piezvanīt :D

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nav doma pārdot savu Tattoo? :)

 

Bet ar katru mirkli sliecos arvien vairāk uz Tattoo pusi.

Ja par Tattoo un Wildfire būtu jāmaksā viena cena, tad protams ņemtu Wildfire, bet ja var ietaupīt 40-50Ls, tad laikam vairāk velk uz Tattoo pusi.

Link to comment
Share on other sites

Kur tad Tu domā pirkt? Salidzini lv tatto no 146, wildfire no 150. Vai arī es vienkārši nemāku meklēt :D

Link to comment
Share on other sites

Lietotu ņemšu.

Neesmu gatavs par telefonu atdot vairāk par 100Ls. Neredzu tam jēgu un vajadzību.

Link to comment
Share on other sites

Vertigo, kaapeec neesi gatavs atdot vairaak naudas par telefonu? Ja veelies lietot normaali tad labaak samaksaa vairaak un buus tev normaali lietoshana, nevis androidpautu nopirksi un naakamais jautaajums kaapeec neiet man applikaacijas utml... Muah taadiem grauztiem daudz netaisa applikaacijas jo izshchirtspeeja ir galiigaa pakaljaa. Un dzelzhu taadi pashi hlami...

Labots - Nettwerk
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Nettwerk, tas viss atkarīgs no cilvēka. Saprotu, ka esmu viens no retajiem tādiem te, bet man ūbertehnoloģijas ūberaugstā līmenī telefonā nav vajadzīgas.

Pašlaik gribu noprovēt androīdu un tam pietiek ar Tattoo vai Wildfire, kas nav draņķīgi telefoni... Viņi vienkārši nav augsto plauktu telefoni (vārds telefoni gan te varētu būt nevietā).

HTC augšgala telefonus var pirkt, ja nauda tūpli plēš, vai arī ir interese un vajadzība pēc ūberfunkcijām.

Man telefons tomēr vairāk ir spēļmantiņa nevis darbarīks.

 

Un pirms dažiem gadiem nopirku telefonu pa, liekas, 250Ls... Aparāts bija labāks, bet nejutos labāk kā tad, kad pa 30Ls nopirku lietotu parastu telefonu.

Link to comment
Share on other sites

Vertigo, jautaajums ko tu ar to telefonu domaa dariit? Iziet uz speeliishu, multimeediju baudiishanu? Ja speelju dziishanu, tad veel jo vairaak buusi nelaimiigs, par multimedijas iespeejaam nemaaku teikt.

Link to comment
Share on other sites

Pirmkārt un galvenokārt, domāju izmantot telefona funkcijas.

Otrkārt, ne spēlītes, ne multimediji telefonā neinteresē. Tam ir citas ierīces.

 

Gribu androīdu, kuru pabakstīt brīvajā laikā.

Link to comment
Share on other sites

Manuprāt, tieši tad, ja Tu telefonu ņem kā spēļmantiņu, tad vajag pēc iespējas labāku, jo tieši tad Tu izmanto visas multimēdiju iespējas... Ja kā darbarīku, tad zvaniem un tādām lietām.

 

Jorpojām palieku pie sava, neiesaku ņemt Tatto, nenožīdo tos dažus latus un nopērc vismaz Wildfire.

Link to comment
Share on other sites

Nu, kā jau teicu, ar vārdu spēļmantiņa nebiju domājis spēlīšu spēlēšanu un video/audio kruķīšanu, bet kaut ko, ko pabakstīt kādā brīvākā brīdī :)

Telefonam, ko tagad lietoju aizraujošākais ir kalkulators, takā jebkurā gadījumā būs virzība augšup :D

 

Par izvēlēšanos starp Tattoo un Wildfire, pameklēšu abus vienādi un tad redzēs kurš no viņiem pirmais pie manis tiks :)

Bet Tattoo man vairāk vizuāli un izmēru ziņā patīk un tie ir divi kritēriji, kas man vērtību augšgalā.

Labots - vertigo
Link to comment
Share on other sites

Nu iesaku apdomāt kārtīgi, kas ir svarīgāks - funkcionalitāte vai paskats. Wildfire jau arī nav nekāds atbaidošs telefons. Bet nu būtībā, tas tev pašam jāizlemj, ņem labāk to, kas pašam tīk :)

Link to comment
Share on other sites

SyncMaster

Iepriekš man ar bija doma pirkt Tattoo, bet tad bik piemetu un nopirku Wildfire, nenoželoju.. Draugs paņema tattoo, teiksim tā.. Internetā skatities, lasiit ir daudz nepatīkamāk, pietuvināt un attālinat attelu, lai arī izšķirtspeja abiem ir vienādi, bet tomēr tattoo ir par mazu ekrāns. man personigi nepatik vairs Tattoo.

Link to comment
Share on other sites

nu ja starpība ir 50ls tattoo vai 100 ls wildfire, tad laikam gan labāk tatoo. ja tie ir kaut kas ap 50 vs 70 tad drīzāk wf.

nu es nezinu, kādām tur aplikācijām vajag baigo izšķirtspēju, ja neskaita kaut kādas spēles. Vienīgais, kas liekas neērti, ir rakstīt tekstus, jo tā ekrāna klaviatūra ir diezgan saspiesta.

Link to comment
Share on other sites

Nu ja jau jauni maksā tikpat kā vienādi, tad arī lietotiem vajadzētu būt līdzīgā cenā...

Link to comment
Share on other sites

Neta pārlūkošanai jo lielāka izšķirtspēja, jo labāk gan var pārskatīt, gan arī pats fonts vienādā zoomā izskatās patīkamāk uz tā kam augstāka izšķirtspēja.

 

Ir dzirdēts, ka wildfire zemās izšķirtspējas dēļ ir daudzas programmas, kas vienkāršķi mārketā nav pieejamas vai ir nelietojamas, bet tas laikam šajā gadījumā nav pārāk svarīgi.

Link to comment
Share on other sites

Tekstu rakstīšana bez fiziskas tastatūras jebkurā gadījumā ir sāpe pakaļā, bet pie tā var pierast.

 

Bet Trodeksā gan jau, ka ar LMT līgumu tas Tattoo... Pats esmu bitenieks un neplānoju pārsviesties uz LMT. Un cena bez līguma gan jau tie paši ~150Ls.

Bet paskatīšos, varbūt tomēr... :)

Link to comment
Share on other sites

Vakar es būtu ieteicis Wildfire nevis tattoo viena iemesla dēl 1.6, bet lmx iebakstija ka uz tattoo var uzlikt 2.3 neoficiālo ROM. Wildfire ir iemesls kapēc tattoo nav oficiālasi android2. Jo dzelši ta vienādi, izņemot kameru un displeja izmēru. Tagad telefons kā jauns :) Tiesa neesmu lietojs WF, bet kā jau minēju vienīgā tšķirība ir disp un kamera.

Link to comment
Share on other sites

Nu ja, dzelži vienādi, tikai mazāks ekrāns, mazāk krāsas, mazāks RAM, sliktāka kamera. Es domāju, ka šīs ir pietiekami lielas atšķirības, lai varētu teikt, ka dzelži nav gluži vienādi. Es domāju, ka ir skaidrs, ka wildfire ir labāks.

Link to comment
Share on other sites

Skurstenis

tattoo var visādās krāsās ādiņas nomainīt, baltā vai kā vēlies. Vari savu bildi uzlikt virsū. Maksāja tas kādus padsmit eiro.

Link to comment
Share on other sites

Ar panelīšu sūtīšanu ar savu dizainu no HTC gan labāk neaizrauties, jo vakar tieši papētīju to lietu un atsauksmes drausmīgas.

Bija iepostotas arī dažas bildes ar pasūtītā galarezultātu un tiešām bija drausmīgi.

 

Vienkārši baltu vai melnu paneli gan varētu, bet kur tādus var iegādāties?

Cik pameklējos, tad pārsvarā pārdodas tikai baterijas vāciņi bez priekšas un apakšējās plastmasas.

Link to comment
Share on other sites

Kādi atslēgvārdi meklēšanai?

Meklējot "HTC Tattoo cover" man viskaut ko atrod, bet ne Tattoo panelīšus.

Link to comment
Share on other sites

12 gabali... Nesauktu to par pillu jebaju :D

 

EDĪTE:

Takā pekas atstiepis ajpõds, tad aktuāla tagad arī mp3, flac, m4a atskaņošana.

Cik ērti un kvalitatīvi tas darāms uz HTC androīdu telefoniem?

Un cik ļoti baterijas darbības laiku saīsina mūzikas kruķīšana uz telefona?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Galu galā iepirkts Wildfire.

 

Telefons ar 2.2 androīdu, un pa īstam vēl ķidāšanai neesmu ķēries klāt.

Bet vispār pagaidām neko nesaprotu :D

 

Un displejs ir pat ļoti OK. Droši, ka nav tik skaists kā dārgajiem modeļiem, bet salīdzinot ar to, kāds displejs ir līdzšinējam Samsung J700, Wildfire displejs ir konfekte. :)

 

Pagaidām nesanāk palaist GPRS, bet gan jau kaut kur nav aktivizēts. Būs pamācība jāpašķirsta :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...