Jump to content

Vinila atskaņotājs


nezinīc
 Share

Recommended Posts

Tad varbūt ieliec bildi, ko tieši tev vajag, iesākuma šķita, ka vajadzīgs konektors, kāds mēdz būt pārsvarā D(ē)J(ēju) strēlēm, lai ātri nomainītu headshell, bet pēc regas pieminēšanas vairs galīgi nekas nav skaidrs, jo vismaz tam rb250, kas man acu priekšā, nekāda din konektora pilnīgi noteikti nekur nav, un aizdomas ka pārējām vismaz oriģinālā arī nē.

Link to comment
Share on other sites

 

 

kas man acu priekšā, nekāda din konektora pilnīgi noteikti nekur nav, un aizdomas ka pārējām vismaz oriģinālā arī nē.

Tev taisnība, bet ir 5pin M DIN spraudnis tieši REGAs apgeidam, kurš  dod iespēju pieslēgt pa tiešo 5 DIN kabeli:

m_din_r_main_transparent.png

 

 

te bilde kā izskatās tonarms ar to 5 pin M 1349873617_55SAEC_WE-308N_SILVER_WIRED_FDIN 

Link to comment
Share on other sites

 

 

bet ir 5pin M DIN spraudnis tieši REGAs apgeidam

 

Kā tev šķiet, cik liela ir iespējamība, ka šinī forumā būs kāds(i), kam ir sajāta apgreidota regas strēle, vai sajāts jelco (kuriem, cik saprotu, tāds mēdz nākt arī oriģinālā), par sajātu saec nemaz nerunājot???

Link to comment
Share on other sites

Normund, jā varu dabūt un jau pasūtīju. Bet ir klienti, kuriem visu vajag jau vakar, tad nu pajautāju, ja nu kādam ir.

 

nnoname, gan jau arī citiem ražotājiem ir tādi tonarmi. Ņemot vēra, cik te ļaužu pa ebaju ņemas, visādi varēja gadīties. 

Link to comment
Share on other sites

Izšķiroju savus vinilus, aptuveni 70 ir lieki. 35 eiro par visiem, ja kādam interesē. Mint nebūs, bet tādi, kuriem vieta tikai miskastē arī nav.

http://ej.uz/vinilss

Ir arī RRR 001, vizuāli ļoti labi saglabājies, ar GZM005, vajadzīga siksna un iespējams elektronikas remonts (iespējams, nav nepieciešams un ar siksnu motors griezīsies kā vajag). Strādājoši maksājot no 50, tā kā šis ir jāremontē un man nav zināšanu, piedāvāju pa 25 eiro.

Labots - Guest
Link to comment
Share on other sites

Feisbukā ir LV grupa "Vinila mānija"

 

PS Ech, JA tev būtu TAS Ninas un Frederika LP ar "Suku suku" ;)

Labots - Tornis
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Labvakar Dārgie Draugi!

Sakarā ar to ka netīšām pārdevu savu vinila galdu Universum F2002,

es gribētu, vēl līdz ziemasvētkiem, uzdāvināt sev kādu labāku un nopietnāku tehniku. Varbūt kādam no jums ir kas ko piedāvāt?

Jau iepriekš Paldies.


Žēl, protams, ka te nevienam nebija neviens aperāts ko piedāvāt :(

nācās paņemt no "nevietējā" šito Sony

DSC00233.sized.jpg

 

divreiz dārgāk nekā pārdevu Universi

:shok:

Pat īsti nezinu, vai tiešām tas bija tā vērts?

Un ko Spečoki par to saka?

Lai gan man patīk un arī krāsa piestāv aperātu kopskatam  :punk:

DSC00230.sized.jpg

Link to comment
Share on other sites

Long John
.....nācās paņemt no "nevietējā" šito Sony ......

 

Interesanti, vai Sviest-kungs savā autotirgotāja darbībā tāpat definē detaļas- piemēram, "riteņi no šitā Audi"?... :yahoo:  

Tādēļ arī, nezinot modeli,  no tehniskā viedokļa komentēt nav ko- ja nu vienīgi- tiešām piestāv pēc krāsas.... :beee:

Vienīgais, kas reāli redzams un nepatīk- "nestandarta" tonarms un līdz ar to arī galvas turētājs.

Manuprāt, labāk bija ņemt aparātu ar "klasisko" S-veida tonarmu, kuriem pat mūsdienās nav problēmu ar universālā galviņas turētāja ("headshell")  iegādi. 

Pat pie manis būtu vismaz pāris tādu aperātu dabūjiis un ne jau pa dubultcenu.... :yahoo:

 

Priecīgus Ziemassvētkus visiem audiomīļiem! :drinks:

 

(bet man līdz dežūras beigām nieka 3 stundas atlikušas)  :hunter:

Labots - Long John
Link to comment
Share on other sites

Man kā reiz z-svētku vecītis (sievas izskatā) atnesa 2 jaunas plates:

 

Instrumenti:- iekams;

Beck jaunais albums: morning phase.

 

jāsmaklē šampis un jāsāk baudīt garās brīvdienas :D

 

pricīgus visiem Z-svētkus.

 

a par soni - kas par modeli ?

Link to comment
Share on other sites

Nu jā, atvainojos.

Tas ir Sony PS-LX3, ar kaut kādu tur pagarināto tonarmu it kā.

Nu vismaz, ar atvērtu vāku pilnā skaļumā ( cik nu tas Grunding pastūzis velk :) ) skaņa vairs nekropļojas.

 

 

p.s.

Cik var saprast tad Long John dežūra jau beidzās?

Nu tad ko?

Nu tad neko, tad Priekā, Trenner!

Un Jaukus visiem Ziemassvētkus!


osscar teica

"Man kā reiz z-svētku vecītis (sievas izskatā) atnesa 2 jaunas plates:"

 

Tev gan, Vecīt, ir paveicies.

Man gan Dārgā, kad pateicu ka to aperātu esmu par 20 euro nopircis, ( nu lai nesatrauktu )

attrauca,

"napig tādiem mēsliem un platēm vispār tērēt naudu.

ieslēdz telefonu un paklausies caur to radio.."

:shok: 

:D

Link to comment
Share on other sites

nu tas sony aparāts atgādina pēc dizaina āriju - tonarms un arma turētējs + kopējais dizains ir līdzīgs :) bet domāju, ka pa uneversumu toč labāks. Domāju ar viņu problēmu nebūs, par galvas savietojamību neesmu pētījis, kas tur jamam der, gan jau adatu var nomainīt :) 

 

Jā tādā ziņā saprot manu hobiju :-)  pa kādai platei saņemu šad tad svētkos :) 


teicās, ka grūti bijis izvēlēties :-) 

Link to comment
Share on other sites

Nezinu, varbūt atgādina Āriju, man grūti spriest, man tāda nav bijusi nekad.

Vienkārši vakar, kad es aizbraucu pie tā Keksa kaut ko pirkt, 

Šams man priekšā nokrāmēja kaut kādus padsmit aperātus, cenu kategorijās no 50 līdz 500 euro par gab.

:shok:

Un es tur pabiju kādas , nu laikam gandrīz divas stundas ..

pētīju, domāju,

"griesti" finansēm, ko biju ar mieru tērēt, bija 200 euro, tā kā kaut kādi 5 aperāti uzreiz atkrita,

nu un tad palika tie kādi 8 ? laikam, kas tajā kategorijā ietilpa, Akai tur bija, Panasonic un vēl daži brendi..

bet tur krāsa nepatika, tad daži bija "pārāk plastmasīga" paskata un arī, sakarā ar to ka esmu alkoholiķis un vēl slinks, tad gribēju tomēr pilno automātu un arī ar "repeat" fukciju, tad tomēr beigās šis Sony uzvarēja konkurencē.

Nu kaut kā tā :(

Link to comment
Share on other sites

Kas tas par Keksu, ja nav noslēpums? Un cik beigās samaksāji? Ceru ka ne 200 EUR, jo tas aparāts pusi no tā nemaksā.

Link to comment
Share on other sites

Jā, 200 arī atdevu.

( sākumā Šams gribēja 250 ).

Rumbulā Šams plosās, automašīnas tirgo.

Ja interesē telefons, varu P.M. aizsūtīt.

Jūs tak visi klusējāt te, kad bļāvu "man vaig tagad un tūlīt".

Man nebija variantu.

:(

Link to comment
Share on other sites

nu man ar liekas, ka 200 pa šerpu....priekš 5 kg aparāta... nē nu ja tur kruta galva, tad var...bet diezin vai tur tāda ir...es teiktu - 100 eināri būtu ok vai 120...bet ne vairāk.

Link to comment
Share on other sites

Vai tad es kādreiz esmu noliedzis to ka es esmu idiots?

:shok:


P.S.

Galva tur esot itkā jauna, par 40 euro pirkta ebajā, nu vismaz tā Viņš man stāstīja.

Link to comment
Share on other sites

 

 

    Labvakar Dārgie Draugi!

Sakarā ar to ka netīšām pārdevu savu vinila galdu Universum F2002, es gribētu, vēl līdz ziemasvētkiem, uzdāvināt sev kādu labāku un nopietnāku tehniku.

Varbūt kādam no jums ir kas ko piedāvāt? Jau iepriekš Paldies.

Žēl, protams, ka te nevienam nebija neviens aperāts ko piedāvāt :( nācās paņemt no "nevietējā" šito Sony  

 

:sorry: ... Vai atceries vēl manis teikto ( gadijums ar Universum...Griežgaldiņu ) par vinilgaldiņu tonarmiem...vieglie, vidējie un smagie.

padomā - kurš no viņiem būs precīzāks, mazāk uztvers rezonansi (akustika telpā - kurā atrodas vinilgalds un tonarma rezonanses iespējamība)

Gan jau nonāksi līdz apskaidrībai, agri vai vēlu, bet pie secinājumu nonāks !!!


 

 

Jā, 200 arī atdevu. ( sākumā Šams gribēja 250 ). Rumbulā Šams plosās, automašīnas tirgo.

 

Ir dzirdētas atsauksmes par šo cilvēku.

- maza teritorija valstij, vienā stūrī nopirdies...pretējā jau atskaņas saklausāmas - un cenas visai augstas šim tirgonim.

Link to comment
Share on other sites

Jā! Vitalii, Tev ir taisnība!

Tu tiešam esi viens no tiem,nedaudzajiem cilvēkiem, kuri saprot ko saka!

Link to comment
Share on other sites

jā vinila skanējumu  ietekmē lērums lietu..sākot ar pareizu izsvarojumu, azimutu, galvas elektrisko rezonansi, mehānisko rezonansi, vibrāciju, ko rada trafs/motors, vai infraskaņu no "līkas" plates..tur tik daudz to mainīgo :D 


vai plates tīrība - sprakšķi rada arī preampa pārslodzi augsto F galā...


bet neskatoties un visu nepieciešamo tvīkošanu, ko pat ietekmē plates biezums,,,mēs vinilu klausāmies :D 

Link to comment
Share on other sites

 

 

sony aparāts atgādina pēc dizaina āriju - tonarms un arma turētējs + kopējais dizains ir līdzīgs

 

Kurā vietā tieši līdzība, strēles taisnumā un turētājā? :shok:

Link to comment
Share on other sites

nu tak paskaties sudraba ārīju 102,,,nu ir viņa no kāda sony spiesta...jā taisnā strēle, turētājs , pogas,,,

Link to comment
Share on other sites

Speciāli apskatījos vēlreiz uz ārijas bildi, domāju varbūt man atmiņa klibo, vienīgo līdzību spēju saskatīt taisnstūra formā un apaļajā diskā :D ak nu jā, krāsa arī sudrabota

 

arija102s00.jpgsony_pl-x3.jpg

 

ārija ir plastmasas klucis, sony ir normāls dizains ar proporcijām

Link to comment
Share on other sites

bija viens cits modelis - tas toč bija tāds pats ar visu caurspīdīgo turētāju.  lai nu  paliek :D 

Link to comment
Share on other sites

Long John

Apsveicu Sviestu ar dāvanu sev!

Attiecībā par aparātu jau teicu- mana galvenā pretenzija- dikti īpatnējs, "specifisks" galvas turētājs, kuram vajadzības gadījumā nevar vienkārši nomainīt citu - labāku, interesantāku, pieejamāku utml galvu, bet tikai meklēt pa ārzemēm u.c. Ebajiem konkrēto adatu konkrētai galvai (Varbūt es maldos- skatos Google, ka šiem mēdz būt arī turētāji ar 2 skrūvēm, kur var viegli uzlikt citu standarta galviņu ar attālumu starp skrūvēm 1/2").

Tādēļ vienmēr esmu atturējies no šiem modeļiem. 

 

 sonypslx5stylus.jpg

 

Citādi jau praktiski tāds pats, kā daudzi vidus klases aparāti no 80-tiem gadiem un te tāpat, kā ar vecajiem autiņiem un bitēm- neko nevar skaidri zināt-  noteicošākais ir konkrētā aparāta stāvoklis.  

 

Par cenu - "konkurentus" neapspriež, bet šams ir labi "uzvārījies"- domāju, ka vismaz dubultā. :shok: 

 

Pa 85 Eur es būtu piedāvājis, piemēram, manuprāt krietni nopietnāku "Panasonic SL-H401" (Technics SL-D3 versija) ar klasisko dizainu, masīvu disku ar jaudīgu "Technics" DD motoru, ar jaunu adatu un- pat automāts sudraba krāsā.. :).

 

    Panasonic-SL-H401-r.sized.jpg

Labots - Long John
Link to comment
Share on other sites

Ziniet ko es jums visiem varētu pateikt,nu ja tā nopietni?

Tak ejiet visi gudri izrunāties!

Ja man kas patīk, tad es to pērku, un par cenu, ko par to prasa, a ja man kaut kas nepatīkl Tu man to pat par 5 euro neiemānīsi! :)


Par vēlu Tu nāc Lohg John.... :)

Link to comment
Share on other sites

Long John
Par vēlu Tu nāc Lohg John....

 

 

Pac vainīgs- ceļu takš zini...  :shok:

 

 

 

 

Pat īsti nezinu, vai tiešām tas bija tā vērts? Un ko Spečoki par to saka?
 

 

 

 

Ziniet ko es jums visiem varētu pateikt,nu ja tā nopietni? Tak ejiet visi gudri izrunāties!

 

:yahoo:

Labots - Long John
Link to comment
Share on other sites

nu pārdos karavlu grimstošo kuģi un atsitīs pusi :D

Link to comment
Share on other sites

A par Karavellu runājot, jāatzīst kas man ilūzījas zūd, jāsāk laikam meklēt piķis par ko Ivo to Tulamoru uzsaukt,bet vispār jau man vēl ir 3 gadi laika, a ja nu brīnums notiek? :)

Link to comment
Share on other sites

Aizmirsti! Vai nu 142 euro, vai arī klausīšos pats, līdz vecumdienām!

:yahoo:

Link to comment
Share on other sites

Denons bija un tur vēl kas. neatceros, neinteresējos par to. ko nevaru "pacelt".

 

p.s.

Ja ir interese,tad uzraksti man P.M. iedošu Šama nummuru.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Jūs tak visi klusējāt te, kad bļāvu "man vaig tagad un tūlīt".

Nezinu, kur tu bļāvi un ko bļāvi, es vismaz nedzirdēju.

Man gan arī šobrīd īsti nav ko piedāvāt, ir daži aparāti, kas remontējami un viens Telefunken RS-100, kas it kā ir darba kārtībā, neesmu vēl baudījis.

Vienīgais, ko nespēju iedomāties - ka vinila galdiņš ir kaut kas tāds, bez kā nevar kādu laiciņu padzīvot, lai izvēlētos piemērotu modeli pa adekvātu ciparu. pa 200 EUR var bez problēmām no ebaja atvilkt labu, strādājošu, mazlietotu mūsdienu Pro-Ject atskaņotāju.

Link to comment
Share on other sites

vai man paskaties ja sanāk kādu pusejošu tehnics sl 1200 mk2. :D kaut kad tādu paķeršu šogad, listē ir. bet pusbeigts būtu lētāk, ja ejošs iet pa 350-500EUR....trafs tāpat jāceļ ārā ...+ vēl kāds moods.

Link to comment
Share on other sites

Ja nu vienīgi neesi nolēmis dīdžejot, tad no SL1200 jēgas nekādas. Ja neskaita mežonīgo griezes momentu, ne ar ko labu jamais neizceļas. Nu, saproti, slikt jau nav, bet overpriced :)

Link to comment
Share on other sites

nu jā...bet ir smags, normāls korpuss un iekšas...jā bez tā pitch varētu iztikt, bet īpaši daudz jau analogu jamajam nav...

Link to comment
Share on other sites

 

 

ne ar ko labu jamais neizceļas

 

Nu šis gan ir diezgan pārspīlēti :mrgreen: overpriced viņš ir, tas tiesa, tāpat kā liela daļa japāņu vidējā gala dd.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...