Jump to content

Vēlos iegādāties plašu atskaņotāju


donis7
 Share

Recommended Posts

Sveiki,

milzīgs paldies Jānim no Ogres par visiem padomiem, bet man diemžēl nesanāca nosolīt kāroto plašu atskaņotāju e-bay, tādēļ jautāšu šeit - varbūt, ka kādam parādījies vai plāno parādīties plašu atskaņotājs ar ielādi no priekšpuses, t.i. - Front load jeb, kad plate izbīdās ārā kā CD (lai nav jāvelk ārā no plaukta), un automātisko, lai, beidzot spēlēt, adatiņa paceļas nevis tas jādara manuāli.

Paldies!

 

Inga

post-83369-0-38504900-1298622131_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

No HiFistu un HighEnda viedokļa tas ir galīgi garām.

OK, pusautomāts (kas beigās paceļ adatu) vēl būtu OK, bet šitie lineārie/tangenciālie gan ir pokemonu izstrādājumi (lai Jānis piedod, viņam ir cits viedoklis). Visa tā paļurka izregulējas, nestrādā, noveco. Direct drive manuālais atskaņotājs ir mūžīgs, pusautomāts - gandrīz mūžīgs, automāti, tangenciāli-lineārie un šitās atvilknes ir buļļa kaka. OK, jaunu es varbūt saprastu, bet nav eBajā jaunāki par 20 gadiem neviens atrodami. Pusautomāti man pāris ir, restaurējami vēl. Tās kastes ar atvilktnēm Latvijā neatradīsi, IMHO, meklē eBajā.

Link to comment
Share on other sites

Nav paredzēts ļoti intensīvai lietošanai, bet tikai kādu reizi mēnesī. Tu gribēji teikt, ka viņi ātri sabojājas vai bieži k-kas tiem jāmaina? Atvaino, nav man tik labas zināšanas tehnikas jomā.

Link to comment
Share on other sites

Novecošanas ātrums nav atkarīgs no lietošanas biežuma. Smēres sakalst, u.t.t. Jā, es sev tādu neņemtu. Vinilam puse no smeķa ir manipulācijās ar plati, vāku, birsti, adatas tīrīšanu, u.t.t.

Kā jau teicu, autostops beigās ir saprotams.

Link to comment
Share on other sites

No HiFistu un HighEnda viedokļa tas ir galīgi garām.

OK, pusautomāts (kas beigās paceļ adatu) vēl būtu OK, bet šitie lineārie/tangenciālie gan ir pokemonu izstrādājumi (lai Jānis piedod, viņam ir cits viedoklis). Visa tā paļurka izregulējas, nestrādā, noveco. Direct drive manuālais atskaņotājs ir mūžīgs, pusautomāts - gandrīz mūžīgs, automāti, tangenciāli-lineārie un šitās atvilknes ir buļļa kaka. OK, jaunu es varbūt saprastu, bet nav eBajā jaunāki par 20 gadiem neviens atrodami. Pusautomāti man pāris ir, restaurējami vēl. Tās kastes ar atvilktnēm Latvijā neatradīsi, IMHO, meklē eBajā.

 

Kāpēc domā, ka Jānim cits viedoklis?...:)

Pilnīgi tāds pats!

Bet man bez Hi-End padarīšanām patīk arī visādas neparastas tehniskas rotaļietiņas- kā teikt kolekcijas un tehniskā apvāršņa paplašināšanai.

Man ir gan "klasiskie" direkt-drive, gan minētā "šūplāde" (pašreiz Aiwa AP-D50, ja kas- arī direkt drive),

Līdzīga šai:

http://cgi.ebay.de/w...e=STRK:MEDWX:IT

 

Ir arī daži tangenciālie (no nedārgā gala) . Neteikšu, ka šedevri, bet tehniskā kārtībā esot, strādā bez vainas.

Dažreiz pat labāk, lai automāts uzliek galviņu uz plates, nekā nedroša (neuzmanīga) roka to sabojā...:)

 

Bet, ja pa tēmu- meitenei vajadzēja "šūplādes" variantu, bet manējais "Sony PS FL-1" jau bija pārdots. Ebajā, kā jau viņu brīdināju, tādi ir reti un dārgi.

Cilvēks cer atrast šeit. Nav jau nekas neiespējams- nesen ss.lv viens tirgoja tāda tipa Pioneer modeli- padārgi gan prasīja- laikam 140 Ls. Par eksotiku jāmaksā..:)

 

Ebajā "uz sitiena" tik vienu atradu:

 

http://cgi.ebay.de/Sony-PS-FL7-Automatic-Stereo-Plattenspieler-TOP-/290538309549?pt=Plattenspieler&hash=item43a56ec7ad

Labots - Long John
Link to comment
Share on other sites

CITĀTS

 

Ja nemaldos, autora galvenā prasība ir kompaktums (lai var lietot bez vāka virināšanas). Tādēļ viņa meklē "frontlader".

Bet šis ir viens no pēdējiem vinila norieta laiku Pioniera lētučiem, kad par kvalitāti vairs tā neraizējās, ka "zelta laikos".

Gaumes lieta, bet man labāk tīk kvalitatīvs 30-gadīgs "vecītis", nekā jauns plastmasas "grabulis"...:)

Labots - Žaks Kustō
Link to comment
Share on other sites

Nu viņiem šis ir vienīgais modelis kādus gadus... nezinu. Nū... 10+

Tikai logo no vecā uz jauno nomainījies priekšā.

Frontloaderus tak Tornis jau noraka kā galīgus ....

Link to comment
Share on other sites

Nu viņiem šis ir vienīgais modelis kādus gadus... nezinu. Nū... 10+

Tikai logo no vecā uz jauno nomainījies priekšā.

Frontloaderus tak Tornis jau noraka kā galīgus ....

 

 

Tornis no saviem torņa augstumiem savādāk nevar..:)))

Salīdzināsim kaut vai ar auto pasali- vai tad tiešām visi braukā ar Bentlijiem, Rolls Royce un Lambo? :)

Tāpat arī audiotehnikā- vienam tantukam vajag tikai kaučkā pāris jaunībslaiku R.Paula plates paklausīties, citam onkam jau gribas kvalitatīvi jaunības Deep Purple ducināt.

Bet dažam labam galvenais- parādīt savu "krutumu".....

Un tas jau dārgs prieks- zelta vadi, dimanta adatas utt utml...:on_the_quiet2:

Labots - Long John
Link to comment
Share on other sites

Sveiki,

.... jautāšu šeit - varbūt, ka kādam parādījies vai plāno parādīties plašu atskaņotājs ar ielādi no priekšpuses, t.i. - Front load jeb, kad plate izbīdās ārā kā CD (lai nav jāvelk ārā no plaukta), un automātisko, lai, beidzot spēlēt, adatiņa paceļas nevis tas jādara manuāli.

Paldies!

 

Inga

 

>> :on_the_quiet2: Jā, gaumes lieta nav apspriežama !

Īsumā - ideja galīgi garām ( ja nu priekš muzeja - kā kollekcijas aparāts.)

- priekš vinilla iebaudīšanas mazvērtīgs krāms,

tikai mans viedoklis, var neņemt vērā - ja jau cilvēks ir nobriedis atgrizties pie LP_Vinildisku klausīšanās, tad jau vismaz puslīdz ciešams darbagalds gan ir nepieciešams.

...par pārejām niansēm paklusēšu - ne lētais...un ne ar nodzītām adatiņām, pat ar ne dārgie katridži ar supper puper adatiņām.

Kā jau minēja domubiedri, galvenais ir Darbošanās process ap vinilu!!!!

Link to comment
Share on other sites

>> :on_the_quiet2: Jā, gaumes lieta nav apspriežama !

Īsumā - ideja galīgi garām ( ja nu priekš muzeja - kā kollekcijas aparāts.)

- priekš vinilla iebaudīšanas mazvērtīgs krāms,

tikai mans viedoklis, var neņemt vērā - ja jau cilvēks ir nobriedis atgrizties pie LP_Vinildisku klausīšanās, tad jau vismaz puslīdz ciešams darbagalds gan ir nepieciešams.

...par pārejām niansēm paklusēšu - ne lētais...un ne ar nodzītām adatiņām, pat ar ne dārgie katridži ar supper puper adatiņām.

Kā jau minēja domubiedri, galvenais ir Darbošanās process ap vinilu!!!!

 

 

Atkal tas pats- meitene prasa, kādu Golfiņu nopirkt, bet viņai autoratīvi atbild, ka braukt var tikai ar Mersedesu...:)

Fotoforumā uz jautājumu- kādu ziepīti pirkt, pateiks, ka bildēt var tikai ar spoguļkameru..:on_the_quiet2:

Nu katram takš savas vajadzības un iespējas.

Labots - Long John
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Gluži vis tā nav. Skaņuplates klausīties ir vērts tikai uz laba atskaņotāja ar kvalitatīvu adatu. Citādak šai nodarbei nav nekādas jēgas. Uzlikt skaņuplati uz kautkāda Rigondas radiolas atskaņotāja ir vienkarši bezjēdzīgi. Jebkurš MP3 atskaņotājs skanēs labāk, es nemaz nerunāju par CD. Skaņu tehniku nav gluži korekti salīdzināt ar autiņiem. Drīzāk golfiņu var pielīdzināt vienkāršam lampu pastiprinātājam, kurš skan patīkamāk par "tranzistoru kapsētu" ar daudziem desmitiem tranzistoru.

Link to comment
Share on other sites

Gluži vis tā nav. Skaņuplates klausīties ir vērts tikai uz laba atskaņotāja ar kvalitatīvu adatu. Citādak šai nodarbei nav nekādas jēgas. Uzlikt skaņuplati uz kautkāda Rigondas radiolas atskaņotāja ir vienkarši bezjēdzīgi. Jebkurš MP3 atskaņotājs skanēs labāk, es nemaz nerunāju par CD. Skaņu tehniku nav gluži korekti salīdzināt ar autiņiem. Drīzāk golfiņu var pielīdzināt vienkāršam lampu pastiprinātājam, kurš skan patīkamāk par "tranzistoru kapsētu" ar daudziem desmitiem tranzistoru.

 

Neviens taču neapstrīd kvalitatīvas tehnikas nepieciešamību nopietnām nodarbēm!

Bet nevajag šaut pa zvirbuļiem ar lielgabalu vai braukt ar fūri pēc špickām....:on_the_quiet2:

Lai noklausītos dažas nostaļģiskas PSRS "Melodijas" vinilplates, nav obligāti meklēt audiofīlu tehniku vai iet otrā galējībā- tjipa PSRS "Akordu-201" ar pjezo galviņu...:).

Tēmā taču ir konkrēts jautājums- "frontlader" tipa atskaņotāja nepieciešamība- cik saprotu- istabā nav liekas vietas.

Un vēl- stipri šaubos, vai daudzi no foruma biedriem šāda tipa aparātus ir lietojuši.

Man tādi ir bijuši vismaz 3 un nekas īpaši traģisks skaņā nav!

Link to comment
Share on other sites

 

...tēmā taču ir konkrēts jautājums:

"frontlader" tipa atskaņotāja nepieciešamība - cik saprotu - istabā nav liekas vietas.

Un vēl stipri šaubos, vai daudzi no foruma biedriem šāda tipa aparātus ir lietojuši.

Man tādi ir bijuši vismaz 3 un nekas īpaši traģisks skaņā nav!

 

 

>> .... nekas īpši traģisks - skaņā nav ?

Sākšu ar pāris jaut.

1. kur tad ir tie ( + ) tai "frontlader" šuflādei...saskatu vienus ( - ), darba process nav pārskatāms, un kur vēl atkārtot treku pēc nepieciešamības.

2.tangesiālie tonarmi tā ar popularitāti neieguva...vai es maldos?

3. vai cilvēkam ir vērts ieteikt to - ko paši nelabprāt pielietojam.

>> i vsjo - pa šo tēmu komentāru no manas puses vairs nebūs.

Link to comment
Share on other sites

>> .... nekas īpši traģisks - skaņā nav ?

Sākšu ar pāris jaut.

1. kur tad ir tie ( + ) tai "frontlader" šuflādei...saskatu vienus ( - ), darba process nav pārskatāms, un kur vēl atkārtot treku pēc nepieciešamības.

2.tangesiālie tonarmi tā ar popularitāti neieguva...vai es maldos?

3. vai cilvēkam ir vērts ieteikt to - ko paši nelabprāt pielietojam.

>> i vsjo - pa šo tēmu komentāru no manas puses vairs nebūs.

 

Vitālij, ne visi parastie klausītāji ir tādi "uz augšu pasisti" fanāti, kā dažs labs šeit (mani ieskaitot)..:)

Cilvēkiem tas nav nekāds darba process- ieliek plati un vienkārši klausās.

Priekšrocība ir tāda, ka plauktā nav vajadzīga rūme vāka atvēršanai. Ja Tu kādreiz tādu aparātu būtu lietojis, zinātu, ka tas ir vadāms arī no ārpuses. Nav tik ērti, kā parasti bet var.

Bet šeit vairākkārt izskanējušie uzskati jau vairāk izklausās pēc krievu teiciena: "книжку не читал, но мнение имею"...:t_p_o_n_e:

 

Un es ieteicu tādēļ, ka dažreiz arī pats to lietoju- mana darbistabiņa ur tik maza, ka liekas vietas tik lielam verķim, kā vinilatskaņotājs , man nav.

Plauktā ir "frontladers", kuru jebkurā brīdī varu izbīdīt un iemest kādu plati. Ja vajag ko nopietnāku, atbrīvoju vietu, sameklēju vadus, novietoju galda vidū kādu no lielajiem atskaņotājiem un viss notiek, kā vajag.

 

Ilustrācijai- te mans mazais istabas stūrītis pērn rudenī. Kur te pastāvīgi turēt lielo vinilatskaņotāju?

 

http://foto1.inbox.lv/janisf/Audio-video-tehnika-2/MyAudio-2010-08-a.jpg

Link to comment
Share on other sites

2.tangesiālie tonarmi tā ar popularitāti neieguva...vai es maldos?

 

jo tiem ir sarežģīta un dārga konstrukcija, nevis slikta ideja ?

ne velti daži hi-end ražotāji vēl joprojām tādus būvē, un būs vien jāpiekrīt Jānim par grāmatiņas lasīšanu un viedokli

Link to comment
Share on other sites

OK, un tomēr, kā jūs domājat, vai tas, ka adatas vektors pret radiusu diskam visu laiku ir precīzi 90 grādi, tā minimizējot tracking kļūdu, atsver to, ka visa tā paļurka tiek nepātraukti raustīta, bīdīta ar servo piedziņu, jeb labāk pieciest nelielu kropļojumu sakarā ar vektora nelinearitāti, toties iegūt mazu brīvo tonarma masu ar ārkārtīgi mazu griezes pretestību kardāna piekarē?

Nerunājot jau par to, ka klasiskais risinājums ir teju mūžīgs, tangenciālais pieput, izdilst, pret elektriskiem traucējumiem mazāk noturīgs?

Kas attiecas uz grāmatiņas lasīšanu, vai tiešām kādam man būtu jāpierāda ar dokumentiem, kas man ir bijis, ko esmu lietojis un ko ne?

Es, piemēram, uzskatu, ka teorētiski nav labāka daikta par direct drive bez nekādiem tur auto return vai automātiem. Haiendisti labāk vēlas pārdot kaut ko ar metrīgu striķi ap centnera rotoru, kur motors stāv otrā istabas stūrī. No lietošanas ērtuma pusautomāts ir zelta vidusceļš.

Kas attiecas uz vietas ekonomiju - nu, vinilam ir jāatvēl vieta.

Bez tam tiem atvilktnes tipa daiktiem ir viena liela problēma - grūti disku kārtīgi notīrīt ar lupatiņu vai karbona birstīti.

 

Iešu ka labāk uzmetīšu kādu plati uz sava manuālā Technica :-P

Link to comment
Share on other sites

 

jo tiem ir sarežģīta un dārga konstrukcija, nevis slikta ideja ?

ne velti daži hi-end ražotāji vēl joprojām tādus būvē...

 

... pag, pag - pa ideju neko neminēju.

kā produkts iekaroja tautās popularitāti...un tomēr man patīk radiālie tonarmi, taisnie zīmuļi ar nevisai.

>> pagaidiem iztieku ar šo LP_Vinilgaldu, nav ne vainas.

post-63199-0-17030600-1298742411_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

osscar

DSC07297.jpg

 

Tad nu paldies Garajam Jānim par TT :drinks: . Ieraudzīju šo ALU verķi ar alu kloķiem, sapratu - jāņem :dribble: . Tāpat agri vai vēlu pie platēm nonākšu :D un nu būs iemesls tai ticībai kaut nedaudz pievērsties- jāsaprot patīk vai nē.

Tagad pa tuvāko nedēļu vai divām RIAA preamps labs jāsalodē un aidā ! Varētu jau it kā pie RRR up001 slēgt, bet gribas savu atsevišķu RIAA bloku, lai var ar dažādiem ampiem izmantot.

P.S.

Var man plates piedāvāt , arī vecās tik lai nav galīgi noēvelētas. PM.

Link to comment
Share on other sites

Long John

Man prieks, ka Tev prieks!...

Tas labi, ka labi aparāti nonāk pareizās rokās!...:rolleyes:

 

 

Link to comment
Share on other sites

osscar

Tā ir, pat atmetu domu likt RCA, pārāk jau nu glīts verķis, lai paliek din vads ar visu uzrakstu uz tā - japan :D. Bet tiešām neviena skramba vai švīka ne uz alumīnija vai korpusa, kā man izteicās mājinieki - izskatās kā jauns. Trinos jau , gribas ietestēt :D

Link to comment
Share on other sites

Vitalii

:meeting: man prieks ka Osscar_s lēnām sadūšojies pievienoties LP_Vinilistu biedriem.

- Būsi tikai ieguvējs!

Link to comment
Share on other sites

osscar

LP Procesam nav ne vainas. ātrais RIAA priekšpastūzis ir saķīlēts, pāris desmiti BU plašu iegādāti, jaunās vēl nāk no e-baya. Ir kaut kāds fīlings tajā visā - sestdienas rītos uzber kafiju, iedarbini aparātu un klausies. forši. Romantiskiem vakariem var nederēt, kamēr ripināsi meiteni, karstākajā momentā jāiet plate pārlikt :D :D No CD ar pagaidām negrasos atteikties, ikdienas steigai un dažiem mūzikas stiliem patīk labāk CD.

Link to comment
Share on other sites

Vitalii
(labots)

LP Procesam nav ne vainas. Ir kaut kāds fīlings tajā visā

 

>> p.s - mazs of-topic...mans mazais melomāns - kuram knapi palika 3.gadiņš vinilu nesmādē...( pagaidām esmu stingri noliedzis tam tuvoties ) principā prot ar to appieties visai uzmanīgi.

Lentinieks...Ростов-105С ir viņa mīļākā mantiņa. Iepravī lentu maģītī un laimīgs krēslā griež uz riņķi kāmēr nokrīt no tā.

Patīk pa klusso kādu menējo lentu no kastes izvilk un noklausīties...tādas nu tās lietiņas.

Labots - Vitalii
Link to comment
Share on other sites

Vitalii
(labots)

>> el.šēma vienkārša, ja vēl labi skan - tad super!

- manā kollekcijā ir Kenwood KHA-50 un Technics SL-100 ( barojas no 12V akumulatora ) LP_Vinila korektors_pastiprinātājs.

- no stacionārajiem ir JVC P-3030 un Onkyo P-3030 preamps

>> no Krievijas mājup ceļo izslavētais Korvet UP-038 preamps.

Ir ar RRR_Radiotehnika UP-001C ( starpcitu ļoti labs LP_Vinila korrektors )

... salīdzināju no Technics SU-7700 vinila korrektoru un RRR UP-001C korektoriņu ar ar Audio_Technica OC-7 galvu. man stipri pārsteidza RRR produkta kvalitāte. RRR_Rullē!

Labots - Vitalii
Link to comment
Share on other sites

Saskrūvēju ātri tomēr to SL-Q3. Vells, kur japāņiem gadījusies tāda aveņkrāsas diode? :-)

 

post-81709-0-34733100-1299792060_thumb.jpg

 

Vairāk bildes picasā.

 

Piezīme vinila entuziastiem - ir divas liekas galvas - SONY/SANYO MG9 un Audio Technica AT91, pilnīgi jaunas adatas. Atdošu, nu, pa 20LVL katru. Drīkst arī oponēt, kāpēc tas ir dārgi, ja eBay var AT91 adatu nopirkt par 14 EUR :-D

Labots - Tornis
Link to comment
Share on other sites

Grimbart

Frontloaderus tak Tornis jau noraka kā galīgus ....

"Noraka" jau tangenciāļus (Jāņa frontloaders ir ar tradicionālo roku).

Ja labi grib, arī to tangenciāli var pienācīgi uztaisīt. Tālajā 1985. gadā tiku pie Sony PS-X555ES. Darbojās ilgi un bez problēmām, arī nākošajam īpašniekam. Smalkākie rīki pat varēja noskanēt plati un atskaņot pēc programmas. Pāris labas īpašības tiem neapšaubāmi piemīt - adata precīzi iet pa to pašu ceļu, ko rekordera grieznis un rokas aktīvā masa (inerce!) krietni mazāka.

post-88430-0-82604000-1299984866_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Baigais PINK tā strobo Diode/lampiņa :on_the_quiet2: Bet aparāts glīts.

Link to comment
Share on other sites

Eseller

Sveiki visiem! Internetā meklēju informāciju par plašu atskaņotājiem un uzgāju šo forumu - redzu, ka esat te speci sapulcējušies! Tāpēc domāju, ka noteikti varēsiet man palīdzēt! Meklējam dāvanu vectēvam jubilejā un ir ideja dāvināt viņam plašu atskaņotāju, jo plašu viņam ļoti daudz. Agrāk tās mēdza bieži klausīties, bet tad atskaņotājs saplīsa un jaunu viņš nav pircis!

Palasījos te iepriekš, skatos, ka iesakat lietotus aparātus no "vinila zelta laikiem" nevis jaunus (mūsdienu ražojumus). Man arī nav nekas pretī, jo budžets laikam neko ultra modernu nopirkt neatļaus. Tas ir ap 100Ls (nu, var būt arī bišķiņ pāri). Cik saprotu, tad izvēle ir milzīga, taču es tik tiešām galīgi neorientējos šajos aparātos. protams, gribētu kaut ko no tā augstākā plauktiņa, bet nezinu, kādas tās cenas lietotiem aparātiem. Skatos vācu e-bajā, tur izvēle milzīga, taču nezinu, ko tieši izvēlēties un kādas šiem aparātiem priekšrocības/trūkumi!

Varbūt pašiem ir kas labs?

Link to comment
Share on other sites

Long John

Diez vai vajadzīgs dārgā gala aparāts (pāri pa 100 Ls), ja vectēvs plāno klausīties savas vecās plates. Domāju, ka vēlams būtu pieklājīgas firmas atskaņotājs- automāts, lai vecam cilvēkam ar mazāk drošām rokām nav riska sabojāt plati un adatiņu (uzliek plati, nospied podziņu un klausies).

Taču laikam jāsāk ar to, ka jānoskaidro, kas vectēvam mājās ir par aparatūru- vecie labie un kvalitatīvie atskaņotāji (ar magnētisko galviņu) paši neskan, tiem vajadzīgs pastiprinātājs ar jūtīgu vinilatskaņotāja ieeju "Phono" un arī akustika ("tumbas"). Ja nav nekā, daudzmaz pieklājīgs minimāls lietotas tehnikas komplekts maksās vismaz 120-150 Ls. Labas firmas vidusmēra vinilatskaņotājus varu piedāvāt, sākot no 35-40 Ls.

Ja nebaida attālums līdz Ogrei, visu vajadzīgo varu piedāvāt.

Jānis

26332850

Labots - Long John
Link to comment
Share on other sites

Nu jā, kaut gan - pāris S30 no SS.lv + lēts stipreklis (JVC vai SANSUI) pa 30Ls no manis = 50Ls , 40Ls vinilgalds no Jāņa = 90Ls un jau var RaimondPaulu kruķīt. :-)

Link to comment
Share on other sites

Long John

Tornis, kāpēc Tu domā, ka, piemēram, ar šādiem aparātiem (pa 40-45 Ls) var tikai Melodijas plates kruķīt (neapvainosim Maestro)?

 

http://foto2.inbox.l...P-240-ar--1.jpg

 

http://foto2.inbox.l...-1007A-ar-1.jpg

 

http://foto2.inbox.lv/janisf/Turntables/Wega-PSS-200P-br.jpg

Labots - Long John
Link to comment
Share on other sites

Eseller

Es domāju, ka sarunāšu ar citiem radiem, lai uzdāvina kādas labas skandas. Tāpēc varbūt, ka varu atļauties kādu bišķiņ dārgāku aparātiņu. Protams, vēl pastiprinātāju vajadzēs. Vai varbūt nav to vērts ko dārgu ņemt? Bet vispār, kas ir tie aparāti, ko Jūs ieteiktu? Vai kam pievērst uzmanību? un ko Jūs piedāvājat?

Link to comment
Share on other sites

Cik es saprotu no galdiņiem - jaunu šodien var nopirkt pamatā tikai kaut kādu plastmasīgu krapu pa 100ls , iespējams ar usb vai arī dārgo galu pa vismaz latiem 300. tā kā vienīgā opcija - kāds labs bet lietots aparāts no vinila ziedu laikiem par ls 30-60 +-. Kāda jēga no jauna, ja pārējais nav atbilstošs ?

Link to comment
Share on other sites

Long John

Long John! Apskatījos Jūsu piedāvātos, bet pa vidu atradu arī šādu: http://foto2.inbox.l...S-313-FA-ar.jpg Vai tas nebūtu labāks par iepriekš minētajiem? Protams, neko daudz nesaprotu, bet vizuāli ļoti smuks izskatās :rolleyes:

 

 

Šis aparāts diemžēl ir jau projām. Teorētiski labāks, jo viņam ir Direkt Drive diska pievads (disks uz speciāla lēngaitas motora ass). Taču praktiski- audiofils varbūt jutīs starpību, bet vecāks cilvēks- diez vai.

No Direkt Drive "automātiem" man ir vēl šis Siemens:

 

http://foto1.inbox.l...s-RW-300-ar.jpg

Labots - Long John
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...