Jump to content

kādu fotokameru ņemt labāk?


vidze4
 Share

Recommended Posts

  • Replies 111
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Peleecis

    12

  • versatile

    13

  • Gestapo

    13

  • vidze4

    29

Top Posters In This Topic

Posted Images

Žaks Noriss

Nikona lētajam galam nav (vismaz nebija) AF motors bodijā. Būsi piesaistīts specifiskiem un dārgākiem AF-S stikliem, kuros pašos ir iekšā AF motors (vai kā nu to var nosaukt).

Link to comment
Share on other sites

vaitad tāpēc, ka cilvēks grib lielāku klurģi, vai tāpēc viņš ir slikts, un vai tāpēc viņš bildēs sliktāk... - - nedomāju vis.. :)

Tu mani esi pārpratis :) . Negribēju teikt , ka Tu esi sliktāks . Vienkārši aizrādīju uz apstākli , ka visādas ekstras neaizvieto prasmi domāt caur fotoaparātu . Vēlmi mācīties fotografēt un uzzināt es Tavā rakstā nepamanīju . Un vai tad ir vērts izmest naudu? Arī 200 lati ir lati . Bet katrs jau dara kā grib :) .

 

kaut kā nepiesaistīja tas nikons

Vai tiešām esi pārliecināts , ka bildes kvalitāte ir atkarīga no fotoaparāta dizaina?

Viss , es off , te nav ko maisīties , te dzimst fotomākslinieks .

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Diemžēl jāpiekrīt Peleecim, jo pirmajos postos tiek jaukt manuālais fokuss un zooms un tas jau ne par ko labu neliecina...

Link to comment
Share on other sites

Vēlreiz saku - apčamdi veikalā tos aparātus, kas labāk guļ plaukstā, kam pogas ērtāk izvietotas un tad izvēlies. Par Nikon lēto galu piekrītu - ļoti stipri apgraizīts. Varbūt esi ar mieru ņemt lietotu kameru, tad vari paskatīties www.fotoblog.lv forumā vai ss.lv, ko tur labu tirgo.

 

Iespējams, ka vari nokaulēt pa zemāku cenu šo:

http://www.ss.lv/msg/ru/electronics/photo-optics/digital-cameras/nikon/iedcm.html

 

Modelis pavecs bet tā aparāts labs.

Labots - ivo
Link to comment
Share on other sites

pie sirds es neņemu. bet lai padomā arī par kontekstu, par ko tiek jautāts....

Tev jau sākumā teicu, kas sanāk par 200 ls, Tu sāki pīkstēt un īdēt, tāpēc arī tiki pavilkts uz zoba ar Hasselbladu. vienkārši Tu pats nezini, ko Tu gribi, ja gribi štrunta ziepi, tad Tev tāds jau ir un nav vērts pirkt jaunu tādu pašu, ja gribi kaut ko citu, tad pacel budžeta latiņu un paņem 1000d ar IS kitu iesākumam, vēlāk labāku stiklu + zibeni, tas ir arī labāks naudas ieguldīšanas veids, nekā ziepis, jo pēc 2 gadiem 200 latu vērtu ziepi nevienam nepārdosi, bet spoguļiem un to loriņiem vērtība krīt būtiski lēnāk. Izprāto kārtīgi, moš tas kabatas ziepis būs gana labs un 200 ls paliks dāvanām.

Link to comment
Share on other sites

Fotomeistars

Es varētu piedāvāt Sony A100 body par 99.99 Ls. :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

versatile

bezceris. cilvekam nevajag ne ziepi, ne spoguleni, vajag kursus. pec tam jau pati sapratis, ko vajag. varbut...

Link to comment
Share on other sites

Pilnīgi piekrītu. Es vairākus gadus fočēju ar Powershot IS 250, precīzu nosaukumu neatceros, - fotografēšanai parastam lietotājam neko vairāk arī nevajadzēja. Atklāti sakot, ja ar mākslu nenodarbojies, tad, salīdzinot šo, iepriekšējā postā ieteikto kameru par 300 latiem un spoguļkameru ar visiem pričindāļiem, kas kopā maksā kā minimums 1000 latu, Tava subjektīvā sajūta attiecībā uz to, ko redzēsi bildēs, atšķirsies par dažiem procentiem... Es pats arī drīzumā kaut ko līdzīgu taisos pirkt.

Kā alternatīva varētu būt G11 vai G12.

Link to comment
Share on other sites

Lai njem Sony NEX3 vai NEX5 ar laiku ir objektivus vares mainit i ir ljoti kompakts un ir pietiekami labas kvalitates aparāts..

Link to comment
Share on other sites

Kura bilde ar ko atšķiras? viena ar 170 ls vērtu panasoniks ziepi un otra ar 5d mark II, kas maksā ap 1400 ls + L stikls. :)



p.jpg

 



i.jpg

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Nū , Gestapo !!Šādu - izcili sūnīgu bildi ar marku un L stiklu vēl jāmāk uztaisīt !! :D

Bet vispār , jokojos - tieši tā arī būs , ja bildēs jepegā , ar automātiskajiem settingiem uttutjp.

Tā kā paraugs visai piemērots , ņemot vērā autora vēlmi pēc ekstrām , nevis zināšanām . Turklāt izskatās

, ka mūs šī lieta uztrauc vairāk nekā autoru (i) .Kaut kā vairs nav manīts (a)

Link to comment
Share on other sites

Nē nē, es nav jurčiks, tas ir vienkārši uzskates materiāls, lai saprastu, ka arī dārgam spogulim nav režīma "šedevrs" un ir virkne apstākļu, kur iegūtās bildes būs identiskas neskatoties uz cenu atšķirību ap 1000% :lazy:

p.s. abas kameras.

 

vs.jpg

Link to comment
Share on other sites

nu varu jums izstāstīt lietu - apspriedos vēl ar dažiem ļautiņiem un tiku līdz 2viem kandidātiem - to pašu Canon 1000d kit un Nikon D3000... nu vot... ja nu jums ir kas sakāms par šiem aparātiem - tad padodat ziņu...

Link to comment
Share on other sites

versatile

Draudzene paniekojaas ar Canon SX 100 IS... man ar spoguleni bija grutak atkartot to pashu. Protams, ziepene manuaala rezhima, zibenis manuali un vismazakais, manualais fokuss, bet...

http://svel.me/lhuC

 

PS. grauds apstrade uzlikts laikam :)

Labots - versatile
Link to comment
Share on other sites

Mjām - spītīgs (a) Vidze :D . Bet tas nemaz nav slikti .

Pat nezinu ko ieteikt - pats laikam ņemtu Canon , bet autoram(ei) laikam ieteiktu Nikon .

Ābas ļoti līdzīgas . Canon būs vieglāk un lētāk ar optiku , ja nu pēc tam tomēr uznāks kāre ko darīt .

Nikon , cik ir mēģināts , dod mazliet krāšņākas bildes defaultajos režīmos bildējot iekš JPG .

Link to comment
Share on other sites

versatile

D3000 nebij tas triks ar neesošo kardānu objektīvam bodijā? :black eye:

 

it ka iesacejam tas butu tik svariigi...

Link to comment
Share on other sites

Nu jā, bet tomēr trūkums tas ir pie nākamā objektīva iegādes vai aparāta tālākpārdošanas...

Link to comment
Share on other sites

versatile

nez. Nikons jau ari strada pie ta lai butu af-s, der sigmas ar hsm, nu nav jau TIK traks tas truukums.

tadam advancetam amatierim ko vajag? 10-20 HSM sigma, sigma 50-150/2.8 HSM, nikona kits ar VR vai kads cits videjais zuums. ok, 50/1.8 nebus, bet ir 35/1.8 Af-s ka ari 30/1.4 HSM

 

visi jau parsvaraa iid par to, ka 50/1.8 ir bez af... bet fokusa konfirmacija tak ir? ja ir, tad nav probl.

man lielaks trukums liekas tas, ka nemeera gaismu ar non-cpu lecam, bet ar to slimo visi, iznjemot simto un vieninieku seeriju.

Labots - versatile
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

bet fokusa konfirmacija tak ir? ja ir, tad nav probl.

 

Paklau, kā noteikt vai ir fokusa apstiprinājums kamerai, nelasot manuāli? Varbūt ir kaut kur kāda liste ar svaigākiem bodijiem ar šo funkciju?

Link to comment
Share on other sites

versatile

fokusa apstiprinajums ir imho visam kameram kam ir af - ja vinja saprot, ka objektivs ir MF rezhima, tad strada. pentakshiem ir foprshss focus trap - griez fokusa gredzenu ar nospiestu sleedzi, un asuma briidi izshauj.

ir parejas kas imitee AF objektiivu MF stavokli, piemeram, prieksh m42 stikliem uz canon.

Neredzu nevienu iemeslu, kapec lai uz d3000 50/1.8 AF modelis butu bez fokusa konfirmacijas manualaja rezhima, ja nu vienigi marketings. tachu. ta ka lietojis neesmu...

Labots - versatile
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Par Peņtaksiem viss skaidrs. Par citiem ražotājiem gan nebiju dzirdējis. Ehh... tas laikam tādēļ, ka neesmu lielos draugos ar DSLR dēļ slinkuma un nabadzības.

Link to comment
Share on other sites

kas tas vēl par kardanu objektīvā..??? viņš var nobeigties..!?!?!?!?

 

Tas ir saistīts ar AF darbinošo motoru un tā atrašanos , vai nu objektivā , vai aparāta rumpītī. Kardāns ir tas , kas savieno motoru rumpītī ar objektīva mehānismu . Bet pareizi saka Versatile - šito visu pagaidām nu neņem vis galvā . Tev līdz brīdim , kad tas varētu kļūt svarīgi ir tāls ceļš ejams .

Link to comment
Share on other sites

nu paldies Pelēci... :) es kaut ko vairāk par to figņu tagad sapratu.. :) :)

nu es ar tā domāju, kamēr piešaušos pie šamā pat aparāta - tikmēr jau man pietiks... :) :)

Link to comment
Share on other sites

Nu nerunā jau neviens te figņu . Cita lieta ,ka pagaidām tas vis Tev ir ķīniešu ābece . Pagaidām .....

Un ja nav īsti vēlmes tajā visā iebraukt , palieku pie vecā ieteikuma - labāk jau nu jem kadu

sakarīgu ziepīti , būs mazāk galvassāpju un izdevumu .

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

versatile

piekriitu par sakariigu ziepi. tapec jau augstak posteeju linku uz bildi, ko, ja prot bildet, var uzbildet ar 50ls veertu lietotu ziepi.

bez jebkaadas ponjas ar spoguleni nekas tads nesanaks.

Link to comment
Share on other sites

cik es te sapratu - tad ziepi ņemt te nav jēgas, jo cenas līdzīgas....... nu tam pašam D3000... vismaz es tā saprotu.. un ja arī paņemšu - tad ilgam laikam būs miers.. :) :)

tas gan - tagad ir ābece tas viss, bet kad tiec tā kārtīgi aparātu rokās paturēt - tad jau ir cita lieta.. un ja arī tas ir kāda cita aparāts - tāpat nav drošības, jo tas tak nav tavs....

 

klau... izstāstāt - cik droši ir šis kameras pirkt interneta veikalos.?? vai tomēr labāk meklēt kādā parastā bodē..?

Link to comment
Share on other sites

Nēnu ... vēlme burties cauri ir tikai apsveicama . Tikai ... domāju ka bez fotokursiem , ar to , kā Tev patriz ir , būs stipri grūti .

Un spogulene sākumā sagādās vīlienu

Link to comment
Share on other sites

es bez kursiem jau visam esmu urbusies cauri.! vainas nekādas.. :) :)

 

kāpēc ir bijusi vilšanās.. kaut kas par sarežģītu vai kā..!?!? nu ja nu kas, man ir pazīstams labs fotogrāfs, kas ja nu vajadzēs - sniegs privātstundas.. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...