Jump to content

Lattelecom interneta tv


tolx
 Share

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 121
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • beirubit

    7

  • ggg97

    9

  • Maris77

    7

  • Žaks Noriss

    9

No šodienas sākās 14 dienu oficiālā izmēģināšana, (tipa produkts gatavs esot), pēc tam tikai par maksu. Nezinu vai visiem, bet tie kuri bija pieteikušies, tā teikt uz testēšanu, tāds meils atnāca.

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Man atnāca, bet nu vēl joprojām raustās.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sveicināti cienījamie BOOT.lv lietotāji.

 

 

Rakstu šeit, jo varbūt kāds man spēs palīdzēt šajā jautājuma. Kā jau mēs visi zinam tad klajā ir nākusi Lattelecom Interneta Televīzija, dodot lietotājiem divu nedēļu bezmaksas testa režīmu. Tātad es kā Tv cienītājs izlēmu ka būs jāizmēģina. Un sākot ar tās lietošanu saskāros ar nepatīkamu problēmu.

Lieta tāda ka šī televīzija piedāvā diva veida kvalitātes LQ (Low Quality) un HQ (High Quality).Tākā iepazīstoties ar noteikumiem un lietošanas instrukciju sapratu ka varu lietot HQ kvalitāti, bet biju pārsteigts ka man tas neizdodas jo video, teiksim tā nevis lago, bet gan darbojas palēlināti, iespējams tā to arī var saukt par lagošanu. Bet lai vai kā nebūtu es esmu pārsteigts interneta pieslēgums man nav no tiem lēnakajiem, lietoju Internets 2. 8mbit. Un cik zinu tad HQ darbojas pat uz ekonomisko internetu bez jebkādām problēmam, tātad man rodas jautājums, kur būtu šī problēma, jo visas interneta lietojošās papildprogrammas tiek izslēgtas. Tātad pēc manām domām problēma nav internetā, bet gan kautkur citur.

Varbūt kāds ir saskāries ar šo problēmu un spētu man atrisināt šo šaizi.

Sirsnīgs paldies jau iepriekš tiem, kuri atbildēs.

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Man uz 64 bitu explorera raustījās, uz parastā nē.Tā ka viens no veidiem ir citas pārlūkprogrammas mēģināšana.

Link to comment
Share on other sites

Hmm interesanti.

Nevarētu būt problēma manā Operetājsistēmā? Lietoju Windows 7 Ultimate 64bit 3gb ram. Processors Intel Celeron T3500.

Link to comment
Share on other sites

tavam wind7 ir divi exploreri, 1ir 64 biti, otrs 32,uz pirmā raustās,uz otrā nē(vismaz man tā bija).Starp to HQ un LQ nekāda dižā atšķirība nav,vismaz uz 15'' HD ekrāna točno.

Labots - maritis
Link to comment
Share on other sites

Tur jau tā šaize ka lago uz abiem. :(

Tākā interneta problēma tā nav, tad noteikt kautkas nav kārtibā iekš OS. Tikai jautājums kas.?

Link to comment
Share on other sites

Māri kādu operetajsistēmu lieto un cik biti? Vienkārši sāku šaubīties par to ka 64bit versija nevēlas kautkā to atbalstīt. Jo nu nav jau man tas dators tik švaks lai nerādītu vienkāršu zemas HQ kvalitātes video. Tiešām interesanti.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Man ar' uz mobilā 2x1.6gHz procesora, 4GB RAM un x1600 ATI kartes raustās gan LQ gan HQ ar 64bit W7. Darbā uz E8400 ar max ko 32bit XP izspiež no 4GB RAM un onboard video arī raustās abi varianti. Testēts tikai uz 10. Chrome, tagad pēc apdeita uz 11. nav provēts.

Labots - Žaks Kustō
Link to comment
Share on other sites

Man arī raustās, jau sen par to esmu rakstijis. Gan uz IE, gan uz Chrome. Mazliet savādāk, bet kaitinoši. Youtube man tā neraustās arī uz tiem viņu 720p. Man Acear Aspiere, i-nets, optika 100mbit/s. Skuķim 3x niknāks stacionārais, tā pat raustās. Mazliet savādāk, bet tāpat kaitinoši. Youtube neraustās. W7 visiem licencēts, apdeiti visiemm nāk. Arī adobei flash, kura, ja pareizi saprotu, tam LTC TV vajadzīga.

 

 

edit

 

Sākumā man arī bija W7 64bit, domāju, raustās tāpēc. Bet nepaslinkoju, uzmetu W7 32bit, raustās tāpat.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Vienvārdi sakot. Problēma ir pašu Lattelecom rokās. Tikko uzzināju to ka datora vaina tā noteikt nav, jo pazīstamam cilvēciņam ar diezgan spēcīgu datora sistēmu, ir pilnīgi tāda pati problēma. Tātad jāraksta Lattelecom un jāsūdzas.

Link to comment
Share on other sites

Vienreiz, pirms kāda laika nepaslinkoju, pieslēdzu pie optiskā modema pa taisno, bez rutera starpā. Tas pats. Būs jāpamēģina kautkad tagad.

Link to comment
Share on other sites

MaskaV

Nekādas raustīšanās,tikai tādu bildes kvalitāti(saucoties HQ) es nu paciest gan neesmu spējīgs.Abi moņi blakus,kompim DVI19 collu,Kathrein 22collu Full HD,piedevām Kate PanScan režīmā,HDMI.Uzliku RTL,fu.Uzliku KXL,kam pašam kvalitāte necila,uz kompi pavisam riebīga izšķirtspēja,paskatījos arī citus kanālus.Pa velti nav vērts skatīties,kur nu vēl maksāt.

P-D805 2,6MHz;ATI Radeon HD 2600 XT. W7U 32bit.Firefox 4.0;AdobeFlash pēdējais;Catalyst CC 10.10.

Link to comment
Share on other sites

Tā raustīšanās nav atkarīga gluži no datora kondīcijas. Tur kautkādi citi, man pagaidām neskaidri faktori. Kā jau teicu Youtube uz saviem 720 neraustās.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Tikko novēroju, ka LQ mazāk raustās nekā HQ. Bet tāpat raustīšanās maksas produktam ir nepiedodama. Youtube 720p nekad nav raustījies uz šīs pašas mašīnas.

Link to comment
Share on other sites

Didzis

Bildes kvalitāte tiešam ir atbaidoši zema un par tādu te Latvijā maksāt vēl naudu, nu piedodiet :fool: . Interneta šitām lietam jābūt par brīvu, tad varbūt var pieciest zemo kvalitāti

Link to comment
Share on other sites

MaskaV

Uzlieciet pleijerim lielāku buferi vai bezlimita,gan jau neraustīsies.Kas,disks žēl?

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Cirvi, nevis disks, bet RAM. Par kādu pleieri tu runā? Ar to adobe@flash buferi jau izspēlējos.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

jacobs

 Protams, nekas neraustās arī ar manu Latneta bezvadu pieslēgumu.Kvalitāte gan tāda, ka tikai, ja raidījumu ļoti vēlētos noskatīties un citas iespējas nebūtu.Maksātu tad arī, bet ne jau abonētu.

 

 Bet tās jau izlutināta TV skatītāja domas..... :)

 

 

Link to comment
Share on other sites

andreits

tad nu lūdzu kāds pastāstiet, kā apmuļķot to viņu sistēmu tā, lai ārzemēs varētu šo skatīties :on_the_quiet2: P.S. Patiesībā ārzemēs esošie tak ir lielākais potenciālais šāda pakalpojuma klientu loks...

Link to comment
Share on other sites

Auto.Hide.IP.v5.1.4.8

 

pamēģināju no viena acc ielogoties uz datoriem ar daždām IP un skatīties 0 problēmu nekas netiek atslēgts super. :)

Link to comment
Share on other sites

Maris77

tad nu lūdzu kāds pastāstiet, kā apmuļķot to viņu sistēmu tā, lai ārzemēs varētu šo skatīties :on_the_quiet2: P.S. Patiesībā ārzemēs esošie tak ir lielākais potenciālais šāda pakalpojuma klientu loks...

 

Ja Tu esi ārzemēs izmanto šo http://rodnoe.tv/ .Tur ir visi Latvijas kanāli par pieņemu cenu. Aizraksti šiem uz skypu , lai iedod pāris dienas izmēģināt.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss
(labots)

Declined!

 

66yhje9lce42xd0k01.png

Labots - Žaks Kustō
Link to comment
Share on other sites

Nu jā, pa velti nebūs. Pagaidām po, ir kabelis.

Bet par to raustīšanos, kompis jau nav pie vainas, tā drebošā raustīšanās jau viņu serverī notiek. Atgādina ciparu videokameras filmēšanu kamerai griežoties vai slīdot, viss tā drebuļojas. Kurš zin tas sapratīs.

Offtop. Uz kino neesmu bijis gadus 7, vai vēl joprojām ir tā?

Link to comment
Share on other sites

Maris77

Tā raustīšanās tomēr ir datora vaina. Bet lattelekom mājas lapā nav nekādu norāžu, minimālās prasības datoram lai skatītos TV.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Kāda velna pēc LTTC nevar uzražot normālu maksas produktu? Kā šie izskaidros, ka man dators neraustās ar 720p labas kvalitātes video no Youtube, bet raustās ar SD LTTC video :fool: ?

 

Kāds var iemest savu konfigu, kuram LTTC neraustās?

Link to comment
Share on other sites

Tiem kam neraustās, vēl nav sapratuši ka tomēr raustās.

 

Kāda jums CPU noslodze skatoties pārraides? Cik man, nezinu, nevaru pārbaudīt, bezmaksas termiņš beidzies.

Link to comment
Share on other sites

The_Saint
(labots)

Skatos TV3 hokeju pa Lattelecom web TV un paralēli Latnet IPTV.. Lattelecom webtv raustās, bet IPTV neraustās, tātad ar pieslēgumu man viss ir OK un vaina pagaidām LTC dārziņā.

 

P.S. CPU noslodze ir ~25%

Labots - The_Saint
Link to comment
Share on other sites

(labots)

Procim nav nozīmes, proča noslodze ne vairāk pa 50% uz mājas lapša. Šodien darbā pamēģināju uz jauna 4 kodolu AMD, videokarte kaukāds radeons pa 60Ls. Nu raustās ka traks. Speedtests uzrāda ~60-70mbit/s, takā trubā ar nav vainas.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Smukais

Nu nezinu, man ir LTK optika 20 mb/s un nekas naeraustās pat uz HQ :)

Link to comment
Share on other sites

Maris77

Man gan neiet ar 200 optiku. LQ normāli, bet HQ procesora noslodze 98-100% un raustās.

 

Dators:CPU tips Intel Celeron D 320, 2400 MHz (18 x 133)

Videoadapteris NVIDIA GeForce 7600 GT (256 MB)

Operatīvā atmiņa 1,7 GB

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...