Jump to content

Lattelecom interneta tv


tolx
 Share

Recommended Posts

Vārdu sakot,šorīt no rīta uzskrēju šitam: http://krizdabz.lv/telekomunikacijas/lattelecom-tv-lattelecom-sak-testet-interneta-tv-ielugumi/

Pa dienu dabūju ielūgumu,paprovēju darbā,tagad arī mājās.

Pirmais iespaids visnotaļ pozitīvs,viss darbojas,nav HD kvalitāte,bet ziņām vai sportam tieši laikā.

Varbūt kāds vēl var padalīties iespaidos?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 121
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • beirubit

    7

  • ggg97

    9

  • Maris77

    7

  • Žaks Noriss

    9

kāds varbūt ir mēģinājs izvirst un laist caur 3G?

Link to comment
Share on other sites

Tā kā pieejams DVB-T puļķis, tad par kvalitāti neesmu sajūsmā.

+ krievu kanālu gūzma un TV3, TV6 nav.

 

Protams, labs pakalpojums, bet domāju par maksu tādu nelietošu.

Nez vai LTV1 un LTV7 arī būs par maksu? Sabiedriskie kanāli tomēr.

Link to comment
Share on other sites

Kvalitāte švaka, vēl tie daudzie krievu kanāli... šādu produktu nepirktu.

Eurosport rāda zirgu ģīmjus - tā, laikam, LTC pieņemts...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

Saka, ka būšot padsmit bezmaksas kanālu, atsevišķas filmas gan būšot par maksu.

Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

Vairs ielūgumu nav.

Labots - JuutpaudisMaigcilveeks
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Aizmirstiet par tiešraides kvalitāti, tādas tur nebūs vēl dikti ilgi. UK šitādas interneta televīzijas darbojas jau kādu laiku, kaut tas pats BBC iPlayer, kur ārzemēs diemžēl nerāda. Galvenā priekšrocība ir iespēja noskatīties raidījumus sev izdevīgā laikā un vietā, kur ir internets, tas arī viss. Ir iespēja lejupielādēt, tad bilde ir mazliet labāka.

Link to comment
Share on other sites

TAa iespeeja ir tikai Lattelecom lietotaajiem? JA pilniigi publiski, tad ar pieteiktos izproveet Anglijaa. VAreetu citiem aarzemju tautieshiem tas dereet, jo daudziem nav iespeejams skatiities caur skjiivi.

Link to comment
Share on other sites

Nu jau arī varu piedāvāt 4 ielūgumus. Ja kāds vēlas, atsūtiet e-pasta adresi PM.

 

EDIT: izbeigušies :meeting:

Labots - RIDAO
Link to comment
Share on other sites

Cik saprotu apollo.tv varēja vērot tikai tie,kam ir LTC interneta pieslēgums,bet šo-visi,kam ir pieeja netam.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Papētīju, patestēju uz aci. Nu diezgan nekāds tas kanālu saraksts. Uz LQ kvalitāte atbaidoša, gluži kā 99% Youtubes klipiņu. Uz HQ vēl var skatīties, ja sēdi pie 19" ekrāna. Uz 32" vai lielāka TV šito kakinenu ar briesmīgo skaņu nu gan negribas. Par ko 1.20Ls? Vienīgais pielietojums - kaut kur darbā skatīties sporta tiešraides, ja ir ļoti liela vēlme. Šobrīd skatos Eiropas čempi kērlingā sievišķiem :sarkasms:

 

Kā raksta paši LTTC

 

Būtiskākā prasība ir vēlme baudīt TV saturu internetā. :)

 

Ņemot vērā kvalitāti, tad šāda prasība ir top prioritāte.

Labots - Žaks Kustō
Link to comment
Share on other sites

Nez, man viņš vakar un aizvakar raustijās. Izlasiju RTM un FQ iekš LTC.TV, ka uz IE raustoties, uz citiem browseriem neraustās. Man uz Chromes ar raustijās. Kompja noslodze ~ 25%, tīkla noslodze Apmēram 15-20 5-10% (WiFi-G > Optika100), RAM noslodze 42% no 2G

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Man arī raustījās gan HQ gan LQ. Dzelzis švakulis 2.8 GHz celka, 1GB RAM un XP ar Chrome 7.

Link to comment
Share on other sites

Nu man tas dzelzis tā, pa pusei. Acer aspire 5520, AMD turion 64x2(1.9GHz, 2x512KB L2), 2GB ram, GeForce 7000m. Win7x64. Youtubes traileri 720HD tā neiesprūst, kā LTC TV

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

gribētos paskatīties

varbūt kāds var padalīties ar ielūgumu

man tas pats lūgums. ****@****

Labots - Mml
Link to comment
Share on other sites

tūlīt aizlaidīšu

paldies zigsis@inbox.lv par ielūgumu

Labots - beirubit
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ja kāds var, tad lūdzu ielūgumu uz

m.a.r.i.s@me.com

 

Paldies, Devils76!!!

 

Varu ar kādu padalīties.

Labots - Cody
Link to comment
Share on other sites

Ja nu kādam vēl kāds ielūgums : mieris [at] inbox.lv Paldies un tad jau pats arī padalīšos :pooh_honey: .

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Man gan beigušies, bet tev ir jānorāda e-pasta adrese!

 

Vispār gan jāatzīmē, ka pieteicos viņu mājas lapā un man divu stundu laikā atsūtīja ielūgumu.

Link to comment
Share on other sites

koijotss2

Ja var tad man lūdzu ar vienu ielūgumu uz antikaslietas@inbox.lv , paldies jau iepriekš.

Link to comment
Share on other sites

manupraat, shim servisam ir naakotne, ja ir kanaaliem uzlabojas kvalitaate, tiek piedavata iespeja parslegt skanju celinjus, piemeeram, no krievu uz anglju + ja shis servis sak lidzinaties Hulu vai Netflix, kad vari skatiities video par velti, teiksim shaja gadijuma, vai nu par samaksu(mazu,jo shados apstaklos, ja grib, lai projekts "nenogrimst") vai arii, tie, kas lieto Interaktivo TV, shis pakalpojums ir par velti, par cik shie cilveeki jau ir LTC klienti + iespeja legaali iireet/pirkt jaunakas filmas SD/HD versijaa, par lidzigam samaksam, kaa tas ir USA, bet ta ka tas isti laikam nav iespejams, tad max mazu piemaksu...

kruti izklausas, maybe LTC ir kas lidzigs prata, bet nu diez vai..(sapnjot nav aizliegts, right? :D )

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...