Jump to content

Timberland apavi


Gufiys
 Share

Recommended Posts

Jāizbrauc laikam uz centru jāpastaigā pa veikaliem, tagad jau visur +- atlaides. Vienā vietā tos pašus vai līdzīgus var nopirkt pa pus cenu (salīdzinot ar rudeni), jeb sanāk divi pāri. Onlainā laikam nepirkšu, mūžīgi tad pa lielu, tad pa mazu :D

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ja tā daudzmaz nopietni pieiet šai lietai, tad jāskatās uz sakarīgiem zīmoliem.

Es medībām nopirku Chiruca Alaska zābakus pagājušajā gadā. Teikšu, ka ir katra izdotā eiro vērti - sniegs, dubļi, ūdens utt. tagad ir pofig. Kājas sausas vienmēr. 

Protams, ir arī citi zīmoli, ne sliktāki. Bet jāsaprot, ka labi zābaki zem 15-200 eur nebūs.

Link to comment
Share on other sites

Nu tik trakus ziemas apavus nemeklēju, vairāk puszābakus, tā lai pilsētas ziemu uz 2 mēn var izdzīvot bez slapjām kājām. Patīk tie Clarks, viņiem vienmēr ļoti ērti, kā arī lielai daļai pieejami dažādi platumi.

Nu protams lai izskatās OK :D

 

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , ivo teica:

Bet jāsaprot, ka labi zābaki zem 15-200 eur nebūs.

Da labi, nejauc savas medības ar pilsētas dzīvi. Lai uz veikalu aizietu, nav viņam nepieciešami mednieka zābaki, pārspīlējot, līdz celim.

 

Labots - itanium
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , AndrisBB teica:

Patīk tie Clarks, viņiem vienmēr ļoti ērti, kā arī lielai daļai pieejami dažādi platumi.

Ja tie ir tie, ko sākumā meti, tad tiem, visticamāk, prasīsies kāda siltā zole (nav ziemas apavi), bet citādi būs OK. Ja patīk, ņem ciet - nekāpsi taču kalnos, kur, ja kaut kas slikts ar apaviem notiks, pazaudēsi kāju pirkstus...

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

uij, neatceros kad zābakos esmu vilcis  ikdienā, ja nu tikai orientējies ziemā pa mežu, i tad tikai dziļā sniegā uzvelku tos.

Link to comment
Share on other sites

Biju veikalā. Timberlandi kā vienmēr šauri purngalos. Kā arī izskatās ka viņu veikali ir paši par sevi, kautkāda frančaizes. Onlainā atlaide ir, bet veikalā nav un otrādāk.

Nopirku tos pašus Clarks, kas patika. 

Plus veikalā bij arī pus izmēri, pēc UK izmēriem 11.5, kamēr onlainā nav, tikai 11 vai 12.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 14 minūtēm , AndrisBB teica:

Timberlandi kā vienmēr šauri purngalos.

laikam modelis tāds, man esošie modeļi ir ar platiem purngaliem.

Link to comment
Share on other sites

modelis visticamāk. Man ir mamut multi sporta apavi vairāki. tad lūk, viens modelis drusku purngalā šaurs, kaut pēc izskata nepateiksi. pārējiem atkal viss ok.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...