Jump to content

Timberland apavi


Gufiys
 Share

Recommended Posts

60ls ir normals cipars par jebkuru brendu - tik pat maksā ecco, Camel active un citi...būs āda un laba zole.

Link to comment
Share on other sites

Labāk tad šādus iegadāties uz ilgāku laiku, nekā lētākus uz īsāku laiku? Šie varētu būt silti mūsu ziemas apstākļos?

Link to comment
Share on other sites

Man pašam nav bijuši timberland, jo 48 izmērs :D , bet sīkajam bija pa atlaidi par pus cenu ņemti šāda tipa ādas - nenoplēsa pa pāris gadi - tad jau labi. sīkie apavus var iznīcināt vienā setā.

Link to comment
Share on other sites

Kaut kādi līdzīgi Timberland ir, kalpo 6 gadus, izskatās, ka vēl 6 izvilks mierīgi :D

Labots - optimuss
Link to comment
Share on other sites

Kāda firma? par cenu pirms sešiem gadiem un tagad gan būs neobjektīvi spriest! :)

Link to comment
Share on other sites

jebkuriem apaviem nevajag aizmirst par kopšanu.

Link to comment
Share on other sites

Tagad doma ir pasūtīt tos Roltop par 110 $ no Amerikas. Ir pieejami arī šādi, bet viņi liekas tīri nekādi :/

Un Nike gan manās acīs liekas diezgan nekvalitatīvs brends. Cik pieredze rāda, tad Converse par mazāku cenu kalpo krietni labāk un ilgāk kā Nike. Uzskatu, ka par Nike brendu gan nav vērts maksāt...

Protams, ka par visu ir jārūpējas, bet no "sāļajām ielām" diez daudz kas neglābs. Nopirkšu lētu, būs zamšāda, kura uz sāli sāks krāsoties visādās krāsās, kā bija ar kedām, kur zamšāda palika balti zaļa pleķaina. Kopt varēja visādi, bet nekas īsti nelīdzēja :(

Link to comment
Share on other sites

Nezinu, skaties lai nenosedz potiites vai arii tur nespiezh. Man darba vieta nopirka firmas zaabakus, tomeer nostaigaaju tikai paaris stundas ar vinjiem. Potiites taa spieda klaat, ka nevareeju paiet.

 

Vispaar, kaa nu kuram varbuut, man gan ir standarta kaajas, vai kaa to teikt, netaa apavvus nepeerc. Apavi tomeer ir jaapiemeera un jaaizjuut. JA veel pa pieciiti pirktu, bet taadu naudu izmest, ja pat nezini vai vareesi vinjos paiet, nu nezinu... .

Link to comment
Share on other sites

Pirms pirkšanas sportlandā apskatīšos šos apavus, uzlaikošu, noskatīšu izmēru. Latvijā tie paši apavi maksā divas līdz trīs reizes dārgāk. Zinu cilvēkus, kuri ir pasūtījuši apavus no eastbay, un nekādu problēmu nav bijis. :) Šiem uz potītes ir tāds mīksts uzlokāms un nolokāms materiāls, tā kā tur laikam nevajadzētu būt problēmām ;)

Link to comment
Share on other sites

SyncMaster

Es savus Timberland zabakus nopirku Euroapavos, pa 70Ls ar atlaidi.. neko.. man vis patik.. :) kalpo labi vis kartiba.. ir pagajis gan tik menesis :)

Link to comment
Share on other sites

versatile

Vispār, baigi esmu vīlies Ecco. Iepriekš nebija problēmu, bet dēļ pašlaik aktuālajiem ziemas apaviem jau kuro reizi pamatīgi zilumi - slīd pēc velna... Pēdējoreiz nokritu aizvakar, labi, ka paveicās ar stiprām biksēm, celim tik biš āda nost un paliels siņaks (diezgan steidzīgi gāju). Pagājšziem ar tām pašām nolikos tā, ka 3 nedēļas vēl kliboju. Kolīdz sniegs vai ledus, paiet vispār nav iespējams. Vēl daži saka to pašu. 100+ ls par ziemas tupelēm, kas tā slīd... neforši. Un nebija arī plānots vienai sezonai pirkums.

Tagad arī skatos uz timberlandiem... Kamēr vēl relatīvi silts, var ar vasaras apaviem paiet, tie neslīd par brīnumu... bet tos ecco gan kājās vairs nevilkšu. Līdz šim bija tikai pozitīva pieredze, bet nu...

Labots - versatile
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Neaizmirsti, ka šipings vēl ir kādi 27$! Kādu gadu gan neesmu no eastbay neko ņēmis, moš kaut kas mainījies. Bet piegāde gan vienmēr bijusi ~3 - 4 dienu laikā.

 

Mans topa veikals ir šis - http://schuh.co.uk/ Piegāde 6 paundi, cenas sākot no 10 paundi Sale sadaļā. Nu bet tur vajag pačekot vairākas nedēļas pēc kārtas, jo ne vienmēr visas kategorijas ir izliktas pārdošanā. Jāatzīst gan, ka šobrīd nekā tāda feina sarakstos neatradu. Ieteiktu pagaidīt pēc ziemassvētkiem, tad visādi brīnumi pieejami.

Link to comment
Share on other sites

Staigāju jau trešo ziemu ar TIMBERLAND zābakiem, ne kājas grauž, ne kas iekšā izdilis. Saprotams zole nedzaudz 2ziemu laikā padilst, bet nekas daudz, bik apbružājušies tik. Ja apavus kopj, tad domāju 5gadi mierīgi izies. Saķere ar sniegu laba, protams uz ledus tā pašvakāk.

Link to comment
Share on other sites

azarbaidzz

nez saveejos pirku neatceros, aizpagājušo gad vai pagājšgad ROOTS veikalaa, maksaaja jau nivijibenna, bet arii kalpo, gan silti gan nesliid

Link to comment
Share on other sites

Tad jau laikma tik jānoskata ritīgie Timberlandi, un jāņem ciet. No esatbay šipings ir 30$ vismaz, bet tur bieži ir atlaides un akcijas, kur to šipingu nosedz. Piemēram pēdējā akcija bija 30% atlaide nost, ja pasūta virs 200$. Tikai vienīgais ir tas, ka no jaunā gadā Latvijā būs jāmaksā muitas nodoklis 21% sākot jau no 10 Eiro (līdz šim bija jāmaksā, sākot no 100 latiem).

Žak, uzticams veikals? Lapa gan izskatās tāda šaubīga, bet nu pēc izskata jau nevar spriest.

Link to comment
Share on other sites

IR verts maksat !

 

Timberland ir augsta kvalitate un sos apavus nenoplesisi ari 5 gados.

 

 

Protams pats par sevi saprotams,ka apavi ir ari jakopj.

Link to comment
Share on other sites

Manuprāt apavi nav tā lieta ko pirkt internetā .. Tomēr jāpiemēra, vai der kājai utt ..

Tajos 60 - 80 Ls tepat var atrast labus zābakus.

Pats novembra sākumā paņēmu Bugatti firmas zābakus par 75 Ls, esmu ļoooti apmierināts ..

 

Aizej līdz "Galerijai Centrs" vai "Spicei", tur ir ļoooti liela izvēle.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Es arī biju pētījis ziemas apavus un galu galā iepirku Bugatti pa ~70Ls. Grūti atrast lieizmēra, kas labi izskatās un ir izturīgi.

 

Jebkuri ādas apavi maksās virs 50Ls, un nav svarīgi vai pērc viņus vietējās bodēs vai ārzemēs.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Žak, uzticams veikals? Lapa gan izskatās tāda šaubīga, bet nu pēc izskata jau nevar spriest.

 

Kādas reizes 6 vai 7 esmu iepircies, viss ir tip-top un tiešām no co.uk nāk, nevis kaut kādas čainas.

 

Vēl varu ieteikt http://secretsales.com, tur var visādus brīnumus sagaidīt. Sākumā gan jāreģistrējas. Ir tur pat vīni pirkti.

Labots - Žaks Kustō
Link to comment
Share on other sites

tomēr neieteiktu pirkt netā. protams atkarīgs no nēsātāja, bet ja zabaki tiek labi velkāti, tad labāk tepat. maz kas, bet ja normālā bodē pirkti vismaz ir cerības uz garantiju. aizpēr nopirku vienus , pērn uz ziemassvetkiem saplīsa. bez liekām problēmam pāris dienu laikā tiku pie jauniem. piemaksāju gan kādus 25 latiņus un paņēmu lepnākus. būtu ar mieru katru gadu piemaksāt kādus 25, lai pie jauniem tiktu.

Link to comment
Share on other sites

Vienmēr jau ir iespēja taisīt iepirkumtūri uz viduseiropu - pie lielāka bara un preču daudzuma jābūt gana izdevīgi + ekskursija :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

tolx

 

Ņemot vērā, kādas ir viduseiropā ziemas, tad pirkt tur var braukt vasaras un rudens apavus.

Link to comment
Share on other sites

Livingston

Biju domājis, ka pirkšu Timberland'us, bet Rīgā tā arī neatradu ziemas modeļus ar silto iekšu (botām līdzīgie neskaitās). Pēc tam apstaigāju populārākos apavu veikalus un secināju, ka mūsu tirgotāji pat necenšas sagādāt mūsu ziemām piemērotu preci - liela daļa silto zābaku ir ar rāvējslēdzējiem līdz pašai zolei. Visbeidzot atradu sakarīgāko variantu Camel Active veikalā, cerams, ka kalpos ilgāk par vienu ziemu ...

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Man šķiet, ka baigi saspringt uz vairākām sezonām ar vieniem zābakiem ir neprātīgi. Pats jau gadus 7 nenēsāju zābakus ziemā, iztieku ar visādiem skeitšūziem un tamlīdzīgām lietām. OK, ir man tādi pagari zābaki, ja nepieciešams brist pa sniegu vai kādam pārgājienam. Bet jebkurā gadījumā nepieciešami vismaz 2 pāri, lai var pamainīt, kamēr vieni žūst un atpūšas. Ikdienā rotēju ar 3 kedām un viss liekas forši. Ja būtu 5 vai 6 dienas nedēļā jāmočī vienos zābakos (kaut arī 100Ls vērtos), diez kas nebūtu... Šūzus un līdzīgas formas čības (Nike 6.0, Etnies, DC u.c.) iepērku internetā par kādiem 15-35EUR pārī un faktiski ar 3 pāriem var nostaigāt gadu un tad vēl nav kauns iziet uz ielas ar tādiem. Tā ka galvenais ir nevis iegādāt megatankus un dzīt katru dienu, bet pamainīt ik pārdienas apavus un tad tie saglabājas kārtīgi, tīri un nesasmird.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

žak,kur tad par tādu cenu šuzi ir?

Link to comment
Share on other sites

Normāli zābaki katrā gadījumā izskatās daudz reižu zolīdāk par šūziem.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

žak,kur tad par tādu cenu šuzi ir?

 

Tajā pašā manis dotajā http://schuh.co.uk, bet tas ir tāds kā outlets, līdz ar to ir ik pa pusnedēļai jāiemet acis. Nav tāda pastāvīgā piedāvājuma. Bet tur esmu iegādājis par 21 paundu (15+ 6 šipings) Nike 6.0, kamēr tieši tāds pats modelis http://www.eastbay.com maksā 84$ un šipings vēl ap 25$. Baigi zemo cenu var dabūt, ja izsēd un sagaida pēdējos pārus, tad točna 10 - 15 paundi un kedas tavējās. Savus izmērus zinu tādiem ražotājiem kā Nike, Etnies, DC, Clarks un vairāk mani nekas neinteresē.

 

Ebay gan nekad neesmu apavus iegādājis, tur vienmēr ir kasaki ar vēlamā izsijāšanu; nezinu, nemāku pateikt kas man tur nepatīk...

Link to comment
Share on other sites

kraasainais

Ja ir jautājums, vai atmaksājas pirkt timbīšus? Atbildu, ka JĀ IR! :)

pērc 1 reizi, pārmaksā 3 reizes, ietaupi 5 reizes. Kvalitāte ir ļoti laba, pat nekopti zābaki ilgi kalpo, tikai vizuālais cieš. ja ir rakstīts, ka ūdensnecaurlaidīgi, tad tā arī ir. tāpatās par silajām iekšiņām. nav jēga pirkt kkādos apavu veikalos 'ziemas zābakus' pa 45 latiem, kuriem iekšā it kā ir vilniņa. Nav jēga no sintētiskās vilniņas, kurā tev uzreiz sasvīst kāja un momentāli nosalst. Par zābakiem toč zinu teikt, ka taupīt nav jēga, tikai pats sev uz tā rēķina vari 'iegriezt'.. :)

un pa 60 latiem ja Tu vai iegūt timberland, pārliecinies vai tie ir īstie, jo ir iekš LV apavu veikaliem(sākas ar "D" un beidzas "anija") manīti timberland zābaki, kas noteikti ir kkādi brāķi vai kas - nekvalitatīvi līmēta zole, kur līme spiežas ārā pa visām malām, atlupuši diegi utt.

un par izmēriem nevajag satraukties, aizej uz timbīšu veikalu, piemēri, atrodi izmēru un sūti. Ja tā ir firmas prece, tad izmēri sakritīs. Tiesa gan, nekur neesmu, arī iekš asv, manījis lētākus timbīšus par 110 dolāriem..

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Mans stāsts no pagājušās sezonas Timberland dīlerveikaliem. Gribējās ka sevi palutināt, jo sniegs līdz jāriem, kedās smalstās iekšā, vienvārdsakot - dzīvesprieks nulle tikko iziet uz ielas. Iegāju Timberland veikalā Galerijā Centrs, tur uz augšējā plaukta nu tik forši zābaki - mīksta āda, zema zole, uzvelku un konstatēju, ka der ļoti labi, jo tie bija W (wide) modelis. Cena 110Ls. Nu OK, izskatu un izmēru zinu, dodos uz eastbay, tur tādus nespēju sameklēt. Timberland mājas lapā arī nav. Googles bildēs arī ne. Tā arī netiku gudrs kas tie tādi bija, bet nostrādāti tip-top, pēc feika neizskatījās...

Link to comment
Share on other sites

Larijssene

Man šķiet, ka baigi saspringt uz vairākām sezonām ar vieniem zābakiem ir neprātīgi. Pats jau gadus 7 nenēsāju zābakus ziemā, iztieku ar visādiem skeitšūziem un tamlīdzīgām lietām. OK, ir man tādi pagari zābaki, ja nepieciešams brist pa sniegu vai kādam pārgājienam. Bet jebkurā gadījumā nepieciešami vismaz 2 pāri, lai var pamainīt, kamēr vieni žūst un atpūšas. Ikdienā rotēju ar 3 kedām un viss liekas forši. Ja būtu 5 vai 6 dienas nedēļā jāmočī vienos zābakos (kaut arī 100Ls vērtos), diez kas nebūtu... Šūzus un līdzīgas formas čības (Nike 6.0, Etnies, DC u.c.) iepērku internetā par kādiem 15-35EUR pārī un faktiski ar 3 pāriem var nostaigāt gadu un tad vēl nav kauns iziet uz ielas ar tādiem. Tā ka galvenais ir nevis iegādāt megatankus un dzīt katru dienu, bet pamainīt ik pārdienas apavus un tad tie saglabājas kārtīgi, tīri un nesasmird.

 

Tieši tāpat kā es daru, vienīgi es izvēlos Adidas, Puma, Airwalk... Un vienmēr pērku veikalā, jo kautkā tomēr gribas uzmērīt vienmēr un pāris soļus pastaigāt pirms pērku :)

Link to comment
Share on other sites

Ja vizuālais nav svarīgāks par performance, var arī celotajs.com un gandrs.lv veikalos trekkinga kalnu zābakus iečekot. Ar var labus dealus dabūt.

 

Ja vēl draugos swedbank darbinieks, tad uz gandru ņemat viņu līdzi. Kāpēc paprasiet paši ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 12 years later...

Tāds pavisam nūbiskais jautājums. Simts gadi nav būts pa ziemu LV, tapēc iestājies ziemas apavu vakūms un kautko vajadzētu nopirkt.

Kā ar Timberlandiem? Kājas nesalst un neizjūk pēc pāris nedēļām pa Rīgas ielām?

 

Nu kautkas tāds

https://www.timberland.co.uk/shop/en/tbl-uk/treeline-hiker-for-men-in-brown-a42wk931

vai

https://www.timberland.co.uk/shop/en/tbl-uk/euro-trekker-hiking-boot-for-men-in-beige-a5qz7cw8

 

Clarks ar visādi hikinga puszābaki, bet nu cik viņiem labi ziema patīk?

https://www.clarks.co.uk/c/ATL-Trek-Up-Waterproof/p/26168869

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Staigāju trešo sezonu ar columbia pārgājiena apaviem. Gan ne pa Rīgas ielām 🤣. Pagaidām nejūk.

Link to comment
Share on other sites

versatile
Pirms 9 minūtēm , AndrisBB teica:

Timberlandiem

Nespēju šim zīmolam uzticēties, arī kājas nejūtas diezko ok. Tālāk par pielaikošanu neesmu ticis.

Skaties, kas ir waterproof. Es ieteiktu kaut kādus pārgājienu zābakus - lai kā man patīk salomon, tomēr tie neder, jo slīd vienkārši amorāli.
Ecco ir smuki modeļi, gan zolīdāki, gan uz sportisko pusi, bet man ir arī gadījušies epikfeili Ecco ziemas kurpēm slīdamības ziņā. + 46 par mazu, 47 par lielu.

Pats šai ziemai paņēmu Palladium, bija drusku jāievalkā, bet ir baigi ok. Bet nu man arhīvs ar ziemas zābakiem dažādās noelietojuma pakāpēs arī ir iekrājies.

 

Baigi kārdināja paņemt ziemas skriešanas kurpes ar radzēm :D

Latvijas ziemā jau kas trakākais - šļura. Attiecīgi, skaties max ūdensdrošus - vai nu ar goreteh, vai kam virsa no 1 ādas gabala, utml.

Nopūt ar kaut kādu nanolīdzekli, lai draza klāt nelīp, un staigā laimīgs.

Labots - versatile
Link to comment
Share on other sites

Nezinu kā ar šī tipa zemie staigājamie, bet tie klasiskie standarta augstie ir ok, labi, tur cita cena, smagi, bet ilgmūžīgie..

Ir bijuši zemie timberlandi, nu tā so so, es vairāk uz augstajiem, jo piemēram birstējot mašīnu, kā piemēram šorīt, tādas kupenas sasnigušas, ka ar zemiem zābakiem tas viss sniegs sakrīt pār bortu..

Sogad paņēmu uz testu kuoma zābakus.., bērnam tikai tādus ņemu, ir traki labi un silti, paprovēšu arī pieaugušo variantu.., pagaidām staigājas ok, redzēs kas būs tālāk.

Nano pūšamais foršs, jā, pagāsgad kā reiz pirmo reizi nopirku tādu, šim gadam ar vel pietiks iespējams.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...