Jump to content

Openbox S9 HD PVR


web33
 Share

Recommended Posts

Sveiki .

Par dekoderiem un satelīta uztvērējiem maz ko zinu tāpēc prasīšu jūsu padomu.

Manās rokās ir ticis šāds aparāts(pats nepirku nejauša dāvana)Openbox S9 HD PVR(ķīnas)sākumā mēģināju piejūgt pie Lattelecom virszemes Tv :sarkasms: ieliku to karti nu visu kā vaig nekas nesanāca,cik palasīju viņam nemaz to nevar pieslēgt he he .

1.Tātad,kam es viņu vari pieslēgt?

2.Obligāti jābūt šķīvim ?

3.Vai varu pieslēgt pie Lattelecom digitālas Tv?(viņam ir ethernet ieeja)

4.Atjaunināju viņam firmware,orģinālajā firmware nebija interneta pieejas izvēlne,tagad jaunajā ir,ja es viņu pieslēdzu pie interneta vai es varu no viņa dabūt laukā kko ?

Cik lasīju forumos t.t. par līdzīgiem aparātiem viņiem ir daudzas iespējas.(var internetā sērfot,youtube video un tt)

Derēs jebkura informācija,jo patiešam ar šo jomu neesmu saskāries,vairāk pa IT .

 

Paldies jau iepriekš .

Link to comment
Share on other sites

Tas ir sateliita uztveereejs un nekas vairaak. Tiikla karte ir domaata prieksh medus. Diezvai kaut kaadas youtube skatiisies, kaut gan kas to zin. Iespeejams ka ir firmwares, kas to atljauj.

Visumaa, vajag tev skjiivi, LV teritorijaa jau tev jaameklee NTV vai labaakajaa gadiijumaa Sky UK. Viashrotam nevajag HD uztveereeju, jo tie nespeej attiistiities liidz laikam. PAaris kanaalus iekurbuleeja un tad juutas kaa dievi.

Link to comment
Share on other sites

Par savu brīnumu vari paskatīties šeit.Nekas sevišķs,bet tā kā dāvinātam zirgam zobos neskatās,tad atliek tikai gādāt šķīvi.Visa vajadzīgā informācija ir tepat forumā.Par interneta izvirtībām ar šo kasti nesapņo.

Link to comment
Share on other sites

janispauls

Vēl ir šāds aparāts arī ražots Ķīnā,ar diviem maināmiem uztvērējiem :on_the_quiet2: kāds tev īsti ir?

812bdd4123d8.jpg

Labots - janispauls
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Pastastiet kads ludzu vai mana Viasat orginala karte uz šita aparata darbosies? Ka ir ar arejiem hdd, kuriem baroshana ir no otra usb porta, vai tos var shim pieslegt pie abiem portiem, vai vajadzes powered usb hub?

Link to comment
Share on other sites

Lasiju, lasiju,bet ta kaa esmu parasts lietotajs sat jomaa, lielako dalu no tiem saisinajumiem nesapratu un taa arii netiku skaidriba vai darbosies viasat karte vai nee..

Link to comment
Share on other sites

janispauls

Nu tad gaidiet atbildi ,ja kāds pateiks, ar šo aparātu+ Viasat karte darbojās ,galvenais strops,ir tak google,vajag rakt,vai kaut kas tev ir ar roku? :D

Link to comment
Share on other sites

googlee + viasat tiek atrasti forumi par s8 un zemakam serijam par sho un viasat bija kkadi dazhi forumi un tie pashi par viasat cardsharing!

Link to comment
Share on other sites

Maxims

 

Uzmanies no tādām nejaušām dāvanām,kuras nezinīša rokās nes vairāk tikai sliktumu.

 

Pārdod kopā to ar visu Viasat karti,paņem normālu uztvērēju,kādu medu un laimīgs gaidi Jauno gadu :) .

 

 

Type the name of a command and press enter to execute it, or help for assistance.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Davana bija posta autoram, es to tikai gribu pirkt, dream ar plus minus lidzigu funkciju klastu maksaa ap 500 marcinam, man galvenais zinat vai viasat karti atpazis, ar parejo jau tikshu galaa!

Link to comment
Share on other sites

janispauls

Visi lētie pribambasi domāti lētajam galam,tas ir medus iegūšnai :D tā kā šis http://www.boot.lv/f...3p/page__st__40 ,ja tev openi pie sirds tad šis, nebūs no lētajiem

http://forum.sat-exp...d-twin-pvr.html nu zem šī brenda domāts Ukrainas lūzeriem,Skyway Droid priekš Krievijas,bet Octagon 1028 priekš EU,šie visi brendi pārdodās internet veikalos635823a31905.jpg

Labots - janispauls
Link to comment
Share on other sites

Mani interese tikai HDMI kas upscalo uz 1080, time shift, ierakstit kadu parraidi, un atbalsts orginalajai Viasat kartei, card sharing pilnigi neinterese, pie neta vinju neslegshu! Ta kaa man shim modelim interesee tikai un vienigi vai lasis orginalo karti!

Link to comment
Share on other sites

Ne jau dzelzis izpilda visas vajadzīgās lietas bet gan programma,kas viņā ielieta.Un ar to viašrotu varētu būt stipras galvassāpes,ja ar karti,uz HD vari principā vispār necerēt.Un normālam tjunerim bez interneta vispār ir problemātiski pastāvēt.

Link to comment
Share on other sites

Cik saprotu Viasat kartes lieto NDS videoguard. cik izrakos neta, par sho modeli neko isti neatradu. Vai varat man ieteikt kadu letaa gala sat resiveri ar parasto kanalu upscaling uz hd, ar iespeju ierakstit parraidi, nav svarigi vai ieksheja hd vai usb areja cietaja, kursh atbalstitu sho NDS videoguard karshu lasishanu. Vel piebilde ka aparatu vajag tadu ko var dabut uk :)

Link to comment
Share on other sites

Domāju, Cooltstream ZEE DVB-S2 par ~200EUR nav dārgi,tāpat UK nopērkams.Vispirms, labāk vēl precizē nianses:http://www.coolstream.to/index.php?page=Index

 

Tas gan ir tīrs neutrino aparāts ,toties spēcīgs procis utml.,viss,ko tev vajag un vēl vairāk.Lai gan es pilnībā atbalstu MaskaV viedokli visā šajā sakarā.

 

Type the name of a command and press enter to execute it, or help for assistance.

 

 

Link to comment
Share on other sites

janispauls

Šinī gadijumā procis neko nedot,bet tikai programmas kas ir ielādētas ,visas NDS kartes ir piesaistītas pie ID tjūnera kuru pārdot kopā ar karti,pat vēl vairāk tjūneris caur telefona līniju pie servera,tikai Viasats to nepraktizē,ir jāintresējās kādi aparāti uztur ID tjūnera orginālo,kurus brendus nosaucu tie atbalsta Visata karti un slavenais DM800,tikai ne HD

Labots - janispauls
Link to comment
Share on other sites

Mani interese tikai HDMI kas upscalo uz 1080, time shift, ierakstit kadu parraidi, un atbalsts orginalajai Viasat kartei, card sharing pilnigi neinterese, pie neta vinju neslegshu! Ta kaa man shim modelim interesee tikai un vienigi vai lasis orginalo karti!

Visas minētāsd īpašības (un vēl vairāk!)piemīt Openbox S1, cena tikai Ls 50!Nez kāpēc būtu jāiesaka dārgi (DM800)un eksotiski (Coolstream) aparāti?!Par iegādi UK gan pašam jāmeklē.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Atšķirība ir tikai tā,ka uztvērējs knapi iznācis pārdošanā un tam jau skrien līdzi 5 firmware atjauninājumi un būs vēl 25,lai nodrošinātu pilnu funkcionalitāti un tad pēkšņi viss beidzās.

 

Nopietniem uztvērējiem pirms to pārdošanas pamatā tas viss ir izdarīts.Katrs protams izvēlās pats un var jūsmot arī par 5 lati vērtu uztvērēju.Tādas ir manas domas,varbūt kļūdos...?

 

 

 

 

 

 

 

 

Type the name of a command and press enter to execute it, or help for assistance.

 

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Runa jau bija par uztvērēju parastam skatītājam,kur iespraust legālu Viasat karti, ievadot tikai kartes ID un neveicot nekādas vairāku EMU uzstādīšanas !Joprojām tas ir izdarāms ar visiem vecajiem Openboksiem 8xx un to kloniem, kas vēl tiek ražoti(vēl ir nopērkami ,piem. Opensky H810), jo šī sērija ir tiešām izdevusies.Izskatās, ka tāda būs arī S1 .Lai arī oficiālais softa atbalsts sen beidzies, tomēr nelaimē atstāti 300/8xx īpašnieki netiek-nesen radās problēmas ar Trikolor, bet iznāca jauns softs un viss atkal notiek!Protams, neticu, ka to paveica nevienam nezināms kolosok_ev bez izejas kodiem,gan jau aiz tā stāv Sat Systems!

Nez no kurienes nākošo Openbox S9/Solomend/Sathawk gan nevienam neieteiktu, jo tam ir un būs problēmas ar vietējiem provaideriem...

Link to comment
Share on other sites

Nu nevajag,Rudiger,problēmu nebūs ar oficiālajiem,ja ir oficiālā karte.NDS paliek NDS.Pietiek provaiderim izdarīt drusku kādas izmaiņas un ,kā krievi saka,poņeslos.Un solīdos agregātos ar pareizu softa atbalstu parasti tiek galā diezgan fiksi.Kas,vai tad ne pārāk vecais +++ piemērs jau ir aizmirsts?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...